Jump to content


Fotografije

Da li da kupim ovog Bulls 105?

drum trkac bulls crveni polovno

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8 odgovora na ovu temu

#1 jasamkralj

jasamkralj
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 18 February 2016 - 02:49 PM

Pozdrav svima, rešio sam da kupim nekog polovnog drumaša koji radi ono što meni treba (da me bezbedno i udobno izdrži nekih 30ak km u proseku nekoliko puta nedeljno a katkad i 100km) za ne tako velike pare. Do sada sam vozio neku modifikovanu planinku ali uglavnom vozim drumovima pa mi treba nešto adekvatnije.

 

Nude mi Bulls 105 kog sam probao i u odlicnom je stanju, nego imam utisak da je dosta star model i da mozda ne bi trebalo da dajem tih 250 evra koliko mi traze.

 

http://www.bikestats...6507_14953.html

 

Može li neko da mi pomogne nekim savetom? Hvala!


  • 0

#2 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 18 February 2016 - 03:28 PM

Koji si ti kralj.   n2:drinks

 

:)


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#3 jasamkralj

jasamkralj
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 18 February 2016 - 03:43 PM

Ma to mi star nick nisam tolki kralj čim se ne razumem :)

Da uzimam ili ne?


  • 0

#4 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 18 February 2016 - 04:31 PM

Ako si preko 180 cm visine trebalo bi da ti je OK takav bajs - ako je sve ispravno.

 

Taj na slici je sa "trkačkim" točkovima, a prodavao se kako piše i sa parom trening točkova sa po 36 žbica i Shimano glavama.


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#5 jasamkralj

jasamkralj
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 18 February 2016 - 04:37 PM

Hvala na odgovoru, 182 sam, veličina je moja. Fora je što je na tom linku jedini primerak tog bajka koji sam uspeo da nadjem na netu, radi se o istom modelu koji je sređivan i ocenjuju mu tehničku ispravnost na 9.5 od 10, i uz njega ide samo merač brzine, nikakvi dodatni točkovi. Probao sam ga i tera odlično, samo hoću da budem siguran da ga ne preplatim.


  • 0

#6 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 18 February 2016 - 04:41 PM

Hvala na odgovoru, 182 sam, veličina je moja. Fora je što je na tom linku jedini primerak tog bajka koji sam uspeo da nadjem na netu, radi se o istom modelu koji je sređivan i ocenjuju mu tehničku ispravnost na 9.5 od 10, i uz njega ide samo merač brzine, nikakvi dodatni točkovi. Probao sam ga i tera odlično, samo hoću da budem siguran da ga ne preplatim.

Ako je sve ispravno i puno se voziš, nisi preplatio.

 

Ako nije, ili se ne voziš, preplatio si ga.

 

Da li ima isto to za manje para? Ne znam, verovatno. Da li ima novije za iste pare? Verovatno. Samo je pitanje šta tražiš, koliko ceniš svoje vreme i koliko novaca imaš.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#7 jasamkralj

jasamkralj
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 18 February 2016 - 05:22 PM

Dobro ovde se ne radi o tome da li treba da dajem novac za bicikl ili ne, nego o tome da li bas na ovaj ili ne. Voziću ga sigurno, ako sam vozio krš po 100km ovaj ću voziti i više. Ukazala se prilika sada kada imam otprilike toliko novca da je u mom gradu, a vreme je već odlično za vožnju...


  • 0

#8 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 18 February 2016 - 07:08 PM

Kralju :),bajs izgleda pristojno,a ti si ga još i probao i kažeš da se odlično kotrlja.Ne mislim da ćeš ga nešto preplatiti.


  • 2

#9 jasamkralj

jasamkralj
  • Members
  • 5 posts

Postavljeno 18 February 2016 - 07:38 PM

:)

Uzimam sutra pa javljam kako sam prošao


  • 1





Also tagged with one or more of these keywords: drum, trkac, bulls, crveni, polovno

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika