Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8694 odgovora na ovu temu

#21 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 21 January 2009 - 11:03 PM

Mene takodje izludjuju neki likovi u oglasima koji bi, sto rece jedan moj drug, da se obogate na jednom artiklu....
Pre neki dan sam u Kragujevcu sa devojkom gledao neke zenske spd patike u jednoj sportskoj prodavnici i kostaju oko 1800 din... a neki lik na oglasima iste takve prodaje za 3000 din. Ho hooo =D>
Ove Scott-ove patike sto nude za 50 evrica ja sam ovde u sred Jagodine u sportskoj radnji kupio za 2700 dinara... Alooo rodjaci! n:krstixf7
Da ne spominjem onaj pulsmetar od 35 eura... ja isti kupio prosle godine za 2100 din...
Ali nadju i oni ovcu za sisanje :mrgreen:
Da na spominjem cene drumasa... Ludilo!

Naravno ima tu i normalnih ljudi.... nije sve bas tako crno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#22 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 January 2009 - 11:06 PM

Mozda je cena u dinarima. :mrgreen: Kada se upise cena u oglasima uvek je prikazano u evrima.
  • 0

#23 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 22 January 2009 - 08:02 AM

Hvala mare za link :wink:
A ovaj lik je legenda. Strasno :lol:
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#24 markoni6

markoni6
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 248 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 22 January 2009 - 09:08 AM

Ma dajte ljudi!!! Neko se sprda ovde!!!! :mrgreen: :mrgreen: Ovom coveku nije dobro!!! [-X
  • 0

#25 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 February 2009 - 11:40 PM

Da li je neko snimio onog FOX 100RLC za 340eur?! n:anim_08

Moga da kazem da nije bas normalan taj koji prodaje polovni, kradeni, amortizer za toliki kes!!!
I nije ga blam...???

Te stvari mi nikad nece biti jasne, STVARNO!
  • 0
Postavljena slika

#26 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 February 2009 - 12:34 AM

Svako ima pravo da ceni svoju stvar koliko hoce.
Meni bodu oci sora kocnice 40 eura polovne kad su nove u Capriolu jeftinije. O VP ceni necu ni da spominjem.
  • 0

#27 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 February 2009 - 12:41 AM

Svako ima pravo da ceni svoju stvar koliko hoce.
Meni bodu oci sora kocnice 40 eura polovne kad su nove u Capriolu jeftinije. O VP ceni necu ni da spominjem.


Ok, slazem se, a da li ce da ga proda??? On ima zelju. ali iskreno tesko za toliki kes!
Dzabe da cenim nesto mnogo, ako za to postoji trzisna cena, tesko da ovako nesto moze da se proda za punih 100e vise!
  • 0
Postavljena slika

#28 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 February 2009 - 12:43 AM

Svako ima pravo da ceni svoju stvar koliko hoce.
Meni bodu oci sora kocnice 40 eura polovne kad su nove u Capriolu jeftinije. O VP ceni necu ni da spominjem.

Da, to je tek nerealnost velika!
Taj je jos ludji!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#29 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 February 2009 - 12:47 AM

A sta bi rekao za onog ko to kupi :mrgreen:
  • 0

#30 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 07 February 2009 - 02:00 AM

Da li je neko snimio onog FOX 100RLC za 340eur?!


Jes malo mnogo(realno je po mom misljenju ispod 280).Ali covek konta ljudi ne mogu da nabave Fox-a tako lako pa ajd cena malo gore :wink:
A one Scott patike sto pomenu Brane sto prodaju za 50e a ima za skoro duplo manje u radnji to je tek smesno n:happy0045 .Najveci biseri su oni koji kupe delove iz oglasa koji su polovni a istih delova novih ima za manje para u radnjama koje su u Srbiji 'malo' skuplje nego napolju.To je za APLAUZ =D> !!!

Sad vide one sprinterice u raspadu,da ih lik ostavi na kontener niko ih ne bi uzeo [-X a on bi 30e.Sta mislite da li bi spustio cenu na 20-25e :?:
  • 0

#31 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 07 February 2009 - 07:58 AM

Cekajte bre ljudi nemojte odma da trzate na coveka kao da je neznam sta. Fino lepo ako ste zainteresirani da uzmete amortizer javite se coveku iscenkate se i cena moze da padne na 300e ili mozda vise. Cak i cena od 340e je realna za ovaj amortizer. Ipak je 2008 serija. Nov je nesto oko 600e. To je najjaci u klasi F-series. Cudi me sto prvo ne komentarisete njegove karakteristike nego odma cenu. RLC(Rebound Lockout Compression). A posto stvarno nema u Srbiji gde da se kupi Fox realno je i stari amortizeri da idu malo skuplje. Ako pogledate Reba i SID vozi 90% od vas i realno je sto se prodaju toliko jeftino, jednostavno svako ih ima. Kako kaze Lasica - hocu da imam nesto unikatno a kvalitetno. U ovom slucaju je to.

Ovo gore je napisano samo ako je amortizer ''validan''
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#32 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 07 February 2009 - 10:45 AM

Taj Fox je model za 2007(IS montiranje kocnice i jos po neki detalj).Nov amortizer za 2008 ima za do 400e na e-bay(350-390e) dok je za 2009 oko 500e tako da je to to.Naravno ima radnji i ljudi koji ga prodaju skuplje ali da ima nov za male pare ima tako da je 340e malo mnogo za 2007 koji je polovan.Naravno i ja sam za to,pozoves coveka pa se cenjakas,kazes ja nudim toliko pa se nadjete :wink:
  • 0

#33 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 07 February 2009 - 11:05 AM

Fox F-serise RLC model za 350-390e nov je nemoguce. Najveci problem je to sto u Srbiji ste nauceni da kupujete kradjene stvari za dzabe, a kad dodje regularna stvar na prodaju odma nesto se prica kao je to skupo. Ako je 2007 model, ovaj Fox ako je u korektnom stanju vredi za pare koje se prodaje.

Sto se tice E-Bay-a, nemaju svi mogucnosta da kupe od tamo. Tako da ta varijanta kupovine otpada. A sto ako kupis amortizer i oni ti posalju neki zajeban, sta ces tada da radis?
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#34 lasica

lasica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 540 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 February 2009 - 11:54 AM

Taj FOX je kraden 300%

Postoji jedna vazna stvar kada prodavac kaci oglas, a to je da obavezno naglasi ako je ta stvar regularna!
U ovom slucaju viljuska kao i sve ostalo od ovog lika je dekrano!

Generalno ljudi imaju problem da za regularnu stvar daju punu cenu, vec ocekuju da su cene iste i za kradeno i za regularno, sto je van pameti.
  • 0
Postavljena slika

#35 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 07 February 2009 - 12:00 PM

Ko li sad place za tom viljuskom #-o
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#36 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 February 2009 - 12:08 PM

Mislim da taj plače ne samo za viljuškom, već i za ostatkom iza nje... :wink: :wink:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#37 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 07 February 2009 - 12:28 PM

Fox F-serise RLC model za 350-390e nov je nemoguce. Najveci problem je to sto u Srbiji ste nauceni da kupujete kradjene stvari za dzabe, a kad dodje regularna stvar na prodaju odma nesto se prica kao je to skupo. Ako je 2007 model, ovaj Fox ako je u korektnom stanju vredi za pare koje se prodaje.

Sto se tice E-Bay-a, nemaju svi mogucnosta da kupe od tamo. Tako da ta varijanta kupovine otpada. A sto ako kupis amortizer i oni ti posalju neki zajeban, sta ces tada da radis?


Regularna prodavnica na e-bay i toliko kosta Fox,ako ne verujes idi pa vidi a vile su nove.Isto kao da narucujes sa bilo kog drugog sajta.Tako da mu to dodje na isto jer u Srbiji nema te vile pa nema pa je napolju i mozes samo da nabavis ako oces da vozis.340e za ovu vilu je samo malo vise,verujem da bi je covek dao za 280-300e,toliko i idu ocuvani polovni Fox amortizeri.Kradeno-nekradeno to je Lasice dok se granice ne otvore i cene ne padnu kad bude vece ponude :wink:
  • 0

#38 nedjo

nedjo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts

Postavljeno 15 February 2009 - 11:40 PM

Dobra tema, pa da se malo pridruzim raspravi. I da malo prekinem pricu o fox-u :D Posto sam imao prilike nekoliko godina da radim kao prodavac i sada vec drugu godinu kao serviser mogu da podelim par informacija sa vama. Imate prodavce koji se stvarno razumeju u ono sto prodaju i spremni su da pomognu pri izboru nekog bajka, dok ima drugih kojima je samo bitno da se nesto proda i hvataju na dobru pricu i najvise na musterijino nepoznavanje proizvoda. To je sto se tice prodavnice, a sto se tice prodaje polovnih bajkova i delova tu vazi pravilo:dok je ovaca bice i sisanja :D :D :D Sto se samog servisa tice uglavnom ne dozvoljavam musterijama da mi vise nad glavom dok im popravljam bajk, ali to su uglanom popravke komercijalnih "masina", a kada su u pitanju ozbiljniji bajkovi vecinom ih dovoze ljudi koje vec dobro poznajem jer sam tokom proteklih godina upoznao skoro sve koji iole ozbiljnije voze, pa nije problem i ako ostanu dok im radim bajk, naravno ako imam mogucnosti da to odmah uradim. Najveci problem je sto ljudi zele da za sto manje para dobiju extra delove i uslugu i ako je moguce da to traje dozivotno... A kada neko udje u radnu i pita:da li imate bicikle sa cedeima? sta da mu kazem, ili kada dodje da vidi neki skuter (i toga ima u radni) pa ga zagleda i pita da li moze za njega da zakaci prikolicu??? Bas sam se zaneo sa pisanjem...
  • 0

#39 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 February 2009 - 07:43 AM

A kada neko udje u radnu i pita:da li imate bicikle sa cedeima? sta da mu kazem...

:lol: :lol: :lol:
Kaži: NE! Imamo DVD + i -, imamo BlueRay, a ako želite neku DH mašinu, imamo i LP izdanja :mrgreen:




nisam mogao da ne napišem... :lol:
  • 1

#40 nedjo

nedjo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 193 posts

Postavljeno 16 February 2009 - 05:05 PM

Sada vec moram da se suzdrzavam jer sam zbog svog dugackog jezika vec dosta, da me izvinete na izrazu, nejebo :D i na kraju prebacen iz radnje u servis. Sto ustvari i nije bilo lose, ali sada moram da pazim na ponasanje... i na to sta kome govorim. generalno su u pitanju normalni ljudi, ali dovoljan je jedan koji je "naj pametniji' i koji "sve zna" da mi upropasti dan. Na primer neki stariji lik je doneo da mu se zameni unutrasnja guma jer je bila probusena, i sve ja to odradim, i posle nekoliko meseci dodje opet da se zali kako mu ispusta guma jer je ja nisam dobro montirao, iako iz gume viri trn. Ali nije to u pitanju nego sam ja lose montirao... i ne mozes da muobjasnis...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika