Jump to content

Fotografije

Izbor guma

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
787 odgovora na ovu temu

#781 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 29 September 2020 - 05:56 AM

Mogu li gume koje su vožene bez unutrašnjih da se posle voze sa njima?

Konkretno radi se o x-king 29 2.4

• 0

#782 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 29 September 2020 - 06:38 AM

Teško pitanje ? Vidim po 5-6-7 anonimusa čita, a niko ni da zucne ...  n2:party-021

Aj' ću vam prepričam ja kad probam ...  n2:thumbsup

• 0

#783 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10524 posts

Postavljeno 05 October 2020 - 04:18 PM

@sajkotik   Jesi li probao?

• 0

#784 omega

omega
  • Members
  • 2214 posts

Postavljeno 19 October 2020 - 05:08 PM

Први дан пробе градске вожње са G-One гумама и прво бушење (било које гуме) после не знам колико година. Што се тиче друмске вожње вероватно сам имао среће, али не памтим пробушену гуму. Рекао бих да G-One није баш за градске услове где има доста стаклића (на један баш мали сам данас пробушио гуму), трња од кестена и слично. Лака је, али је то плаћено изгледа лошом заштитом - скоро је и нема. Видећемо како ће то изгледати надаље.
  • 0

#785 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPip
  • 119 posts

Postavljeno 19 October 2020 - 07:32 PM

#782 icon_share.png

Teško pitanje ? Vidim po 5-6-7 anonimusa čita, a niko ni da zucne ...  n2:party-021

Aj' ću vam prepričam ja kad probam ...  n2:thumbsup

Moze bez problema, ako si mislio na tubeles gume. Ja sam vozio tubeles bez unutrasnje, sada posto mi je naprsla felna kod ventila vozim sa unutrasnjim.

• 1

#786 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 796 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 24 October 2020 - 10:45 AM

Nije baš da sam se nešto navozio, al' eno ih na biciklu još od onomad, dakle može  n2:thumbsup

Nego kad smo već tu, da li je ok da guma bude ovako blizu menjača ? Bila je i bliže, sa onim sedećim, pa sam pazario ovaj viseći da rešim problem. Al' nekako mi se opet čini da je preblizu ...

cure-2620.jpg cure-2621.jpg cure-2622.jpg cure-2628.jpg

• 0

#787 vidak

vidak
  • Members
  • 3108 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 24 October 2020 - 07:04 PM

To je ok

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#788 ivkesm

ivkesm
  • Members
  • Pip
  • 28 posts
  • LocationSremska Mitrovica

Postavljeno 01 November 2020 - 02:28 AM

Aj da se uključim u temu vezanu za schwalbe gume, pre sada već 3 godine sam izlizao neke kende što su bile na njemu (mislim od kada je kupljen) i odlučio da uzmem gt tour gume, pošto volim da siđem sa asfalta pa reko imaju dobru zaštitu (na papiru)
Sledeće 3 godine sam vozio svuda, asfalt,šuma, šljunak, tucanik... čak sam išao i preko izlomljene keramike a guma je bila kao nova kada sam prodao tog trekinga, po nekoj računici prešao sam ~6.000km sa njima i bile su kao nove
Sada kada sam uzeo mtb ovo proleće odmah sam sa bike discounta poručio novi set da ne trošim đtb gume za grad, em me izašlo skoro duplo jeftinije nego kod jankovića, nego sam dobio i par unutrašnjih...u isto vreme sam i komšiji uzeo marathon 37mm sa green guard-om koji je prešao već 2.500 ako ne i 3000km sa njima, i dalje su kao nove a lepo ga drže i pri spuatu od 60kmh.
Ja sam moje gt tour 40mm prebacio isto na trekinga i ono šta sam primetio u odnosu na ove što su uzete kod nas da su ove iz prve sele na felnu i odmah su ravne, one prve su malo bacale ali par puta izduvavanje i naduvavanje i legle su lepo...
A o unutrašnjim imam samo reči hvale, bilo da je za trekinga (moj i ženin) ili mtb (moj) ili za pijacu (one bohemie) svuda su švalbe unutrašnje i sve drže po par meseci lagano
  • 1

Cannondale Trail 6 2020, 2x9, Deore M6100, Onza Porcupine White, Ergon GA3

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika