Jump to content


Fotografije
- - - - -

Decathlon Srbija


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
520 odgovora na ovu temu

#1 hemingvej

hemingvej
  • Members
  • Pip
  • 15 posts

Postavljeno 11 April 2018 - 09:20 AM

Konačno dobre vesti...  :)

 

 

https://www.blic.rs/...-srbiju/747f42q


  • 5

#2 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2018 - 12:19 PM

Extra, u mom komšiluku :mrgreen:


  • 1

#3 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 April 2018 - 04:00 PM

Radost neizmerna, i iskrena. Setih se onog videa "Kosovo za patike", pa mi odmah savest proradi. Jbt, šta smo mu zgrešili, smemo li da se radujemo običnim stvarima? :)


  • 2
Homesick for a place you've never been...

#4 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2018 - 06:21 PM

Sinoć video na netu.. dobro da su se konačno setili Beograda i Srbije.


  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#5 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 11 April 2018 - 10:29 PM

Extra, u mom komšiluku :mrgreen:

 

Iz teksta se ne razume gde treba da bude...?


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#6 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 April 2018 - 10:35 PM

Kako se ne razume, sve piše?! Čak je i ilustrovano kako će izgledati. Svaki dan prolazim tuda. Zaboravih večeras u prolazu da pogledam šta je trenutno na tom placu


  • 0

#7 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 11 April 2018 - 10:43 PM

Kako se ne razume, sve piše?! Čak je i ilustrovano kako će izgledati. Svaki dan prolazim tuda. Zaboravih večeras u prolazu da pogledam šta je trenutno na tom placu

 

Pa... ne piše "gde"... Od saznanja da ti stalno prolaziš tuda, mnogo bi mi bilo korisnije gde je to "tuda"  ali nema veze, saznaću već :)


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#8 shoshonex

shoshonex
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 11 April 2018 - 11:14 PM

Sta je taj Dekatlon?
Neka svetski lanac radnji koje prodaju brendirani Kineski krs gde povremeno mozemo da izbunarimo nesto sto koliko toliko valja?


  • 0

 

 

Ljudi lete na mesec,na sta bi licilo da mi ne znamo srediti kocnicu od neke ponike

 


#9 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 April 2018 - 03:48 AM

Pa Big Fashion na Karaburmi, jedan klik na google odmah i pokazuje mapu gde se nalazi...

 

Sta je taj Dekatlon?
Neka svetski lanac radnji koje prodaju brendirani Kineski krs gde povremeno mozemo da izbunarimo nesto sto koliko toliko valja?

 

Da da kineski krš :mrgreen:  samo najveći sportski lanac na svetu, ništa više


  • 0

#10 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 April 2018 - 08:16 AM

Sta je taj Dekatlon?
Neka svetski lanac radnji koje prodaju brendirani Kineski krs gde povremeno mozemo da izbunarimo nesto sto koliko toliko valja?

 

Dekatlon ti je jedno sranje, jedino što valja je što je parking besplatan.

 

Čudi me samo da nije napravljeno sveto trojstvo Ikea-Dekatlon-Aučan :D


  • 3

#11 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 12 April 2018 - 08:40 AM

Realno jeste kineske roba, nešto poput velikog intersporta.

Brendirane roba im je skupa a nebrendiranu treba pažljivo birati.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 2

#12 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 April 2018 - 10:24 AM

De sad, šta je nebrendirana roba? Njihove robne marke?

Ja se još ni za jednu stvar iz Dekatlona, mimo onih *** paknova, nisam uhvatio a da je se nisam u veselju i u slast nanosio. Pa samo one njihove majičice od par evra vrede 5x više nego što koštaju.

 

Jedino po čemu se vidi da je glavni dobavljač Kina je što za obuću treba odma' hvatati za 3 broja veći broj od vašeg.


  • 2

#13 trista_cuda

trista_cuda
  • Members
  • PipPipPip
  • 135 posts
  • LocationBG

Postavljeno 12 April 2018 - 10:42 AM

 Ništa gore nema od kupovine nego kupovati sportsku opremu kod domaćih "distributera"  ...najgori prevaranti, pogotovo poslednjih nekoliko godina kad su svi imovina istih vlasnika iako vlada privid da kupuješ u različitim radnjama. Sve te sportske radnje po tržnim centrima drži ista ekipa, rade zajedno i imaju monopol pa deru sa cenama za fušeraj i najnekvalitetniju klasu sportske garderobe. Prošle godine kupio patike u jednoj takvoj pa se ispostavilo da je kopija a koštale su preko sto eura. Isti zajeb bio sa najobičnijom vetrovkom i zimskom jaknom. Više ni čarape ne bih kupio u niti jednoj radnji koja nije deo nekog stranog lanca.
 Sve što sam kupio u Intersportu mi odlično služi, dobiješ ono što platiš a pošto se nedavno promenio vlasnik sad im je trgovačka politika još bolja ..niže cene, veći popusti, širi izbor i sajt im napokon radi kako treba a može se i poručiti. Ima i nekoliko manjih radnji u BG koje su ok ali prodaju kvaltetne stvari a tim i skupe.
 Decathlon je odličan i baš dobro što napokon otvaraju u Srbiji. Jeftino, ogroman izbor, kad su rasprodaje obučeš se kompletno za sitne pare, kvalitet je srazmeran sa cenama, nema laži, nema prevare. Loše je što su samo u Beogradu. Fali još Sport Direkt. Lidl uvek ima tematsku prodaju u oktobru, sportske i outdoor opreme po super cenama,  valjda će napokon otvoriti radnje do tada a biće ih po celoj Srbiji.


  • 5

#14 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 12 April 2018 - 11:54 AM

De sad, šta je nebrendirana roba? Njihove robne marke?
Ja se još ni za jednu stvar iz Dekatlona, mimo onih *** paknova, nisam uhvatio a da je se nisam u veselju i u slast nanosio. Pa samo one njihove majičice od par evra vrede 5x više nego što koštaju.

Jedino po čemu se vidi da je glavni dobavljač Kina je što za obuću treba odma' hvatati za 3 broja veći broj od vašeg.

Nebrendiranu mislim na njihove robne marke.
To je kvalitetnije od no name robe, Ali nije ni kao Brand name roba.
Nemam pojma, ja tamo ništa nisam kupio...
Jeftine stvari sada mogu da se kupe i na drugim mestima, eto možda je garderoba interesantna jer može da se proba.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#15 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 April 2018 - 12:07 PM

Nemam pojma, ja tamo ništa nisam kupio...

 

Čekaj, nisi ništa kupio/probao, ali imaš komentar?

 

Ja sam utukao dobranih soma evra u Dekatlonu (da, triput sam se obukao od glave do pete za sve moguće i nemoguće prilike i hobije :D ) i može jedino kroj nečeg da ti ne odgovara. Kvalitet njihove robe je uvek dobrano veći od cene, bar po merilima na koje smo mi navikli.


  • 1

#16 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 12 April 2018 - 12:09 PM

Pa kupio bih da mi je nešto odgovaralo, zar ne?

Meni ta roba nije interesantna.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#17 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 April 2018 - 12:19 PM

Најзанимљивије ствари из Декатлона које имам:

 

- 2 пара обичних белих патика плаћених по 10 евра. Нису за више од шетње (нпр. нису за аеробик или терен) али лети се не вадим из њих и прала сам их по 5-6 пута у машини; другарица: "Jаао јел су нове, јбт баш делују скупо"

 

- Одличне ски панталоне за 4000 дин. У сваком смислу су одличне (топлота, џепови, луфтери, ногавице, регулација струка).

 

- Гомила мајица за по 3 евра. Искрено, мени је много да дам 2000-3000 за једну фирмирану спортску мајицу.

 

- Shimano PD-520 sam platila 20 evra, redovna cena.

 

- 2 windstop прслука за по 15-20 евра. Нисам успела да их нађем овде за те паре (а да није на огласима, јер не купујем без пробе).

 

- Fitness панталоне (у преводу: шалварасте, полу-синтетичке) плаћене 1000 дин, које и сад имам на себи. Носим их без милости, пране су много пута, као нове су. (Негативна страна: откад су њих повукли, не успевам да нађем код њих нешто одговарајућег кроја).

 

 

Има још ствари, само сад не могу да се сетим.


  • 2
Today is always here.
Tomorrow, never.

#18 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 April 2018 - 12:36 PM

Pa kupio bih da mi je nešto odgovaralo, zar ne?
Meni ta roba nije interesantna.


Pa dobro, ali onda tako reci :) Nemoj da ispadne da je sve to mnjeh-kinez.
  • 3

#19 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Postavljeno 12 April 2018 - 12:53 PM

Ja sam uzeo tovare stvari; jakne, patike, cipele, trenerke, camce, trotinet, gomilu opreme za bicikl, gume, biciklisticke gace, kape, ski opremu, sve to po x puta. Jedini put kad sam se presao je bilo kad sam uzeo Solomon Gortex cipele, propustale su vodu, vratio ih posle pola godine,  i dobio pare nazad. Obozavam radnju i uvek rado idem.


  • 3

#20 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 12 April 2018 - 12:55 PM

Ja sam uzeo tovare stvari; jakne, patike, cipele, trenerke, camce, trotinet, gomilu opreme za bicikl, gume, biciklisticke gace, kape, ski opremu, sve to po x puta. Jedini put kad sam se presao je bilo kad sam uzeo Solomon Gortex cipele, propustale su vodu, vratio ih posle pola godine,  i dobio pare nazad. Obozavam radnju i uvek rado idem.

Da su bile Salomon Gore-tex možda ne bi propustile!!!


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika