Jump to content


Fotografije

Ukraden Capriolo Lizard 2005 (prva serija)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
22 odgovora na ovu temu

#21 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 15 June 2013 - 09:59 PM

kako hoda deluje da je mozda i trudna? ima li neki info iz policije? to na Nbg-u izgleda najbolje vezivati nekim debelim lancem za kamione, sa alkama.


Čuo sam da pominju nekog narkomana koji se zove Safet. Kao -90% šanse da je on, jer uvek nosi ranac i vodi devojku u krađu. To su pričali međusobno. Ali meni neće ništa više da kažu. Ako neko nešto zna neka javi. Hvala...
  • 0

#22 nikolasrbija

nikolasrbija
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 228 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 16 June 2013 - 09:10 AM

Daj bre jbt zovi i zapitkuj ih SVAKI DAN! Pitaj kako napredije tvoj slucaj. Smaraj ih svaki dan,reci da si cuo nesto za tog safeta,ako ne rese to u skorije vreme da ces sam da ga trazis. Imaju snimak,sta vise hoce?? Samo zovi-smaraj-zovi-smaraj i jednom ce valjda uraditi nesto... Srecno!
  • 0

#23 mijat96

mijat96
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 251 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 June 2013 - 05:22 PM

Veliki problem nase policije je sto oni smatraju to je mala vrednost i nije vredno njihovog truda, oni imaju i vaznija posla koja isto tako ne obavljaju kako treba. Meni je ukraden polar mirage pro, pre dve nedelje, kamere su snimile lopova a policija ga je tog dana prepoznala( vec je poznat od ranije, na istom mestu gde i moj, ukarao je jos jedna i vec bio u zatvoru) na bajsu i jurila ali je seo na bajk i pobegao. Kazu da su ga trazili na adresi ali nisu ga nasli, samo njegovog oca koji kaze da nije u dobrim odnosima sa sinom. Inace, u pitanju je narkoman koji je bajk verovatno prodao za sicu. Sta da ti kazem, zelim ti puno srece, vise imas sanse da ti pronadjes bajk, jer verujem da su u policiji vec i zaboravili za tvoj slucaj.
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika