Jump to content


Fotografije

Ukraden Capriolo Lizard 2005 (prva serija)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
22 odgovora na ovu temu

#1 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 18 May 2013 - 12:47 AM

Ukraden u Bloku 70, Jurija Gagarina 67 u ulazu u zgradu sinoć. Bio je vezan sajlom, naravno. Za ovaj bicikl je jako karakteristično to što su mu žice na točkovima grupisane po 4. Crna boja, narandžasta slova na ramu. Crne Kenda slik gume (bez krampona). Unapred hvala na svakoj informaciji.
  • 0

#2 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 18 May 2013 - 01:36 AM

Nemam sliku ali otprilike ovako:
Postavljena slika(bez torbice, sa crnim nosačem bidona, crno-belim Ritchey ručkama i Kenda slik gumama)

Još jednom, najkarakterističnije je što su žice na točkovima grupisane po 4 (kao na slici).
  • 0

#3 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 21 May 2013 - 11:11 PM

Evo linkova video zapisa krađe sa sigurnosnih kamera zgrade:


Kao što vidite, tip je maskiran ali je zato devojka potpuno opuštena ušla da preuzme plen. Obratite pažnju i na njegov zeleni ranac (verovatno iz army shop-a). Ako nešto prepoznate, javite. Unapred zahvaljujem.
  • 0

#4 ringebildi

ringebildi
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 175 posts

Postavljeno 22 May 2013 - 06:31 AM

Gde li je ovaj lik isao gore? Jel si ti bio kuci kad su ti uzeli bajk? Vidim da je dan u pitanju.
  • 0

#5 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 22 May 2013 - 08:38 AM

Znam da ti ovo pitanje neće puno pomoći, ali hoće nama koji ostavljamo bicikl često negde vezane.

Čime se vezao bicikl?
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#6 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 22 May 2013 - 02:19 PM

Gde li je ovaj lik isao gore? Jel si ti bio kuci kad su ti uzeli bajk? Vidim da je dan u pitanju.

Lik je verovatno čekao na visokom prizemlju da mu devojka javi spolja da je čisto i da može da počne da "radi", pretpostavljam... Nije mi radio veliki lift, u mali ne može da stane a bio sam suviše umoran da ga nosim do desetog sprata i jbg... U 6:15 se događa krađa dok sam spavao. Na snimku piše 6:45 jer nije sinhronizovan uređaj za nadzor.
  • 0

#7 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 22 May 2013 - 02:31 PM

Znam da ti ovo pitanje neće puno pomoći, ali hoće nama koji ostavljamo bicikl često negde vezane.

Čime se vezao bicikl?

Ovim: http://www.trelock.d... ... 10-180.php
  • 0

#8 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 22 May 2013 - 07:10 PM

Nisam uspeo da provalim na snimku, ali da li ti je sajla presecena ili otkljucana?
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#9 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 May 2013 - 08:10 PM

Koliko sam ja skontao, sekao je sa nekim kljestima, onako po pokretima ruku, ali cekacemo odgovor... :)
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#10 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 23 May 2013 - 06:49 PM

Nisam uspeo da provalim na snimku, ali da li ti je sajla presecena ili otkljucana?

Ne znam, nije ostavio sajlu. Mislim da se na snimku vidi da je seče. I na kraju se vidi da je ubacuje u ranac (verovatno da ne bi neko naišao i shvatio po odbačenoj sajli da su ukrali bajk pa ih eventualno pojurio)...
  • 0

#11 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 23 May 2013 - 06:53 PM

A devojka je verovatno (koliko ja rekonstruišem zločin) ušla da ga upozori da će neko možda ući u zgradu pa da se sklone od bajka, međutim on je u tom trenutku završio sa sajlom i verovatno joj je to i rekao pa je ona uzela bajk i krenula napolje i zato je ispalo onako glupo -on se krije a ona opušteno...
  • 0

#12 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 23 May 2013 - 06:53 PM

Koliko sam ja skontao, sekao je sa nekim kljestima, onako po pokretima ruku, ali cekacemo odgovor... :)

Kaže se -kLešta. : )
  • 0

#13 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 23 May 2013 - 07:17 PM

Sličan način rada, kao i kada su ukrali moj bicikl, sajlu su poneli sa sobom, slična lokacija-Novi Beograd...
  • 0

#14 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 23 May 2013 - 07:29 PM

Na zalost i da nadjes lopove, bajs je vec prodat, a lopove se ne isplati krivicno goniti (ili kako se vec kaze :( )
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#15 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 23 May 2013 - 07:34 PM

Pogledaj prekosutra na Bubanj potoku bas rano ujutro mozda se pojavi. Kad kazem rano znaci negde oko 06:00.
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#16 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 24 May 2013 - 05:13 PM

Pogledaj prekosutra na Bubanj potoku bas rano ujutro mozda se pojavi. Kad kazem rano znaci negde oko 06:00.

U to vreme su ga i ukrali. Hvala. Pogledaću.
  • 0

#17 MF

MF
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 24 May 2013 - 05:38 PM

Na zalost i da nadjes lopove, bajs je vec prodat, a lopove se ne isplati krivicno goniti (ili kako se vec kaze :( )

Nije tako. Policija mi kaže da mi odmah vraća bajk jer imam dokaz da je moj. A onaj ko ga je kupio od lopova može s njim da se sudi.
  • 0

#18 tealk

tealk
  • Members
  • PipPipPip
  • 169 posts

Postavljeno 30 May 2013 - 07:23 AM

To je problem, ti nadjes bicikli uzmes od coveka koji ga je kupio. ti si zadovoljan( sto je normalno) a taj sto ga je platio 100 ili vose evra ne moze nista,li to nije problem nas nego drzavin, ... srecno ti bilo da ga pronadjes, vidi u subotu na bubanj potoku a u nedelji se sad okupljaju u pancevu.
  • 0

#19 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 30 May 2013 - 10:31 PM

Naravno da nije njegov problem. To je problem koji kupac mora da resi sa tim sto je drpio bajs. Jer prilikom kupovine sam je preuzeo rizik uzimajuci bajs bez papira ili dokaza o poreklu robe.
  • 0

#20 by

by
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 31 May 2013 - 11:06 PM

kako hoda deluje da je mozda i trudna? ima li neki info iz policije? to na Nbg-u izgleda najbolje vezivati nekim debelim lancem za kamione, sa alkama.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika