Jump to content


Fotografije

PILE [MTB] CAPRIOLO GTX


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
158 odgovora na ovu temu

#21 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 December 2008 - 11:14 PM

Bijo talentiran kosarkas a ne biciklista. Bar ja. Talentovan, ko je to reko. Ma propalica bre. Ne salim se. Ja ada nisam ni imao bajk. Moj prvi bajk sam pazarijo tek kada sam imao 19 godina u kupijo ga za svega 80e. Na novo eeeeej
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#22 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 28 December 2008 - 11:14 PM

Napadoste coveka ni krivog ni duznog :D Kad bih pitao sta ste vozili u piletovim godinama tesko bi se ko pohvalio 8)

otome se i radi svi su sad kao budze ovo ono voze skupa kola i skupe bajseve a ne znaju znaci
do juce sta su jeli brate za dorucak i rucak a kamoli da je neko vozio dobar bajs,znaci napadaju
me i zajebavaju samo jer su stariji iznaju puuuno vise nego ja o biciklistickoj opremi i mehanici
a neki da im das srafciger brate ne znaju ni gumu da zamene mogu da se kladim u to!olaksajte
malo prema mladjima i neiskusnijima od sebe ! =D> :wink: =D>
  • 0
Postavljena slika

#23 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 December 2008 - 11:16 PM

Brate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Auuu nemogu a da nenapisem ovo. Ej ubijam se od smeha ako mi verujete
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#24 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 28 December 2008 - 11:16 PM

predpostavljam da ce ga sluziti na deonicama koje vozi posto mislim da nije neki crazy vozim da se ubijem vozac :D , naravno komfor nece biti kao kod vrhunskog bajka, i verovatno ce se delovi brze rasklimati.. ali sta je tu je, kol'ko para tol'ko mjuze.
  • 0

#25 sasac

sasac
  • Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 December 2008 - 11:22 PM

U njegovim godinama ja sam vozio ROG-ove celicane :lol: :lol: :lol:
  • 0
07 Specialized Stumpjumper FSR Comp D4W
08 Specialized Stumpjumper FSR Expert
09 Specialized Crosstrail Pro

#26 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 28 December 2008 - 11:23 PM

ej jer mi verujes da sam dao sve pare za njeg za taj bicikl i ako nesto bude znaci idem
u kapriolo i onom prodavcu polomim glavu jeli bre sta si mi ovo prodo a sta si pricao aj
sad da malo vratim film kako si hvalijo bajs da zbog dve suspenzije moze da se vozi svud!!!
aha,znaci imam i svedoka pa cemo se goniti!ali se nadam da dod toga nece doci i
da ce izdrzati jer kako je reko ciklomod znaci necu ja to da gruvam bas na nekim opasnim
nagibima sa kamnejem i stazam sa puno izbocina samo volim da jurim nizbrdo ali asvaltirano
to mi je ZAKONNNN !!! =D> =D> =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#27 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 December 2008 - 11:26 PM

Ajde da ti opet ponovim to sto ti je ciklo_mof napiso. Koliko para toliko muzike. Snikim nemozes da se gonis jer niko te nije terao da uzmes taj bajk. Ti si sam otisao u Capriolo a nisu ljudi iz Capriolo-a dosli kod tebe kuci i prisilil da uzmes bas taj bajk. A to da ce ti se mnogo delovi razluftati veruj da hoce jer da budem iskren nisu mnogo kvalitetni
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#28 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 December 2008 - 11:28 PM

I btw ako igras TRACKMANIA-ju ajde da te preslusam na netu i da se malo odmoris svih razgovora
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#29 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 28 December 2008 - 11:31 PM

toti je brate ko ona prica za kajmak i babu na pijaci-ne moze znaci baba sa pijace pre
pre nego sto proda sav kajmak ali dobro cinjenica je da ima boljih bajseva ali cinjenica
je da ima ljubomornih vozaca meni je moj najjaci bas me briga a ako pukne ili nedaj boze
nesto drugo se desi znaj da si ti izbagsuziro sve brate sa svojim savetima kako su mi delovi
svi ne kvalitetni za toliko para toliko muzike e bas da vidim sta ces onda reci kad ne vidis
da sam bio upravu!!! =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#30 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 28 December 2008 - 11:42 PM

bas da vidim sta ces onda reci kad ne vidis
da sam bio upravu!!!


Necu reci nista nego castim jednu Koka Kolu. I to od 2l
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#31 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 28 December 2008 - 11:44 PM

bas da vidim sta ces onda reci kad ne vidis
da sam bio upravu!!!


Necu reci nista nego castim jednu Koka Kolu. I to od 2l

napisao sam da kokakolu slabo pijem i ne jedem vise ooliko u meku bas
sam smrsao jos skoro 5 kila za svo vreme ovo!!!prihvatam neki drugi sok onda,pozz =D> :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#32 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 28 December 2008 - 11:55 PM

JAO KAKAV BAJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! n:yahoo n:sick0018 n:smil42d2 n:bicycle
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#33 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 December 2008 - 12:21 AM

Uz kuplen bajs gratis konopac :lol: :lol: :lol:
  • 0

#34 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 29 December 2008 - 12:22 AM

U zdravlju da vozis kupljeno ali ne mog da odolim a da ne kazem sledece:


Sve one savete sto smo pisali sta i kako da pazaris nisi citao ili si citao a nisi ukapirao :cry: .Kupio si sran.e tesko.Jeste da te Arioth nateze malo vise ali sa tim 'BRATE' tesko je odoleti :oops: .Da si barem uzeo Polar Matrix-a,on i lici na nesto a ti ovo drkalo.Nista nisi skontao,kako neko rece bolje zidu da smo pisali a ne tebi.Nadam se bar da si prestao da zderes u Meku i pijes Colu(koju god)inace naj.bo si u zivotu ako nastavis da ucis(jos nisi ni poceo)na svojim greskama BRATE.
E Pile,Pile... [-(

Ne Hari konopac vec Prva Pomoc n:happy0045
  • 0

#35 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 December 2008 - 12:24 AM

otompotom,videcemo,a kako mislis da otkaze poslusnost pukne ili sta?


Pile, probaj sad da čitaš, i nemoj da si zaključio bilio šta pre vremena.

a) niko ovde ne misli da si smešan jer si kupio bajs koji ne košta bar 600-700€ - ali verovatno svi misle da je smešno kako ti (ne) radi mozak.

B) niko ti ne želi loše (dosad bi te u tom slučaju svi kulirali)

c) ako ti se čini da te neko zajebava, to je jer je izgubio svaku nadu da se s tobom da razumno pričati. Dao si ljudima dosta razloga za to...

Pričali smo ti 1000x - bajk ne mora da ima skupe i egzotične komponente, ali mora da ima POUZDANE, inače je svaka vožnja glava u torbi. Pouzdanost se (jbg, takav je život) ne kupuje za 100-120€ ili koliko već taj tvoj bajk košta.

A ti si povukao vodu za svim našim savetima, otišao i OPET kupio nepouzdan bajk. Nisi se setio ni da pitaš kakav je. Rekao ti prodavac da može... rekao bi ti i da čuva malu decu, samo da si ga pitao može li i to da radi.

Ne bi ti niko preporučio karbonca od dve hiljade evra, ne brini - ali možda bi nešto drugo, što bi mogao da uzmeš sad ili na proleće, da nisi tako brzoplet i nepromišljen.

Sjurićeš se s ovim bajkom 5, 10, 50, 100, 500 puta i neće se ništa desiti. Onda će da te izda, i naje**ćeš za sve pare.

To ti je bicikl da izgleda opasnije od onih koji koštaju 50-60€, i malo šta više od toga. I za tvoje dobro, ne pokušavaj da jurcaš s njim.
  • 0

#36 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 December 2008 - 12:37 AM

Paknove i ručice kočnica da baciš odmah i da kupiš nove. Ostalo će da ti posluži dok malo naučiš da voziš po džombama, taman neće da bude šteta kad raskantaš biciklu.

Koliko si platio ovo čudo?
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#37 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 December 2008 - 12:42 AM

Napadoste coveka ni krivog ni duznog :D Kad bih pitao sta ste vozili u piletovim godinama tesko bi se ko pohvalio 8)


Brate ja sam vozio crveno-plavi ruski trobrzinac, ram od punih štangli a dugačak k'o Volga, mog'o ne da vozim bez ruku, nego da sečem kupus na dasci u krilu dok pedaliram. Udario sam jednom njim u kamion, 2 sata vadili čoveka iz olupine :twisted:
  • 0

#38 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 29 December 2008 - 12:43 AM

Paknove i ručice kočnica da baciš odmah


Uzdaš se u klješta? :?:

I ne NOVE nego BOLJE.


Pile - siđi do Partizana i zamoli Željka servisera u bici. klubu da te savetuje šta da promeniš na biciklu da bi bio malo bezbedniji i šta da staviš umesto toga. (A ne bi bilo loše da to tamo i kupiš čisto da ga ne cimaš džabe). Kad vidi s čim si došao, sigurno ti neće ponuditi neki Arch Rival... :roll:
  • 0

#39 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 29 December 2008 - 12:52 AM

Pile samo gas :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#40 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 December 2008 - 12:57 AM

Paknove i ručice kočnica da baciš odmah

Uzdaš se u klješta? :?:

Biće upotrebljiva jedno pola godine ako ih ne bude akao mnogo, ne mora da ih menja odmah.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika