Jump to content


Fotografije

truvativ fire x


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
46 odgovora na ovu temu

#21 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 December 2006 - 09:29 PM

Od TRUVATIV-a tu je model Holzfeller i Hussefelt, oni su za downhill i freeride varijante. Da li ih ima ovde - to je vec drugo pitanje.
Od MTB varijanti tu je Stylo 2.2 all mountain.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#22 sargeras

sargeras
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts
  • LocationSurcin

Postavljeno 20 December 2006 - 07:13 PM

o veruj mi bilo bi ti zao kada bi ga video :D .
Za Saint sam znao samo ne znam da li ga ima kod nas i ako ga ima previse je skup! A zanima me da li Truvativ Holzfeller ima u capriolu i koja mu je orijentalna cena?

Hvala unapred!
  • 0

#23 random

random
  • Members
  • PipPip
  • 36 posts

Postavljeno 20 December 2006 - 11:14 PM

http://www.planetbik...lo ... er= DESC
:lol: Saint i nije skup, 5412 dinara...
  • 0

#24 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 21 December 2006 - 07:23 AM

Kad sam video koliko im kostaju nable nisam ni smeo da gledam pogon kad ono skoro dzabe.
  • 0
Nemanja Glisic

#25 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 21 December 2006 - 07:40 AM

Ljudi to je neka greska, gde bre moze Saint da kosta 5400 din kad gde god da pogledas kosta 249 $ a negde i skuplje. Bas sad planiram da ga kupim tamo gde je najjeftinije ali u ovo ne verujem ni malo, ako je tako da kupim dva da se nadje :D maaaa daaaaaj.
To moze samo da bude 15400 jel je LX 11500 din.....mada mi je i to malo
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#26 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 21 December 2006 - 08:21 AM

Ni ja ne mogu da verujem da je ovoliko jeftin pogon u odnosu na druge saint delove ovo je sigurno neka greska.Koga interesuje neka proseta do planetovih prodavnica ili nek ih pozove.
  • 0
Nemanja Glisic

#27 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 21 December 2006 - 10:51 AM

e ljudi sve je moguce...
znam coveka (ne zelim da ga imenujem :) ) koji je kupio full pack maguru hidr. disk kocnice za NEVEROVATNO male pare u planetu. Oce oni ponekad da snize robu za 300%.
  • 0

#28 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 21 December 2006 - 11:22 AM

OK ljudi, ovakva stvar..... Saint je stvarno kostao 6000 i bio je na ludoj rasprodaji, sad sam zvao i raspitao se.Posto su svu robu razbatalili nista od novih delova do pocetka sezone, a tad ce naravno papreno da kostaju. :cry: :cry: :cry:
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#29 PlanetBike

PlanetBike
  • Members
  • Pip
  • 20 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 January 2007 - 05:19 PM

Postovani korisnici foruma,

Nedavno nam je jedan od nasih kupaca skrenuo paznju na informaciju koja se pojavila na forumu. Ne zelimo da komentarisemo sve navode u prilozenoj poruci, jer svako ima pravo na svoje misljenje, ali moramo da reagujemo na tvrdnju o "gubitku" zastupstva za Scott bicikle.

Odmah im reklamiraj, inace ces da pogon gledas u vitrini...nije samo problem u njima, vac i u samim radnicima koji rade u radnjama...kad bi tu makar jedan imao osnovno znanje, lakse bi to bilo, ovako ne gledaju ni oni sta daju, ni ovi sta uzimaju. Ali da imaju asortiman i rez.delove - iza toga i onog teksta stojim. Stvarno su svetlosnim godinama ispred Planet bike-a, koji je uzgred budi receno izgubio i zastupstvo za Scott bicikle...


Informacija je u potpunosti netacna, nasa saradnja sa firmom Scott se iz godine u godinu razvija, kako u letnjem tako i u zimskom programu ove firme.

Nedavno je nas sef servisne sluzbe bio na obuci u sedistu Scott-a u Svajcarskoj, tako da cemo uskoro i zvanicno postati deo mreze "Scott servis centar", odnosno bicemo obuceni, opremljeni i ovlasceni za servisiranje specificnih komponenti na Scott biciklima (TC shock, itd.)

Molio bih postovanog Misuxtr i druge forumase, da dobro provere ovakve informacije pre objavljivanja, buduci da njima i nehotice mogu da prouzrokuju materijalnu i drugu stetu trecim licima.

U uverenju da se radi o ne-zlonamernoj gresci, pozivamo Misuxtr i druge forumase da za sve nedoumice i moguca pitanja kontaktiraju direktno Planet Bike na: [email protected]

Trudicemo se da na sva pitanja odgovorimo u najkracem mogucem roku.

S' postovanjem

Planet Bike team
  • 0

#30 psiho

psiho
  • Members
  • PipPipPip
  • 121 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 22 January 2007 - 11:17 AM

Веома професионално одговорено. Било би заиста лепо када би неко од "званичника" повремено учестовао у дискусијама, а не да се интернетом колају гласине.

Драго нам је што Планет бајк и даље сарађаује са Скотом.
  • 0

--


#31 vstojnic

vstojnic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 22 January 2007 - 11:25 AM

Forum i sluzi da bi smo izmenjali prijatna i neprijatna i iskustva koje smo imali sa vama cenjeni nam dostavljaci kojekakve bajkerske opreme za koju neznate ni ime, ni sifru, a o drugim stvarima da ne pricam.
Ne osudjujem nikoga, i stvarno mislim da svi vi tamo treba da idete na obuku, ne samo jedna osoba.To ce vam pomoci da se kroz vreme kontinualno unapredite i postanete bolja prodavnica sa vecem izborom opreme(kvalitetne opreme), sto bi nas bajkere izuzetno obradovalo. U to ne morate da sumnjate ni malo.
Podrzavam Misu i ostale, jer smo svi imali neka neprijatna iskustva sa dostavljacima. Ali uglavnom zbog njihove nestrucnosti, a takodje mislim i nezainteresovanosti da nesto o tome nauce.
Licno, veoma sam razocaran, ali sta je tu je, valjda ce krenuti na bolje.

Forum sluzi za slobodno izrazavanje i kome se ne svidja sadrzaj istog, moze da napusti forum istog trenutka.
Podrzavam sve Freebikere.
  • 0
Postavljena slika
Postavljena slika
Postavljena slika

#32 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 January 2007 - 07:09 PM

Izvinjavam se za info o SCOTT-u isti je dosao iz konkurencije na ovim prostorima, necu da imenujem, apsolutno je ne namerno receno bez ikakvih indicija i namere da se nanese steta. Uostalom, ne radim ni u jednoj firmi za distribuciju opreme i bicikala, niti dobijam bilo kakve beneficije od kuca koje ovde distribuiraju opremu. Takodje, nadam se da ce SCOTT bicikli biti sa fabrickom kataloskom opremom koja im i pripada.
Drago mi je da ste krenuli sa profesionalnim obucavanjem svojih ljudi, jer to je nesto sto apsolutno fali na ovim prostorima.
Podrzavam u potpunosti ideju da se zastupnici i dobavljaci malo vise ukljuce u rad ovakvih foruma, jer je ovo i realnost. Ozbiljne kompanije na zapadu imaju i svoje forume i knjige utisaka na net-u gde svako moze da postuje i lepo i ruzno i to im je pored njihovih strucnih timova drugo najvaznije misljenje - misljenje javnosti.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#33 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 23 January 2007 - 07:13 PM

Nije mi jasno zasto vas nigde nema na SCOTT-ovom sajtu kao distributeri, a kolege iz Capriolo na GIANT-ovom sajtu ima i vode se kao ovlasceni distributeri GIANT-a.
  • 0
Nemanja Glisic

#34 PlanetBike

PlanetBike
  • Members
  • Pip
  • 20 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 January 2007 - 08:12 PM

Nije mi jasno zasto vas nigde nema na SCOTT-ovom sajtu kao distributeri, a kolege iz Capriolo na GIANT-ovom sajtu ima i vode se kao ovlasceni distributeri GIANT-a.


Naravno da nas ima, pogledajte na

http://www.scottusa.... ... ike_global

mada se desava da web sajtovi mnogih firmi nisu uvek skroz azurni.

Koristim ovu priliku da sve obavestim da smo od pre par meseci krenuli sa distribucijom Cannondale-a za Srbiju, Crnu Goru i Bosnu.

Sigurno je da cemo se na Cannondale sajtu verovatno pojaviti tek tokom godine, a u katalogu tek za 2008-u. Postoji vreme kada se katalozi salju u stampu, kao i kada se web prezentacije azuriraju, posle toga se mora malo sacekati za dopunu i korekcije informacija.

Pretpostavljam da ce biti odredjenog interesovanja za specificne rezervne delove za Cannondale, kao i za servisiranje Head shock-a, Fatty-ja, Lefty-ja itd. Svi zainteresovani mogu da se obrate kolegi Relji Kosanovicu na e-mail: [email protected]

Sigurno je da sve rezervne delove ne mozemo imati na lageru u svakom trenutku, jer je spisak poveliki, ali cemo primati porudzbine od kupaca i truditi se da robu sto pre isporucimo.

pozdrav,
Planet Bike
  • 0

#35 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 23 January 2007 - 09:13 PM

Ja se izvinjavam, zaista sam gledao na linku i nisam vas video ali sad sam pogledao bolje jos jedno izvinjenje. :oops:
  • 0
Nemanja Glisic

#36 sogli

sogli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 403 posts
  • LocationGornji Milanovac

Postavljeno 23 January 2007 - 09:20 PM

Jedno pitanje za gospodu iz Planet bike-a, da li je moguce da ram SCOTT SCALE LDT kosta samo 49750din, a cena u Americi mu je sigurno dva puta veca ako ne i vise.

Attached Thumbnails

  • 200029_3D.jpg

  • 0
Nemanja Glisic

#37 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 24 January 2007 - 02:32 PM

Planet BIKE u Novom Sadu je smešan a tek osoblje koje radi je još smešnije. Primer: Da li imate XTR lanac Odgovor: NE i spusti slušalicu. Opet okrenem i pitam izvinte molim lepo što Vas uznemiravam da li možete da proverite u BG da li ga ima na stzanju? odgovor: pa to možete i sami i opet slušalica dole!
  • 0

#38 PlanetBike

PlanetBike
  • Members
  • Pip
  • 20 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 January 2007 - 03:21 PM

sogli

to je cena za Scale LTD, a odgovor je otprilike sledeci:

kao sto se nebrojeno puta na ovom sajtu neko pita da li je moguce da nesto u Srbiji kosta toliko i toliko, a to negde tamo moze da se kupi mnogo jevtinije, tako su i obrnute situacije moguce.

Obicno je u pitanju cinjenica da je neka roba nabavljena jevtinije od uobicajene cene, ili da neko tamo negde ima ozbiljan problem sa velikim lagerom i manjkom kesa, ili se cak takve stvari rade u promotivne svrhe.
Na zapadu svakog meseca bankrotira neki veletrgovac ili veci maloprodavac, i onda eto delova i opreme u bescenje, koja se posle krcmi od on-line prodavnica, pa do pojedinacnih dilera.

Ne samo Scale LTD, vec i druge vrhunske SCOTT ramove kao CR1, Genius LTD, Nitrous... prodajemo daleko ispod svetskih maloprodajnih cena, a razlog je sto su to modeli ramova iz 2005, kupljeni od SCOTT-a sa dobrim popustom, sto nam omogucava da ih ponudimo po vrlo konkurentnoj ceni.
Ramovi su potpuno regularni, originalno upakovani, sa Scott garancijom, sa pripadajucim delovima kao sto su sticna, soljice, itd., zavisno od modela.


vajs

Izvinjavamo se zbog neugodnosti koje ste imali zbog ponasanja nekog od nasih zaposlenih. Mogu samo da kazem da cemo ispitati slucaj.
Generalno govoreci imamo problem da u svim radnjama uspostavimo isti standard usluga i norme ponasanja, ali se trudimo.

Dok se to ne desi, predlazem da za sve situacije gde prodavci nisu u stanju da daju adekvatan odgovor, direktno napisete mail na sefa svih maloprodaja Planet Bike: [email protected] kako za upit oko nekih specificnih komponenti i zahteva, tako i u slucaju eventualne neljubaznosti prodavaca.

pozdrav
  • 0

#39 marin

marin
  • Members
  • Pip
  • 21 posts
  • LocationKnjaževac

Postavljeno 24 January 2007 - 09:13 PM

Zaista je pohvalno da se Planet bike uklucio u raspravu na forumu.
Ja sam imao i doba i losa iskustva sa tom firmom.
Odgovorili su mi na mail u kome sam postavio pocetnicko pitanje o njihovom najjeftinijem modelu, koji sam tada imao (hvala Dusanu Popesku), a sa druge strane je blago nezainteresovani i kruti odnos prodavaca u Nisu (doduse tako je u svim radnjama gde se prodaje malo specificnija i skuplja roba).
U svakom slucaju vazno je cuti i drugu stranu.
  • 0

#40 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 24 January 2007 - 11:00 PM

Zahvaljujem se na odgovoru, i ne bih stavio ovde tako nešto ali nije prvi put. Ranije je bilo za garderobu jel imate M u BG ne znam! E sad znam kome mogu da se obrati i da pitam šta sve ima i koje su cene?
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika