Jump to content

Fotografije

Kupovina veceg bicikla

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
26 odgovora na ovu temu

#21 fudimenti

fudimenti
  • Members
  • PipPip
  • 49 posts

Postavljeno 15 June 2019 - 05:08 PM

Imao sam sličan, ista firma, isto xl. To za kroz grad i kraće traje ne treba ti bolji. Ako je u dobrom stanju biće ti ok i udoban dok ne raz*ebeš prednji amortizer. A hoćeš jer na tvoju/moju kilažu i rupe, ivičnjake i ostalo, to je neminovno.Pošto smo sličnih gabarita moja ti je preporuka da zaboraviš na amortizer ako možeš

Sent from my Le X820 using Tapatalk
  • 2

#22 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPip
  • 68 posts

Postavljeno 15 June 2019 - 07:25 PM

Ne razumih, jel da ne uzimam zbog amortizera ili da zakljucam i tjeram? A sta je s cijenom, jel to valja toliko, ipak to nije stevens, cube, scott, ktm ili sta vec ljudi vidim da kupuju i voze?
Ima i ovaj, isto para, po ovog mogu i licno da skocim do zg, ajdi bacite poredjenje, koji je od ova dva bicikla bolji za recimo 50-60 km odvesti. Pretpostavljam da je Cube prodajitiji u slucaju da mi ne legne

https://www.njuskalo...-oglas-28505733

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#23 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 posts
  • LocationOn Scott Speedster

Postavljeno 16 June 2019 - 08:59 PM

Imao sam bajk bez prednje suspenzije i onda sam probao bajk sa odlicnom prednjom suspenzijom. Malo je reci da sam se odusevio. Viljuska je rock shox paragon gold bila. Preporucujem je 100%. Inace imam 110-115kg i radila je vrhunski.
  • 0

#24 Velimiraca

Velimiraca
  • Members
  • PipPipPip
  • 86 posts
  • LocationСрбија, Љиг

Postavljeno 17 June 2019 - 07:49 PM

Вељо, који год да купиш немо' се разочараш ако ти не буде просечна брзина 25-30 км/h :)
  • 0

#25 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPip
  • 68 posts

Postavljeno 17 June 2019 - 08:32 PM

Hehehe, nisam ja to tako mislio, ono sad cu ja kupiti bicikl i automatski dobiti 50% brzine. Nego nesto s cim ja s obzirom na gabarite mogu napredovati na tim relativno kratkim relacijama. J... me sake, umjesto da se koncentrisem na kadencu ja se patim s cirkulacijom i zato gledam da kupim drugi bicikl. Garant ce i na drugom da trnu i bole al eto, da ne bude da nisam probao. Zdravsveni problemi su takvi kakvi su, to se ne moze promijeniti.
Jel cestovni bicikl za 120+ kila?

• 0

#26 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 posts
  • LocationOn Scott Speedster

Postavljeno 17 June 2019 - 08:42 PM

Hehehe, nisam ja to tako mislio, ono sad cu ja kupiti bicikl i automatski dobiti 50% brzine. Nego nesto s cim ja s obzirom na gabarite mogu napredovati na tim relativno kratkim relacijama. J... me sake, umjesto da se koncentrisem na kadencu ja se patim s cirkulacijom i zato gledam da kupim drugi bicikl. Garant ce i na drugom da trnu i bole al eto, da ne bude da nisam probao. Zdravsveni problemi su takvi kakvi su, to se ne moze promijeniti.
Jel cestovni bicikl za 120+ kila?

Svi ti bolovi osim ako ne postoje degenerativne promene na zglobovima itd mogu vrlo lako da se reše promenom veličine bicikle. dobrim fitovanjem pa čak i samo geometrijom a da bajk na papiru bude iste veličine. Meni se desilo da samo promenim brend, veličina ista i da bolovi nestanu.

Mislim, definitivno probaj drugi bajk.

Točkovi su glavni problem i oni na drumašima prosto nisu dizajnirani za vozače 120+ kg. Ramovi su ok. Vilu karbon bih zaobišao.

• 0

#27 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPip
  • 68 posts

Postavljeno 17 June 2019 - 08:51 PM

Imam hronicnu lajmsku bolest, bole me kosti, trnu i titraju misici al se ne dam :)

A ispasce valjda nesto pa cu probati, kupio bih ovaj Raleigh al kome ga prodati ako ne bude odgovarao, best buy je bio onaj Trek 25" al covjek se vraca krajem jula, neki je bio bi prodao ne bi prodao, cekao bih da sam siguran da ce prodati, ovako me glava boli od gledanja oglasa

• 0

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika