Jump to content


Fotografije

boki_ns[mtb]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
67 odgovora na ovu temu

#61 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 09 November 2013 - 09:01 PM

Uh! Ovo nije smelo da se desi.
Da li si proverio koliko su stare gume kad si ih kupovao?
  • 0

#62 boki_ns

boki_ns
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts
  • LocationCerevic

Postavljeno 09 November 2013 - 09:50 PM

Nisam. Zadnji put kupovao gume pre 6 godina tako da uopste nisam ni mislio o tome.
  • 0
Postavljena slika
[/url]

#63 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 November 2013 - 07:47 AM

Ma divljak, obozava da uskace u rupe... :D Unistio bi i Swalbe Maratoke kako vozi... :)
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#64 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 10 November 2013 - 09:45 AM

:lol: :lol: :lol:

Ne znam za druge, ali ja sam digao ruke od kupovine bilo čega kod nas. Uglavnom sve kupim preko Zolta. Em bude jeftinije, em svežije, em ima i onoga što je kod nas nemoguće naći.
Ovo pišem jr su se ljdi masovno žalili da su kod nas Schwalbe jako bajate i nekvalitetne.
  • 0

#65 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 11 November 2013 - 11:58 AM

Meni se nesto slicno desava na zadnjoj Schwalbe Marathon iako sam presao nesto malo preko od 1000km. Doduse mnogo je manje izrazeno, i mislim da je bilo delimicno uzrokovano pehom koji sam imao (pucanje felne). Ali svejedno nikako to nisam ocekivao od gume koja kosta 25e. Meni je maltene celim obimom gume krenulo da se odvaja ali blago, nigde nije sire od ~2mm. Medjutim tako se otvorilo posle 50-100km od montiranja (tad sam imao problem sa felnom) i od tad tako stoji. Prednju gumu nisam ni skidao da proverim kakva je situacija jer prosto receno ne zelim da se nerviram :)
Ovo bih svakako reklamirao da sam na tvom mestu, jer je plast pukao. Kod mojih se samo spoljni sloj gume malo rastego, nisu konci popucali itd, tj noseci sloj i ostalo, pa ne pravi probleme u voznji i shodno tome ne zelim da se cimam sa reklamacijama itd.

Slozio bih se sa kolegom iznad, posle ovog iskustva, gume vise ne kupujem ovde.
  • 0

#66 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 November 2013 - 04:53 PM

Ako sam dobro shvatio (tj. ako je isto kao i meni), mislim da ne moras da brines oko toga, makar meni tako stoji vec dugo. :) Verujem da se ni tebi nece vise siriti... :D
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#67 boki_ns

boki_ns
  • Members
  • PipPipPip
  • 118 posts
  • LocationCerevic

Postavljeno 14 November 2013 - 08:19 AM

Rade, samo ti zezaj. :)
Danas najverovatnije odoh po novu CX, pruzicu im jos jednu sansu. Prijatelj mi preporucio da dodjem u kod njega u Kac i uzmem gume kao njegove (1.75) , kaze da je prezadovljan. Malo mi smor da se cimam busom do Kaca. Ionako je bljak vreme.
Evo kako izgledaju:
Postavljena slika
  • 0
Postavljena slika
[/url]

#68 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 14 November 2013 - 08:20 PM

Ako dobro vidim ovo su CST City Traveller 1.6. Nije losa guma, ali nije ni dobra kao Schwalbe (tj, kao ispravna Schwalbe).
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika