Jump to content


Fotografije

Utisci, sugestije, kritike, ...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
962 odgovora na ovu temu

#741 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 29 May 2020 - 08:45 AM

Hmm, sada vidim da se Editor ne prikazuje u brauzerima na mobilnim telefonima.. Istrazicu malo cim stignem.


  • 0

#742 Zorzo

Zorzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 186 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 May 2020 - 01:11 PM

Ако је нека зезањција, нема везе. Могу и без тога. Хвала у сваком случају.
  • 0

#743 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1395 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 May 2020 - 03:30 PM

Hmm, sada vidim da se Editor ne prikazuje u brauzerima na mobilnim telefonima.. Istrazicu malo cim stignem.


To se nikada nije ni pojavljivalo, makar otkad sam ja na forumu
  • 0

#744 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 29 May 2020 - 04:40 PM

Meni se desilo par puta da editor ostane zakucan u text-only režimu (BB code mod). Na računaru.

Izlogovao se, pa ulogovao i problem je nestao.

 

Poslednjih dan-dva recimo. Nisam se bio ni udubljivao, mislio sam da je samo do mog browsera.

 

Obratiću pažnju ako se ponovi, da vidim šta se tačno dešava i kako (i zabeležim).


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#745 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 29 May 2020 - 07:27 PM

Nadjoh objasnjenje. Trenutna verzija editora nije kompatibilna sa telefonima pa se zato ne prikazuje. Apgrejd foruma na poslednju verziju jeste u planu ali posto zahteva vise vremena i rada sacekace druge prioritete.
  • 0

#746 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 30 May 2020 - 01:14 PM

Izbacuje neku gresku:

Screenshot-2020-05-30-2-Bike-rs.png


  • 0

#747 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 30 May 2020 - 01:21 PM

Trebalo bi da je sada u redu.


  • 0

#748 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 30 May 2020 - 01:30 PM

Kada klinknem na listu favorita pa mali oglasi izbaci tu gresku:

https://www.2bike.rs...rza/mali-oglasi


  • 0

#749 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 30 May 2020 - 01:33 PM

Trenutno postoji nestabilnost podsistema za pretragu, cekiram jos..


  • 0

#750 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 May 2020 - 04:03 PM

Ne mogu da nadjem...

U kom odeljku se nalazi prodavac kojeg sam dodao u "listu favorita" ?

Nekad se desi da obrise oglas i ne mogu vise da "pronadjem".


  • 0

"Лажима је све почело"


#751 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 31 May 2020 - 12:17 PM

Ne postoji ta opcija trenutno  8-[


  • 0

#752 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 16 June 2020 - 11:37 AM

Ćao, predložio bih da se umesto da se stranica refreshuje svaki put kad se odabere kriterijum tipa frame size XL ili XXL pa veličina točka 29" omogući da se odabere 5,6, x kriterijuma i onda klikne na apply dugme. Ovo uključuje i selekciju lokacije. Hvala.


  • 5

#753 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 16 June 2020 - 02:33 PM

Prilikom odabira toökova na berzi, ne bi bilo loše da se postavi opcija za prodavca koji postavlja oglas, da napiše do koliko brzina na kaseti podržava nabla točka, pa da tako onaj ko kupuje točkove, može u filterima da odabere željeni broj brzina. To kažem jer postaju sve popularniji točkovi za 11f, a nigde u odabiru oglasa ne postoji opcija da se to odabere, nego se prodavac mora lično kontaktirati i tražiti informacije. To bi malo pojednostavilo pretragu.

 

I jedno moje zapažanje... Video sam da se odabir cena proizvoda na berzi radi tako što se skroluje od desnog ka levo. Mislim da to nije loše, ali takođe smatram da bi mnogo praktčnija opcija bila kada bi, kao na većini drugih sajtova, jednostavno mogao ručno da se unese željeni iznos cene određenog proizvoda....


  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#754 badabing

badabing
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 16 June 2020 - 07:32 PM

Što se tiče cene, mene zanima zašto uopšte postoji opcija za prodavca da postavi oglas bez da naglasi cenu proizvoda? Meni zvuči kao potpuno besmisleno da ima toliko proizvoda bez cene na sajtu koji služi za prodaju.

 

Ako cena nije fiksna i mogući su dogovori, onda se to dopiše u opisu, ali svaki prodavac zna otprilike za koliko želi nešto da proda u trenutku kad postavlja oglas. Tako da mislim da bi upisivanje cene trebalo da bude obavezno polje.


  • 6

#755 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 16 June 2020 - 07:41 PM

Što se tiče cene, mene zanima zašto uopšte postoji opcija za prodavca da postavi oglas bez da naglasi cenu proizvoda? Meni zvuči kao potpuno besmisleno da ima toliko proizvoda bez cene na sajtu koji služi za prodaju.

 

Ako cena nije fiksna i mogući su dogovori, onda se to dopiše u opisu, ali svaki prodavac zna otprilike za koliko želi nešto da proda u trenutku kad postavlja oglas. Tako da mislim da bi upisivanje cene trebalo da bude obavezno polje.

 

Zavisi od proizvoda i od prodavca. Po meni je sve to OK - ko neće da stavi cenu, ne mora. Kome se ne sviđa, ne mora ni zvati da pita.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#756 flocus

flocus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 June 2020 - 07:55 PM

Po meni nije ok. Onemogućava filtriranje. Šta meni znači kad se pojavi 10,20,50 proizvoda u pretrazi, a 90% su van mog cenovnog ranga...
  • 0

#757 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 16 June 2020 - 08:13 PM

Po meni nije ok. Onemogućava filtriranje. Šta meni znači kad se pojavi 10,20,50 proizvoda u pretrazi, a 90% su van mog cenovnog ranga...

 

Ne razumem. Ako staviš cenu od 10 do 1000 dinara, trebalo bi da ti se ne prikažu oni bez cene, ne?


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#758 flocus

flocus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 June 2020 - 08:51 PM

Tako je, ali onda neću videti ni ove koji su bez cene, a jesu u mom cenovnom rangu. A da bih saznao koji jesu, a koji nisu, moram da pozovem svakog od njih telefonom (ili slati poruke na koji neki/mnogi ne odgovaraju). Znači, filtriranje ne radi (odnosno daje nepotpune rezultate ako stavim samo one sa cenom) i u nekoj meri postaje besmisleno. Što više oglasa bez cene, to besmislenije filtriranje.
Ne razumem baš ni šta dobijaju kad sakriju cenu. Zivkaju ih ljudi da bi dobili informaciju koja je mogla (i trebala) da bude deo oglasa. Količina poziva im nije apsolutno nikakav indikator zainteresovanosti jer većina poziva se ne bi ni desila da je cena objavljena. A šta je korist od tih poziva gde će "kupac" nakon što čuje cenu reći: "Hvala, doviđenja"?
Da se razumemo, ne kažem da nemaju pravo da oglase nešto bez cene, samo je po mom mišljenju potpuno neproduktivno tako oglašavati.
  • 3

#759 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3347 posts

Postavljeno 16 June 2020 - 09:12 PM

Tako je, ali onda neću videti ni ove koji su bez cene, a jesu u mom cenovnom rangu. A da bih saznao koji jesu, a koji nisu, moram da pozovem svakog od njih telefonom (ili slati poruke na koji neki/mnogi ne odgovaraju). Znači, filtriranje ne radi (odnosno daje nepotpune rezultate ako stavim samo one sa cenom) i u nekoj meri postaje besmisleno. Što više oglasa bez cene, to besmislenije filtriranje.
Ne razumem baš ni šta dobijaju kad sakriju cenu. Zivkaju ih ljudi da bi dobili informaciju koja je mogla (i trebala) da bude deo oglasa. Količina poziva im nije apsolutno nikakav indikator zainteresovanosti jer većina poziva se ne bi ni desila da je cena objavljena. A šta je korist od tih poziva gde će "kupac" nakon što čuje cenu reći: "Hvala, doviđenja"?
Da se razumemo, ne kažem da nemaju pravo da oglase nešto bez cene, samo je po mom mišljenju potpuno neproduktivno tako oglašavati.

Слажем се. Ваљда је идеја да их што више људи зове ради те информације, а да то истовремено буду само они веома заинтересовани. И по мом мишљењу је то сакривање једне од кључних информација потпуно безвезе и иритантно. Чак указује на помало потцењивачки однос према купцу. Лично, такве огласе прескачем чак и кад ми нешто треба. Не би ми сметало када оглас не би могао да се постави без цене.
  • 0

#760 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8883 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 17 June 2020 - 03:48 AM

Tako je, ali onda neću videti ni ove koji su bez cene, a jesu u mom cenovnom rangu. A da bih saznao koji jesu, a koji nisu, moram da pozovem svakog od njih telefonom (ili slati poruke na koji neki/mnogi ne odgovaraju). Znači, filtriranje ne radi (odnosno daje nepotpune rezultate ako stavim samo one sa cenom) i u nekoj meri postaje besmisleno. Što više oglasa bez cene, to besmislenije filtriranje.
Ne razumem baš ni šta dobijaju kad sakriju cenu. Zivkaju ih ljudi da bi dobili informaciju koja je mogla (i trebala) da bude deo oglasa. Količina poziva im nije apsolutno nikakav indikator zainteresovanosti jer većina poziva se ne bi ni desila da je cena objavljena. A šta je korist od tih poziva gde će "kupac" nakon što čuje cenu reći: "Hvala, doviđenja"?
Da se razumemo, ne kažem da nemaju pravo da oglase nešto bez cene, samo je po mom mišljenju potpuno neproduktivno tako oglašavati.

 

Te što ne stave cenu možeš računati kao da ne postoje. Isto kao da nisu ni oglasili na 2bike.rs, ili on-line uopšte.

 

Ima ljudi koji iz jednih, ili drugih razloga ne žele staviti cenu.

 

Lično preskačem takve oglase. Ali ne bih nikoga terao da stavlja cenu po svaku cenu.  :)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika