Jump to content


Fotografije

Zloupotreba + admin Ciklo.


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
141 odgovora na ovu temu

#121 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 12:51 PM

Ko je ljuštio ove šargarepe treba ga odma' na robiju! n2:Heristical


  • 2

#122 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 12:54 PM

:D
JKupio ih pre deset dana da napravim supu za klinca, ali se iz tog pravca digla buna pa sam odustao. Skroz mekane, jedva sam i toliko skinuo.
  • 2

#123 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 01:01 PM

Mene me zanima gde ima dobra kavurma i čvarci :D
Nego, voleo bih da vidim facu policijskog službenika kad bi ovaj naš tužitelj došao u stanicu i rekao "želim da tužim forumaše sa foruma 2bike.rs za verbalni napad" :D



I mene to zanima :) Zanimljivo mi bilo citanje reakcija, znaci umalo suze nisu krenule od smejanja.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#124 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 12 May 2020 - 01:11 PM

Nije lepo trovati forum trolovanjem.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#125 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 01:14 PM

Nije lepo trovati forum trolovanjem.


Slazem se. To sam pokusao da objasnim i kod moje teme. No odose stvari predaleko. Pa i mene su trolovali da sam stosta, haker i jos sto gluposti. Sto se mene tice neka se zatvore i obrisu sve teme. Iovako mi je nalog limitiran, trudim se da kulturno odgovorim. Ovo je davno trebalo u kantu, kao i oftopic na drugim temama. Zar ne ? Uostalom nisam dosao da trolujem forum, ispalo je spontano posle nekih gluposti, no nebitno. Sto se mene tice, moze da mi bude smesno ili tuzno, ali nemam ja lose namere ovde.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#126 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14613 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 01:16 PM

Nama ce da krenu suze koliko si ti ljudi odbio od sebe umesto da steknes nekog prijatelja. Mislim da ti je jasno da si takav kakav si i kad ugasis kompjuter.


  • 2

#127 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 01:21 PM

Nama ce da krenu suze koliko si ti ljudi odbio od sebe umesto da steknes nekog prijatelja. Mislim da ti je jasno da si takav kakav si i kad ugasis kompjuter.



Pa sad to nije ni vazno druze. Izvukao sam ja deblji kraj ovde. Ne znam kako bi tebi bilo da dodjes na forum, da te "natovare" ? Da ti natovare temu ? Uostalom, neko je cak i rekao da se ovde novajlije bruse. Hakeri, baze podataka. Ja cak ni ne koristim racunar. Imam 1 IP. 1 nalog. Znas ti sta je ovde lazi receno ? A ja dosao da pitam za glup bicikl. Pa sam onda i ja okrenuo na salu. Tako mi je i savetovano. Stim sto treba imati u vidu i delay. Moji novi postovi zavrse iza necijih starijih, zbog odobravanja. Kad su mene tovarili nisam video da je nekom uskraceno to. Bilo je bez problema. Eto i ja sam se isalio i cekam Lock teme. A ako ti mislis da ce mene sad ovde neko lepse da gleda, pa nece. Ali koliko su mi omasili karakter nisu ni svesni. Zato su neki lako zagrizli mamac. Pa otkad sam dosao sam neki haker. U temi gde trazis bajs.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#128 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 May 2020 - 01:25 PM

Kolega, ovo mi je skoro bila pobeda.

Al najtužnije kad trol umisli da je influenser :)

 

Popij pivo sa tastaturom i čuvaj se preterane gordosti :)


  • 3
Homesick for a place you've never been...

#129 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 01:26 PM

Pa sad mu sigurno treba drugi nalog n2:1014[1]


  • 1

#130 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 01:29 PM

Al najtužnije kad trol umisli da je influenser :)

 

Popij pivo sa tastaturom i čuvaj se preterane gordosti :)

 

Pusti bre, izgleda da je čoveka ostavila devojka a u AP Vojvodini nemaju ibuprofenske kreme da mu se brže vrati.


  • 0

#131 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 01:31 PM

Ta prica o drugom nalogu, cek da vidim kad sam napravio ovaj. Decembar 2019. Grupo pre 5 meseci. Tako je i krenulo to etiketiranje. Zaista ne vidim nijedan razlog, zasto bi mi trebao drugi nalog ? Ako sam ja vas pohvatao, nas nekoliko imamo ovde naloge od 2014, 2015 ? Vec sam i zaboravio. E vala kad nisam nasao bajs za 6 godina, necu nikada.

Srdjoni, pa cuj kivan. Zasto ? Pa ti si potegao tu temu, cak te i ne pominjem. Da sam kivan pisao bih o tebi. Cudi me kako funkcionise roj.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#132 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 02:21 PM

Da je stvarno bio od reci pa tuzio, bar bi stekao neko postovanje. A ovako mu je bilo interesantno da kontrira zarad svoje zabave. Stekao je samo prezir.


  • 0
.

#133 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 02:31 PM

Da je stvarno bio od reci pa tuzio, bar bi stekao neko postovanje. A ovako mu je bilo interesantno da kontrira zarad svoje zabave. Stekao je samo prezir.


Ma ko se jos mota po sudovima, zbog anonimusa. Znam da ti ne znaci, ali indirektno si mi dao do znanja, kako se ovde prodje jednim postom. Sto se mene tice neka admin obrise sve teme. Vise me nije briga cak ni da se salim. Kako sam docekan, tako sam i otrpacen..
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#134 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 02:33 PM

Nego... oće li neko najzad biti streljan?


  • 0

#135 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 03:44 PM

Sledeći nik na forumu "Tomahavk".
  • 0

"Лажима је све почело"


#136 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 03:57 PM

Sledeći nik na forumu "Tomahavk".


Pa nisam ja raketa. "Ja sam ex" kafic iz Temerina :) Tako da nick je slobodan :)
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#137 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 04:14 PM

Da je stvarno bio od reci pa tuzio, bar bi stekao neko postovanje. A ovako mu je bilo interesantno da kontrira zarad svoje zabave. Stekao je samo prezir.



Šteta što nije otišao u policijsku stanicu. Totalno je sjebao koncepciju :D
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#138 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 May 2020 - 04:24 PM


  • 3

#139 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 04:46 PM

Šteta što nije otišao u policijsku stanicu. Totalno je sjebao koncepciju :D

 

Ej pazi, da je malkoc pazio na sat pa da nije izjavljivao da je u 9 uveče prijavljivao nn lica sudu i policiji (i u isto tako noćno vreme povlačio tužbe), koncepcija bi držala vodu, ali nije loše ni ovako. Nego, šta je sa tim streljanjima? Aj majku mu može i gumenim mecima.


  • 0

#140 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 May 2020 - 05:18 PM

Srdjoni, pa cuj kivan. Zasto ? Pa ti si potegao tu temu, cak te i ne pominjem. Da sam kivan pisao bih o tebi. Cudi me kako funkcionise roj.

Treba da me pominješ, i ja sam valjda zaslužan za tvoju prvu pobedu nad "rojem", posle toliko godina :)

 

Sad samo opet obuj pravedničke cipele, pa ispočetka. Možda upali opet :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika