Jump to content


Fotografije

MTB Fruskogorski Maraton 2010


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
496 odgovora na ovu temu

#121 Orsi

Orsi
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 14 April 2010 - 12:42 PM

Dobrodošao Orsi...
=D> =D> =D>


Thnx
(.....došla ) n2:bikegirly
  • 0

#122 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 14 April 2010 - 12:53 PM

Izvini...
..odoh da se stidim :oops:

U svakom slučaju, dobro nam došla..... =D> =D> =D>
Pozdrav...
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#123 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 April 2010 - 01:22 PM

[...]obezbeđeno pranje bicikala za sve učesnike koji to budu želeli[...]


jel' to prizivas mud fest iz 2008. godine? he, he, he...

ne ponovilo se #-o

svakako i u suvim uslovima bajkovi budu sivi od prašine a neki stavljaju bajkove u automobile ;)
  • 0

#124 robhood

robhood
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 posts

Postavljeno 14 April 2010 - 01:32 PM

Pozdrav svima iz Madarske!

I mi planiramo da posetimo vas maraton na Fruskoj Gori. Koliko ja znam zainteresovana je jedna grupa iz Segedina, i nekolko clanova moje ekipe iz Budimpesta. I na madarskom bicikl forumu se pojavila ova trka, neko je napisao da cete organizovati i ove godine, posle sam nasla i vas sajt.
Za nas MTB je hobby, nismo licencirani, ali svake godine idemo na maratone ne samo u Madarskoj. Ako ste zainteresovani za maratone kod nas rado cu vam dati informacije.


Orsi

...pozdrav,ako vam slučajno zatreba prevodilac SRB-->HU tu sam..mada vidim da lepo to Vama ide...
  • 0

#125 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 April 2010 - 01:33 PM

Ovogodišnji maraton ima potencijala da bude ubedljivo najmasovniji biciklistički događaj ikada održan na ovim prostorima!


Još malo pa ćete morati da iscrtavate belom bojom gde je dozvoljeno a gde zabranjeno preticanje na stazi...kao i da postavljate saobraćajne znake :wink: :wink:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#126 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 April 2010 - 01:34 PM

@Orsi: mislim da ovde sigurno postoji interesovanje za vaše najave : ) ja baš imam nameru da preko leta malo špartam na Novi Sad - Segedin - Budimpešta relaciji : )

@Ostatak teme: nemojte previše rigorozni biti prema ljudima koji nisu profesionalci i prvi put se uključuju. svi vi ste se nekada negde i sami prvi put uključili i prvi put nešto probali... i niste svaki put uspeli : )
  • 0

I chill harder than you party. 


#127 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 April 2010 - 01:48 PM

Umalo da zaboravim, a to je jedna od najbitnijih stavki: Ove godine fruškogorski MTB maraton se neće bodovati za MTB Maraton Ligu (od koje inače (za sada) nema nikakve vajde).
Možda neke tamo godine i hoće, ali da se na vreme razjasni bilo kakva dilema :wink:
  • 0

#128 Orsi

Orsi
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 14 April 2010 - 05:20 PM

...pozdrav,ako vam slučajno zatreba prevodilac SRB-->HU tu sam..mada vidim da lepo to Vama ide...


Hvala, preselili smo se pre 12 godina. Baka mi jos zivi u Temerinu. Secam se jos necega...
  • 0

#129 Vanessa

Vanessa
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 April 2010 - 09:02 PM

Propozicije za XVIII Fruškogorski maraton, čisto da vidite šta vas čeka n2:smiley_bike

Dodaj prilog


  • 0

#130 Orsi

Orsi
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 15 April 2010 - 09:35 AM

Propozicije za XVIII Fruškogorski maraton, čisto da vidite šta vas čeka n2:smiley_bike


Hvala, poslacu i ostalima. Momci ce sigurno na veliki. Ja sam najnovija u timu, prosle godine sam bila prvi put na planini biciklom, pa cu verovatno na mali, a sledece godine videcemo... :D
  • 0

#131 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 15 April 2010 - 03:17 PM

Umalo da zaboravim...

Gamzzy, da li postoji neka grupa/event na FBu, da šerujemo i malo reklamiramo maraton? Pešački postoji, ima već 3.300 "potvrđenih" učesnika... nekako si mi ti najupućeniji u celu priču, pa zato tebi i idu pitanja :D
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#132 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 15 April 2010 - 04:02 PM

Evo posatvih i na Last Minute, pa se prijavljujte, da ne bude kao prosle godine gde smo se tek na stazi sretali ;)

Ko sve ide? - Fruškogorski MTB Maraton
  • 0

#133 Vanessa

Vanessa
  • Members
  • PipPip
  • 65 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 April 2010 - 07:41 PM

Evo posatvih i na Last Minute...

=D>

Umalo da zaboravim...

Gamzzy, da li postoji neka grupa/event na FBu


http://www.facebook....118194074860314
  • 0

#134 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 15 April 2010 - 08:15 PM

Hvala Vanessa, odoh da "šerujem" dalje :mrgreen:
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#135 Voyager

Voyager
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 247 posts
  • LocationTemišvar

Postavljeno 15 April 2010 - 08:17 PM

Bem ti CB, svaki put se zaglvaim na forumu po par sati čitajući...ko u slatku kuću da sam ušao :)

Ranijih godina sam išao pešaka mali maraton, međutim, ove godine bih voleo da se oprobam vožeći. Proteklih godina sam viđao ljude na MTB kako voze po stazama maratona pored nas pešaka, pa sam mislio da je i njima zvanični termin istog dana, a evo sad vidim da je MTB maraton ndelju dana kasnije.

Vozite li možda oba maratona? Svakako bih išao prvo u terminu sa pešacima, samo malo ranije, da ne smetamo jedni drugima.

Takođe, ne sećam se da sam video da bajkeri lupaju bôce na KT, verovatno jer ne mogu "staž" da upišu u maratonsku (planinarsku) knjižicu :) Jesam u pravu?
  • 0

#136 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 April 2010 - 08:22 PM

Bajkeri imaju broj koji upisuju ljudi na kontrolnim tačkama...

Postoji li inače neka zabrana kretanja bajkera za vreme pešačkog maratona? Mislim ono tipa... da ne pogaziš nekoga or samting samting?
  • 0

I chill harder than you party. 


#137 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 April 2010 - 08:25 PM

Vozite li možda oba maratona? Svakako bih išao prvo u terminu sa pešacima, samo malo ranije, da ne smetamo jedni drugima.


naravno da vozimo, barem ja sigurno :) ma kakvi ranije, start sa pešacima i udri :mrgreen: ne znaš kakav je preteran osećaj divljački sjuruti nizbrdo kroz onu gužvu, naravno uz zvučne signale tipa: "paziiii" "čuvaaaaj" itd. :lol:

Takođe, ne sećam se da sam video da bajkeri lupaju bôce na KT, verovatno jer ne mogu "staž" da upišu u maratonsku (planinarsku) knjižicu Jesam u pravu?


ja uvek uzmem onu kartu, i lupim na KT - imam onu knjižicu i sakupljam srca... već od 1995-e, tad sam prvi put bio na maratonu (imao sam 3 godine) :D ...inače nema veze dal ideš bajkom ili pešaka, jedino što ti neće računati ako završiš prvi, ali dobijaš pečat u knjižicu da si završio maraton tj. imaš STAŽ :mrgreen:
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#138 bdekins

bdekins
  • Members
  • PipPipPip
  • 73 posts
  • LocationNovi sad

Postavljeno 15 April 2010 - 08:33 PM

Bem ti CB, svaki put se zaglvaim na forumu po par sati čitajući...ko u slatku kuću da sam ušao :)


Haha, isti slučaj i kod mene :D

Ranijih godina sam išao pešaka mali maraton, međutim, ove godine bih voleo da se oprobam vožeći. Proteklih godina sam viđao ljude na MTB kako voze po stazama maratona pored nas pešaka, pa sam mislio da je i njima zvanični termin istog dana, a evo sad vidim da je MTB maraton ndelju dana kasnije.


I ja sam uvek išao na planinarski, nedelju dana posle planinarskog bude ekološko čišćenje staza posle maratona, isti dan kada je i mtb maraton, ove godine u to vreme onda nosim bajk a ne plastičnu kesu :)

Vozite li možda oba maratona? Svakako bih išao prvo u terminu sa pešacima, samo malo ranije, da ne smetamo jedni drugima.


Planiram da vozim oba maratona samo na planinarski kako kažeš treba krenuti malo ranije zbog gužve.

Takođe, ne sećam se da sam video da bajkeri lupaju bôce na KT, verovatno jer ne mogu "staž" da upišu u maratonsku (planinarsku) knjižicu :) Jesam u pravu?


Ne lupaju boce na KT, mislim da se upisuju to će već neko iskusniji odgovoriti a što se tiče odnosa planinari, biciklisti sve najbolje, pa nisu to motoraši :evil:
  • 0

#139 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 April 2010 - 08:35 PM

Čovek ne može da se za nedelju dana oporavi on nečeg većeg od malog maratona (srednji, veliki...)
Uz to, mrzim da se guram sa pešacima. 2x sam vozio za vreme pešačkog i nikad više. Bolje mi je da vozim kroz strogi centar u špicu nego da se kroz omiljenu mi šumu guram sa pešacima...
  • 0

#140 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 April 2010 - 08:38 PM

Voyager je napisao:
Takođe, ne sećam se da sam video da bajkeri lupaju bôce na KT, verovatno jer ne mogu "staž" da upišu u maratonsku (planinarsku) knjižicu Jesam u pravu?


Ne lupaju boce na KT, mislim da se upisuju to će već neko iskusniji odgovoriti a što se tiče odnosa planinari, biciklisti sve najbolje, pa nisu to motoraši


kažem samo se prijaviš pred start, uzmeš kartu, sve isto kao da ideš peške, na KT lupiš-probušiš gde treba i voziš dalje :) ....i na kraju dobijaš pečat da si završio maraton :)
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika