Jump to content


Fotografije

Denis kuga !


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
79 odgovora na ovu temu

#21 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 17 August 2014 - 09:46 PM

Slažem se sa žaretom. Treba ga isprašiti.


  • 2

#22 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 17 August 2014 - 09:53 PM

Ako dodje pitaj ga za canyon ram,eliksire,vilu,moje kocnice pa nam javi utiske :D
  • 0

#23 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 19 August 2014 - 08:18 PM

http://www.2bike.rs/...glasi/u/napster stari prevarant na novoj adresi :D
  • 0

#24 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 August 2014 - 08:47 PM

Ne znam da li negde postoje pravila i da li ima ovo u njima... ali mislim da treba da se lepo sroče, jasno istaknu i rigorozno sprovode. Konkretno mislim na duple naloge, to bi se moralo sankcionisati, da se uvede red i da se zna ko je ko. A kad je neko potvrđeni prevarant ili bezobrazan i iznova krši pravila i pored opomena onda trajna bančina i ćao. Ne mislim konkretno na ovaj slučaj (i nisam previše u toku) nego generalno imajući u vidu sve prethodne epizode s foruma. Ovo s duplim nalogom me navelo da napišem post. Jer ne mogu forumaši doveka da izigravaju detektive :). Ovako problematični prodavci i pored jmbg i ostalog imaju načina da muvaju. A negativan publicitet na forumu očigledno ima efekta ;).

Lepo sam ja govorio ranije da treba po broju telefona registrovati i banovati. Ne može se menjati broj tako često i lako niti nositi sa sobom deset komada. Lepo da više nikad ne može da se registruje taj broj (koji im je zgodan, nose ga i koriste/muvaju na više sajtova).


  • 2

#25 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 20 August 2014 - 09:32 AM

Primetio sam dosta oglasa gde su cene u dinarima, a u stvari prodavac očekuje toliko u evrima. Prave bez potrebe pometnju kad se koristi pretraživač.

Takođe ima stvari koje nisu stavljene u prave kategorije. Onda cene 0 dinara i slično  - nije mi baš najjasnije?

 

Ne znam postoji li neka sankcija za ovako nešto? Mada pretpostavljam da bi to bio Sizifov posao...


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#26 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 20 August 2014 - 10:17 AM

Bio bi fazon da samo posaljes poruku prodavcu koji je stavio cenu 0 evra salji. Kada stigne paket ti zahtevas da platis samo postarinu :) i onda vratis bajs. A to sa 0 dinara su uglavnom neke jace masine. Zvao sam jednog prodavca i pitao ga za cenu posto naravno pametnjakovic stavio 0 din, i on mi poceo od kulina bana pa da li ja znam koji je to bicikl kolika je cena na sajtu itd. Kao da sam ga pitao me znam ni ja sta i posle 3 min njegovog objasnjavanja koji je to ustvari bicikl jos ne dobih odgovor o ceni i samo se zahvalim na objasnjenju i spustim slusalicu. posto sam izgleda u njegovim ocima neki dileja ili klinac koji nema druga posla nego da zovem nepoznate ljude i pravim se kao da zelim da kupim bicikl a ustvari zelim samo da popricam sa nekim posto mi je onaj hotline preskup...:)
  • 0

#27 vladetaub

vladetaub
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 465 posts
  • LocationUb

Postavljeno 20 August 2014 - 12:41 PM

Šta znači ovo  -kuga- ?


  • 0

#28 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 20 August 2014 - 02:52 PM

Prezime, ili karakterna osobina?    n2:Heristical


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#29 Aleksandar034

Aleksandar034
  • Members
  • PipPip
  • 30 posts
  • LocationKragujevac

Postavljeno 21 August 2014 - 04:25 PM

Evo i ja da se oglasim povodom Canyon rama. Mislio sam da nikada necu pisati ovako nesto, ali nazalost moram.

 

Video sam oglas na cikloberzi i kontaktirao prodavca. Vise puta sam pitao prodavca za stanje rama i uvek mi je odgovarao da je ram u odlicnom stanju, bez vecih ogrebotina, ulubljenja, naprslina i slicno... Narucio sam ram i stigao mi je sutradan. Kada je kurir dosao video sam da je postarina skoro duplo veca od one koju mi je prodavac rekao, cak je stavio i veci otkup. Presao sam preko toga i preuzeo ram. Kada sam otpakovao paket imao sam sta i da vidim. Ram je bio u daleko losijem stanju od onog kako mi ga je prodavac opisao. Naime, ram je bio varen, prefarban, imao i jednu naprslinu. Bezbroj puta sam zvao i slao poruke prodavcu ali bez narocitog efekta. Kasnije sam procitao ovde na forumu da je ram pukao i kontaktirao Tomislava koji mi je rekao da je ram naprsao na 3 mesta i da ga je doticni prodavac skroz polomio i kasnije vario. O tezini, velicini i ponasanju prodavca necu ni da pisem.

 

Evo i kakav je oglas postavio doticni za taj ram.

untitled.png

 

Evo i slika pravog stanja rama.

dscn0980.jpg

untitled1.png

untitled2.png

 

Podaci prodavca:

Denis Kuga

Apatin Nova 35

062/202922

 

Na kraju sam uspeo da mu vratim ram i povratim vecinu novca koju sam dao za njega.

Pisem ovo samo zbog toga da neko ne prodje isto kao i ja, posto vidim da doticni ima jos oglasa na ovom sajtu.

Cak ima i oglas na Ciklonautu (Oglas 628) i prodaje ga sa istom pricom, koju je i meni pricao.

 

Pozdrav, Aleksandar


  • 0

#30 lukacar

lukacar
  • Members
  • PipPipPip
  • 71 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 August 2014 - 07:21 PM

Prezime, ili karakterna osobina?    n2:Heristical

Izlgeda oba :D

A sto se tice prodavca, mislim da je neka grupna poseta neizbezna.

 

Naravno pre toga da bude banovan sa cikloberze zauvek (IP da se blokira :P)


  • 0

#31 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 21 August 2014 - 11:27 PM

Uvesti neku autobusku liniju do nove 35 mislim da bi autobuske firme sve profitirale :D dobro je da ti je vratio ti si prvi koji nesto izvukao od njega,cudi me da ga admini nebanuju ?!
  • 0

#32 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 22 August 2014 - 12:02 AM

Ljudi, nov sam ovde, ali ne moru ga ne prokomentarišem, da vas je čovek odradio za medalju...

 

I stvarno bi trebalo da se taj čovek udalji trajno odavde, da mu se bar negde onemogući da vara ljude...


  • 0

#33 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 22 August 2014 - 07:35 AM

Ljudi, nov sam ovde, ali ne moru ga ne prokomentarišem, da vas je čovek odradio za medalju...

 

I stvarno bi trebalo da se taj čovek udalji trajno odavde, da mu se bar negde onemogući da vara ljude...

To je Sizifov posao - vijati nove naloge, promene IP adresa i slično.

 

Ono što je lakše je kupovati (barem skuplje) stvari od proverenih prodavaca sa berze. Oni koji imaju svoje teme u "kupci-prodavci" odeljku i nahvaljeni su kao korektni. Eventualno ako se ima neki problem, a ne reši se s njima, staviti u tu temu, da znaju ljudi da paze u buduće. Siguran sam da ti prodavci neće rizikovati reputaciju i buduću zaradu zbog jednog levaćenja kupca.


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#34 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 22 August 2014 - 07:42 AM

Pa I to je tačno.

Sad ko je spreman šta da rizikuje i kakve su morelne norme takvih ljudi, to je već pitanje...


  • 0

#35 forum1nick

forum1nick
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 22 August 2014 - 07:57 AM



Izlgeda oba :D
A sto se tice prodavca, mislim da je neka grupna poseta neizbezna.

Naravno pre toga da bude banovan sa cikloberze zauvek (IP da se blokira :P)


Blokiranje IP adrese je neefikasna i besmislena metoda.
Od takvih likova se možete spasiti samo oprezom.
Nakon svega što je samo ovdje napisano stvarno bilo bi očekivati da je Denis redovan posjetilac lokalnog odjeljenja ortopedije.
  • 0

#36 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 22 August 2014 - 11:09 AM

A da li se neko od oštećenih setio da napiše ciklonautu mail sa linkom ove teme, kako bi ga stavili na crnu listu (http://ciklonaut.com.../crna_lista.htm) i spasili druge potencijalne žrtve, vidim da mu se oglas za ram na ciklonautu vrti i dalje pod brojem 628....

 

Takođe bi bilo dobro da se i na cikloberzi uvede nešto slično kao crna lista prodavaca, mada postoje teme na forumu koje obrađuju tu temu...

Meni je prešlo u naviku da kad kupujem nešto od nekog sa oglasa, prvo proverim ciklonautovu crnu listu, teme u vezi prodavaca na cikloberzi, ako ne nadjem ništa o dotičnom, pitam ovde na forumu za mišljenje.

Ako nije proveren prodavac ili kupujem sitnice koje mogu da prežalim ako ne valjaju, ili odem lično da pogledam stvar.


  • 0

#37 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 03 September 2014 - 05:31 PM

stigle kocnice napokon posle mesec dana zezanja i natezanja :) 


  • 0

#38 bikeracer

bikeracer
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 22 November 2014 - 10:41 PM

Evo ga opet na berzi kao deni ada i napster bg, ako gresim izvinjavam se mada 99% je to to !
  • 0

#39 Djone

Djone
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationJarkovac(Banat)

Postavljeno 17 January 2015 - 06:48 PM

Od ovog prodavca pre neki dan kupio bele Hayes Stroker Ryde..montirao ih,i zadovoljan sam! cak je i cena bila ok:) ako mi neko sad kaze da su i one nekakav defekt,ima da se ubijem   n2:doh  Mada..mozda se lik promenio n2:naughty  n2:naughty ha ha


  • 0

#40 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 17 January 2015 - 07:28 PM

A mozda je slucajno imao ispravne koje nije stigao da pokvari heheheeheheh


  • 1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika