Jump to content


Fotografije
- - - - -

Zveri na putu!!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
224 odgovora na ovu temu

#41 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 October 2009 - 09:55 AM

Ako si zapamtio tu kravu koja ih hrani obavezno je zgazi kad je ponovo vidiš.

Ja sam pre tri nedelje imao epizodu kod jahting kluba Kej, šetao sam štenca da mu malo napravim mišiće za lov i startuje nas ceo onaj čopor koji se tamo muva, more džukela. Uspeo sam da im 'argumentacijom' objasnim da odustanu, svima osim jednom, koji se zalepio uz nekog pacijenta iz dotične ustanove koji je gurao prazne buriće piva na ušće. LM, kad sam pored puta video flašu piva i olupao je o ogradu kasarne, taj lik se istog trena setio da zune džukca u žutaru da izgleda da nije njegov. Hehe. U povratku eto čopora nazad, ali tu sam već bio naoružan kamenicom i onom okrljućenom flašom. Prvi je dobio kamenčinu u bubrege i istog trena se prebacio u skik skik mod i zbrisao do Dunava. Pvi sledeći, koji je krenuo da osveti druga, je popio slomljenu pivsku flašu u oči. Taj je valjda tek na Ratnom ostrvu stao. Tu sam već bio u berserk raspoloženju, ali ostatak čopora je već shvatio.
  • 0

#42 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 30 October 2009 - 10:00 AM

Ma ja volim životinje, naročito pse, ali ne volim ideju da me pojedu, na bilo koji način :)
I razmišljao sam posle, nema tu nekog "kulturnog" rešenja. Ako ih pohvataju i presele negde, samo su preselili problem; da ih pobiju - nije mi ni to najsretnije rešenje; da ih kastriraju - šta da radim dok ova generacija ne odapne... Na kraju, najbolja mi je varijanta ona pištaljka za rasterivanje pasa - ima li toga kod nas (i za koje pare)?

Mada, ja sad razmišljam ovako, smireno... kad su krenuli na mene samo sam razmišljao što nemam auto da izgazim stoku :evil:

Edit:
Tek pre neki dan sam provalio gomilu štenara na keju, baš pre garnizona, wtf je to uopšte?
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#43 arioth

arioth
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationMagnitogorsk

Postavljeno 30 October 2009 - 10:02 AM

Ma to je najlepse kada se ''tuces'' za zivotinjama koje te napdaju. Meni se cesto desava da kada vozim na trotoar(citaj - nema bici staze kod nas) neka pudlica ili pekinezer koji je na onim lancima koji se kontrolisu udari na mene. u tim tren utcima gazda se lozi kao majmun ali kada mu ljubimac dobije sut u telo i poleti nekoliko decimetara iznad zemlje odma raspolozenje padne. Znaci savet kakvo i da je kuce koje vas juri desna ili leva noga(zavisi koja je jaca i na kojoj se dzukela nalazi) kada mu napune njusku nece vise da trci za vama
  • 0
Before you ask stupid questions, ask GOOGLE first

#44 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 30 October 2009 - 10:40 AM

Ma ja volim životinje, naročito pse, ali ne volim ideju da me pojedu, na bilo koji način :)

:lol: =D>

Na kraju, najbolja mi je varijanta ona pištaljka za rasterivanje pasa - ima li toga kod nas (i za koje pare)?

Isprobano već, slabije funkcioniše :).
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#45 shator

shator
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 30 October 2009 - 10:59 AM

mix, svaka cast za post, posteno sam se ismejao! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
=D> =D> =D>
  • 0

#46 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 30 October 2009 - 11:27 AM

Jun 2009 Čopor pasa izujedao džogerku
  • 0

#47 licmi

licmi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 213 posts

Postavljeno 30 October 2009 - 11:32 AM

Ljudi ovo ce mozda da zvuci kao paranoja ali zapamtite mene keva ne laze.
Kad se spustite od Jakova dole do Save(do nasipa) to je tacno preko puta Ostruznice.Tamo ljudi cuvaju ovce i moja keva sa nekom zenom pricala nesto u vezi kako imaju mnogo pasa i pustaju ih po dvoristu ... i ona joj rekla kako su se pojavili shakali i ona sad pusta kerove nocu po dvoristu zato sto se boji jer ima dosta ovaca.
Shakali na 15 km od Novog Beograda
Drugi slucaj:
U sportskom centru Surcin, (to je malo naselje vrlo blizu Surcina) se pojavila besna lisica i izujedala neke kerove to mi je rekao veterinar kad je dolazio.

Ja sam inace video sve divlje sto moze da se vidi na potezu Surcin-Petrovcic- Simanovci - Kupinovo - Obrez ... (ja stanujem u Becmenu i vozim se tu po sremu)

Oci uvek otvorene.
Zmija kad prelazi put izvalim je tek kad prodjem pored nje ili preko nje.
:)
  • 0

#48 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 30 October 2009 - 11:36 AM

najbolje resenje-vozim i zapamtim mesto gde se nalazi ta dzukela,vratim se kuci po Majla(nemackog ovcara) pa odem sa njim na to mesto i pustim ga da podavi te dzukele i gotovo.neka dzukela se izvuce,ali se ne seti da se pojavi vise kao agresor :twisted:
p.s.to se odnosi na naseljena mesta :roll:
  • 0

#49 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 30 October 2009 - 01:02 PM

Bitno da smo prilično složni po pitanju rešavanja ovog problema.
Malo sam diskutovao an ovom forumu o tome, ali tamo ima par likova kojima je stvarno teško nešto objasniti. http://www.beobuild....pic.php?id=1070
Ja uvek potežem kao najjači primer situaciju gde čopor pasa juri dete na biciklu, ili situaciju (što se desilo mom bratu), da pas ujede nečije dete, pa to dete ne sme samo da ide do škole jer se plaši pasa!
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#50 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 October 2009 - 02:02 PM

mix, svaka cast za post, posteno sam se ismejao! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
=D> =D> =D>


Ti još znaš kako se ja argumentovano raspravljam s čoporima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#51 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 30 October 2009 - 02:07 PM

Shakali na 15 km od Novog Beograda

Šta je čudno? Šakali su već 15 godina prisutni. BGD LD (preko puta Zemuna) ih je punooooo, pojedoše boga lanadi i prasadi.
Uopšte se ne bih iznenadio da mi sutra kažu da su ih nahvatali u kontejneru u nekom prigradskom naselju.

A i besne lisice, velika novost... možda vama koji niste u problematici to sve zvuči kao vau, meni je najnormalnije :)

Zmija kad prelazi put izvalim je tek kad prodjem pored nje ili preko nje.


Pa gledaj bolje :?
  • 0

#52 doki

doki
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 posts
  • LocationIndjija

Postavljeno 30 October 2009 - 02:14 PM

iskreno mene ove nedelje samo jure psi (provalio sam da je to do bajsa jer sad vozim neki crveni koji ispusta neki cudan zvuk ) a ono sto je najace ne juri me jedan nego obicno par njih (valjda ide zima pa se udruzuju) trce do "kokosijih proizvoda" i onda se napnem iz petnih zila da ubrzam i pobegnem ,dodje mi da ponesem neku prangiju i da ih opeglam gde god naidjem na njih.
  • 0
Doki Lee Bejbe

#53 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 30 October 2009 - 03:02 PM

Pre jedno mesec dana sam se vozio po nekom putu iznad sela i krenu da laju na mene dva avlijanera, ja lepo okrenem biciklu prema jednom i počem da ga jurim, on odustane od budale koja neće da beži i ode, onda sidjem sa bicikle i počnem da režim na drugog i da ga jurim, i on se pokupi i ode, žena čiji su to kučići je prvo pošla da ih uvede u dvorište da me ne ujedu ali se zabezeknula načisto kad je videla šta radim :)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#54 licmi

licmi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 213 posts

Postavljeno 30 October 2009 - 03:45 PM

Ti si hc :D
Imas sekiru u oglasima, pa vidi sta ti je ciniti sledeci put :D
  • 0

#55 Brane

Brane
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 359 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 30 October 2009 - 03:52 PM

I sad će "zaštitnici životinja" da kažu da si ih ugrozio jer u podsvesti misliš nešto loše o lutalicama, a psi to osećaju, ili zato što si vozio auto njihovom teritorijom.

Svim "zaštitnicima životinja" poručujem: "Ako volite pse lutalice, skupite svoje istomišljenike i nosite ih kući pa ih volite u vašem dvorištu ili u vašem stanu. Ako ne možete to da uradite, onda barem ućutite već jednom!"

Podrzavam! =D>
  • 0
Staro pravilo za kupovinu bicikala i delova: lagano, dugotrajno, jeftino - izaberite dvoje od toga.

#56 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 30 October 2009 - 04:49 PM

Malo sam diskutovao an ovom forumu o tome, ali tamo ima par likova kojima je stvarno teško nešto objasniti. http://www.beobuild....pic.php?id=1070


Registrovao sam se na taj forum samo zbog džukela :)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#57 MikeLe

MikeLe
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 10 November 2009 - 09:09 AM

Meni je letos izletela zmija na starom obrenovačkom, izbegao sam je. Ali ubedljivo najgora zver koja moze da vam istrči na put je JEŽ, oni predveče postaju nenormalni i samo pretrčavaju ulice. Oni su meni letos na Košutnjaku non-stop istrčavali pred točak, nisam ni jednog pregazio, ali svaki put mi je malo falilo. Mislim da od gume ne bi ništa ostalo kada bih imali susret sa ovim bodljikavim stvorom.
  • 0

#58 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 10 November 2009 - 12:23 PM

Ja sam zgazio ježa :( Gumi nije ništa bilo ali ježu se nimalo nije dopalo :cry:
  • 0

#59 biber021

biber021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 214 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 November 2009 - 01:34 PM

Uskoro će i rojevi bubamara na ovaj spisak :D

Kad smo kod rojeva, setih se kako u neko doba, mislim avgust, na Frušku goru dođu pčelari iz bliže i dalje okoline da "napasaju" pčele. Prolazak bajkom kroz roj pčela pri brzini od 50+ Km/h je jedinstveno iskustvo... Naročito sa raskopčanim dresom :mrgreen:
  • 0
Kod bicikla su bitne dve stvari: da ima dva točka i da ima kočnicu. Ustvari ovo drugo i nije tako bitno.
------------
Biciklom na posao

#60 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 10 November 2009 - 02:22 PM

Meni je samo jedna pčela uletela u raskopčan dres, i naravno, ujela me :x
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika