Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
962 odgovora na ovu temu

#701 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 March 2020 - 10:18 AM

Ček samo koji dan da dođe lepo vreme.. vlasti imaju sreće sa ovim snegom.


  • 0

#702 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 March 2020 - 12:01 PM

А тек су први дани изолације :)



Ja počeo da popravljam i sredjujem sve po stanu. E sad, kad sve završim šta onda? Jedino da počnem po kućama u komšiluku :D
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#703 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 24 March 2020 - 12:03 PM

Dodji kod mene imam krsa za sredjivanje koliko oces, placam dnevnicu! :D


  • 0

#704 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 March 2020 - 12:13 PM

Dodji kod mene imam krsa za sredjivanje koliko oces, placam dnevnicu! :D

Ne plaćaj, činiš mu uslugu :) vidiš da ne zna šta će sa sobom :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#705 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 March 2020 - 04:20 PM

Ne plaćaj, činiš mu uslugu :) vidiš da ne zna šta će sa sobom :)



Nisam ja navik'o da robijam 50s' kvadrata. Ok je 2-3 dana al' evo, već je prošlo toliko :D
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#706 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 24 March 2020 - 04:43 PM

Grbicu kladim se u unutrasnju gumu, da ce narod da prsne kao kapisla za manje od mesec dana. Omladina se smorila, sedi kuci, ali zato pun grad penzionera. Neki se ni ne skrivaju, a neki nabiju kapuljacu i masku i spuste glavu, kao pokunjeni 🙃😀 :)

IMG-062dd75850e5597684b76b5ea696984c-V.jpg

 

Ja počeo da popravljam i sredjujem sve po stanu. E sad, kad sve završim šta onda? Jedino da počnem po kućama u komšiluku :D

 

IMG-d08d3b07e1eb8b9bcd11cddffd00e2a3-V.jpg


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#707 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14585 posts

Postavljeno 24 March 2020 - 05:05 PM

Kako bi bilo da prebacimo ove sale i posalice u temu o tome a ovde oslobodimo samo za ono sta pise u naslovu.


  • 0

#708 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1358 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 April 2020 - 06:47 PM

Ne znam da li ste primetili, ali zaražen nam je forum virusom 'dokonat-20'. To je skraćeni naziv od dokonaško natezanje, ali u verziji 20 koja je donela nove članove sa istim/sličnim pitanjima u mnogo odvojenih tema i starije članove koji na sva pitanja odgovaraju međusobnim raspravljanjem kao da se o njihovim biciklima ili parama priča...

Ne bih da zakeram, ali zar nam nije dovoljan jedan popularni virus oko kog se natežemo i zbog kog sada imamo viška vremena koje trošimo na natezanje i oko svega drugog?
  • 1
The sea, the sea

#709 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 24 April 2020 - 06:55 PM

Ti kao da ne zivis u Srbiji. Sujeta je deo naseg mentaliteta i ta crta ne mora nuzno biti losa, nekad se pokaze i kao dobra.


  • 0

#710 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1358 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 April 2020 - 07:12 PM

Ti kao da ne zivis u Srbiji. Sujeta je deo naseg mentaliteta i ta crta ne mora nuzno biti losa, nekad se pokaze i kao dobra.


Ja već godinama maltene ne živim u srb, ali ne manjka sujete ni van našeg vilajeta. Ovo je, po meni, ipak dokonašenje i višak slobodnog vremena.
  • 0
The sea, the sea

#711 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 24 April 2020 - 07:23 PM

Ok, u tom slucaju ti se prasta :mrgreen:  Sta ce zatvoren covek da radi, jbg, mora nekako da ubije vreme. Nemoj da te cudi, ovaj virus je zarazio vrlo mali procenat ljudi na planeti, ali zato su udari na psihu prisutni maltene kod svakoga.


  • 1

#712 Woody

Woody
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1358 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 May 2020 - 04:57 PM

Možda će izlizano da zvuči, ali jedva čekam da prestane ovo prisilno dokonašenje, da se ljudi manu foruma i nalegnu na pedale. Držali smo se ok, a evo u fotofinišu pred ukidanje vanrednog stanja poludeše forumaši, uhvatiše se za guše, počeše sa pretnjama, a ciklo da se hvata za glavu (dobro, možda ne baš... nije ovo prvi put da lupa face-palm dok čita naše tinejdžerske prepirke).

Kod nas baš sve mora da bude kafana. I skupština i mediji i forumi, svugde kao na pijaci ili vašaru... a mi smo kao plemeniti ljudi sportskog duha koji zagovaraju toleranciju i zdrav život? Ja se navozah u ovoj blokadi onoliko, ali sam čitao forum u trenucima dokolice, a sad planiram da ozbiljno redukujem bespotrebno skrolovanje, što svima predlažem.

Da ne bude da samo pametujem, pitanje. Kako stoje stvari sa last minute sekcijom? Da li da očekujem neke grupne vožnje u zvaničnim najavama ili je uobičajeno da se objavljuju na forumu? Nisam na stravi i ostalim platformama, a znam da ljudi tamo prave grupe pa pitam da li će neko to uporedo da stavlja i ovde?
  • 2
The sea, the sea

#713 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 06 May 2020 - 05:02 PM

Slazem se za Woody. Cak sam utucen pomalo. Sve je preraslo u teorije zavere. Necu nikog ni sebe da pominjem. Nadam se nalasku bajsa i manje foruma. S' postovanjem.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#714 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 06 May 2020 - 05:08 PM

@Woody

I mene zanima za voznje tj last minute, malko je zamrlo u odnosu na pre par godina. Jeste da bih redje i mogao da se uklopim, ali kad vidim neki plan makar bih mogao da se organizujem. Ovo znaci da bih retko i organizovao nesto, nazalost.
Koliko ce biti grupnih voznji u narednom periodu je isto pitanje.

 

Nevezano za forum, u subotu je brevet, pa ko zeli/moze eto prilike za grupnu voznju.. :)


  • 0

#715 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 07 May 2020 - 12:37 PM

@Woody pusti slobodno i na Last Minute. Nekad je vise aktivan nekad manje, ali svakako nije lose da bude i tamo za kolege koji ne prate aktivno forum.  n2:redbull


  • 1

#716 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 07 May 2020 - 12:57 PM

Poštovani Ciklo, poslao sam Vam privatnu poruku. Da li možete da utvrdite da li sam ja imao neke duple naloge ? S' obzirom da koristim uvek isti uredjaj, ne bi trebalo da bude tesko utvrditi. Vec 2 dana, trpim klevete i lazi, da sam neka osoba iz ne znam koje godine, a ja se pravdam kao budala. Ovo je ujedno i moja sugestija da se sve ovo lepo proveri. Da li je meni Ciklo dozvoljeno da ista kazem na ovom forumu, a da mi 3-4 ljudi, sa prakticno identicnim nastupom ne ulete sa oftopikom, teorijama zavere ? Da li ovde admini sankcionisu ljude koji bez ikakvih dokaza etiketiraju ljude i prave od njih budale ? Ili su zasticeni kao beli medvedi ? Cisto da znam, informativno. U pocetku nisam mogao da verujem kakva se glupost provlaci, ali ovo postaje ozbiljno zamaranje. Da li ovaj forum stiti nove clanove od malicioznih provokacija ?
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#717 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 07 May 2020 - 01:21 PM

Offtopic je otisao u Recycle Bin. Nazalost nemam mogucnosti da ulazim u istragu da li se radi o duplom nalogu ili ne. Ako kazete da nije tako, ja vam verujem dok se ne dokaze drugacije.

 

Zamolio bih sve da stavimo tacku na celu pricu. Bolje da ovo malo slobodnog vremena sto imamo ulozimo u ono sto nas sve na ovom forumu i najvise interesuje :) Dalji offtopic ce ici u Recycle Bin. Lepo je vreme, nemamo vise ogranicenja kretanja pa ce biti i dobrih voznji. Ziveli  n2:drinks :) 


  • 4

#718 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 07 May 2020 - 01:29 PM

Zahvaljujem na odgovoru. Posto sam umoran da zavrsavam u sekciji "rasprave" i da mi se dobacuje, kao lazni mamac. Ne postoji razlog zasto bi neko imao 2,3,20 naloga, a i da postoje takve osobe, ne znam cemu tolika paznja. Ja sam malo isfrustriran, najvise time sto ja ne znam sta je tacno problem sem sto sam visok 177cm. Ko je sta ovde radio, ja zaista ne znam,a i ne zanima me. Slazem se za lepo vreme i bickle. Vreme je da se vozi, a ja se nadam da cu naci ljubimca za mene. A do tada ce specijalka da se sunca zajedno sa mnom :) Srdacan pozdrav i hvala.
  • 1
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#719 Zorzo

Zorzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 186 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 May 2020 - 03:55 PM

Надам се да није проблем да овде питам где се налазе смајлићи приликом куцања текста?
Нигде их не видим, ни у детаљнијој опцији за одговор. Хвала.
  • 0

#720 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5449 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 04:09 PM

Надам се да није проблем да овде питам где се налазе смајлићи приликом куцања текста?
Нигде их не видим, ни у детаљнијој опцији за одговор. Хвала.

n:tongue0011


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika