Jump to content


Fotografije
- - - - -

Decathlon Srbija


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
520 odgovora na ovu temu

#81 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 04 June 2019 - 07:06 PM

Cim zavrse autobusku stanicu otvaraju dekathlon n2:Heristical


  • 3

#82 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 June 2019 - 08:07 PM

Cim zavrse autobusku stanicu otvaraju dekathlon n2:Heristical



Bravo :D
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#83 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 05 June 2019 - 03:55 AM

А највеће је питање да ли ће и код нас бити онога да се дређена боја или величина неког артикла продаје по десет пута нижој цени.



Koliko ja dugo i redovno kupujem u Decathlonu, nikad nisam video da se bilo sta, pogotovo kvalitetnije stvari prodaji za 10x manje pare. Mislim da najvise idu za upola cene i to je to, a i to je naravno skroz OK u slucaju da nadjes svoju velicinu...
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#84 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 June 2019 - 09:31 AM

Ја купио b-twin шорц плави, у не баш мојој величини ;) за 5 евра. Црни, у више величина био је 30 или 40. Купаће гаће сиве биле исто око пет пута јефтиније и још неки артикли. И није много ретка појава, односно обично сам у свакој посети наилазио на такве примере (само ми није увек одговарао артикал). Највише у Трсту.

 

Е сад, ја нисам ни употребио реч "квалитетно", а то је свакако дискутабилно. Шорц је "активан" и кад год успем да уђем у њега, фантастичан. ;) С друге стране, заиста се ретко виђа код спортске опреме. Ипак, онај "швајцарски нож" комплет имбус кључева, метални, узео сам у плавој боји за 5 евра, а потпуно исти црни је био 10. Дакле, како кажеш, "само" дупло. Нажалост, више их никад нису имали на таквој акцији. Не могу да судим о квалитету, јер су ми баш ретко потребни, али су ми одлично послужили код монтаже два носача бидона, где за стандардне имбусе које сам користио (мало већи) никако није било места ни шансе да их употребим. Дакле, бар су размишљали о димензијама. :)

 

Виђао сам и јакне, панталоне и патике на добрим попустима, али дефинитивно никад по 5 и више пута. Мада, њих сам најређе и гледао. Од онога што сам пратио иоле редовније, углавном су ти попусти били за мајице, шорцеве, гаће. Рекло би се, оно што је сезонско, па кад (по њима) прође сезона.

 

А рецимо, у Дубаију, не само да ништа није било ни на каквом попусту, него је било и скупље него игде у Европи. Не мислим да је само због тржишта, него је тамо сезона свих летњих спортова целе године. Зато и бринем шта ће бити овде, односно за какав ће асортиман да се одлуче и како ће ићи са попустима. Познато је да сви ланци у Србији воле да надокнаде "губитке" из богатих земаља.


  • 0

#85 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 02 August 2019 - 01:14 PM

Da ne ide neko slucajno skoro do Dekatlona?
  • 0

#86 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 02 August 2019 - 01:34 PM

Који тачно? Ја био пре пар дана у једном. Шта те тачно занима?


  • 0

#87 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 02 August 2019 - 05:50 PM

Treba da pokupujem svasta za predstojecu turu pa sam mislio ako ide neko da se utrpam ili porucim po njemu. Naravno uz nadoknadu. Nije bitno koji, ovo sto mi treba ima u svakom.
  • 0

#88 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 02 August 2019 - 09:23 PM

Kad je tura?
  • 0

#89 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 October 2019 - 07:24 AM

Да допуним неким новим искуствима. Одличне и лепе бермуде за клинце на акцији. Са ~650 динара снижене на 160. "Стари" модел. Нови је потпуно исти (проверио) само су другачије ознаке величина. Уместо 10, 12, 14 година, сада су 9-10, 11-12, 13-14. И само због тога су "старе" отишле у бесцење. Било и пуно мајчица за девојчице по багателним ценама.

 

Најјефтиније дугачке панталоне (имам исте такве као шорц/бермуде), тамно сиве, 10 евра. Потпуно исте, али боје "лешника" (ми кажемо "пролива") 3 евра. Мало су и краће него што би требало, али сам тражио само за шетње у пролеће, да се заштитим мало од крпеља. И још је боја идеална за поља.

 

Имали су и "кабанице" за ноге. Материјал за кишобран, али у облику панталона. То би ми баш добро дошло, али су скоро 15 евра. Али, у величини С биле су 4 евра. Купаће гаће у Хрватској биле на снижењу (трајном) 4 евра и то само сиве, у Трсту (Муђи) их купио у плавој боји за 3. И било је још пуно ствари на дебелим акцијама (нпр, неке Триборд јакне по три пута нижој цени). Рукавице за јесен 160 динара, мало дебље (и са ојачањима) 320. Пажљиво бирао величине тако да могу да их носим и засебно (нису ни мале ни велике), али и једне преко других, кад је баш хладно. Итд. Било је пуно тога на невероватним акцијама, само што ми није потребно.

 

Једино сам вратио кишобран. Одлично делује. Склопљен јесте подугачак (51 цм), али расклопљен је чак 110 цм пречник, уз само један прегиб. Није био јефтин, али ми је заиста био потребан. Нажалост, три коментара су се показала као тачна - кишобран пропушта! Однео назад у радњу, добио паре назад. Сад опет седим код куће док пада киша.

 

Него, рекоше ми да ће Декатлон у Београду бити отворен до краја године и да би требало да има велики асортиман (избор артикала и расположивих боја им, наводно, иде искључиво према величини продавнице). Сигуран сам да ће све бити осетно скупље, али ме ипак занима ако неко има приближнију информацију - када се отвара?


  • 0

#90 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 03 October 2019 - 10:56 AM

Procirkulisao je Dekatlonov konkurs za prodavce, otvoren do 4.10. Ako pretpostavimo da za 3 nedelje možeš da naučiš da radiš na kasi i slažeš robu (svakako su rekli da bi više voleli kandidate koji se razumeju u materiju), to znači da će ga otvoriti početkom novembra.


  • 0

#91 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 03 October 2019 - 12:44 PM

Javice se gadjan da nam kaze da li su u opste zgradu zavrsili :)


  • 0

#92 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 October 2019 - 05:53 PM

Javice se gadjan da nam kaze da li su u opste zgradu zavrsili :)



Prolazim ja tuda svako jutro ali zaboravim da bacim pogled. Ako se setim ujutro proviriću malo
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#93 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 03 October 2019 - 06:14 PM

ja cenim, da ima sta da se vidi vec bi ti to video n2:redbull


  • 1

#94 mel

mel
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 343 posts

Postavljeno 04 October 2019 - 09:05 AM

koliko sam naivan ako se nadam da triban može da bude do 10% skuplji nego u Nemačkoj npr?


  • 0

#95 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 October 2019 - 09:19 AM

Najsvežija... Još samo travnjak da pokose IMG_20191004_103712.jpg

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#96 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 04 October 2019 - 09:51 AM

... to znači da će ga otvoriti početkom novembra.

Po slici bi rekao taman u novembru, samo mu prozori jos fale n2:hahaha


  • 0

#97 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 October 2019 - 03:38 PM

Дакле... Када је локална Лидл продавница била у овој фази отварање је уследило буквално годину дана касније. Дакле, новембар можда и јесте тачан рок, али догодине. Стварно, свака страна фирма која "дође" у Србију одмах прихвати "српска посла". Срећа да купих већ шта сам хтео.


  • 0

#98 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 04 October 2019 - 05:11 PM

... Када је локална Лидл продавница била у овој фази отварање је уследило буквално годину дана касније...

koliko sam cuo LIDL je napravio nekih 20tak ducana u celoj .rs

ali *smrznuti* dok ih nisu odjedared sve otvorili,

tako da je ovaj nas novosaCki (prvi posto sad grade i drugi)

stajao bas dosta dugo neotvoren.

Kao sto bi rekli na oglasima *kao novo* :)


  • 0

#99 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 04 October 2019 - 07:38 PM

Jos jedan Lidl u KG se otvara za neki dan. Napravili su ga za 2-3 meseca. Nesto ne verujem da ce Decathlon biti gotov za to vreme. 


  • 0
.

#100 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 October 2019 - 06:01 AM

ja cenim, da ima sta da se vidi vec bi ti to video n2:redbull



Ima i toga. Jutros u 3,30h prošao Višnjičkom. Ne deluje mi da će to uskoro biti gotovo. Veliki je kompleks, verovatno će samo jedan deo biti za Dekatlon.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika