Jump to content


Fotografije
- - - - -

Decathlon Srbija


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
520 odgovora na ovu temu

#21 Bax

Bax
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Postavljeno 12 April 2018 - 12:56 PM

hehe, bile su :)


  • 1

#22 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 12 April 2018 - 01:01 PM

hehe, bile su :)

Dobro je dok nisu abibas ili reedok!!!


  • 0

#23 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 April 2018 - 06:08 PM

Odlicne letnje majice Qeschua i Kalenji.. 3,7-4,2e komad. Po radnjama u BG majice tog tipa nisu ispod 2 crvene.

Dvoslojni satorArpenaz 2 za 23e.

Nije vrhunski kvalitet ali su cene povoljne.

I treba Dekatlon da dodje u BG da se malo smire prodavci sportske opreme koji trenutno posluju ovde.
  • 3
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#24 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 12 April 2018 - 06:43 PM

Dekatlonova nebrendirana garderoba (ili njihovi brendovi kako je kome lepo da ih zove) jesu Kina, ali standardizovana i sa ozbiljnom kontrolom kvaliteta.

U svakom slučaju bolje od "šta mi bog da" kupovine sa Alija, po cenama ko sa Alija.

Generalno garedroba koja je sasvim kvalitetna za to za šta je namenjena u odnosu na to koliko košta

Jedina mana je da brendovi ne šljašte pa nije za mega giga fitnes centre i ležerno kafenisanje po Vračaru.


  • 1

#25 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 12 April 2018 - 07:55 PM

Odlicne letnje majice Qeschua i Kalenji.. 3,7-4,2e komad. Po radnjama u BG majice tog tipa nisu ispod 2 crvene.

Dvoslojni satorArpenaz 2 za 23e.

Nije vrhunski kvalitet ali su cene povoljne.

I treba Dekatlon da dodje u BG da se malo smire prodavci sportske opreme koji trenutno posluju ovde.

Taj šator je dobar za osobe do 175-180cm ja ga kupio i odmah ga ustupio drugaru jer nisam mogao da se ispruzim u njemu, visok sam 190cm a to je ustvari sator za jednu osobu i plus recimo torbu ili bisage.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 0

#26 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 12 April 2018 - 08:12 PM

Ko ti je kriv kad nisi po PRC standardu :grin:


  • 0

#27 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 April 2018 - 09:14 AM

Pa za sve šatore je maltene pravilo da ideš na broj veći, ne samo za njihove.
A Ti vidak uzmi ono čudovište arpenaz family 5.2, mi smo se u njemu "skućili" za uslove zvaničnog kampovanja, u njemu možeš da se uspraviš kako 'oćeš :)

Uzgred, juče smo svratili do Dekatlona u Granadi. Mozak mi je stao šta sve imaju. Mađarski Dekatloni su za ono tek pristojni.
Živa sreća pa nemam šta da kupim :D :D :D
  • 2

#28 solim

solim
  • Members
  • 3 posts
  • LocationNBG

Postavljeno 13 April 2018 - 10:34 AM

Toliko sam se stvari navukao iz raznih Decathlona iz cele Evrope, ovo je odlična vest! Od njih imam štapove za planinarenje (doneo u koferu avionom čak), kabanicu, gomilu majici i donjeg veša, onaj mali Quechua rančić koji košta 3eur i nosim ga svuda i najbolji je ranac ikada. Onda imam veliki planinarski ranac takođe od njih, razne pantalone za trening i planinarenje, prolećnu jaknicu koja je bila relativno skupa za 40eur ali vrhunska. Najnovije sam uzeo za bajs pre par nedelja Reelight magnetna svetla za 30eur (ok ovo nije njihov brend al je tamo kupljeno).

 

Obožavam Decathlon, kvalitetno a jeftino ali naravno i oni imaju interne kategorije kvaliteta pa važi koliko novca toliko kvaliteta, ipak  kad gledaš skuplje stvari iz viših kategorija opet bude veoma dobar odnos plaćenog i dobijenog.


  • 4

#29 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 13 April 2018 - 02:12 PM

Sada kada dodje i Lidl i Decatlon idi bre ima necu znati na sta pare da potrosim ....


  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#30 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 April 2018 - 03:45 PM

Barem ću znati gde neću pare da potrošim 8)

Što neko reče malo da smire ove naše. Ima dve i po radnje kod nas koje diluju odeću i napaprili su cene kao da su kod nas nemačke plate i standard.

Northwave i Scott gaće s tregerima sam lovio jednom godišnje na popustima za 50e a redovna cena 100e n2:doh

Uložak na ovim btwin 500 gaćama koje koštaju u svako doba smešnih 20e je znači isti kao na NW Galaxy. Na ovim btwin 900 sa gelom za 40e verujem da je i bolji. Sad ovog proleća ću baš u šoping turu u Temišvar, još i pdv ima da uzmem nazad 16% se dobije neto na ruke.

 

onaj mali Quechua rančić koji košta 3eur i nosim ga svuda i najbolji je ranac ikada

 

Koji je to tačno ranac? Ja imam jedan manji Quechua od 6 eura i fenomenalan je za te pare. To nisam ni planirao nego video slučajno kad sam bio sa kolegom s foruma vozikao do Temišvara, primetih taj ranac slučajno a baš mi trebalo tako nešto. Kod nas za te pare možda ima samo kod kineza koji se odmah rašiju i raspadnu.


  • 0

#31 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 13 April 2018 - 05:20 PM

Sad ovog proleća ću baš u šoping turu u Temišvar, još i pdv ima da uzmem nazad 16% se dobije neto na ruke.

 

Ajde covece prodje prolece  n2:party-048

 

I ja jedva cekam da stigne, iako sam ubedjen da ce nas dekatlon biti najskuplji od svih dekatlona u Evropi. Ipak, i kao takav ce razbiti konkurenciju u Srbiji koja prodaje robu staru 4, 5 godina po istoj ceni kao i godine kad je izasla u promet.


  • 2

#32 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 13 April 2018 - 08:15 PM

10l Quechua. 300 dinara komad u Temišvaru kupljeni pre 3 nedelje.

 

Stanu patike, šorc, majica, peškir i flaša od 1l i naravno dokumenta i ključevi u spoljni džep.

 

 

 

 

 

Attached Thumbnails

  • rancici.jpg

  • 1
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#33 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 13 April 2018 - 09:00 PM

Sada kada dodje i Lidl i Decatlon idi bre ima necu znati na sta pare da potrosim ....

 

Nesto mi se javlja da ce cene u doticnim trgovinama da budu kao u Monte Karlu... A u najboljem slucaju najskuplje u odnosu na sve zemlje gde imaju prodavnice.


  • 1
.

#34 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 April 2018 - 10:29 PM

10l Quechua. 300 dinara komad u Temišvaru kupljeni pre 3 nedelje.

 

Stanu patike, šorc, majica, peškir i flaša od 1l i naravno dokumenta i ključevi u spoljni džep.

 

Koja slučajnost ne verujem, evo baš danas kad sam pitao ovo na forumu, pre par sati se vraćam gradskim prevozom i vidim lika sa upravo ovim rancem hahah. Imao je slušalice u ušima pa nisam hteo da ga smaram, ali to je taj. Ja imam onaj za jedan "broj" veći što ima mrežaste džepove sa strane, to mi super dođe za pumpu a i za telefon da bude pri ruci. Ovaj manji nisam viđao inače bih obavezno uzeo jedan


  • 1

#35 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 15 April 2018 - 11:57 AM

Ja na bajsu ne volim da nosim ranac (sve ide u torbicu na gepek), ali za grad, ili za trening je idealan. 


  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#36 solim

solim
  • Members
  • 3 posts
  • LocationNBG

Postavljeno 16 April 2018 - 09:43 AM

To je taj mali rančić, ja imam sivi i baš mi koristi. Koliko ga nosim mislio sam da će da se raspadne jer ipak košta samo 3eur, ali evo ga godinu i po dana kasnije ništa mu ne fali a svašta sam natovarao u njega.


  • 1

#37 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 16 April 2018 - 10:38 AM

Nesto mi se javlja da ce cene u doticnim trgovinama da budu kao u Monte Karlu... A u najboljem slucaju najskuplje u odnosu na sve zemlje gde imaju prodavnice.

 

Nije Deka ni u Hrvatakoj naduvan, a mi smo za Hrvate male bebe po cenama.


  • 1

#38 kurogane

kurogane
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 18 April 2018 - 04:40 AM

10l Quechua. 300 dinara komad u Temišvaru kupljeni pre 3 nedelje.

Stanu patike, šorc, majica, peškir i flaša od 1l i naravno dokumenta i ključevi u spoljni džep.

Ja imam potpuno isti ovakav lijevi na slici kupio sam ga na aliexpress za nekoliko eura,davno je bilo.
  • 0

#39 nesa1

nesa1
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 18 April 2018 - 09:59 AM

Odlicna vest!!!  Sto stize D. Dosta mi vise KP.


  • 1

#40 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 09 May 2018 - 05:22 PM

Нисам против доласка било ког ланца кад ту робу свеједно увозимо. Слажем се да Декатлон има углавном "кинеску" робу и да је то најочигледније у бројевима одеће и обуће. Много тога јесте и крш. Но, обично се нађе нешто занимљиво. Купио сам код њих кинеске наочаре за пливање за око евро и по, одличан (синтетички) шорц за неколико евра, потом btwin шорц за бицикл/спорт (вез улошка) у прихватљивој боји за 5 евра (мало тесан, али је цена за друге боје и величине била 30 евра :)), а летос нађох и одличан btwin алат (онај склопиви, за ношење) исто ваљда за пет евра (метални оквир, не онај пластиканер). Црни је био 10 евра. А узех и одличне ручице за склекове. Све то је било неупоредиво јефтиније од сличних производа са или без имена. Нпр, ручице су биле око 500 дин, а исте те у Метроу код нас око 800. Шорцеве да не спомињем. Али, то не значи да је све јефтино или исплативо, има и пуно скупих ствари.

 

Дакле, није никакав рај, али може итекако да се нађе коректних ствари за мале паре. Само делим страх да ће цене код нас бити надуване у односу на све њихове радње у окружењу, а понуда никаква. (велики простор не значи и добру понуду) Ако би било као у Трсту, то би било јако добро. Нарочито што се тиче акција и распродаја. Где ће се тачно налазити мени није много важно, јер ми није проблем да одем пешице до било ког дела града.


  • 2




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika