Jump to content

Fotografije
- - - - -

Pad legende, idola biciklizma Lensa Armstronga!

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
529 odgovora na ovu temu

#521 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 234 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 11 July 2019 - 02:00 PM

Kako nekome objasniti nesto kada on uopste ne slusa. A ja bih mogao da se kladim da iza toga najvise stoji nacionalnost i ljubomora, da je to uradio Rus ili Kinez onda nema veze. Opet ponavljam na zimskim olimpijskim igrama ruska reprezentacija se dopingoovala pod okriljem drzave ,i to niko ne osudjuje,ali Armstrong !!!!!!!!!!!!! pa to je smak sveta i jos ga nazivati pogrdnim imenima.Neki clanovi foruma bas nemaju mere,ali to govori vise o njima. 

Da li je merodavno da ti govoris o drugima, i njihovim izjavama, nakon ovakve izjave?

Capturec91c9d733dd4cbc8.jpg

• 0

#522 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 11 July 2019 - 02:13 PM

A kucno vaspitanje?

• 0

#523 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4505 posts

Postavljeno 11 July 2019 - 02:17 PM

Kako se samo javljaju oni koji su se prepoznali ,zalosno- :-]* A kineze i ruse opet niko da pomene,valjda oni za neke imaju onaj oreol andjela nad glavom. :cry: Oni su bezgresni.A Armstrong ,gad,gnjida,bas zalosno.

ja sam se javio, ne zato sto sam se prepoznao vec zato sto smatram da moj stav nema veze sa nacionalizmom vec sa njegovim postupcima i karakterom i kao argument sam naveo sam naveo jednog drugog Amerikanca kojeg veoma postujem i smatram pravim sportistom, biciklistom, sampionom i nadasve covekom. Covekom koji je imao toliko postenja, samopostovanja pa i autoriteta da se javno suprotstavio lazima koje je Lance *proizvodio* sto ga je skoro kostalo karijere.

Poenta mog predhodnog posta je: Greg Lemond je Amerikanac. Lance je gad. Nema nacionalizma kod mene po tom pitanju.

Ne vidim sta je zalosno u tome da ljudi iznose misljenje. Jedino sto (tebi) moze da bude zalosno je to sto se moje misljenje ne slaze sa tvojim.

Zalosno je sto je kazem sta mislim da nije zalosno sta je on uradio da izazove takvo misljenje!?!?!?

A, evo, cisto da te zadovoljim, svim Kinezima i Rusima koji su uhvaceni da su dopingovani osvojili Tur de France da j..m mamu u p..ku!

Da ne zaboravim: drogiranu!

• 3

#524 Zorzo

Zorzo
  • Members
  • Pip
  • 27 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 July 2019 - 02:53 PM

Koji si kralj, sjajan odgovor.
  • 0

#525 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1257 posts

Postavljeno 11 July 2019 - 06:26 PM

А због чега се национализам спомиње у негативном контексту чак и да има везе са темом? Рек’о Рамбо Амадеус, па зато? :) Овде је реч о криминалцу и осуди или оправдању његових поступака. Тема није никакав Рус или Кинез...
  • 0

#526 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 675 posts

Postavljeno Danas, 02:16 AM

Meni je stalo vreme...ja još nekako očekujem da vidim Lensa na bajku u punoj snazi :(  (naravno, potpuno sumanuto, kažem, vreme je stalo kod mene izgleda...) a ono Lens turio cvikere. Komentariše TDF...sa Hinkapijem...1m.24.sec
https://www.youtube....h?v=ER7L0tQf50M

• 0

#527 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno Danas, 07:21 AM

Dok sam bio u armiji kruzila je jedna poslovica:Kurve o postenju,vojska o skracenju O:)

A ima jos jedna poslovica: Za dobrim konjem se dize prasina-A za losim jos vise :-]*

Pa i sam naslov govori o legendi i idolu,pad ili uzdizanje,legenda je legenda, a druga je stvar sto bi neko hteo da uvrsti Armstronga u legendu grada Cikaga O:) ,uopste mi nije jasno odakle samo ti porivi n2:rules ,ali sto neko rece na ovom forumu,svako je lud na svoj nacin O:)

• 0

#528 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 234 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno Danas, 07:51 AM

Dok sam bio u armiji kruzila je jedna poslovica:Kurve o postenju,vojska o skracenju O:)

....

Jel se ovo moze primeniti i na ono tvoje o kucnom vaspitanju?   O:)

• 0

#529 IgorMiletic

IgorMiletic
  • Members
  • PipPip
  • 50 posts

Postavljeno Danas, 10:50 AM

Maradona za mene nikada nije mogao da bude najbolji, uzor ili bilo sta. Kao klincu koji je cuo da se drogirao, bilo mi je dovoljna cinjenica da mu se ne divim.

• 0

#530 FalloutBoy

FalloutBoy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7448 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno Danas, 12:16 PM

• 0

"Sve što se radi na brzinu, mora posle da se radi ponovo - sa strpljenjem."

BikeGremlin.com