Jump to content


Fotografije

PILE [MTB] CAPRIOLO GTX


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
158 odgovora na ovu temu

#81 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 December 2008 - 10:47 PM

Malisa nemoj da glumis ludilo da ne nastradas od pticjog gripa. Ej pa malisa me prekrstijo u Airton Sena-u. Zakoooooon :mrgreen: :mrgreen:

Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika
Postavljena slika
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#82 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 December 2008 - 10:53 PM

Pile, poslušaj me sad i bićeš multimilijarder i imaćeš sve ribe koje poželiš do kraja života: od danas, štagod da si rešio da uradiš, uradi 100% suprotno, ne mož' da omane.

A fore su nam bile svežije kad smo bili mlađi, pa ono, propalo s godinama 8)
  • 0

#83 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 December 2008 - 11:00 PM

Jedan drug iz bugarske kaze идат кат овци, бегат кат офци. A ti budi pametan pa protumaci sta je on reko da kaze. Ako to uspes bices milijarder kako kaze Mixi. Sportski pozdrav brate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#84 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 11:22 PM

Jedan drug iz bugarske kaze идат кат овци, бегат кат офци. A ti budi pametan pa protumaci sta je on reko da kaze. Ako to uspes bices milijarder kako kaze Mixi. Sportski pozdrav brate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sportski pozdrav slike su vrh ali vrh brate i ja sam se nasmejao kao iz duse =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#85 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 30 December 2008 - 11:31 PM

Pile, pusti ti prozivke. Nego blago meni da napraviš plan, pa da cepaš ti ovu makinu što si kupio svaki dan i to planski i ono što ti drugi nisu rekli - da kupiš lepo neki ciklomaster da imaš ukupnu predjenu kilometražu.. I da voziš ovako: 2009. bar 12000km, 2010-20000km, 2011-30000km. A 2012 da te gledamo na TdF-u ako ti se dotle ne smuče dva točka :D :D
  • 0

#86 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 11:33 PM

mnogo je gajo kad bih uspeo do marta da skinem jos max 10 kila ja bi bio super
srecan pa sa bajsom ili bez njega =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#87 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 30 December 2008 - 11:42 PM

Nije, nije, samo vozi, disciplinuj sebe da voziš svaki dan, ali bukvalno i kad ti se ne vozi i kad te bole noge, napravi makar 20-30km (eto pošto si u Kumodražu možeš npr. uz Vojvode Stepe do repetitora Studija B pa niz Golo Brdo i nazad avalskim putem ka Banjici pa nazad uz V. Stepe - tu imaš bar 15-ak km), pa da vidiš kako se kilometri skupe. Kad se dovedeš na neku pristojnu kilažu biće ti i neuporedivo lakše, najviše ćeš osetiti na usponima, kao i kad kočiš na nizbrdicama. U početku jeste teško, svaki početak je težak i svaki kg viška koji vučeš se uvek oseti. Ja kad se setim mog prvog uspona uz Avalu, mislio sam da ću da crknem, za put za koji mi danas treba sat i 20 min. trebala su mi tri sata. Ali kad nešto voliš i kad se naučiš pre svega disciplini i samokontroli mnogo je jednostavnije. A još je bolje ako nadješ društvo - a za to su klubovi najbolje rešenje..
  • 0

#88 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 30 December 2008 - 11:44 PM

Pile skroz si neozbiljan s obzirom da si 100%SRBIN PO OCU I MAJCI.Ne zezamo n:fighting0092 te zato sto smo stariji vec zato sto ne slusas i lupetas kao otvoren prozor.Izbaci to 'Brate' i 'Vrh' jer to je odraz pomodarstva,gluposti,nedostatka jezickog fonda itd pa ces vec biti manje na tapetu a slusaj savete i ne zaleci se.A to sto si kupio krsh shvati kao savet da si s tim bajsom u opasnosti ali realnoj na 2.-3 .spustu.
  • 0

#89 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 December 2008 - 11:47 PM

Nije, nije, samo vozi, disciplinuj sebe da voziš svaki dan, ali bukvalno i kad ti se ne vozi i kad te bole noge, napravi makar 20-30km (eto pošto si u Kumodražu možeš npr. uz Vojvode Stepe do repetitora Studija B pa niz Golo Brdo i nazad avalskim putem ka Banjici pa nazad uz V. Stepe - tu imaš bar 15-ak km), pa da vidiš kako se kilometri skupe. Kad se dovedeš na neku pristojnu kilažu biće ti i neuporedivo lakše, najviše ćeš osetiti na usponima, kao i kad kočiš na nizbrdicama. U početku jeste teško, svaki početak je težak i svaki kg viška koji vučeš se uvek oseti. Ja kad se setim mog prvog uspona uz Avalu, mislio sam da ću da crknem, za put za koji mi danas treba sat i 20 min. trebala su mi tri sata. Ali kad nešto voliš i kad se naučiš pre svega disciplini i samokontroli mnogo je jednostavnije. A još je bolje ako nadješ društvo - a za to su klubovi najbolje rešenje..


probao sam jednom iz pravca autokamnde do skroz vrha vojvode stepe da se uspnem bez stajanja
i priznajem da sam riknuo kod vozdovacke crkve jos!!!ali to je bilo pre skoro godinu i po dana
pokusacu ove sezone opet.pokusacu da se nateram svakodnevnoj voznji makar i po malo sto kazes
kolko da ostanem u formici,hvala na podrsci.a za klub ne razmisljam vise volim ovako za svoju
dusu da okrecem,pozz =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika

#90 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 31 December 2008 - 12:08 AM

Deset puta rikneš, deset puta onako, dvadeset i prvi ni ne primetiš.

Svaki kamičak veći od 5 mm je hteo da me baci s bajka u poslednja 2 km koliko sam crkao kad sam prvi put vozio preko 40 km u cugu. Dva meseca kasnije sam bez problema otišao na vožnju koja ima 46 km u jednom pravcu i vratio se bez problema.
  • 0

#91 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 31 December 2008 - 12:09 AM

Pile, nema stajanja kad te bole noge, prebaciš na lakši prenos i vrtiš. Kondicija se ne stiče preko noći, šta više ona se vrlo teško nabija, a još lakše gubi. Bez redovnih treninga, džaba ti bilo koji bicikl. Baš ti zato i predlažem neki klub, kad imaš društvo lakše je i zanimljivije, a ako imaš takmičarskog duha onda je prava stvar..
  • 0

#92 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 31 December 2008 - 12:51 AM

Pazi ovu šemu za kondiciju, nadji neku devojku koja je brža od tebe i krenite da vozite zajedno, još uvek nisam upoznao čoveka koji će tek tako da kaže nekoj devojci da uspori jer on jadan ne može da je prati :mrgreen:
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#93 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 31 December 2008 - 01:10 AM

joj mislim da bi me blam pojeo :) =D> :mrgreen: pocecu ozbiljnije pod znacima
navodnika treninge cim malo otopli
hvala na podrsci =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#94 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 31 December 2008 - 02:11 AM

E ovako procitah celu temu od A do S i mogu da konstatujem da su neki stvarno bili ok u komentarima, a neki su ipak preterali. No, ja nisam tu da budem neki supervizor, moderator i sl. Ocu da Piletu kazem nesto, jer sebe smatram najrelevantnijim za to iz prostog razloga sto nije velika, relativna, razlika u godinama izmedju mene i njega.
Vidi Viktore, ako se ne varam, cinjenica je da si bacio sve u vodu sto se tice saveta koji su ti ovde davani oko novog bicikla. To je neke, zamalo i mene, navelo na razmisljanje da ti ovde dolazis sa prevelikom dozom arogancije i da te ,iako pitas, uopste ne zanima misljenje kolega koji su mnogo duze u ovom sportu i od tebe i od mene zajedno. Vrlo je prosto, imas ovaj forum koji je najbolji i najprirodniji (ko razume, shvatice) forum ove vrste u Srbiji i na njemu ima mnogo korisnih tekstova, ali bas mnogo oko skoro svake sitnice na nasim masinama. Treba da uzmes i da citas, citas i citas i da polako upijas to znanje i onda da tek pitas kad ti nije jasno. Evo ti jedna paralela. Ja sam dugo ovde bio kao gost i citao dosta, pa sam se tek onda registrovao da bi pricao sa ljudima koji imaju istu strast i da bi naravno pitao sve sto me zanima iz biciklizma.Zato na nas ovde ne treba da gledas kao na protivnike, nego na ljude koji ti sigurno zele da sa sto boljim bajsem predjes sto vise kilometara i sl. Zato ne bi trebao da nastavljas rasprave i odgovaranja na tudje provokacije. Kad cutis i drugi te konstantno maltretira, obratis se urednicima i sl.
Sto se tice tvog stava, moje-najbolje, nema potrebe da mislis da je to nesto sto je problem koji niko drugi nije imao. Naravno nije problem ako je u granicama razuma. Ja sam ti jos na PP slao,kad smo pricali u pocetku, i ja sam poslednjih 4,5 godine vozio celicanu od 20kg za 100e ,tada. To mi je bio prvi ozbiljniji bicikl Polar Matrix. Eto ,retko ko poveruje,ali sustina je da se vidi da se sve moze kad se hoce.Ja sam njega vozio i vozio 4,5 god i presao sa njim 13500 km. Uz minimalna odrzavanja. Veruj mi Viktore prolazices i kroz mnogo gore trenutke uzivo ,recimo, neko ti vidi bajs i kaze da je krs i sl. Meni su to govorili, govorili mi da ce se raspasti i sl. I kad stanes pored nekog sa full bajsem ni on ,kao ni ti, ne zna kliko ovaj drugi moze, hoce i voli to.Poenta je da ako nekad i oces da se dokazes pred nekim i sl. ne moras da se predas jer ti znas da imas losiji bicikl. Znas ono kako kazu : "Ne otkrivaj protivniku nikad svoje mane" .
Sve u svemu nemoj da te neki komentari demoralisu i sl. Ako volis biciklizam, ako uzivas u tome, kad tad ces sesti na dobar bicikl. Sve je stvar volje. Kao i za kilometrazu i sl. Neki su ti vec pominjali. Ne treba da izletis jedan dan i da se ubijes od voznje, time nista ne dobijas. Tempiraj formu, vozi malo po malo i videces kako ce sve ici na bolje. Kilaza ce se smanjivati, kondicija povecavati i ti ces postajati bolji vozac. Vidi se da si ok decko i da nisi zlonameran, to je bitno jer je to i jedan od preduslova da ces moci da prihvatis novine oko bicikala. Ocu reci, nisi huligan sa coska koji pusi i pije i doso ovde da vidi sta se rad. Dobro je sto si izbacio koka kolu i Mek uopste. Polako i opusteno. Kao sto ti i Ciklo_mod rece - kolko para, tolk'o muzike. Nemamo svi po 600e da damo ko od sale. Uzivaj sa tim sto imas, vozi dok moze i zelim ti da u novoj godini predjes sto vise kilometara i da te bajs dugo sluzi. Shvati, svi smo bili mi nekad ko ti ili sl. tebi, tako da ima vremena za tebe.
Pozz i relax :wink:
  • 1
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#95 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 31 December 2008 - 09:50 AM

Gari ihvala ti na opsirnoj podrsci sve znam i probacu se kontrolisem ali me nekad
jednostavno isprovociraju i moram reagovati a reagujem tako kako rreagujem.
I ja hocu da naucim sto vise o biciklizmu i tu sma zato kao i svi a sto se treninga
i voznje tice to cemo da pro diskutujemo kad otopli jos malo pa napravicu plan
i vozim po njemu svaki dan ko sto mi je i gaja savetovo,sportski pozzdrav
svim biciklistima sa foruma =D> =D> =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#96 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 31 December 2008 - 10:22 AM

Pile, ako umeš sebe da disciplinuješ, tj. da se nateraš na nešto i kad ti se ne radi završio si 50% posla. Svi vrhunski sportisti će ti uvek reći da je 70% rad i disciplina, a ostalih 30% sreća. Ako to naučiš kroz biciklizam i posle primenjuješ na sve ostalo u životu onda ti ništa neće biti teško - ni škola ni posao ni bilo šta drugo. Biciklizam te kao sport u psihološkom smislu nauči da ne postoji uspon koji ne može da se savlada. Ja što sam ti napisao za vožnju svaki dan sam ove godine bukvalno sproveo u praksi pa sam - iako radim 8 satio od pon. do petka , čisto samodisciplinom nagurao 21000km. Naravno, ako imaš volje i želje onda ništa nije teško.. I računaj da od 365 dana u godini imaš bar 20 kada realno ne može da se vozi :)
  • 0

#97 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 14 January 2009 - 03:05 AM

Auuu.... ne znam kako mi je ova tema promakla...
Procitao sam je od pocetka do kraja!
"Znaci brate vrh brate, ono brate mislim brate"... 8)
Nadam se da mi niko nece zameriti. Pozdrav svima, sve najbolje...

P.S. Pile jedan dobronameran savet. Popravi pravopis pod hitno! Trebace ti u zivotu, veruj mi.
Znaci nemoj samo biciklu... "Treniraj" i knjigu malo.
Pozdrav.
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#98 evoLveRr

evoLveRr
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 28 January 2009 - 09:07 AM

Kakav VRH!? Mount Everest bike-tehnologije! :D
  • 0

#99 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 24 February 2009 - 01:27 AM

Pile, znaci brate, makina je full fullova! 8)
  • 0

#100 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 01 March 2009 - 05:21 PM

iako sam reko da zbog onog sveznajuceg ariota necu vise pisati na forumu
moram da ti se zahvalim na lepim recima hvala brate samo cepaj =D> =D> =D>
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika