Jump to content


Fotografije

Denis kuga !


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
79 odgovora na ovu temu

#1 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 11 August 2014 - 04:20 PM

Zelim da cujete moje iskustvo,naravno nemam reci hvale :)

 

Pre jedno dva meseca javi mi se za kasetu i lanac deore 3x10 preko 2bike poruka on je u grckoj da mu ja to ostavim i tako,sto sam ja odbio (kad god sam nekom nesto cuvao taj me je ispalio ) i toliko je bio ljubazan da mi je MARS rekao,posle nekog vremena sam prodavao slx siftere 3x10 i nisam primetio da je to on (ima 2 naloga na 2 bike) i kad je dao adresu vidim da je on i posaljem mu ja sve oke bude predjem preko uvrede nekako.Posle toga naruci od mene avid juice carbon i kasetu i lanac 10faz i stigne to njemu javi se on kao kocnice su neispravne (sipano pogresno ulje i lanac je nesto kriv) ja mu kazem poslacu ti druge kocnice i drugu kasetu i lanac koji su kao iz radnje,posaljem mu formulu RX i tu kasetu i lanac platim postarinu ...posle nekog vremena moje kocnice na oglasima prodaje i ja mu kazem sto ih prodajes kad nisu tvoje treba da mi vratis ,naravno od mojih kocnica ni traga ni glasa ne javlja mi se na telefon par dana ja ga nekako dobijem (nece da se javi vec sms porukom) salje mi u ponedeljak ,danas ga pitam dal je poslao ne javlja nista,tako da strasno...

 

Pre par dana su mi bili ljudi iz subotice prodao im je pokvarene kocnice i nece da ih primi nazad,od nikog nisam cuo reci hvale

 

Posto sutra idem na more ne znam ni dal ce poslati,tako da ne znam sta da radim nadam se da ce se ovde javiti ako ne moracu licno otici do apatina po svoje kocnice,zovem i pisem poruke ili odbije poziv ili ugasi tel


  • 0

#2 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 11 August 2014 - 05:15 PM

sad mi se javio kaze : ,,ukrali su mi bajs,nmg ti poslati.i ajd zdravo vise.''


  • 0

#3 mtBBiker99

mtBBiker99
  • Members
  • PipPip
  • 39 posts

Postavljeno 11 August 2014 - 07:41 PM

Znam tog denisa jednom sam hteo od njega da kupim Ruxa i u pocetku mi je bio sumnjiv ali moj drug je kupio ruxa i kad smo hteli da ga probamo stapovi samo sto nisu ispali, curelo ulje, i mi otvorimo kad ono svaki deo naprso, i cak na vrhu opruge ne znam sta je trebalo da stoji ili nije trebalonista da stoji lik je stavio preload cep i tako zatvorio vilu u glavnom PREVARANT NEVIDJENI 


  • 0

#4 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 11 August 2014 - 07:45 PM

https://www.facebook...liramo/?fref=ts

 

Evo i na face krece prepirka :)


  • 0

#5 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 11 August 2014 - 09:13 PM

Evo sad sam nasao ram Canyon od Denisa na ciklo berzi "PRODAT" 

 

http://www.2bike.rs/...-2#.U-kxNvmSxic

 

Na Ciklonautu danas postavljen oglas pod brojem 628

 

http://www.ciklonaut...rangeFrange.htm


  • 0

#6 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 11 August 2014 - 09:24 PM

ne na face druze nego na oglas stavio pa link na fb,glupo je da pisem u ime coveka za kocnice ali javice se u najkracem roku ovde,sasvim slucajno dosli ljudi iz subotice i kazu kako je njihovog drugara decko iz apatina zezno za kocnice i ja im kazem za moju pricu,kad su dosli kuci rekli su to svom drugaru i on me je naravno nazvao jel ne zna kako da resi i dal mogu da mu pomognem,uglavnom javice se covek pa ce reci sve...inace svakom se moze desiti da posalje nesto i da se je ostecenjo uvek sam to resavao i svi su bili zadovoljni jel da nisu pisali bi na forumu da sam ih prevario itd...


  • 0

#7 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 11 August 2014 - 09:49 PM

pa prodaje ga jel je polomljen tj puko je skroz,ja sam pre nekoliko meseci prodao taj puknut canyon ram za 55 ili 60e (naznaceno puknuto i slikano) kako je to puknuce nestalo ? cak imam i prepisku gde kaze pukao je ram skroz na tom mestu posle nekoliko meseci voznje,pa samo.procenite ko je prevarant
  • 0

#8 ydrea

ydrea
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 12 August 2014 - 01:55 PM

Evo, upravo sam i ja s ovim tipom zavrsio (nadam se...) jednu neugodnu epizodu. Duga prica, kog interesuje mogu da prosledim prepisku, al na kraju prica je da je on prvo hteo da se menjamo, pa mu ovo moje ne treba, pa mi poslao vise stvari nego sto smo dogovorili i za visu cenu nego sto je sam predlozio. Ja sam mu javio da necu da podignem, priznao covek da je napravio nesporazum jer nije proverio, al svejedno preti da ce da dodje kod mene i da mu dam ono za sta je hteo da se menjamo (20 evra vrednosti), a on meni svoje (5 evra vrednosti), zbog citave gnjavaze. Koju je naravno sam forsirao, ne razume "Ne hvala. Prijatno."
Ukratko, neugodan, prevrtljiv, mozda i opasan tip. Izbegavati...
  • 0

#9 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 12 August 2014 - 03:35 PM

Ko sa decom spava popisan se budi. Toto ti si sam kriv jednom te preveslao a ti bi opet. Ima ovde i mesta za neko privatno krivicno gonjenje ali se ne isplati. I koliko vidim sa slika sa fb-a to neko dete i da dobijes kako da se naplatis. Ni na prinudnu naplatu ne mozes da ides. Meni je iskreno muka od malih oglasa. Sto kupaca sto prodavaca. Prvo prodavaca (sem izuzev par) samo hoce nesto da uvali i da zajebe. Drugo kupaca koji hoce da prodju sto jeftinije. Ovi lopovi ili pomagaci lopova, ostavljam sebi slobodu da ih tako nazovem (sem opet par njih) spustaju cene normalnom narodu koji je do svojih bicikala dosao legalnim putem i samim tim cene u Srbiji nisu normalne. Ja kada sam prodavao svoj bajs umalo me slog nije strefio. Koji su to pozivi bili, koja je to bila prica da se obori cena (koja je vec bila ispod realne cene) da je to strasno. Ovde na ovom forumu mozda trecina vozi aktivno bajs, tacnije vozi kilometraze da potrosi svoje delove (kasetu, lanac itd). Ostalima su uglavnom uvalili sjebane bicikle. I ja kada sam prodavao svoj bicikl na sebi je imao novu ultegra i lanac kasetu, novu mesec dana. Za njih sam imao regularan racun iz radnje. E sada to me je kostalo oko 16k dinara. Kada sam prodavao bajs covek mi je rekao dacu ti 300e za bicikl, ja mu kazem covece samo kaseta lanac i gume sto sam kupio pre mesec dana prelaze 2/3 sto ti hoces da das za bajs. Covek mi kaze eh pa sto si kupovao tako skupu kasetu mogao si i jeftiniju da kupis i ovako se ne vidi koja je kaseta na biciklu, zupcanici su zupcanici. Posle mog neuspelog pokusaja da prodam svoj bicikl, posto je vecina izgleda zelela da ga ipak poklonim odustao sam od oglasa. Prelistam ih sa vremena na vreme da vidim sta ima novo ali da kupim nesto nema sanse. Svi su hvalili zolta ovde po forumu covek je ispalio mog druga za zupcanike a mene za neke sitnice, nije se ni javio. Isto tako posle opet preporuke ljudi sa foruma kontaktiram jos jednog prodavca za bicikl. Ovo je bio period kada sam kupovao mtb. Zovem coveka on mi kaze nisam kuci nazovi me posle u toliko i toliko. Ja ga nazovem on me skine sa one stvari i kaze nazovi sutra u guzvi sam. Posle ovakvog ponasanja prodavca koji je jos preporucen od strane foruma kojeg ja moram da jurim da mi proda nesto i da ga bukvalno molim mogu da mislim kakvi su ostali. Posle ovog nemilog dogadjaja sam rekao nikada vise preko oglasa. Odem lepo u radnju dam duplo vise para na novi bajk ali bar znam sta sam kupio i da necu da se nerviram posle. E sada ako neko kaze da ali u radnji je sve papreno, neka se preupita da li mu stvarno treba taj xt bajs ili mu i deore zavrsava posao. A ako mu ne zavrsava e pa sinak hoces da vozis xt to i kosta. Svaka primopredaja robe preko interneta je rizicna. Sami se upustate u to poneseni malom cenom proizvoda u odnosu na cenu koja je u radnji. Tako da niko nije kriv sem vas samih. Znate kako prevaranti kazu. Postenog coveka ne mozes prevariti. Ako cas je i neko prevario upitajte se koji je vas doprinos u tome. Koje ste sve parametre ignorisali i vodili se mislju da je to ok kupovina iako po svim pokazateljima to ona i nije bila.
  • 5

#10 ydrea

ydrea
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 13 August 2014 - 08:19 AM

Ma vidi, ja verujem u reciklazu, pasve bicikle koje imam (a kojih je, naravno, previse..;) sam kupio ili preko ebay-a, ili preko dropbike-a, ili ovde. Prodavao nisam nista, pa ne mogu da sudim o toj strani price, ali kao kupac imam bas svakakvih iskustava, od odlicnih (npr. Tomislav iz Sremske Mitrovice), pa do ludaka kakav je ovaj klinac. Ne komentarisem uvek, samo kad treba da upozorim na nekog ko je ocito falican u glavi - 2 puta u zivotu. Oba puta sam zazalio sto nisam pogledao na forumu, jer normalno nisam bio prvi...
Eto, korisno je :)
  • 0

#11 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 13 August 2014 - 09:44 AM

....Zovem coveka on mi kaze nisam kuci nazovi me posle u toliko i toliko. Ja ga nazovem on me skine sa one stvari i kaze nazovi sutra u guzvi sam. Posle ovakvog ponasanja prodavca koji je jos preporucen od strane foruma kojeg ja moram da jurim da mi proda nesto i da ga bukvalno molim ....

 isto iskustvo sam imao sa prodavcem kojeg su mi savetovali,mozda se radi o istom (opstina Pancevo :)

To za prodavnicu si upravu,ja bar trenutno uzimam neke sitnice,rukavice,naocare,kaciga,korpice bidona... kako se skupi nesto para uzima se polako jedno po jedno,hteo preko oglasa ali opet imao neka pametovanja i odustao. Skuplje je sigurno ovako,ali sam siguran i znam sta uzimam,vidim,probam....znam da sam prvi. :) 


  • 0

#12 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 13 August 2014 - 10:15 AM

Ovde na ovom forumu mozda trecina vozi aktivno bajs, tacnije vozi kilometraze da potrosi svoje delove (kasetu, lanac itd). Ostalima su uglavnom uvalili sjebane bicikle. I ja kada sam prodavao svoj bicikl na sebi je imao novu ultegra i lanac kasetu, novu mesec dana. Za njih sam imao regularan racun iz radnje. E sada to me je kostalo oko 16k dinara. Kada sam prodavao bajs covek mi je rekao dacu ti 300e za bicikl, ja mu kazem covece samo kaseta lanac i gume sto sam kupio pre mesec dana prelaze 2/3 sto ti hoces da das za bajs. Covek mi kaze eh pa sto si kupovao tako skupu kasetu mogao si i jeftiniju da kupis i ovako se ne vidi koja je kaseta na biciklu, zupcanici su zupcanici.

Tako je sa svim što prodaješ. Stavi se u poziciju kupca. Imaš ponudu:

 

a) Bajs od 500 evra za koji piše da je sve kao novo.

B) Bajs od 250 evra za koji piše da je sve kao novo.

c) Bajs od 250 evra za koji piše da je sve pred zamenom.

 

 

Većina ljudi ima malo para i onda će pre kupiti onaj pod B), nadajući se da prodavac moooožda ipak ne laže. Ono pod a) im niko ne garantuje da je stvarno istina, čak i ako bi hteli dati više para da budu mirni. Za mene prvog su jednom montirani lanac i kaseta stari - jer nema šanse odokativno proceniti koliko je još života ostalo u njima (ako nisu baš tako istrošeni da već preskaču).

 

 

Ostaje da voziš, istrošiš sve, pa onda prodaš za to što ti nude. Naravno, ako hoćeš brzo da prodaš, onda ne napišeš da je sve istrošeno. 


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#13 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 August 2014 - 11:57 AM

Eno i preduzeće Kuga DOO se oglasilo n2:hahaha

http://www.2bike.rs/...ov#.U-tQO6NiJjl

Još da dođe vamo na temu pa da imamo novu epizodu kao sa onim Spasketovim Cube ramom :mrgreen:


  • 0

#14 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 13 August 2014 - 12:39 PM

Ccc, već sam mu brisao jedan ovakav "oglas" i naznačio da mali oglasi nisu mesto za prozivke i prepirke već da rešava preko foruma ili van sajta..
  • 0

#15 ydrea

ydrea
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 13 August 2014 - 02:27 PM

Eh...
Nego, jel ima neke moderacije na ovom forumu?
  • 0

#16 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 13 August 2014 - 07:28 PM

offtopic: ima na volonterskoj osnovi. veliko hvala tim ljudima.


  • 1

#17 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 15 August 2014 - 01:22 AM

Pa svi mi rekli ne sa njim da radim i ja jos ludji ajde zove me.iz grcke cuvao delove posle ,,mars,, kad se vratim sa mora ubacicu prepiske sve,al mali je fazonu nemam pare i ne dam ti nasamario me bas profi,uglavnom nikad ne saljem dok mi neko ne posalje prvi,al bilo na brzinu salji druge treba mi za trku hitno
  • 0

#18 ydrea

ydrea
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 17 August 2014 - 10:44 AM

Meni se pretio doci na vrata da mu "nadoknadim postarinu" :)). Sve mi se cini da nece, al akonse kojim cudom pojavi, priupitat cu ga i za tvoje kocnice ;)
  • 1

#19 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4264 posts

Postavljeno 17 August 2014 - 10:58 AM

A da organizujete jednu grupnu posetu doticnom gospodinu  n2:Dizzy .


  • 2
.

#20 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 17 August 2014 - 09:25 PM

Zvao me covek koji je kupio polomljen ram (bez ulubljenja i napuknuca) pa je ram dosao polomljen a doticni nece novac da vraca i ne javlja se na tel,jos sam napisao gore u temi da je rqm polomljen al dzabe decko procitao kad je kupio i video sta je,mislim da je zasluzio ban sa 2bike sajta jel je ovo previse ljudi koji su osteceni
  • -1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika