Jump to content


Fotografije

Kupovina polovnog drumaša od oko 500e


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
253 odgovora na ovu temu

#161 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 posts

Postavljeno 31 August 2022 - 07:43 PM

Znači tranvestit.

 

Pa ti si najgori od sve dece  n2:hahaha


  • 0
.

#162 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 31 August 2022 - 07:43 PM

Pa bolje da si kupio ram pa sam sastavio bajs. 😁
  • 0

#163 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 August 2022 - 08:21 PM

Vidis ja sam to vozio zaista i nema sanse da to postane "muski" drumas. Ima da menjas skoro sve. Kako ja tebi koji nikad nisi probao Scott Contessu da objasnim sta se sve mora menjati ?

n2:Heristical n2:Heristical n2:hahaha n2:hahaha


  • 1

#164 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 31 August 2022 - 08:41 PM

Znači tranvestit.
 
Pa ti si najgori od sve dece  n2:hahaha .



Znam, samo menjam i budžim, sečem dupe, krpim uši...

Ako neko hoće da se menja za muški bicikl, neka se javi na PM.
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#165 flocus

flocus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 August 2022 - 09:33 PM

Ja bih se ponudio, ali previše sam stvari promenio, možda i moj bicikl nije muški...
  • 1

#166 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 August 2022 - 11:58 PM

Uh a tek ja, nabavio posebno ram, šta ako su mi uvalili ženski.. i posle sastvaljao sve od nule, ko zna koliko tu ima muških a koliko ženskih delova, kupus totalni. Sad me već hvata panika i za bužire i sajle, nisam pre kupovine proverio specifikacije renomiranih proizvođača, da li su muški ili ženski.. a tek gume i bidoni, joooj. n2:scratch

Eno i šejker onaj rozi, propast totalna. Devojci sam bar ubo bidon kad sam kupovao, onaj Giant Liv. Sreća da joj nisam greškom kupio neki muški, kako bi onda pila vodu.

Attached Thumbnails

  • Scott Addict RC.jpg

  • 0

#167 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1374 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 September 2022 - 08:14 AM

Jedino jos ne vidoh ovakve gume na drumasu, pa ovo kao da je za po njivi. Debljina guma.


Polako, vidi se da nemaš mnogo iskustva, tojest, odavno si to dokazao, nego samo dodaješ ulje na vatru ovakvim izjavama... Pre nego što skočiš da deliš savete iz svog (kratkog) iskustva, razmisli koliko ima ljudi koji znaju drumske i ostale bicikle u šrafčić, koji su vozili desetine bicikala, majstorisali, rešavali probleme, probavali veličine, razne delove pa mogu sad da kažu nešto što nije samo informacija sa interneta. Bio sam u Zagrebu par puta, prošao kroz grad, svirao u nekom klubu i vratio se kući... Lep grad, kul ljudi, misliš li da sam neko ko može da deli savete o Zagrebu?
  • 0
The sea, the sea

#168 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 08:37 AM

1. Ne postoje zenski bicikli

Screenshot-2022-09-01-10-29-03-431-com-a


Jedno trilion linkova i zenskih brendova sa jasnim razlikama u odnosu na verzije za muskarce. Toliko o musko-zenskim biciklima. Dosadila mi tema.

Woody to za gume je bila sala, s obzirom na debljinu iste. Posto vidim da mnogi vole da se sale ovde.

I poslednje bas me briga ko je koliko promenio bicikala. Neki ljudi voze jedan ceo zivot pa imaju vise kilometara pod nogama.

A sta i mi novajlije uopste trazimo ovde. Mi nista ne znamo. Eto u svakoj temi 15-20 max istih forumasa razglabaju da li ide ovaj sraf ili onak sraf, da li je ovo dobro ili nije dobro.


Tako da nastave da razglabaju. A autoru teme zelim puno srece pri kupovini uz ponovnu opasku da pogleda sajt proizvodjaca za okvirne mere ili licno proba. Pozdrav svima, odoh sa ove teme. Samo nemojte coveku preporuciti 2 broja manji broj na kraju.
  • 0

#169 Grunf_66

Grunf_66
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 287 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 09:51 AM

Neko krpi uši a neko bogami vozi i Dura Ace.


  • 0

#170 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3361 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 10:21 AM

Uh a tek ja, nabavio posebno ram, šta ako su mi uvalili ženski.. i posle sastvaljao sve od nule, ko zna koliko tu ima muških a koliko ženskih delova, kupus totalni. Sad me već hvata panika i za bužire i sajle, nisam pre kupovine proverio specifikacije renomiranih proizvođača, da li su muški ili ženski.. a tek gume i bidoni, joooj. n2:scratch
Eno i šejker onaj rozi, propast totalna. Devojci sam bar ubo bidon kad sam kupovao, onaj Giant Liv. Sreća da joj nisam greškom kupio neki muški, kako bi onda pila vodu.

Опа, ђура па још ејс...
Шта би било да није криза :)
Јел није био тај рам у мушкој боји?
  • 0

#171 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 02:42 PM

I muški sic, i muške gume. Mislim tako lep becigli, a ženski. Ne ide...
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#172 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 03:33 PM

Znam da sam rekao da necu vise da pisem, al bas ga trolujete. Kakve gume, bidoni i slicno. Napominjem ima trilion linkova. Te kontaktne tacke i jesu najbitnije. Ovako kako se zezate ispace da je ok kupiti zensku verziju bicikla pa menjati kurble, pedale, sediste, ceo volan, lulu, sticnu i sta ja znam sta vec sve ne.


Iz licnog iskustva sam se uverio da je to promasaj. Bolje onda kupiti RAM pa sastavljati od nule. A ti Smasheru zezas za musko-zenski sic, pa sedi na zenski tvrdi i odvozi 200 km pa se onda javi. A onaj sto isto ima Contesu pa je promenio Boga oca neka promeni bicikl.


Pa u mojoj temi mi je savetovano da je to ipak zenski bajs. Izvinjavam se sto kvarim temu autoru ovom oftopic diskusijom. Nisu isti svi ramovi predvidjeni za zene i muskarce kod svakog proizvodjaca.


Niko nije rekao da je nemoguce voziti zenski drumas. Ima dupe da vam otpadne i da izlomite ledja. Zavisi i koliko vozite. Meni je cilj uvek blizu 200km. A kad vidis posle 50km da ti trnu ruke jer vozis zenski uzan volan bice ti jasno. O koja nauka. ..


Ko drumuje duze ili brze ima da se pita "sta mi je ovo trebalo" . Bas mene briga ko vozi muski ili zenski ram. Em nisu svi isti a neki jesu, bicikl nije samo ram.


Jos neko misli da sam imao 2 bicikla u zivotu. Boze me sakloni. A i da jesam ne bih se stideo. Verovatno ako ovde neko postavi temu bilo da trazi bicikl ili da nesto po vasem kriterijumu ne zna on je vozio samo 2 bicikla ikada.


I nije me sramota sto sam vozio zenski drumas "zbog oznake". Prosto nije legao. Nije bilo sanse. A ta lazija kako nisam probao duzu lulu je isto laz. Probana je. Ponudili su me bar 3 clana ovog foruma.


I dalje tvrdim da pola vas mozda i niko od vas nije probao zenski bicikl. A ta poenta zameni pola bajsa, zaebi to. Ja sam se upecao, priznajem. I nije to zamena 30 ili 50e. Mnogo vise. Sad sto ja smem to sve da kazem direkt je opet druga prica.


A poslednja glupost koju sam procitao je da proizvodjaci stavljaju te mere onako okvirno. Pa to mozda jeste tako. Pa onda dodje ideja kako ipak to je samo okvirno. Pa onda neki su probali stotine bicikala.

Svaki bre model znaju. Moja poenta je bila da za odredjeni model treba gledati grafikon proizvodjaca. Kao smernu tacku. A ovi sto odjednom imaju Kontese neka se navozaju i sa lulama od 50cm bas me briga, ja sam to sve licno probao, naucio lekciju i nikad vise.


Neko je rekao sa su ramovi ISTI. Ako i jesu kod tog modela, a sve ostalo nije pojeo je kukuruz kao i ja. A da neko kupi zensku verziju pa menja stosta a pocetnik je po meni je debilno. Znam kako je meni bilo.
  • 0

#173 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 September 2022 - 03:58 PM

Drvo života ti ne mlati. A i zabranjeno je praviti duple naloge.


  • 1

#174 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 04:13 PM

Ima li ovaj neko dugme za gašenje?


  • 2
.

#175 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 04:39 PM

Drvo života ti ne mlati. A i zabranjeno je praviti duple naloge.

Drvo života ti ne mlati. A i zabranjeno je praviti duple naloge.



Kakve duple naloge ? I bas si Gadjan.
  • 0

#176 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 04:41 PM

Ima li ovaj neko dugme za gašenje?


Rece covek koji se hvali kako je ovde 15 godina. Ugasi se ti.
  • 0

#177 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 04:42 PM

Da sam znao koji likovi ovde dele savete nikad ne bih potrazio nijedan. Srecom tu su strani forumi. Gomila anonimusa koji kao podrzavaju jedan drugog, troluju i bistre da su vozili 100 bicikala. Boze me sakloni. Ajd u zdravlje.
  • 0

#178 Rok

Rok
  • Members
  • PipPipPip
  • 153 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 04:44 PM

Cenim da ove nedelje niste presli 5 km a ukupno ni 10000 km za zivota. E sad trolujte do zore. Arivederci.
  • 0

#179 Grunf_66

Grunf_66
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 287 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 05:07 PM

déjà vu


  • 1

#180 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 01 September 2022 - 05:18 PM

Treba otvoriti kladionicu - kad se sledeci put vraca ovaj poznavalac/haker/tuzilac/mislilac


  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika