Jump to content


Fotografije

KAD NENORMALNE STVARI POSTANU NORMALNE


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
51 odgovora na ovu temu

#21 -Nikola-

-Nikola-
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 495 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 18 April 2015 - 06:45 AM

Slažem se sa ovim što si napisao i u pravu si. Imao sam slučaj sa jednim prodavcem, koji je prodavao štitnike zadnje vile, da sam ga pitao da spusti cenu sa 1000 na 800 na šta je odmah pristao ali samo za onaj štitnik sa manjim logo-om, što je meni odgovaralo jer mi je bilo svejedno. Poslao sam podatke i rekao je da šalje sutra, međutim nije poslao niti mi odgovorio na sledeća 2 sms-a a oglas mu je bio aktivan još naredna 2 meseca i cena u oglasu promenjena sa 1000 na 800 din. Nisam znao kako to da protumačim.


  • 0

#22 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 18 April 2015 - 03:10 PM

Jesam u pravu naravno, i gledacu da ga postavim kao prodavca koji je to uradio na crnoj listi!


  • 0

#23 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 29 June 2015 - 07:22 PM

Ovo postaje normalno. Kao prvo delovi su NOVI (ako niste znali). Kao drugo presli su samo 5 kilometara. Covek se kune. Znaci prednji lancanici su presli oko 1,7 km. pojedinacno. Ili najveci i najmanji po 2,5 km. racunajuci da srednja sajbna nije uopste vozena. Sreca pa  nije crna. 21805a2Bu2636524309_55918d68eba46.jpeg 218058MWx1602084578_55918d6838ed7.jpeg 218056UbD1272530443_55918d6873c19.jpeg


  • -1

#24 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 29 June 2015 - 07:42 PM

Mozda mu ne radi brzinomer kako treba  n2:smiley-think005


  • -1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#25 hundreder

hundreder
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 June 2015 - 08:17 PM

Ako nije tajna kolko košta ovaj dražesni paketić?

Edit: sad sam video. 205e
  • 0

#26 hundreder

hundreder
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 29 June 2015 - 08:30 PM

A vi cenite da je preslo vise po zupcima? Meni je na ovoj slici svaki zubac razlicit.
  • 0

#27 Vanja_V

Vanja_V
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 313 posts

Postavljeno 29 June 2015 - 09:27 PM

A vi cenite da je preslo vise po zupcima? Meni je na ovoj slici svaki zubac razlicit.

Pa kao i ti i ja sam pocetnik ali iz citanja raznih postova na ovom forumu mogu i sam da provalim da su zubi lancanika kao kod ajkule ostri i da iz tog razloga ne valjaju.
Neka me isprave iskusniji ako gresim

Sent from my K013 using Tapatalk
  • 0

#28 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 29 June 2015 - 09:40 PM

Za 1.7km nema sanse da se skine boja sa zupcanika... Vidi se da je ocuvana mehanika, ali da je presla 5km je netacno


  • 0

#29 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 29 June 2015 - 10:16 PM

Pa kao i ti i ja sam pocetnik ali iz citanja raznih postova na ovom forumu mogu i sam da provalim da su zubi lancanika kao kod ajkule ostri i da iz tog razloga ne valjaju.
Neka me isprave iskusniji ako gresim

Sent from my K013 using Tapatalk

Dobri su zupčanici, ovo je malo prešlo, ali sigurno više od navedene kilometraže, ali sve izgleda odlično, ovaj mali zupčanik ako ti se čini da je kao ajkulino peraje, taj i treba da bude takav, mislim tako je fabrički.


  • 0

#30 hundreder

hundreder
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 12:46 AM

Pa to..znam za foru sa zasiljavanjem, al ovde mi ne deluje da je to u pitanju jer je razlika u zupcima prevelika.
Znaci boja je trik..ok.
  • 0

#31 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 06:57 AM

 

A vi cenite da je preslo vise po zupcima? Meni je na ovoj slici svaki zubac razlicit.

 

Zupci na lancanicima se prave u razlicitim velicinama i oblicima radi lakseg prelaska lanca sa manjeg na veci lancanik i obratno. Ovi lancanici i jesu za malo pa novi. To sto ti je prodavac rekao da je grupa presla 5 km nema nikakve veze posto kilometraza i ne utice na ostecenja lancanika vec opterecenje koje na njih deluje. Baba do prodavnice u Novom Sadu i biciklista po Zlatiboru ne opterecuju pogon na isti nacin, makar i na 5 km, iako tesko da ce baba da vozi XT grupu.  n2:redbull


  • 0

#32 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 08:51 AM

Hajde da poverujemo u pricu prodavca. Ja kao laik bih odreagovao ovako: ako je ovo stanje posle 5 km. kako bi izgledali posle 50. Posle 500 km. zubcanici ne bi ni postojali. Znaci odustao bih od kupovine i potrzio bih drugog proizvodjaca. 

Da se razumemo, grupa je u odlicnom stanju i prodace se zato sto je takva kakva je. Nema potrebe za vracanjem kilometraze.


  • -1

#33 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 30 June 2015 - 09:07 AM

Ovo je skoro novo, novo naravno da nije, a to se i vidi i ne mora niko nista da ti prica... a tih 5km je samo prica za prodaju ;)
  • 0

#34 hundreder

hundreder
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 30 June 2015 - 09:32 AM

Meni isto tako deluje.. Bas dobro stanje, nije novo, al dobro ocuvano.. nepotrebno lupetaranje sa kilometrazom..


  • 0

#35 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 30 June 2015 - 09:56 AM

Tako obicno pricaju brbljivi trgovci skloni preterivanju, sto ne znaci da je roba losa, vec da oni mnogo s... :)


  • 0

#36 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 24 October 2015 - 07:24 PM

http://www.2bike.rs/...le#.VivYH2IaySM gledam i ne verujem,pitam se samo da li je normalo da neko uopste prodaje ovako nesto cak i skidano bez radapcigera vec cekicem sto je verovatno dovelo do ekcentra sva tri zupcanika.. Nije ovo jedini primer ovakvih stvari ali je idealan prikaz neobavestenosti ljudi koji voze bicikl kao prevozno sredstvo iz nuzde bez nekog posebnog interesovanja za njega..takvi obicno nemaju para,a i to malo sto imaju bace na staro gvozdje..ne sumnjam da ce ga prodati nekad,negde nekom ko ne zna da za iste pare moze kupiti nov(ispravan i lep,sa ne "bes" leve kurble)
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#37 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 24 October 2015 - 09:20 PM

http://www.2bike.rs/...le#.VivYH2IaySM gledam i ne verujem,pitam se samo da li je normalo da neko uopste prodaje ovako nesto cak i skidano bez radapcigera vec cekicem sto je verovatno dovelo do ekcentra sva tri zupcanika.. Nije ovo jedini primer ovakvih stvari ali je idealan prikaz neobavestenosti ljudi koji voze bicikl kao prevozno sredstvo iz nuzde bez nekog posebnog interesovanja za njega..takvi obicno nemaju para,a i to malo sto imaju bace na staro gvozdje..ne sumnjam da ce ga prodati nekad,negde nekom ko ne zna da za iste pare moze kupiti nov(ispravan i lep,sa ne "bes" leve kurble)

Ima i jaci oglas

http://www.2bike.rs/...ka#.Viv1rvkrLIU


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#38 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 24 October 2015 - 09:30 PM

Опис је на нивоу,такав нов се нађе за мање пара.


  • 0

#39 -Nikola-

-Nikola-
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 495 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 24 October 2015 - 11:32 PM

Meni je ovaj dobar: http://www.2bike.rs/...x7#.ViwUiW6YNoc

 

Stvarno ne znam ko kupuje od takvih ljudi...


  • 0

#40 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 25 October 2015 - 12:53 PM

Od ovog ne bih kupovao prvo zato sto je nepismen.


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika