Jump to content


Fotografije

Život u inostranstvu


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
136 odgovora na ovu temu

#41 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 06:48 AM

Šta je samnom, zašto ja nisam na spisku poštenih :) Kupio (do sada) dva nova bajsa u PB, nosače bicikla, dresove, volane, lance... prateću opremu sve uz fiskalni račun. Oko 3-4 hiljade evra ostavio za bici i ski opremu u PB. Nikad ništa bez fiskalnog. Ako mi je greh nekoliko sitnica sa Aliekspresa onda u redu :)

Ovim momcima što svima pomažu koji su navedeni svaka čast zaista, sad bez šale. Veliki naklon i zahvalnost!
  • 0

#42 Suncokret

Suncokret
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationLeva obala Save

Postavljeno 27 August 2021 - 07:05 AM

@Milan777 - i Vi ste na spisku i milovuk1967. :) Izvinite, ne mogu svih da se setim :)
  • 1

#43 Suncokret

Suncokret
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationLeva obala Save

Postavljeno 27 August 2021 - 07:10 AM

I @grbic je na spisku 🙂 isto pošten čovek i pomogao je mnogima 🙂
  • 1

#44 ske

ske
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 250 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 07:16 AM

Ako sam dobro shvatio, ako imas dovoljno para da kupujes nov bajs, delove, opremu, odecu u radnji, po naduvanim cenama, i time punis budzet, odnosno dzepove "ovih gore", onda si posten, rodoljub, partiota...

a ako  si, da kazemo

malo siromasniji, nemas dovoljno novca za radnju, racun, garanciju... pa si primoran da kupujes na oglasima, polovnu, "kradenu?" robu, onda si izdajnik...?

Ako imas 700 000 din da das za bajs, sigurno ces otici u planet bajk po njega , uzeti racun, dobiti garanciju .... a ako nemas, onda ces na oglase, svestan da nema racuna, garancije a i da moze milicija da ti zakuca na vrata i uzme bajs...

Mislim da to nema veze sa postenjem vec sa novcanikom


  • 0

#45 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 07:22 AM

Bio sam na raznim forumima tokom ajd da kažem života, ribolovnim (nekad bio pasionirani ljubitelj i ne samo nekad već i sad), skijaškim, plivačkim, fitnes, bodi bodibilding itd... kako su mi se interesovanja menjala tokom života... ali od biciklista nisam sreo felu ljudi koji će bezrezervno da pomognu kao ovde, prosto možeš da cimaš ove ljude i za osnovne stvari, banalne i oni će uvek iznova imati strpljenja i volje da pomognu. Sve ove navedene smo pošteno maltletirali i oni uvek i iznova imaju strpljenje da pojasne, objasne, pomognu...
Zaista ogromna većina pravih ljudi (što je vrhunski epitet za čoveka da je čovek) i sportista se može naći ovde.
Hvala im.
  • 5

#46 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 07:24 AM

@ske
Šalimo se malo samo a i Suncokret prihvatila šalu, vidiš smajlije na sve strane.
U pravu si inače.
  • 0

#47 ske

ske
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 250 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 07:53 AM

pohvalama za ove navedene clanove se i ja pridruzujem n2:drinks


  • 0

#48 Suncokret

Suncokret
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationLeva obala Save

Postavljeno 27 August 2021 - 08:03 AM

@Milan777, jesu divni ljudi i hvala im još jednom puno :)
  • 0

#49 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 27 August 2021 - 08:10 AM

Niko ne nudi u Nemačkoj, kada se prodaje nešto polovno, garanciju i nema vraćanja. To piše u svakom oglasu. Dobiće te, možda, račun ako još uvek traje garantni rok. Sve ostalo on nije dužan da vam obezbedi. Pošteni su (90% ljudi na koje sam naleteo) slikaju sve, ogrebotine, udubljenja i sve iste ostalo sa druge strane ni ja ne kupujem od svakoga. Što se tiče cena, nekada znaju da budu skuplje polovne stvari skuplje nego ISTA u prodavnici.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 1

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#50 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 August 2021 - 08:34 AM

Znači, preostala većina je loša.. nije ni to loše jer smo bar u većini :D
  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#51 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 27 August 2021 - 08:40 AM

Niko ne nudi u Nemačkoj, kada se prodaje nešto polovno, garanciju i nema vraćanja. To piše u svakom oglasu. Dobiće te, možda, račun ako još uvek traje garantni rok. Sve ostalo on nije dužan da vam obezbedi. Pošteni su (90% ljudi na koje sam naleteo) slikaju sve, ogrebotine, udubljenja i sve iste ostalo sa druge strane ni ja ne kupujem od svakoga. Što se tiče cena, nekada znaju da budu skuplje polovne stvari skuplje nego ISTA u prodavnici.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Moram da prekinem da pišem između pacijenata . Sklop rečenica mi je katastrofa.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  • 1

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#52 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 08:43 AM

Sve smo razumeli :)

@chamade
"Stavi me u pakao, i onako su moji svi tamo" :) :) :)
  • 0

#53 Grunf_66

Grunf_66
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 287 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 08:57 AM

Jadni pacijenti.


  • 0

#54 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 09:26 AM

I dalje se divim poštenim ljudima kao što su Dusan011, mirek200, Smasher, flocus i Bole. Nismo mi glasni, mi smo kulturni i pristojni. Samo se ne slažemo sa nekim stvarima i to je to. A nismo ni dužni da se složimo. Svako živi prema svojoj savesti. Dusan011, mirek200, Smasher, BikeGremlin su meni i mnogima ovde pomogli. To se sve uklapa u sliku koju sam već stekla o njima i mogu da kažem samoo: svaka čast i nemojte se menjati.


Треба ли да закљзчимо да су они који се на овом форуму не зову Душан011, Мирек200, Смашер, Фокус и Боле непоштени? Или да нису културни и пристојни? :)
  • 0

#55 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 27 August 2021 - 09:40 AM

Ja sam se izborio da budem na spisku, do duše naknadno, izborite se i vi :)

Napisala je da ne može baš sad svakog da se seti (što je razumljivo) tako da se možeš tu svrstati kao i mnogi drugi :)
  • 1

#56 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 27 August 2021 - 09:57 AM

Ja sam se izborio da budem na spisku, do duše naknadno, izborite se i vi :)
Napisala je da ne može baš sad svakog da se seti (što je razumljivo) tako da se možeš tu svrstati kao i mnogi drugi :)



Neka, dobro je i sa ove strane :D
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#57 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 27 August 2021 - 10:51 AM

Decko  tebi nisu izgleda kockoice slozene u glavi. Koliko znas toliko govoris. Reci cu ti samo ovo. Meni drzava nikada ama bas nikada nista nije dala,samo je trazila od mene i dobila je racunajuci i izvrsitelje ,ti su najnoviji. n2:rules . Ali mi je zato dosta toga oduzela,ne samo meni vec i mom ocu a najvise dedi. Uostalom ja tebi ne ulazim u licni zivot,to je osnovni vid vaspitanja,uci malo  O:)

 

Ali ne mogu da odolim posto lajes ,sta ti mislis da drzava ima neke koristi od lipicanera kao sto si ti i tvog bajsa O:)  . Ona ima koristi od obicnog naroda koji kupuju NASE bicikle ne da se njime vozikaju  vec da obavljaju posao,i idu u nabavku.I oni su vecina, a ovo na forumu i uopste na sajtovima,mi  smo uglavnom iznimci  koji ne cine vecinu,iako moze da se kaze da ja pripadam i jednoj a i drugoj strani a i trecoj jer i za tebe je lezaljka misaona imenica -decko -(koji obecava ) O:)

 

Primetio sam da odgovaras samo na moje postove,i uglavnim si neaktivan,da se ti nisi zaljubiska u mene  O:)  kada ti nisam uzvratio pogled i pozdrav?????Kako ti kazes,znam ja da je neuzvracena ljubav najbolnija O:) I kupi bromazepan,nemoj da se nerviras,utice na ten O:) Eto vrlo lako mozemo da odemo u otpad (ciklo) zato sto se ti nerviras. ljubi ga majka. O:)

Uzeli su komunisti i mom dedi tokom nacionalizacije, pa ne krivim nikoga zbog toga, oduzimali su i pre njih svi redom, tako ti je to sa sirotinjom. Makar ću moći da se hvalim unucima da je nacionalni stadion izgrađen na našoj dedovini 

Odgovaram na tvoje postove jer me targetira tvoja glupoća i priprostost da ne vidiš dalje od sopstvenog nosa. 
Odgovaram na postove u kojima mogu nešto da doprinesem, ili gde se nešto razumem. Vodim se onom da je bolje ćutati ako nešto ne znaš, ali opet ne dam ni da me nadglasaju idioti

 

Država ima koristi od mene na više načina, doprinosi na pun iznos, kola, gorivo, porezi, školstvo...

Ležaljka mi je koncept kao i homoseksualzam, postoje ljudi koji uživaju u tome, ali nije to moja stvar, ko uživa samo napred... pun intended :P

 

I dalje mi nisi rekao koje to naše bicikle narod kupuje? Deo oko servisa si uredno preskočio, znači i za taj deo sam u pravu.

 

Cenim ja tvoj trud da doprineseš ovom forumu svojim iskustvom i mišljenjem, ali....
 

 

I dalje se divim poštenim ljudima kao što su Dusan011, mirek200, Smasher, flocus i Bole. Nismo mi glasni, mi smo kulturni i pristojni. Samo se ne slažemo sa nekim stvarima i to je to. A nismo ni dužni da se složimo. Svako živi prema svojoj savesti. Dusan011, mirek200, Smasher, BikeGremlin su meni i mnogima ovde pomogli. To se sve uklapa u sliku koju sam već stekla o njima i mogu da kažem samoo: svaka čast i nemojte se menjati.

Hoćeš da kažeš da su ostali loši, po tebi je onda 90% ljudi na forumu loše. Koliko god se ljudi ovde ne slagalo sa tvojim stavovima i pogledima, nisi dobila osudu zbog njih, koju si ti vrlo lako itrekla ka drugoj strani. 
Zakonom velikih brojeva, trebalo bi da se zapitaš da li si na pravoj strani :) 


  • 0

#58 Suncokret

Suncokret
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationLeva obala Save

Postavljeno 27 August 2021 - 11:40 AM

Ajoj :) Šta uradih :) Što se srdite @marvas, @omega i @ske, ne mogu svi biti među najboljima. Uostalom, šta vas briga za moju listu. Nebitan sam lik u ovom moru plavom. Moje mišljenje o bilo čemu važno je samo meni. "Pevam svoj bluz bez namere bitne" I vi pevate svoj :)
  • 1

#59 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 27 August 2021 - 11:51 AM

Ajoj :) Šta uradih :) Što se srdite @marvas, @omega i @ske, ne mogu svi biti među najboljima. Uostalom, šta vas briga za moju listu. Nebitan sam lik u ovom moru plavom. Moje mišljenje o bilo čemu važno je samo meni. "Pevam svoj bluz bez namere bitne" I vi pevate svoj :)

Kad bi pravili listu ljudi koji nemaju nikakav doprinos i nikome nisu pomogli na forumu, šta misliš na kom bi mestu bila?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 2

#60 Suncokret

Suncokret
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationLeva obala Save

Postavljeno 27 August 2021 - 12:23 PM

Nadam se da sam na dnu vaše liste, @vidak. Znači da sam na dobrom putu.
A što se tiče doprinosa forumu - sasvim sam nebitan lik.
  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika