Jump to content


Fotografije

Stefan iz Šapca, tj. okoline. Negativna ocena


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
54 odgovora na ovu temu

#21 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 03 November 2014 - 08:28 AM

Znači dovoljno negativnih karateristika da se isti udalji sa foruma, sajta a posebno oglasa.

 

Samo da budem iskren čini mi se da administracija tu i tamo ne pridaje tome veliki značaj.

Jasno je da je administriranje forma jedna volonterska aktivnost, ali ipak ko ima ovčašćenja da upravlja forumom

trebalo bi da vodi računa da se neke ekstremne pojave sankcionišu.

Nekad je bolje da se takvi ne brisu jer otvorice nov nalog, opet ce prevariti masu ljudi, opet ce mu biti obrisan nalog, opet ce otvoriti drugi... To je borba sa vetrenjacama. Ovako neka ga se vec zna da je prevarant i na taj nacin se umanjuje mogucnost prevare. Samo treba opcija oceni prodavca, posle nekoliko negativnih sam ce se obrisati.


  • 1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#22 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 03 November 2014 - 08:39 AM

U pravu si... to sa negatinim ocenama bi bila dobra stvar, nekom preporuka, a nekom upozorenje.

Kao što je na Limundu, pa ti imaš povratnu informaciju vredi li ili ne trgovati.

Ja to obavezno gledam I čitam ocene, pa imam bar okvirno čime da se rukovodim.


  • 0

#23 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 03 November 2014 - 10:36 AM

Biće ocenjivanje, samo da pronađem vremena da isprogramiram. 


  • 2

#24 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 03 November 2014 - 10:43 AM

Biće ocenjivanje, samo da pronađem vremena da isprogramiram. 

Pozdravljam programiranje :)


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#25 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 03 November 2014 - 11:07 AM

Takodje, samo napred... :)


  • 0

#26 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 03 November 2014 - 11:50 AM

+1


  • 0

#27 mantena

mantena
  • Members
  • PipPip
  • 50 posts

Postavljeno 18 November 2014 - 05:36 AM

Evo ja htedoh da započnem novu temu o ovom liku kad...

Danas čekam od njega odgovor - poručio sam mu da ako ne ispravi grešku da ima da bude "čašćen" PLAĆENIM oglasom sa naslovom. *PREVARANT* na svim oglasnicima sa moje strane, pa makar me izbacili i/ili tužili. Pazite - na kupujemprodajem je pod imenom Jovana.

 

pozz svima


  • 0

#28 vivicav

vivicav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 567 posts
  • LocationПанчево

Postavljeno 18 November 2014 - 06:14 AM

Мислим да је Јелена, бар је тако било кад сам ја имао епизоду са њим...
  • 0

#29 besko

besko
  • Members
  • Pip
  • 14 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 08:45 PM

I ja bih da se pridruzim cestitkama :). Porucio sam neke hidraulicne  kocnice jednu slx,drugu xt. Poslao mi je,posle dva dana stize posiljka,jedna slx rucica i jedna kljesta slx,druga kocnica jedna rucica xt i kljesta slx,nidje veze :) Saljem mu poruku da me je zeznuo,vise se nije javio. Izbegavajte ga maksimalno.


  • 0

#30 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 04 February 2015 - 09:13 PM

Ja i dalje ne kapiram sta tera ljude da kupuju kod potvrdjenih prevaranata, a procitali su na forumu misljenja o njima...


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#31 acoxxx

acoxxx
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 09:17 PM

Ma od kupovine brzom postom nista sto se mene licno tice, sve sto je daleko da ne moze da se pogleda odmah znaci odredjeni rizik. Naravno ako se ne kupuje od nekoga ko je proveren 1000%(Aleksandar Erski recimo)


  • 0

#32 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 09:45 PM

@besko

 

Ova tema je otvorena još januara 2014 godine.

Godinu dana se po malo pisalo o iskustvima i eto biće da je džaba...


  • 0

#33 jokaca

jokaca
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 09 February 2015 - 12:01 PM

Pravi prevarant, svako ko je bio u nekom kontaktu sa njim zna ovu cinjenicu (:

 

Nema veze sa biciklizmom niti se razume u "materiju", jedino sto zna je da vara ljude i uvaljuje krs iz Svajcarske koji kupuje na kilogram od lika iz Jarka (:

 

Cudi me da do sada nije zavrsio u gipsu bar jednom hah


  • 0

#34 vladimirvuk

vladimirvuk
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 12 February 2015 - 02:19 PM

Lažov i prevarant.

Dogovorili smo kupoprodaju bicikla, poslao mi je sms da smo posao i cenu dogovorili, da mu pošaljem adresu i ugovorili sve detalje. Sutradan kada je trebao da pošalje bicikl zvao me je i rekao da zbog porodičnih obaveza nije poslao bicikl ali da će sutradan 100% poslati.

Sutradan na moj sms odgovara da još nije poslao ali da treba da mu u odnosu na ugovorenu cenu platim još 100Eur više kada sam protestvovao onda je tražio 50Eur više, kada sam protestvovao argumentima koji postoje u pismenoj formi onda rekao da ok poslaću po dogovorenoj ceni.

Cela cirkusijada evo traje četvrti dan i danas mi traži 200Eur više od dogovorene cene.

Što se mene tiče cirkusijada je završena.

95% naše komunikacije je išlo pismeno ili  SMS tako da ko god je eventualno zainteresovan da vidi detalje kako se dotični  ponaša vrlo rado ću mu poslati na mail.


  • 0

#35 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 12 February 2015 - 03:41 PM

Mislim da bi administracija stvarno trebalo da preduzme neke korake ka sprečavanju takvih ljudi da rade šta hoće.

Može da se nalog izbriše, blokira IP adresa, uvedu neke provere kad se neko registruje da prodaje.

Ne treba da administracija ignoriše sva ova pisanja, ipak su ti ljudi ovde prisutni medju nama, a rade šta hoće.


  • 0

#36 vladimirvuk

vladimirvuk
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 12 February 2015 - 04:19 PM

Mislim da bi administracija stvarno trebalo da preduzme neke korake ka sprečavanju takvih ljudi da rade šta hoće.

Može da se nalog izbriše, blokira IP adresa, uvedu neke provere kad se neko registruje da prodaje.

Ne treba da administracija ignoriše sva ova pisanja, ipak su ti ljudi ovde prisutni medju nama, a rade šta hoće.

Ime moje ako ti nije teško pogledaj ovaj link ia tamo napiši ovo što si napisao: http://www.2bike.rs/...ija-mudro-ćuti/


  • 0

#37 vladimirvuk

vladimirvuk
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 12 February 2015 - 09:13 PM

.. Искрено сам веровао да смо ми бициклисти мало дригачија сорта :smile: Тачније, и даље верујем обзиром да је овај младић само трговац. :sad:

Mi trgovci svih branši smo pošteni ljudi koji se borimo za parče hleba kao i mnogi drugi. Ali treba prevarante poput navedenog ili Delboy a izneti na svetlost dana da se zna kosu.


  • 0

#38 vladimirvuk

vladimirvuk
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 12 February 2015 - 09:14 PM

Ja i dalje ne kapiram sta tera ljude da kupuju kod potvrdjenih prevaranata, a procitali su na forumu misljenja o njima...

Pa ne čitaju svi forum, a zato što nema ocenjivanja zato vršljaju.


  • 1

#39 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 12 February 2015 - 09:54 PM

@vladimivuk

Hoces li sad sve na forumu da citiras ne bi li sto vise ljudi uvukao u raspravu?

 

To se zove trolovanje...


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#40 vladimirvuk

vladimirvuk
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 12 February 2015 - 10:12 PM

@vladimivuk

Hoces li sad sve na forumu da citiras ne bi li sto vise ljudi uvukao u raspravu?

 

To se zove trolovanje...

Poštovanje Grbiću, nerazumem šta sam ti rekao i čime sam te uvredio i koji je tvoj problem?

Da forum ili tema koji slučajem nisu tvoje privatno vlasništvo, ili možda samo ti imaš demokratsko pravo da pišeš na forumu. Neverovatno.

Ja sam sada prvi put pročitao ovaj forum i kao učesnik ove teme koji ima direktno negativno iskustvo za gore navedenim iskoristio sam pravo koje nam svima pa i tebi daje administracija da dam komentar na pojedina mišljenja. na kraju kada ti moje citiranje smeta zašto ga čitaš i zašto sebi daješ pravo da ga citiraš a meni ga uskraćuješ. Pa nemoj da se plašiš ti imaš 1575 postova i nemogu da te stignem ni da hoću.


  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika