Jump to content


Fotografije

lazovcina i prevarant iz sabca


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
5 odgovora na ovu temu

#1 Qx

Qx
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 27 June 2014 - 06:58 AM

e ovako. doticni prevarant iz sabca po imenu stefan koji kad ga zoves i pitas za neke stvari tolko je izgubljen i pravi se lud da je to strasno. prosle godine uzeo sam od nejga gxp patronu i kad mi ej stigla falilo je deo. kontaktiraos ma ga kasnije i reko ej da nema pojma to mu je tako stiglo. u sustini smos e dogovorili da kad mu dodju neki delobvi da ce da vidi dal je dosao i taj deo sto mi duguje alis e vise nije odazvao an moj poziv.pre 3 dana video sma nejgov oglas  (http://www.2bike.rs/...ni#.U60ROEDYe9I) pitao ga jel su ok zupcanici gde mie j odgovorio da su u odlicnom stanju i da li ima i patrona za to i odgovorio mi ej da ce i nju da mi posalje. lepo sma se dogovorio sa njim za 10e sve to i kad mi ej stiglo em enma patrone em zupcanici su tolko izlziani da je bukvalno za bacanje. slike su tu pa procenite sami

Attached Thumbnails

  • SAM_0068.JPG
  • SAM_0067.JPG

  • 0

#2 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 27 June 2014 - 10:00 AM

Odlicni su lancanici, mogu da se koriste kao surikeni, ako si nindja :) :).

To je verovatno isti ovaj prevarant:

http://www.2bike.rs/...egativna-ocena/


  • 0
.

#3 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 27 June 2014 - 10:18 AM

Mozda je on smatrao da ti ti lancanici trebaju za cirkular :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#4 skybeaver

skybeaver
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 180 posts

Postavljeno 27 June 2014 - 03:08 PM

Meni nije jasno što si, kad te je već jednom za*ebo, opet kupovao neki deo od njega uopšte???


  • 2
JoJ

#5 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 27 June 2014 - 08:11 PM

Zao mi je da kazem ali sam si kriv. Vidis slike doticnog izgleda kao da delove skuplja po otpadu. Da si dodao malo vise para i imas krsten nov pogon. Jbg ko ne plati na mostu platice na cupriji... Nikada u zivotu nisam kupio polovan lanac, kasetu i pogon. Te stvari se jednostavno ne kupuju polovne. A ako nemas par hiljada da izdvojis za kasetu i lanac na svakih par godina (zavisi koliko vozis) mozda si pogresio sport.
  • 0

#6 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 27 June 2014 - 08:26 PM

Pa po mom misljenju pogon ne mora da bude nov ako kupis od nekog proverenog za koga znas da te nece zavrnuti :)


  • 0
Our needs are few,our wants are many.




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika