Jump to content


Fotografije
- - - - -

Panduri vs. Biciklisti


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
83 odgovora na ovu temu

#41 milanovic986

milanovic986
  • Members
  • Pip
  • 29 posts
  • LocationParacin

Postavljeno 22 March 2009 - 12:34 AM

Pa nije me zaustavio Gestapo :P :lol:
  • 0
Bolje znati malo a cesto nego mnogo a retko povremeno nikad, kojekude!!!!

#42 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 10:53 AM

Bogami, pochece da voze hamere sa M2 Big mom mitraljezom i da dengaju kola kad naprave prekrshaj! :)

Prolazak na crveno- 6 do 20 metaka u haubu ili pozadi

A za pijane vozache, pancirno probojni, ili zapaljivi...

:) n:anim_08
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#43 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 26 March 2009 - 08:22 PM

Danas me zaustavio pandur jer sam iso jednosmernom. Malo se ispricali, ali je bio ok lik i zamolio me, bar kad ih vidim da stoje, da idem trotoarom zzbog drugih i zbog njih. Eto, cisto da prospem to na odg. temu :D
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#44 BADIZIOL

BADIZIOL
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts

Postavljeno 02 April 2009 - 08:45 PM

Nikad nisam imao problema s policijom i kad vozim niz ulicom iako ima puteka za bicikle i po medjugradskom putu... jednom samo u gradu kad smo prosli pored parkirana policiska kola moj drug dobaci "CAJKANI" (to kod nas policija smatra uvrediom) i odjedanput oni upale sirene Krajslera a mi glatko nagazimo prvu krivinu levo tako da su odma odustali :lol: :lol: :lol:
  • 0

#45 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 02 April 2009 - 08:54 PM

jednom samo u gradu kad smo prosli pored parkirana policiska kola moj drug dobaci "CAJKANI" (to kod nas policija smatra uvrediom) i odjedanput oni upale sirene Krajslera a mi glatko nagazimo prvu krivinu levo tako da su odma odustali :lol: :lol: :lol:


Ma moj drug koji radi za city bike ima 4 kazne za brzu voznju po Skoplju. Znaci policija ga drmne 35e glatko jer prolazi autobuse po gradu
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#46 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 02 April 2009 - 10:20 PM

Danas me zaustavio pandur jer sam iso jednosmernom. Malo se ispricali, ali je bio ok lik i zamolio me, bar kad ih vidim da stoje, da idem trotoarom zzbog drugih i zbog njih. Eto, cisto da prospem to na odg. temu :D


U dalekoj Holandiji na svakoj jednosmernoj ulici ispod znaka stoji dodatak "osim za bicikle" :roll: a koliko sam u toku trebalo bi da koristiš biciklističku stazu ako je ima a ako je nema po želji.

:arrow: Ne izgledaš im bre ozbiljno! Utegni se malo u helanke i majičicu i stavi šlem i bog si 8)
  • 0

#47 MTBNedjo

MTBNedjo
  • Members
  • Pip
  • 26 posts
  • LocationSrpsko Sarajevo

Postavljeno 03 April 2009 - 02:15 PM

E ja sam dobro proso.Do sada me nisu nijednom zaustavljali.Hvala Bogu n:smil42d2 .Ustvari zaustavili su me jednom ali da me pitaju gde sam uzeo biciklo. :mrgreen: :mrgreen: Ozbiljan sam.
  • 0
ima li MTB-iera u blizoj okolini S.Sarajeva zainterensovanih za krace ture

#48 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 03 April 2009 - 09:42 PM

Danas me zaustavio pandur jer sam iso jednosmernom. Malo se ispricali, ali je bio ok lik i zamolio me, bar kad ih vidim da stoje, da idem trotoarom zzbog drugih i zbog njih. Eto, cisto da prospem to na odg. temu :D


U dalekoj Holandiji na svakoj jednosmernoj ulici ispod znaka stoji dodatak "osim za bicikle" :roll: a koliko sam u toku trebalo bi da koristiš biciklističku stazu ako je ima a ako je nema po želji.

:arrow: Ne izgledaš im bre ozbiljno! Utegni se malo u helanke i majičicu i stavi šlem i bog si 8)


Ne samo u holandiji...ali nama je svaka novina koja je iole normalna daleeeko...
Hehe, pa evo sutra idem da kupim sorc i majicu, a kacigu imam al cekam da me nateraju sa novim zakonom, moram da se oblacim malo profesionalnije, a i Hari kad me uhodi po gradu Beogradu da izgledam ok na slikama i klipovima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#49 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 03 April 2009 - 10:59 PM

Ne čekaj zakon, kaciga je dobra za druge stvari. Ne verujem da će mi sačuvati glavu - čuvam je ja - ali dobro baca senku na oči, a i mnogo je prozračnija od kačketa. Takođe, kad god si izbedačen, staneš pred ogledalo s njom na glavi i odma' počneš da se smeješ :mrgreen:
  • 0

#50 BADIZIOL

BADIZIOL
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts

Postavljeno 04 April 2009 - 06:59 PM

Danas smo se skupili 15 bajsova pa malo vozili po centru, bili su tu i profesionalci iz kraja kad jedan taksista lagano zvekne u jednog od nas (Borceta mozda ga arioth poznaje) i to u bajs koji kosta 5000 eura. Skoci par nas da se raspravlja kad ono izripe jos 10 okolnih taksista iz auta u fazonu "sta je jel ima neki problem". Znaci kako su polupismeni ovi taksisti kod nas svasta, umalo da situacija postane kriticna, a murija nikad nije tu kada treba da bude :D :D :D
  • 0

#51 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Postavljeno 04 April 2009 - 09:17 PM

Taksisti su kategorija vozača koje ubedljivo najviše mrzim i zbog kojih mi svaka gradska vožnja presedne. Srećom što nisam naoružan - pošto kad vidim taksistu prvo bih pucao pa onda diskutovao.
  • 0

#52 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 04 April 2009 - 09:55 PM

Pa sto niste prebili tog taksistu. Sta je bilo dalje ? Nije valjda sve zaboravljeno ako bajs vredi toliko. Ccccc
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#53 BADIZIOL

BADIZIOL
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts

Postavljeno 04 April 2009 - 11:11 PM

Pa nije nastrado bajs jer ga je taksista tek polazio tako da ga je samo gurnuo a bio je neki dripac koji nema ni 20 godina. :evil:
  • 0

#54 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 21 June 2009 - 11:02 PM

Kuku ljudi za malo da mi dodju glave PANDURI NA BAJSEVIMA....


Banja Luka, Krecemo za Beograd, vozim curin sluzbeni auto i lagano kroz grad, tek smo krenuli... Zaustavlja me pandur, neki mlad lik i izlazim iz kola...Pi..im jer nisam video kola pandurska...nema kola...Tu su DVA BICIKLA sa bisagama, mislim da su neki polarovi ili srndacolo modeli, mtb, srebrni, mozda i delta, kojima na ramu umesto marke pise plavom bojom POLICIJA! Njih dvojica u 3/4 lonama sa dzepovima, pojas sa pucom i sve znachka itd. :mrgreen:

Ja sad postajem odushevljen shto su biciklisti, pa tek shvatam da sam u sr...u kad baja kaze da sam napravio neka dva prekrshaja i da treba da platim 100 km (50e) ! Sto mu mujunih cevapa! Kazu, oduzimaju mi dozvolu dok ne platim kaznu u banci i donesem i rachun pa ce mi vratiti dozvolu, jer sam stranac...al frka je i sto je nedelja pa sad pokusavaju da smisle gde da platim...

Napravio sam neki prekrshaj, bez veze sa prestrojavanjem, na parchetu ulice od 20m, neko tipichno mesto gde love oni koji ne znaju foru...

Krenu da mi objasnjavaju a ja se malo vadim , ljubazno, i kao konstatujem ok, tehnichki napravio sam prekrshaj...

jedan odlazi do bajsa da izvadi blokche da mi pishe kaznu a za to vreme ovog koji stoji pitam koji su im bajsevi i nazovem ih kolegama bajkerima... hehe chepulja tipichna...Kaze lik, "Ma nemam pojma, neki bajsevi..." i prokomentarishem da su kul na bajsevima iako baja planira da mi pishe kaznu...

Dolazi lik i nesto prebira po tim papirima koje je doneo a za to vreme ja pokushavam da udjem sa ovim shto je pored mene u prichu oko toga kako da platim kaznu nekako kad stignem u BG i da mi shalju dozvolu postom (komplikuje situaciju) , posto, nemam po mojoj prichi, para toliko u kolima...Naravno kazem da sam student itd. :)

Lik kaze moze, objasnjava mi proceduru i tako to i odjednom se zgleda sa ovim i kaze: "Diiino da te mi sad nebi maltretirali nema veze, posto palish za Srbiju sad, da se ne cimash. Pa gde bash tebe da zaustavimo, a? " Ja pominjem Marfijev zakon i tako oni mi dadoshe dokumenta nazad i ja im na njihovo cudjenje pruzam ruku i rukujemo se i ja odoooo :)

Ako neko od njih, ako su bajsmeni uopste, procita ovaj post nekad negde zbog necega...Hvala veliko...Lep gest kolega biciklista... Kad vas vidim u BL bez unforme idemo na pivo a moze i voznja sa rotacijom ako imate :)

Eto ljudi, ne verujem da ima veze sa pominjanjem bajsa ali bash su me odushevili progledavanjem kroz prste! :)

Mislim da su i kod nas ranije bili neki Policemani na bajsevima...Video sm ih 2003. u lajkovcu na kaprojolo nekim bakovima...

Eto...presekoshe me... :cry:
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#55 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 21 June 2009 - 11:17 PM

Eh da neko i to pomene. Ja bih sve dao da u BG ima toga, imali bi posla preko glave. Inace gledao sam u Americi kako rade i sta nose sa sobom. Prvo sto ekstra sve to izgleda, drugo mogu vrlo brzo da dodju do mesta gde je i kolima jako tesko. Zaista kul, sta drugo da kazem. Da ljudi uopste imaju malo siru svest o biciklu kao predmetu i izumu svasta bi bilo, ovako je sve u nekim predrasudama. Kakva voznja vise od 2 sata, kakvi vise od 30-tka km, ni slucajno negde dalje, samo do radnje i sl. Eee jadno je sto je tako.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#56 djorzgul

djorzgul
  • Members
  • PipPipPip
  • 104 posts
  • Locationplaneta Zemlja

Postavljeno 13 July 2009 - 03:50 PM

hahahaha.
mene jednom zaustavili, al ruku na srce bio sam kriv. noc, oko 3 izjutra, vozim ja bulevarom revolucije, sve prazno nigde nikoga, i hladno, pa sam ga opleo onako muski... i negde posle djerma odjednom pored mene marica ona plava, zaustavljaju me, malko nadrkani izlaze i kazu, pa jbmu mater, sve vreme vozis ispred nas i prosao si kroz 5 crvenih svetala, jel ti to zajebavas!?.. daj dokumenta... ja se nasmejao, izvinio i rekao ma ne... hladno mi je i umoran sam pa sam zurio kuci, a ionako je sve prazno... legitimisali me, odrzali mi predavanje kratko kako moram da postujem zakon... i pustili me :)
  • 0

#57 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 13 July 2009 - 08:07 PM

Hahha to je najsmesnije. Meni se cesto desi da na semaforu budu prva kola njihova ili nekad interventna. I ja onako pored dodjem do semafora i laganica prodjem kroz crveno. Uvek mislim kako ce me ili zaustaviti ili kroz prozor nestoreci jer im ipak ispred nosa pravis sranje :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#58 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 July 2009 - 08:19 PM

Dešava se to i meni, ali onda gledam da prođem čisto... u principu im se ne ispali da dr* bicikliste, djorzgul ovima bio na zicer a i oni su verovatno bili oduševljeni što su oko trojke u marici :mrgreen:
  • 0

#59 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 23 July 2009 - 09:26 PM

http://www.rts.rs/pa... ... cajca.html

:shock:
  • 0

#60 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 23 July 2009 - 09:56 PM

Kad uvedu alko test i za bicikliste...al ce bude veselo :mrgreen:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika