Jump to content


Fotografije
- - - - -

Panduri vs. Biciklisti


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
83 odgovora na ovu temu

#21 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 19 December 2008 - 07:35 PM

U gradu je to klasika, da te neka budala pretekne da bi već na sledećem semaforu stala, mada me tu i tamo nekad prijatno iznenadi kad neko ima dovoljno kulture i mozga da vozi iza do prvog semafora. Tako mi se desilo skoro da sam pretekao jedan džip parkiran pored trotoara, vidim čoveka kako ulazi, kreće za mnom, ja očekujem sad će da me pretekne i da stane na semaforu, ali ne, čovek kulturno vozi za mnom, ja se prestrojim za skretanje levo, on ništa. Stanem, ne mogu da verujem, crni Hyundai, pogledam malo bolje, kad ono u kolima jedan naš poznatiji biznismen, finansijer inače jedne opozicione stranke :) Sve u svemu, ima i kulturnih učesnika u saobraćaju. A što se nekulture tiče, taksisti su ubedljivo šampioni, pa to je takva stoka da je to rečima neopisivo.
  • 0

#22 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 19 December 2008 - 07:39 PM

ne bi trebali da generalizujemo stvari. ne mozes reci ovi su losi, oni su cvecke. zavisi na koga naletis.
  • 0

#23 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 19 December 2008 - 10:06 PM

A što se nekulture tiče, taksisti su ubedljivo šampioni, pa to je takva stoka da je to rečima neopisivo.

Zamisli samo kako bi tebi bilo da ceo dan moraš da sediš u autu i da te svakakve mušterije razvlače (da se ne izrazim drk***) po gradu :).

Da se razumemo, ja ih ne branim ni malo, nego spominjem ovo zbog toga što, pored vožnje bicikla, omiljena stvar mi je vožnja auta, ali zadovoljstvo prestaje kad te neko tera da radiš nesto više nego sto bi želeo :)
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#24 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 December 2008 - 10:23 PM

Zamisli samo kako bi tebi bilo da ceo dan moraš da sediš u autu i da te svakakve mušterije razvlače (da se ne izrazim drk***) po gradu :).


Ako se nekome ne sviđa to što radi onda neka ne radi to. Nema mesta nervozi, a naročito nervozi u saobraćaju. Niti je to opravdanje da se bude drkadžija. Šta, sad ja svakog dana blejim sa 8 kolega i koleginica u kancelariji i moram da radim ono što mi šef kaže. Ja obožavam da radim za računarom ali zadovoljstvo prestaje kad ti neko kaže da nešto moraš. Tom logikom bi trebali svi da se poubijamo. Njegova nervoza (misli se i na taksiste i na vozače uopšte) može nekoga sutra da košta ruke, noge ili nedaj bože života. Inače imam dosta kontakta dnevno sa taksistima i mogu slobodno reći da je 95% stoke među njima. Onih pet procenata su kolateralna šteta i moraće da trpe odbojan stav drugih ljudi prema njima zbog opšte reputacije i njih mi je žao.
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#25 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 20 December 2008 - 09:30 AM

Apsolutno se slažem s gore napisanim! Ja sam jedno vreme živeo u ubedjenju da su vozači GSP-a najgori, medjutim, sada mogu da kažem da tu ima 70 % normalnog sveta, dok su taxisti ubedljivo najgori i najviše žure, jer "teško žive" pa moraju puno da rade (a u proseku imaju 1000e mesečno). Jednom sam bio prisutan kada je taxista žureći sa mušterijom u Bulevaru kod Univerzitetske biblioteke uspeo da se skuca u džip i pri tome odvali kompletan prednji trap. Drugi put taxista sa Pančevačkog mosta se uključuje u Despota Stefana (bivša 29. novembra) i umesto da kao i svi ide ka gradu, ne čovek po sred ulice skreće levo ka Karaburmi i Višnjici. Da ne pominjem što sam isto tako video taxistu koji je da bi izbegao gužvu na Brankovom mostu vozio pešačkom stazom i još svira pešacima da mu se sklone . Ne znam, ali ja iz principa nikad za nikad ne bih seo u taxi! A milicije kad treba da ih zaustavlja i kontroliše nigde nema.
  • 0

#26 svetaz

svetaz
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 626 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 20 December 2008 - 02:42 PM

Što se vozača GSP tiče,mogu da kažem da su većina vrlo cool i gotivni matori proleteri,
koji se bore za koru bijeloga leba.

Što se, pak, taxista i pandura tiče, imam u komšiluku i jednu i drugu sortu, i obojica su
smradovi da mi je mrsko i da im se javim.Džukele koje samo gledaju pare, svet kroz pare
i sve kroz pare i to je to.Bole njih što će nekog da ugroze/ojade/obogalje.

Ovo opet ne važi za sve i ne smemo generalizovati, ali veeeeeeeeeeeelika većina su
nažalost, upravo takvi.Smrt gladnim taxistima i prljavim pandurima !

:evil: n:anim_08 n:dwarf n:fighting0028 n:fighting0030 n:fighting0074 n:fighting0032 n:mad0090
  • 0
supertheoryofsupereverything:)

#27 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 20 December 2008 - 02:49 PM

Panduri nikad ne zaustavljaju taksiste zato što nemaju razlog za to, kad jedan taksista vidi negde pandure on javi ostalima i oni u tom delu grada voze normalno :)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#28 dojca

dojca
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 26 January 2009 - 01:57 AM

Hehehe, zanimljiva tema :)
Ja studiram Policijsku akademiju i vozim bajs. Teorijski možda totalno apsurdno a u praksi i te kako izvodljivo :)
  • 0

#29 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 26 January 2009 - 08:49 AM

Jbg, znaš kako kažu, zbog 95% advokata, ostali izađu na loš glas :cry:
  • 0

#30 comi_lee

comi_lee
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Locationvozdovac,beograd

Postavljeno 30 January 2009 - 08:46 PM

Meni je najjache kad sam vozio iza nekog pijanog mentola na bajku...tamo negde kod beogradjanke...
pokushavamda ga obidjem...ali je zajebano...udara tochkom o ivichnjak..i sad ..vuchem se iza njega...chekam samo da ga obidjem....i vidi nas neki pandur...prashinjar..i kao..kazze
shta tu radite....nemojte da sam vas video ovde
i ja ne verujem...nerivra me mentol ispred mene..i preti mi neki poluidiot
  • 0
Jednom sam se vozio..brzo kao mlaznjak
Ja nikad nisam stao...Ja nikad nisam stao...
Jednom sam otišao suviše daleko.....nikada se nisam vratio

#31 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 January 2009 - 09:05 PM

#-o nemoj da sam te video više ovde... =D> :roll:
  • 0

#32 mtb_pile

mtb_pile
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts
  • Locationbeograd

Postavljeno 30 January 2009 - 11:30 PM

Meni je najjache kad sam vozio iza nekog pijanog mentola na bajku...tamo negde kod beogradjanke...
pokushavamda ga obidjem...ali je zajebano...udara tochkom o ivichnjak..i sad ..vuchem se iza njega...chekam samo da ga obidjem....i vidi nas neki pandur...prashinjar..i kao..kazze
shta tu radite....nemojte da sam vas video ovde
i ja ne verujem...nerivra me mentol ispred mene..i preti mi neki poluidiot

Znaci dva idiota te uvatila u sendvić prika nije ti bilo lako haha =D> =D> =D> trebo si ono kao
idem tetki po lek slazes nesto i izvukao bi se glat ali glat iz situacije =D> no dobro sta je tu je nisi
lose prosao zamisli pandrucina ti opauci samar onako na blef iz cista mira ili onaj pijanac padne
pa tebe okrive [-X dobro si prosao slusaj ti viktora sta ti kaze, meni je lik izaso iz kola nasred
voj stepe ulice i prisrafio glavu za korman koliku mi je samarcinu opalio posto sam ga isekao
skoro u makazice bajsem ispred kola !!! =D> =D> =D> opametio sam se da ne vozim vise
tako ludacki daunhil =D> pozz
  • 0
Postavljena slika

#33 comi_lee

comi_lee
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Locationvozdovac,beograd

Postavljeno 31 January 2009 - 05:25 AM

ali pazite....realno me je vishe nervirao pijan lik na bajku od pandura...shta zna pandur...mislio je da smo zajedno.....
a tamo i jeste nezgodno za vozznju ...svi pretichu trole i autobuse.....a taksisti se nabijaju uz ivichnjak ne bi li navatali neku zzrtvu....
  • 0
Jednom sam se vozio..brzo kao mlaznjak
Ja nikad nisam stao...Ja nikad nisam stao...
Jednom sam otišao suviše daleko.....nikada se nisam vratio

#34 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 21 March 2009 - 07:02 PM

Mrzim plave andjele sa belozutim krilima!
Zaleteo se ja od skupstine u bulevar i zapichim , izleti kreten da mi kaze kako treba da vozim po trotoaru a ja za malo da ga ubijem jer je izleteo u momentu kad sam se okrenuo da vidim sta je iza!

Slepac, shto je najgore stanem ja i on mi kaze, a ja krenem da mu objasnjavam da nema mesta i da sam se usro sto je izleteo...on se smeje i kaze pa sto vozis bajs...nista, odo ja...

Mene nisu zaustavljali, osim u Vrscu kada sam prosao kroz crveno, zaustavio na pesackom i krenuo trotoarom jer sam isao kod ortaka tri kuce odatle!
Napisa mi seljak kaznu ko jedan, a ja se ubi objasnjavajuci mu...al nikad nije stigla...to je dobro:)
Verovatno je doneo kaznu nadredjenom i ovaj ga znacajno pogledaoi rekao "jel ti to mene zajebavas?"

Najgore je kad interventna BEZ svetala u dzipu, napravi polukruzni na bulevaru kroz crveno, meni u susret i omashi me za metar!!! A sad su poceli i da pucaju po sportistima... Lepo su Atinjani digli opstenarodni ustanak protiv murije,znaju ljudi shta treba n:character0022 n:krstixf7 !

hehe
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#35 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 March 2009 - 07:13 PM

Najgore je kad interventna BEZ svetala u dzipu, napravi polukruzni na bulevaru kroz crveno, meni u susret i omashi me za metar!


Ima jedna fora... interventna je uvek u pravu. Možeš da budeš pešak, biciklista, vozač, pilot... svejedno. Jedino može da te izvadi službena legitimacija.
  • 0

#36 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 21 March 2009 - 10:02 PM

Na miljakovcu me zaustavila pre 7,8 meseci patrola jer sam prosao kroz crveno. Kaze on "Mogu da ti napisem sad kaznu, ali necu. Sledeci put cu hteti. Aj birsi" Simpaticno je svakako.
Inace nisam imao neke probleme sa njima, cak sta vise, imao sam ok isksutva sa njima. Pomagali su mi oko nekih ulica da nadjem i na adi zaustavljaju one sto voze motore po bic. stazi tako da je sve ok.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#37 milanovic986

milanovic986
  • Members
  • Pip
  • 29 posts
  • LocationParacin

Postavljeno 21 March 2009 - 10:43 PM

Mene su zaustavili jednom kad sam bio mali i terali me da guram biciklu. Kad sam poraso vise nisu smeli da me diraju :lol: :lol:
  • 0
Bolje znati malo a cesto nego mnogo a retko povremeno nikad, kojekude!!!!

#38 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 21 March 2009 - 10:54 PM

Cuti, bar ti nisu metak u celo.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#39 milanovic986

milanovic986
  • Members
  • Pip
  • 29 posts
  • LocationParacin

Postavljeno 22 March 2009 - 12:17 AM

Bio sam tad maloletan pa im bilo zao
  • 0
Bolje znati malo a cesto nego mnogo a retko povremeno nikad, kojekude!!!!

#40 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 22 March 2009 - 12:19 AM

Pa ne znam sad...da su se vodili onom starom "saseci u korenu"....
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika