Jump to content


Fotografije

rhythmking iskustva


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
28 odgovora na ovu temu

#21 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 01 September 2015 - 06:44 PM

Najbolje od svega je to sto prodavac koji ne pravi bilo kakve mucke i zajebancije ne dolazi u situaciju da mu bilo ko kalja obraz po forumu ili bilo gde drugo. Ti kao prodavac si nasao sad da pricas kako je i sta bilo, a da si u potpunosti korektan kao sto pises ovde, ove teme na forumu uopste ne bi ni bilo. Bolje saradjuj sa kupcima tvojih predmeta i izadji im u susret nego sto sad ovde pokusavas da ispravis neke stvari.


  • 2

#22 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 01 September 2015 - 06:56 PM

ne pokusavam nista da ispravim osim da se sazna istina i da nije tacno da ne izlazim u susret kao da uvaljujem i ispaljujem,kao sto rekoh u svakom zitu ima kukolja,6 godina trgujem i ne bih sebi rusio reputaciju za 1000din,ja sam takodje kupovao i kupujem od raznih mozda vama ok trgovcima i mnogo puta budem nezadovoljniji nego sto bih zeleo ali idemo dalje,nisam pisao o svojim losim iskustvima niti cu prvi pocinjati


  • 0

#23 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 01 September 2015 - 07:51 PM

...6 godina trgujem i ne bih sebi rusio reputaciju za 1000din,ja sam takodje kupovao i kupujem od raznih mozda vama ok trgovcima i mnogo puta budem nezadovoljniji nego sto bih zeleo ali idemo dalje,nisam pisao o svojim losim iskustvima niti cu prvi pocinjati

ja ovo citam da niko ne treba ni o tebi da pise?


  • 0

#24 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 01 September 2015 - 08:14 PM

forum je mesto gde svako moze da naklapa sta zeli ,o meni ne moze da pise lazi ili izostavlja bitne sitnice poput ponude vracanja novca,takodje me ne zanimaju samozvane sveznajuce ''neutralno objektivne'' sudije,nek svako izvoli me pozvati ako nesto zeli kupiti a ne zivotariti u teorijama zavere da neko nesto muti sa vise naloga,i sad posto sam i ja kupac koji je uvek u pravu,nisam zainteresovan da ulazim u rasprave i trazim kusur umesto zvake,niti da svakom odgovaram na maliciozne opaske,toliko dokon nisam


  • 2

#25 Djone

Djone
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationJarkovac(Banat)

Postavljeno 15 March 2016 - 08:10 PM

Jedna pozitivna od mene!

Danas se nasao s covekom u Pancevu,doneo menjac,sve odlicno i ispravno kao i u opisu!Montirao ga i savrseno radi!!Volim kad upoznam coveka licno,onda steknem pravu sliku o istom!

S toga ne razumem neke negativne komentare za ovog prodavca,ali ok..svako ima svoje iskustvo:))

Moje iskustvo je skroz pozitivno s rtyhtmking!


  • 0

#26 NikolaMrka

NikolaMrka
  • Members
  • PipPip
  • 61 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 March 2017 - 06:59 PM

Zar nije BajsBaza ovaj set (prednje i zadnje svetlo + zvonce) BESPLATNO delila na Adi i na Kritičnim masama u Beogradu i Novom Sadu?

 

http://www.2bike.rs/...e-svetlo-zvonce


  • 0

#27 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 10 March 2017 - 07:04 PM

E ne znam ,sta kaze planet bike, jel sme da se prodaje il ne?sto si velikim slovima besplatno napisao?vidim u kom pravcu ce ici rasprava al cu svakako pitati tetku odakle joj a tebe bih zamolio da basjbazu reklamiras na drugom topiku
  • 0

#28 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 10 March 2017 - 10:13 PM

Delili su i koka-kolu besplatno a u nekim radnjama se i dalje prodaje.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
  • 0

#29 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 21 March 2017 - 08:38 AM

Sa velikim zakašnjenjem želim samo da prenesem pozitivno iskustvo koje sam imao sa ovim članom. Sve je prošlo bez ikakvih problema. Dogovorili smo se i našli u određeno vreme i na određenom mestu. Uzeo sam nosač MTB blatobrana. Čovek je imao dve vrste i oba je poneo sa sobom, tako da sam na licu mesta odmah mogao da isprobam i izaberem onaj koji mi najviše odgovara.

Od mene pozitivna ocena.


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika