Jump to content


Fotografije

PILE [MTB] CAPRIOLO GTX


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
158 odgovora na ovu temu

#41 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 29 December 2008 - 01:00 AM

sto se tice bajka, ok, sta reci, kad se setim moje stare celicane i gde sam sve vozio s'tim biciklom pa se opet nije prelomio niti su kocnice otkazale.

pile: misim da glavni problem koji je izazvao polemiku nije tvoj bajs nego ono sto si napisao :)

...najzad sam i ja uzeo vrh bajs .... znaci mogu sad kad dodje
prolece da vozim gde ocu ali BUKVALNO GDE OCU!!!


  • 0

#42 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 December 2008 - 01:42 AM

Može i tako... dok sam to čitao video sam ga kako počiva pod predvojenim bajsom negde u šumama Avale :)

PS treba uzeti u obzir da su se stare čeličane pravile da traju večno. Jel' ima neko bajk ostao od dede u nasleđe koji ne može da se vozi kad mu se zamene propale sajle i gume, za jedno 10€?
  • 0

#43 mashina

mashina
  • Members
  • PipPipPip
  • 98 posts
  • LocationPec

Postavljeno 29 December 2008 - 01:58 AM

Pile, neka je sa srecom bicikl... zelim puno predjenih kilometara i lepih uspomena sa njim.



p.s. Molim te ko brata, kupi sebi kacigu i biciklisticke rukavice!!!Ali to stavi nesto sto moras uraditi, nesto hitno, obavezno sto trebas imati kad vec pocnes voziti (pocetom proleca).

ako nisi osiguran u skoli, raspitaj se negde koliko bi te kostalo da se osiguras od slucaja nezgode.. ne bi bilo lose.
  • 0
....

#44 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 December 2008 - 06:53 AM

...jer sam previse direktno reko sta sam imo!

Pa jel hoćeš da ti okolišamo da si kupio krš?
Lepo smo te savetovali šta da kupiš i ti odeš u prvu radnju i BUM. Ja lično neću više da ti dajem savete, jer ih očigledno ne slušaš, nego slušaš neketamo likove koji daju sve od sebe da bi van sezone prodali neki bajk...
Brate... 18kg... i ipak si uzeo fullsus iako sam ti naglašavao da to ni slučajno ne uzimaš! Radiće ti ta zadnja suspenzija, ali će brzo početi i problemi sa njom: škripanje, mali luft i na kraju će ti se ceo bajk klimati na sve strane samo zato što me nisi slušao...
a sada neka ti je sa srećom :|
  • 0

#45 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 29 December 2008 - 07:11 AM

@PILE iz postovanja prema svima nama mislim da bi trebalo da pre slanja novog posta dobro razmislis sta ces da napises posto se ukljucis u neku od tema!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#46 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 08:11 AM

Ajde bre. Šta vam je :?: Nemote ga bijete :D Šta ste se navrzli na njuma ko Čuma na decu :lol: Vozi dok se ne raspadne Viktore Piliću i SPORTSKI POZDRAV i tebi =D> . Čovek vas lepo pozdravi, a vi ni da mu otpozdravite :) . Nego pilence :) gde ćeš za novaka? :D
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#47 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 December 2008 - 08:28 AM

Samo da vam kažem da sam se pošteno nasmejao od jutros... Pile ti si kralj... samo piči i vozi stiskaj ga kolko možeš.... skupljaj pare za to vreme za novi... GTX.... baš moćno zvuči :lol:
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#48 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 29 December 2008 - 08:30 AM

Sto se tice piletovog izbora pri kupovini nemam nista protiv jer on definitivno nevozi ni upola agresivno i brzo kao vecina nas sa ovog foruma ssamim tim za njegov uzrast mislim da mu je bajs ok hocu reci svi smo mi kad smo bili mali vozili krseve i na njima sdavladali voznju polako bice tu bajseva ako se kao i vecina klinaca ne oladi i nepredje na skuter ili nekakav moped posle na auto....
Nervira me to sto taman pocnem da citam neku temu i naidjem na nesto pametno onda kad procitam piletov post ko da me neko tresnuo po glavi!
Ima vise postova nego vecina korisnika koji su se ranije od njega prikljucili!
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#49 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 December 2008 - 08:40 AM

Nervira me to sto taman pocnem da citam neku temu i naidjem na nesto pametno onda kad procitam piletov post ko da me neko tresnuo po glavi!


Korisnički Kontrolni Panel -> Prijatelji & Protivnici -> Rad sa protivnicima -> Dodaj nove protivnike.

odavno sam tu upisao "mtb_pile", tako da sada imam samo naznaku da je on nesto pisao, sa mogucnoscu da pogledam njegov post u celini.
  • 0
--

#50 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 December 2008 - 09:02 AM

Mislim da treba da se uradi jedna tema sa naslovom kao PILE -> Sve sta ga zanima. n:fighting0027 n:fighting0027 n:fighting0027
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#51 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 29 December 2008 - 09:14 AM

Stvarno mi niste jasni, napušavate dete, kao da vi nikad niste bili napaljeni tinejdžeri. Ajde Pile, uzdravlje da ga voziš i da te lepo služi... A Bigmac i Coca colu da batališ potpuno :) Za lagane vozače nema krš bicikla :) :) :)
  • 0

#52 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 09:36 AM

[quote name="Biodiesel"]Ajde bre. Šta vam je :?: Nemote ga bijete :D Šta ste se navrzli na njuma ko Čuma na decu :lol: Vozi dok se ne raspadne Viktore Piliću i SPORTSKI POZDRAV i tebi =D> . Čovek vas lepo pozdravi, a vi ni da mu otpozdravite :) . Nego pilence :) gde ćeš za novaka? :D[/quote]
ne znam brate jo[s nista za novaga izgleda da ce ortak pravi zurku na zelezniku bice
sam u kuci 7 ortaka i sve ostalo neke njegove ribe lokalke kaze da su dobre da vidimo i to cudo =D>
sportski pozrdrav! =D> :mrgreen:
[quote name="bmsradulovic"]Sto se tice piletovog izbora pri kupovini nemam nista protiv jer on definitivno nevozi ni upola agresivno i brzo kao vecina nas sa ovog foruma ssamim tim za njegov uzrast mislim da mu je bajs ok hocu reci svi smo mi kad smo bili mali vozili krseve i na njima sdavladali voznju polako bice tu bajseva ako se kao i vecina klinaca ne oladi i nepredje na skuter ili nekakav moped posle na auto....
Nervira me to sto taman pocnem da citam neku temu i naidjem na nesto pametno onda kad procitam piletov post ko da me neko tresnuo po glavi!
Ima vise postova nego vecina korisnika koji su se ranije od njega prikljucili![/quote]
skini mise sa grbace radulovicu ako ne mas sta pametno da kazes znaci postovi su ti duplo
gori od mojih!!!
[quote name="gordan"][quote name="bmsradulovic"]
Nervira me to sto taman pocnem da citam neku temu i naidjem na nesto pametno onda kad procitam piletov post ko da me neko tresnuo po glavi![/quote]
Korisnički Kontrolni Panel -> Prijatelji & Protivnici -> Rad sa protivnicima -> Dodaj nove protivnike.
odavno sam tu upisao "mtb_pile", tako da sada imam samo naznaku da je on nesto pisao, sa mogucnoscu da pogledam njegov post u celini.[/quote]
isto vazi i za tebe sta me briga citas li ili ne moje postove sta mi ulazis koji djavo onda u temu
u opste???
[quote name="gaja"]Stvarno mi niste jasni, napušavate dete, kao da vi nikad niste bili napaljeni tinejdžeri. Ajde Pile, uzdravlje da ga voziš i da te lepo služi... A Bigmac i Coca colu da batališ potpuno :) Za lagane vozače nema krš bicikla :) :) :)[/quote][/quote][/quote]
hvala brate a sto se meka tice i kokakole smanjijo sam ih na minimum pa odonda sam smrsao skoro
9 kila odkako sam clan foruma pa ti vidi sad er ima neko sad neki komentar??? =D> :mrgreen:
pozdrav
  • 0
Postavljena slika

#53 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 29 December 2008 - 12:10 PM

Ma dok ti kilaža ne bude visina-110 (ili visina - 120) nemoj da se javljaš :) :)
  • 0

#54 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 December 2008 - 12:19 PM

Stvarno mi niste jasni, napušavate dete, kao da vi nikad niste bili napaljeni tinejdžeri. Ajde Pile, uzdravlje da ga voziš i da te lepo služi... A Bigmac i Coca colu da batališ potpuno :) Za lagane vozače nema krš bicikla :) :) :)


Ma dok ti kilaža ne bude visina-110 (ili visina - 120) nemoj da se javljaš :) :)


Al ga i ti sad lepo zapici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#55 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 29 December 2008 - 12:27 PM

Ok ,savete za ishranu si poslusao ,ali savete za bajk nisi OCHIGLEDNO =D> =D> =D>
  • 0

#56 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 01:22 PM

He he... Meni je gotivno to što neke teme postoje čak godinama i imaju po jednu do dve strane. Ja se nisam logovao juče na CB i jutros uz jutarnju kafu na poslu iskidam se od smeha :lol: . Plei kad postavi temu za cirka 8 sati bude po 4-5 strana ha ha ha n:happy0192 n:yahoo n:bye n:happy0005 n:happy0045

Sportski pozdrav :D =D>
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#57 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 29 December 2008 - 01:32 PM

Hahahahahahahhaa :lol: :lol: :lol: :lol:
Brate, Ariote, brate....brate..... :lol: :lol: :lol:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#58 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 29 December 2008 - 03:09 PM

Brate Stojnicu brate mili brate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#59 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 04:03 PM

Ok ,savete za ishranu si poslusao ,ali savete za bajk nisi OCHIGLEDNO =D> =D> =D>

pa nemogu sve od jednom bre ali se trudim brate znas tesko je odreci se svega sto covek kao voli ali
ne moze da ima tj moze ali je kao stetno:)tako da cu ishranu i dalje kontrolisati u granicama normale
a za bajk nisam mogo izdrzati i morao sam kupim ovaj ali sluzice me vozio sam se malo danas u jakni
=D> :mrgreen: pozz
  • 0
Postavljena slika

#60 Webber92

Webber92
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 29 December 2008 - 04:17 PM

LOL
  • 0
My world is not flat ,there are tousand ways to the botom , every way is a new EXPERIENCE,i choose DOWNHILL , what is you way ?
Postavljena slika
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika