Jump to content


Fotografije

Zloupotreba + admin Ciklo.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
141 odgovora na ovu temu

#101 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 07:03 AM

Ma oko čega je ovo sve počelo. I ja sam nekoliko puta pomenut u uvredljivom kontekstu, pa da vidim kako dalje.

Ono policija, tužioc, advokat. Ja i sudija. Sve to imam u okruženju, povod da vidim.

I ima li vajde.

A svi što ste me omalovažavali, drhtite.

 

Ja ti predlažem vansudsko PORAVNANJE tuženih


  • 0

#102 Zoranue031

Zoranue031
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 192 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 07:14 AM

Može, moji advokat, tužioc i sudija.

I piće.


  • 0

#103 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 07:19 AM

Piće posle, po drevnoj tradiciji kaldrme.


  • 0

#104 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 07:25 AM

Mene me zanima gde ima dobra kavurma i čvarci :D

Nego, voleo bih da vidim facu policijskog službenika kad bi ovaj naš tužitelj došao u stanicu i rekao "želim da tužim forumaše sa foruma 2bike.rs za verbalni napad" :D
  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#105 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 07:45 AM

Joj ljudi, ja sam ovde skoro umro od smeha. Doduše stomak me boli
Ma kakve crne tužbe, advokati, vidim da vam je bilo zabavno :) Ovaj, malo mi je uskracena rec, ali dobro.

Dosao sam da trazim bajs, ali sam brzo video kuda to ide. Pa na tovarenje, odgovoris jos boljim. Citam 2 dana, dokle ce to da ide. Jos pustim udicu.

No ruku na srce, pomesali ste me sa nekim, bilo je smesno doduse, jer mi se ovo nije desilo na nekom forumu. Nema veze da li ce admin skinuti ovaj polu-ban. Bitno da je ispala dobra zezancija nekima. No generalno glupo je bilo postavljanje nekih starosedeoca. Imam ja i previse godina da skontam trolovanje.

A sto se tice upoznavanja uvek rado. Pa covek se upoznaje uzivo, a ne putem zice. Eto vam tema za zezanje, vidim nije prva. Pozdrav iz Sombora, pa se citamo, ako mi admin skine limit. Ako ne, ne brinite se. Ne pravim ja multi naloge.

Zelim lep dan svim dobrim ljudima :)
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#106 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 08:05 AM

Kupi covek preko interneta televizor za 800 eura kad ono prevara. Uzeli prevaranti pare, ugasili nalog a covek se zalio policiji. Oni slezu ramenima i kazu sto si placao kad ne znas kome placas. Ostaje mu samo da podigne privatnu tuzbu koja ce ga daleko vise kostati nego sto postoji verovatnoca da bar mali deo izgubljenih para vrati.

Sta bi policija i sudstvo tek rekli kada covek hoce na internetu da tuzi NN lica zbog uvrede da su mu rekli da je on taj i taj lik a ustvari nije? Mislim, sve se moze procesuirati ali sudovi i zive od ljudi koji vole da pare bacaju u vetar.


Bio bi red da se ova tema zakljuca. Blati izgled i reputaciju foruma i sajta. Ovo je sve samo ne biciklizam....
  • 1

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#107 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 08:07 AM

Bravo druže.
Nema tu šta da se doda.
Ovaj zadnji pasus je poenta.
  • 0

#108 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 08:10 AM

Nije mi odobreno brdo postova, sta je tu je, ne mogu tu nista. Ovakve teme se u startu gase. Kakve crne tuzbe, umro sam od smejanja 2 dana. Jos sam se pravio blesav. Provalio sam ja ubrzo sta je sprdanje, pa sam odigrao 1 ples :) Pozdrav svim dobrom ljudima, trolovima - ima jaci i od jaceg.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#109 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 08:23 AM

Pa bolje ispustiti ventile na sajtu,nego na putu, ventili imaju veze sa biciklom,ili nemaju?


  • 0

#110 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 08:37 AM

Pa bolje ispustiti ventile na sajtu,nego na putu, ventili imaju veze sa biciklom,ili nemaju?


Ako je tužitelj pod pritiskom ili tenzijom nek ode negde u šumu sa sekirom da iscepa bar 10 kubika drveta. Biće mu lakše garant.. a i nama.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#111 aiwa

aiwa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 08:43 AM

Neverovatno je da i dalje postoje ljudi koji su ovoliko informatički nepismeni. Iako ja verujem da ovakvi ljudi postoje i u realnom životu, kažeš mu nešto on odmah preti tužbom. A koliko živi van realnosti je izjava da je u Vojvodini loše pa bi hteo da ide i Centralnu Srbiju jer je tamo bolje?!? U pitanju je neki klinac koji je verovatno završio srednju školu i shvatio da neće da okopava dedinu njivu pa bi hteo da vidi malo sveta, da dođe do Belog grada.....

Neka nauči mađarski, pokupi pasoš i neka bega napolje, to mu je najbolji savet što može da dobije.


  • 3

Shimano Line-up chart 2020

 

http://productinfo.s...no.com/#/lc/1.4


#112 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 08:48 AM

Ti si zreo za jednu tužbu zbog podsticanja rušenja države!


  • 2

#113 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 May 2020 - 08:50 AM

Inace volim forume, ne budem dugo na njima jer me banuju, imam takvu narav jbg malo volim kontra vecine pa to tako mora i ja to razumijem i ne ljutim se.

Meni je ovo najlepša reakcija na celu frku. To se zove ljudina :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#114 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 08:53 AM

Ta kakva tuzba kakvi bakraci,covek je izgubio zivce, ali mislim da je stvarno njegova neodlucnost da se izbori sa tolikim savetima za kupovinu bicikla,dovela do ovoga. Zato sada svima  cu da savetujem ko  kao novajlija trazi misljenje "iskusnih biciklista", da se uzda uuse i u svoje kljuse.

 

To "iskusnih" U zivotu izgleda ovako. Ili piloti ili profesionalci vozaci, i u svim sferama drustva,pa i biciklisti su najveca pretnja po sebe a i druge bas zbog toga sto se ljudi opuste i misle da sve znaju i da su sve prosli,nikada se ne treba opustati.


  • 0

#115 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 08:55 AM

Najbolje je da nikoga i ne krivimo, možda je čovek samo preosetljiv, hajmo dalje sa biciklizmom, nek se tema ugasi sama od sebe ili uz pomoć admina. 

Da se više okreće manje bi snage imali za ove priče a evo i lepog vremena.

Predlažem ovde pošto je posećeno da bude više breveta do 150km radi druženja a i nije to ni malo malo :)


  • 1

#116 Milan777

Milan777
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1113 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 09:09 AM

Evo posle mog posta dobih poruku od kolege o kome se priča pa me zamolio da objavim poruku u njegovo ime.

Pošto je poruka u dobrom duhu ja ću to učiniti: 

 

"Avangard

 

Joj ljudi, ja sam ovde skoro umro od smeha. Doduše stomak me boli

Ma kakve crne tužbe, advokati, vidim da vam je bilo zabavno  :) Ovaj, malo mi je uskracena rec, ali dobro.

Dosao sam da trazim bajs, ali sam brzo video kuda to ide. Pa na tovarenje, odgovoris jos boljim. Citam 2 dana, dokle ce to da ide. Jos pustim udicu.

No ruku na srce, pomesali ste me sa nekim, bilo je smesno doduse, jer mi se ovo nije desilo na nekom forumu. Nema veze da li ce admin skinuti ovaj polu-ban. Bitno da je ispala dobra zezancija nekima. No generalno glupo je bilo postavljanje nekih starosedeoca. Imam ja i previse godina da skontam trolovanje.

A sto se tice upoznavanja uvek rado. Pa covek se upoznaje uzivo, a ne putem zice. Eto vam tema za zezanje, vidim nije prva. Pozdrav iz Sombora, pa se citamo, ako mi admin skine limit. Ako ne, ne brinite se. Ne pravim ja multi naloge.

Zelim lep dan svim dobrim ljudima  :)

Ovo sam objavio pre vise sati, Ciklo ne odgovara na poruke, ja ne mogu da se banovan branim. Batalite se teme i uzivajte u biciklizmu."


  • 0

#117 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 11:53 AM

Bio bi red da se ova tema zakljuca. Blati izgled i reputaciju foruma i sajta. Ovo je sve samo ne biciklizam....

 

 

Što, ja sam je jutros natenane uz kafu pre posla prelistao, uživancija...Dobro je da s vremena na vreme neko malo zatalasa, samo dok nema ružnih i teških reči i vređanja. Bez novih članova i njihovih tema, ako samo mi kako nazvaše starosedeoci ostanemo, ugasiće se forum...Ne bi bio prvi..  


  • 1

#118 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 12:09 PM

Neverovatno je da i dalje postoje ljudi koji su ovoliko informatički nepismeni. Iako ja verujem da ovakvi ljudi postoje i u realnom životu, kažeš mu nešto on odmah preti tužbom. A koliko živi van realnosti je izjava da je u Vojvodini loše pa bi hteo da ide i Centralnu Srbiju jer je tamo bolje?!? U pitanju je neki klinac koji je verovatno završio srednju školu i shvatio da neće da okopava dedinu njivu pa bi hteo da vidi malo sveta, da dođe do Belog grada.....
Neka nauči mađarski, pokupi pasoš i neka bega napolje, to mu je najbolji savet što može da dobije.


Kolega, ovo mi je skoro bila pobeda. Smejao sam se toj temi. No, ukoliko bas moram da se predstavim, kao sto vidis, pismen sam, sprdam se, cak nisi ni skontao da se sprdam. Zamisli, imam i nešto jace od Srednje. Znam lagno i madjarski. Gle cuda. Ali stvarno me nasmejalo, koliko su se neki primili na "tuzbu". A namerno s zeleo da tema izgleda sto gluplje.

Zao mi je, ako sam adminu napravio posla. Posle trolovanja par clanaka, ja cak nisam ni koristio teske reci. Okrenuo na salu. Prvo AP Vojvodina, pa i "tuzba". Ne nasedaj na prvu loptu, nisam ni ja. Svako dobro od nepismenog :)
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#119 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 12:48 PM

A da lepo napravimo forumski brevet '30km upoznavanja'? Negde na neutralnoj teritoriji, bez mnogo uspona, da ne bude izgovora, a posle čorba. Svi vole čorbu :D

  

Бревет од 30км без много успона ? Еј, па то бих и ја могао да извезем ...  :mrgreen:
 
Него та чорба, мислим волим и ја чорбу, и радо је се сећам ... Је л' ће да бидне и нека лајт варијанта, незапржена, за нас чираше ?  n2:party-021

  

Na svim tim vožnjama se nekom uvek zaprži čorba :D

Vidim prozivaju me a ništa uradio nisam. Razmišljao sam o tome kako da reagujem, kakve korake da preduzmem, i odlučio sam se za najjači odgovor:
IMG_20200512_144157~01.jpg
  • 4

#120 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 12:50 PM

Vidim prozivaju me a ništa uradio nisam. Razmišljao sam o tome kako da reagujem, kakve korake da preduzmem, i odlučio sam se za najjači odgovor:
attachicon.gifIMG_20200512_144157~01.jpg


Zanimljiv izbor :) Moze li se stomak zagrejati ? :)
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika