Jump to content


Fotografije

Zloupotreba + admin Ciklo.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
141 odgovora na ovu temu

#61 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 11 May 2020 - 02:24 PM

I dalje nismo čuli za šta smo optuženi

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
  • 2

#62 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 May 2020 - 02:26 PM

I ko nas je optuzio?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#63 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 02:36 PM

Jedva cekam sta ce da bude  n2:party-021 .

 

Inace sam u startu video temu, vrlo brzo video da dezurni znalci preuzimaju rec i da se uvek radi o manje-vise istoj ekipi i cisto radi reda pogledao na brzinu par puta. Nisam se ni udubljivao jer ne bi imalo svrhe natezati se sa onima kojima je glavna okupacija da teraju mak na konac i to iz dosade. 

Jedini problem je sto decko to ne zna pa je upao u masinu.  

E sad cemo da vidimo da li ce i ko ce da plati cenu ;)


  • 0
.

#64 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 May 2020 - 02:39 PM

Jedva cekam sta ce da bude n2:party-021 .

Inace sam u startu video temu, vrlo brzo video da dezurni znalci preuzimaju rec i da se uvek radi o manje-vise istoj ekipi i cisto radi reda pogledao na brzinu par puta. Nisam se ni udubljivao jer ne bi imalo svrhe natezati se sa onima kojima je glavna okupacija da teraju mak na konac i to iz dosade.
Jedini problem je sto decko to ne zna pa je upao u masinu.
E sad cemo da vidimo da li ce i ko ce da plati cenu ;).

Reče čovek sa 3580 postova! Nekad si i ti terao mak na konac i bio dežurni znalac!



Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#65 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 02:46 PM

Da, samo sto sam ja znao iz iskustva to sto sam tvrdio a ne kako neki cuveni internet strucnjaci i serviseri koji su prvi put na forumu culi da kaseta za 8 ili vise brzina nema odvojiv svaki lanacnik a prosipaju znanje po forumu. 


  • 0
.

#66 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 May 2020 - 02:54 PM

Da, samo sto sam ja znao iz iskustva to sto sam tvrdio a ne kako neki cuveni internet strucnjaci i serviseri koji su prvi put na forumu culi da kaseta za 8 ili vise brzina nema odvojiv svaki lanacnik a prosipaju znanje po forumu.

Imao si ti i dobre i loše savete...
Kao i svi.
Fora je u tome što svako ima pravo da na forumu uzrazi svoje mišljenje i da ga brani i debatuje.
E sada imaš i one koji ovo sve preozbiljno shvataju pa proradi sujeta.
Recimo tvoje mišljenje sam cenio i baš po tome što je iz iskustva, ali svako iskustvo je drugačije.
Prvi drumski ram sam kupio 58cm jer si baš ti naveo da je to idealna mera za 190cm visinu.
Grčio sam se na tom ramu godinu dana i progledao kada sam ga zamenio za veći od 60cm.
E sad verujem da je iz tvog iskustva ipak bolji od 58cm, a iz mog nije.
Šta je trebalo ja da uradim, da te tužim i da idemo na parnicu zbog lošeg saveta?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#67 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 03:15 PM

Ne secam se, davno je to bilo ali nemam razloga da ti ne verujem. Niko nije bezgresan, daleko od toga.

Velicina ramova je uvek problematicna tema, nisam na to mislio nego na uopste tehnicku tematiku u svom gornjem komentaru.

Ni 2 razlicita rama iste velicine nisu ista, pominjali smo 1000 puta nacin sedenja, voznje i sve ostalo. Niko nije prorok da zna 100 % sta drugome odgovara, zato mora da se proba. I to smo 1000 puta pominjali. Ali postoje neke polazne osnove. A to sigurno nije npr. da covek od 178 cm krene sa ramom duzine 56 cm. Mozda ce on to moci i da vozi (kako, to je vec druga stvar) ali to je pre izuzetak a ne pravilo. I ti si vozio broj za manji ram pa sada znas, sve je stvar iskustva.


  • 0
.

#68 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 May 2020 - 03:15 PM

Još da napomenem, da me je ovaj ovaj lik, koji navodno hoće da me tuži, kontaktirao pre nekoliko dana da bi mi se zahvaljivao kako sam mu pre par godina savetovao i pomogao da nađe odgovarajući bicikl.
U međuvremenu ga je prodao i sada traži novi bajs pa ako bih mogao da mu pomognem.

Ima ona narodna poslovica: Hrani kera da te ujede!

Jedva čekam tu tužbu, majke mi, da se pogledamo oči u oči!


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#69 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 03:17 PM

Da, samo sto sam ja znao iz iskustva to sto sam tvrdio a ne kako neki cuveni internet strucnjaci i serviseri koji su prvi put na forumu culi da kaseta za 8 ili vise brzina nema odvojiv svaki lanacnik a prosipaju znanje po forumu. 

Ja na bentu imam 8-faznu kasetu. Ako te ne mrzi,mislim do sada  svi bicikli su mi bili sa racnom, da li je istina da mogu da se okrenu zupcanici i da kaseta bude opet kao nova,malo si me zaintrigirao.

 

A to za provociranje si u pravu,nije mi samo jasno kako to admin ne vidi,mislim da li se boji da ce poceti da nu prete da ce coporativno da napuste sajt,mislim to znam ,iz nekih drugih sajtova su mi se tako ljudi,tj jedna zena zalila da ima grupica koja uziva da psihicki ubija ljude u pojam.

 

Vidak ti si se vec zalio da razni likovi pokusavaju da preuzmu ovaj forum,ponasas se kao da si ti sudija i izvrsitelj.Prikocite malo,ako ste emocionalno jaci,ne morate to dokazivati,niko vas ne tera da delite savete,pa posle popizdite. Imajte razumevanja,da ne nabrajam sada ostale forumase.


  • 1

#70 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8887 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 11 May 2020 - 03:25 PM

Ja na bentu imam 8-faznu kasetu. Ako te ne mrzi,mislim do sada  svi bicikli su mi bili sa racnom, da li je istina da mogu da se okrenu zupcanici i da kaseta bude opet kao nova,malo si me zaintrigirao.

 

 

 

Evo odgovora:

 

Uniglide i Hyperglide - razlike


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#71 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 May 2020 - 03:29 PM

Ja na bentu imam 8-faznu kasetu. Ako te ne mrzi,mislim do sada svi bicikli su mi bili sa racnom, da li je istina da mogu da se okrenu zupcanici i da kaseta bude opet kao nova,malo si me zaintrigirao.

A to za provociranje si u pravu,nije mi samo jasno kako to admin ne vidi,mislim da li se boji da ce poceti da nu prete da ce coporativno da napuste sajt,mislim to znam ,iz nekih drugih sajtova su mi se tako ljudi,tj jedna zena zalila da ima grupica koja uziva da psihicki ubija ljude u pojam.

Vidak ti si se vec zalio da razni likovi pokusavaju da preuzmu ovaj forum,ponasas se kao da si ti sudija i izvrsitelj.

Upravo ti mene peckaš, ali ne pecam se ja na to...
Slobodno peckaj...
Neću te tužiti, ne brini!
Bilo bi lepo da i ti nabaviš jedan normalan bicikl, da se rešiš one skalamerije što ne liči ni na šta!!


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#72 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 May 2020 - 03:33 PM

Ja na bentu imam 8-faznu kasetu. Ako te ne mrzi,mislim do sada svi bicikli su mi bili sa racnom, da li je istina da mogu da se okrenu zupcanici i da kaseta bude opet kao nova,malo si me zaintrigirao.

A to za provociranje si u pravu,nije mi samo jasno kako to admin ne vidi,mislim da li se boji da ce poceti da nu prete da ce coporativno da napuste sajt,mislim to znam ,iz nekih drugih sajtova su mi se tako ljudi,tj jedna zena zalila da ima grupica koja uziva da psihicki ubija ljude u pojam.

Vidak ti si se vec zalio da razni likovi pokusavaju da preuzmu ovaj forum,ponasas se kao da si ti sudija i izvrsitelj.Prikocite malo,ako ste emocionalno jaci,ne morate to dokazivati,niko vas ne tera da delite savete,pa posle popizdite. Imajte razumevanja,da ne nabrajam sada ostale forumase.

Jel si mislio da okreneš kasetu da prvo ide najveći zupčanik ka najmanjem???


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#73 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 03:43 PM

Jedno su debate u vezi tema, drugo je mesanje u licni zivot clanova i etiketiranje. Ja nisam ovde iskusan forumas, ne znam ko je ko. Ovde su mi nudjeni psihijatrijski saveti, tvrdnje da sam haker, pa ovu salu i da razumem "da hakujem bazu podataka sajta", povezan sam sa 2 lika, lista je veoma duga.

Ja nicime nisam vredjao clanove foruma. Greska se javila u mojoj temi kad me clan Srdjoni pitao da li hocu da kupim "Suhoja". Necu. Valjda imam pravo da sacekam oko bajsa ili moram sa ga kupim sto pre, kako bi tema bila zavrsena. Moja velika greska je sto sam pricu gurao dugo.

To sto Vidak kaze da sam mu se zahvalio kad sam se troumio oko bajseva je istina. Rekao mi je i da smem da ga pitam, sve sto me zanima, ako se secam. No Gospodine Vidak, zar je zabranjeno biti iskren ? Po Vama je lose sto sam Vas se zahvalio ? Da li je zabranjeno za tih par godina prodati bicikl, silom prilika ? Prvo laz je da sam zaradio, izgubio sam. Drugo nisam ga preprodao, posto je i vrapcu jasno da sam amater i da se ne razumem u biciklizam u toj meri da bih mogao da zaradjujem, praveci kojekakve multi naloge, za koje je i admin rekao da se ne moze dokazati.

Pa ako admin ne moze, kako si ti uspeo ? Citiracu te : "Da, to je taj !" Jedno je Gospodine vidak misliti, a drugo je tvrditi. Sad ce te tvrdnje morati da budu dokazane. U svom zivotu nisam video da me grupa ljudi koja nije ni ucestvovala u mojoj temi napadne sa serijom nebuloza. A to se desilo. Svaka cast pojedincima, ali nekoliko vas je brutalno naskocilo da me blati. Da, video sam naloge tih na koje licim. Vidim da je i tamo bila slicna ekipa, no to mene svakako ne zanima, mrzelo me da citam onolike teme.


Jedno su debate i diskusije, a drugo maliciozni komentari. Ja sam ovde zamolio za misljenje oko bajsa. Niko nije duzan da ucestvuje u temi. A ako ucestcuje, to je na svoju volju. Bilo je ovde i izuzetno dobrih forumasa. Vas par ste me urnisali do te mere da sam vas tuzio. I to ce svoj epilog dobiti.

Vi da ste bili ljudi biste se lepo izvinuli ili rekli da je ovo sprdanje, bio ja ili ne bio taj imaginarni. Ne. Ovo nije imalo kraja i veoma je velika glupost sto ovako nebitne teme su aktuelne. Bilo je dovoljno samo da neucestvujete. Ili da ucestvujete, ako imate vremena. Pa niko vas puskom ne tera da odgovarate. Ne znam da li je vama bilo dosadno, ali meni je bilo muka. Sve u zivotu ima svoj limit. Pa eto uspeli ste.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#74 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 03:51 PM

@Vidak.Nemam vremena da se s tobom raspravljam i nije mi bila namera da ikog provociram,nego samo da uspostavim medju forumasima dobrosusedske odnose,ako si ti to drugacije shvatio,ja ti se izvinjavam,ajde zdravo idem da odradim turu  od 50-tak km., na mom bentu.Cujemo se veceras.


  • 0

#75 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 May 2020 - 04:11 PM

Ljudi, izvinite se lepo čoveku (kao što je i red), poštedite se pakla sudova. Pogledajte koliko je i dalje korektan, spušta loptu iako ste ga oštetili. Pametnome dosta
  • 2
Today is always here.
Tomorrow, never.

#76 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 11 May 2020 - 04:50 PM

Ljudi, izvinite se lepo čoveku (kao što je i red), poštedite se pakla sudova. Pogledajte koliko je i dalje korektan, spušta loptu iako ste ga oštetili. Pametnome dosta

Da je korektan, nije...
Da spušta loptu, ne spušta...
I dalje samo sud, tužba itd...
Za šta da se izvinim?

Ja za ovoliko godina na forumu i 48 godina života ne videh benignije situacije, a da se toliko preti tužbom i sudovima.
Totalno ludilo...
Gasite internete!


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#77 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 May 2020 - 04:53 PM

Jedva cekam sta ce da bude  n2:party-021 .
 

Jedini problem je sto decko to ne zna pa je upao u masinu.  
E sad cemo da vidimo da li ce i ko ce da plati cenu ;).



Ja čekam Caneta i njegove tomove. Tad će početi prava zabava :D
  • 2
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#78 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 05:03 PM

Postovani vidak ovo sto cu sad reci je sopstveno gazenje reci. Zaista je tuzba sastavljena i zaista je kod advolata. Poenta moje tuzbe nije bila da se tuzim preko foruma, vec moja nemoc da vam objasnim DA STE POGRESILI LJUDE. Mogao sam da razumem zezanje, ali urnisali ste me. Ne moze me oprati ni Sava i Dunav.


Kaze da ja nisam korektan ? Sve vreme pokusavam lepo. Mozda i ja negde gresim, ali probao sam.

Evo, javno kazem da povlacim tuzbu, blatite me do mile volje. Da li sam sada korektan ? Nije ni na kraj pameti bila ova suluda situacija. I ovo ne radim zbog tebe iako sam upravo pogazio rec, a placacu i troskove. Da li sam sada korektan ?

Nema potrebe da ljudi gase internete. Gde ste pogresili ?

- necu da ugasim nalog, pitanje da li cu biti aktivan
- nisam oni ljudi, a i da jesam to je nebitno
- nisam ama mrava zgazio na ovom forumu
- nije mi bila zelja da ovo sve ode daleko.

Eto, povlacim tuzbu koju bih milion posto dobio. Samo vas molim da ne budete surovi prema novajlijama. Nisam ja ovde nikom nista skrivio. Cak idem u policiju da povucem iskaz.

Da li sam sada korektan ?

I staviste iako ste me urnisali ja vam se izvinjavam jer sam taj neko. Izvinjavam se sto licim na tog nekog. I mnogo sam nervozan, jer ne volim da se svadjam. Povlacim sve.

I to samo zbog nekih korektnih ljudi. Sada proslavite pobedu kako lazem, kako sam ovo ili ono. Ali da vidak, ja sam korektan. A mogli ste samo da me pozovete na koka kolu i da se lepo upoznamo, kao ljudi.

Nije tesko biti fin. Sada raspalite. Ne mogu vise da piskaram, osecam se neprijatno. Hvala Jeciki, mireku, zaretu i ostalima. Ja sam zaboga obican novajlija. Nisam zasluzio sve ono, ali dobro. Eto korektan sam.

I nisam samo spustio loptu, dao sam autogol.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#79 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 11 May 2020 - 05:16 PM

Ja bih, ovako sa strane, baš voleo da vidim fotke tih sudsko-policijsko-advokatskih papira sa sve delovodnim brojevima. Jer, aj' da parafraziram, nek' mi se ne zameri pravosudno ako nisam pogodio svaku notu, "tuženi ste sudu i policiji, sad ćete da vidite" može da bude ili а) lako dokaziv fakat ili б) nešto iz domena pretnji iz čega bi advokati mogli svašta da izvuku. Ne valja nijedno, al' opšte povlačenje vode je mnogo lakše za б) nego za а).


  • 2

#80 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 11 May 2020 - 05:18 PM

Vec vidim naslov u novinama, uhapseni clanovi gnusnog bicikisticko forumskog klana :)SmartSelect_20200224-161033_Google-768x494.jpg

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika