Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8694 odgovora na ovu temu

#8641 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 09 February 2022 - 11:40 AM

U kom smislu je ovo prevara? Niska cena nerealno pa kako dalje, mi uplatimo on ne pošalje ništa ili šta...
  • 0

#8642 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 09 February 2022 - 11:42 AM

U kom smislu je ovo prevara? Niska cena nerealno pa kako dalje, mi uplatimo on ne pošalje ili šta...

Kad poručiš kašće ti se samo

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#8643 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 09 February 2022 - 11:43 AM

Ne bi dotle išao, samo pitam :)
Aha, shvatio sam.
  • 0

#8644 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 09 February 2022 - 12:11 PM

zapravo nema prevare,

ali nema ni zamajca na trenazeru, cena govori da nije kompletan.


  • 0

#8645 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 09 February 2022 - 12:35 PM

Zapravo je u stvari upravo tako. Nema prevare.
  • 0

#8646 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 09 February 2022 - 03:37 PM

Blago vama ako vam je ovo pošteno i nema prevare...


  • 0
.

#8647 stefan10vb

stefan10vb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 210 posts

Postavljeno 09 February 2022 - 07:24 PM

Evo da spomenem gospodina od 30ak godina.. Mislio sam da cu se suzdrzati, ali ipak je jace od mene. Naruci gospodin rucice za v brake kocnice u vrednosti od 600din iz mojih oglasa. Poslao sam ih post express-om. Istekne rok za preuzimanje od nedelju dana, kontaktirao sam ga u medjuvremrnu, ali nije se javio, niti odgovara na poruke. Zatim ga pozovem na bum posle nekog vremena, javi se, kaze da ima koronu, i da se izvinjava sto nije preuzeo i da kada ozdravi, da mu ih ponovo posaljem, i povecam otkup. Prihvatim. Naravno ne javi se sam posle dve nedelje, nego ga ja pozovem posle nekih mesec dana, “ozdravio je”. I predomislio se, ne zeli rucice, ne isplate mu se, ali nece ni da uplati 600din za postarinu. Bio sam uporan iz principa... Ne mogu da shvatim da se neko sramoti na takav nacin.
Osoba je Nemanja Radojicic iz Valjeva, koristi dva mobilna broja
  • 2

#8648 glogi

glogi
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 23 February 2022 - 08:30 PM

https://www.2bike.rs...u/aleksaloznica

Ovog bi preporuvio za izbegavanje totalno...
Bio sam licno da uzmem bajs za klinca, klinac probao, svideo mu se, na prvu ok izgledao, premda je mrak bio... Uzmem.

Kad je svanulo, ima se sta videti, bajs je maksimalno zafarban, zatackan i to ono ofrlje, primetih naknadno i da je jedan zub na srednjem lancaniku pukao, skroz ga nema, krenem menjati brzine u jednom momentu trsko ide, samo ba odjednom puce buzir, sajla...

Znam da sam dobrim delom sam kriv, ali ne shvatljivo mi je koliko ljudi daleko idu sa maskiranjem.

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока
  • 0

#8649 mel

mel
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 345 posts

Postavljeno 24 February 2022 - 08:37 AM

je l' prodavac insistirao da dođete u večernjim časovima, da ne pali svetlo i sl? hoću da pitam, da li je sa umišljajem stvorio situaciju gde nećeš primetiti mane?


  • 0

#8650 glogi

glogi
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 24 February 2022 - 02:25 PM

Nije insistirao uvece, bio sam u prolazu pa svratio, jedino sto je bilo cudno cim sam mu do pare ode on valjda u kuci, a mene ostavio u dvoristu (tu svega i svacega, bar jedno 20ak bajseva) , kapija otvorena, ja stavljam bajs na nosac, bar da je sacekao da odem, glupi zar ne?

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока
  • 0

#8651 ske

ske
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 250 posts

Postavljeno 24 February 2022 - 05:18 PM

jbt, bio si tamo, video, probao, nije ti nista uvalio na nevidjeno... ne znam sta je tu problem...


  • 0

#8652 glogi

glogi
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 24 February 2022 - 05:40 PM

Nista, samo konstatujem koliko ljudi idu daleko, sa sminkanjem, skrivanjem... Da bio sam sam sam kriv sto nisam toliko zagledao, klinac probao, svideo mu se ajd to je to... Nisam sad neki tip da cu da njakam, pregledam sve živo, jer gledajuci po sebi nikad ne bi mogao raditi neke stvari sta odredjeni prodavci rade.
Nadavno mi je prijatelj poslao od preko bajs koji je prodao da bude kod mene, pa ce kupac doci, bajs je bio ma moze se reci zaista nov, jednu malu tackicu na sebi imao, cak bi po njemu rekao da nike uopste ni vozen, medjutom mene je kupac urnisao sa pregledanjem, pola sata me je da ne kazem sta,a bajs nov, nov... Jbg ja nisam raj tip...

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока
  • 0

#8653 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 25 February 2022 - 08:28 AM

Nista, samo konstatujem koliko ljudi idu daleko, sa sminkanjem, skrivanjem...

Od koga da krenemo onda,od pevaljki,politicara, novokomponovanih biznismena, prodavaca automobila,TV-om. itd itd i tome sl.

 

 

. Jbg ja nisam raj tip...

 

Onda kupuj nov bajs. Ali samo da znas i tu nekada vlada zakon kao iz prvog citata.Tu sam vise puta rekao iako to verovatno nekim "patrijotama" na cikloberzi smeta,ovde nema trgovine,samo sistem ko koga zahebe.


  • 2

#8654 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1371 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 February 2022 - 09:42 AM

 

Onda kupuj nov bajs.


Ili od proverenih prodavaca, ima ovde na forumu dosta preporuka pa izvol'te.
  • 2
The sea, the sea

#8655 Pustolov_pb

Pustolov_pb
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts

Postavljeno 25 February 2022 - 10:10 AM

Dečko je mlad i nije još iskvaren, zato polazi od sebe tj polazi od toga da on sam ne bi nikome podvalio bez obzira da li neko primeti ili ne primeti to.
Ja mu preporučujem da takav i ostane...
Zato što smo "snalažljivi" zato smo tu gde jesmo....

Naravno i ako se prećute nevidljive mane da je to nemoralno i lično ne verujem da se tako "zaradjen" novac u napredak može utrošiti.
  • 4

#8656 glogi

glogi
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts

Postavljeno 25 February 2022 - 05:07 PM

Ili od proverenih prodavaca, ima ovde na forumu dosta preporuka pa izvol'te.

Ima naravno, ali recimo da tako kazem za mladju decu ponuda je bas skromna.

Послато са SM-G991B помоћу Тапатока
  • 0

#8657 Vlado_036

Vlado_036
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts

Postavljeno 19 March 2022 - 11:32 AM

Pozdrav,godinama trgujem preko interneta I na zalost Po prvi put sam prevaren....
Naime porucim od firme Neptun bike radius disk kocnicu,Shimano klon.Pozovem telefonom raspitam se da li dolazi sa adapterom srafovima I paknama,kazu naravno.Porucim nju center lock disk kljuc za patronu I lanac pc830.Stigne paket sve uredno,otvorim kocnica nema pakne ni onaj limcic sto ide sa njima.Kontaktiram ponovo Neptun bike kazu moguce je da je neko skinuo u radnji,rekoh ok Jel mozete da mi posaljete,kazu naravno...Nedelju dana cekam da stigne I pokusavam da pozovem Ali mi se niko ne javlja...Ne mogu da verujem da jedna firma tako postupa...
Na kraju sam narucio pakne iz planet bike jer mi bicikl stoji ne kompletiran....
Tako da drage kolege,ne preporucujem nikako saradnju sa NEPTUN BIKE....
  • 0

#8658 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3359 posts

Postavljeno 27 March 2022 - 08:16 AM

Ово више иде као куриозитет, а не лукавост :)
Наиме, човек је 'ладно ископирао цео текст мог огласа са све ћирилицом. Мрзело га да напише реченицу-две.
https://www.2bike.rs...ta-66/trp-hydro
  • 0

#8659 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3359 posts

Postavljeno 04 April 2022 - 09:45 AM

.
  • 0

#8660 joze

joze
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 23 April 2022 - 10:52 AM

cao ludisha iz obrenovca poslao skart gumu zs 50 evra

 


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika