Jump to content


Fotografije

Japanskom cikloturisti ukraden Panasonic ispred Ušća


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
64 odgovora na ovu temu

#21 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 29 July 2012 - 12:51 PM

Pre bih dao novac cikloturisti, ili planinaru nego da dam pare u humanitarne svrhe, jer dok taj novac dodje do Tirsove, dobar deo zavrsi tamo gde ne treba...

Ovde je stvar o marketingu, tj medijskoj slici, a ne o nekoj humanosti...


Marketing zašta?? Za tri i po Japanca koji će eventualno čuti ili pročitati za "bratski" potez srpskih ciklo-kolega?? Suludo bačene pare koje nekome mogu predstavljati životnu razliku.

O tome da li je plemenitije dati pare u humanitarne svrhe ili za avanturu nekog stranca ili pojedinca neću diskutovati, ipak je stvar ličnih interesa a i kvaliteta...
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#22 iki_xx

iki_xx
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 July 2012 - 02:42 PM

Svaki put kada budete klopali nedeljni rucak, vi se setite dece u Africi.
Svaki put kada se budete tusirali, vi se setite dece u Africi.
Potpuno falicna logika.
  • 0

#23 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 July 2012 - 03:35 PM

Svaki put kada budete klopali nedeljni rucak, vi se setite dece u Africi.
Svaki put kada se budete tusirali, vi se setite dece u Africi.
Potpuno falicna logika.

I kad budemo menjali LX za XT, setimo se da ga deca u Kini sastavljaju za šaku pirinča.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#24 kronos1

kronos1
  • Members
  • PipPipPip
  • 79 posts

Postavljeno 29 July 2012 - 04:06 PM

Nepotrebno je pametovati i raspravljati se, svakome kome je bicikli ukraden zna koji je osecaj kad ostanes bez necega! U ovom slucaju SRAMOTNO je sto je coveku koji je iz Japana samo u tranzitu bas kod nas ukraden bicikli, vec neki clanovi pocinju da politizuju situaciju-pohvalno ali zaista nepotrebno-politika nema nikakve veze sa ovim. Jedino reci hvala Planet Bike koji je iskocio i ponudio svoju pomoc. Ostali shopovi samo mogu da uce i posmatraju.
Nadam se da ce covek uspeti da se snadje bilo kako i da ce otici sto dalje odavde i nikada vise da se ne vrati, naravno neka isprica svoje dogodovstine gde god stigne tako da nas i dalje zaobilaze stranci(i njihov kesh) sto dalje mogu. =D>
  • 0

#25 iki_xx

iki_xx
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 July 2012 - 06:12 PM

Evo sada sam cuo na vestima B92 da ce grad da kupi novi bicikl. Pokazali su i snimak lika koji je ukrao bajs.
Moze policija da radi, kada hoce da radi :D
  • 0

#26 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 29 July 2012 - 06:35 PM

Evo sada sam cuo na vestima B92 da ce grad da kupi novi bicikl. Pokazali su i snimak lika koji je ukrao bajs.
Moze policija da radi, kada hoce da radi :D


Pa to je " piglu " ! :mrgreen:
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#27 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 29 July 2012 - 08:56 PM

Kakav marketing :) kad se vrati jednog dana u domovinu i krene da priča: "u Nikaragvi su mi ukrali kameru, u Namibiji cipele, u Ekvadoru su me kidnapovali, kamenovali na Srednjem istoku i sve sam to preživeo ali su me zato u Beogradu definitivno stopirali, ukrali su mi bajs, dalje sam morao peške..."

Ovom liku-lopovu je ovo bila najveća životna greška :) ako proda bajs bolje bi mu bilo da za te pare uradi korekciju face :D

Ps. neko je pomenuo Tirševu i Zvečansku, ta dva doma su rupe bez dna, svako malo pa traže pomoć, već je bilo milion akcija samo za te dve ustanove, imam osećaj da njema kad bi neko poklanjao 2 miliona mesečno ne bi im bilo dovoljno nego bi tražili još....
  • 0

profilepic.gif


#28 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 29 July 2012 - 09:06 PM

http://www.rts.rs/pa... ... 8Deni.html

Policija je pronašla bicikl Japanca Rija Asadžija kojim je stigao u Srbiju na svom putu oko sveta, i uhapsila Veljka Đ. iz Borče zbog sumnje da ga je ukrao ispred tržnog centra "Ušće" na Novom Beogradu.


  • 0
Posted Image

#29 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 29 July 2012 - 09:16 PM

OK, znači mogu. E sad lepo svi koji su ostali bez svog ljubimca (sa dva točkač) i prijavili to policiji lepo da zakucaju na vrata nadležnog i provere šta bi s pronalaženjem bajsa :)
  • 0

profilepic.gif


#30 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 29 July 2012 - 09:32 PM

OK, znači mogu. E sad lepo svi koji su ostali bez svog ljubimca (sa dva točkač) i prijavili to policiji lepo da zakucaju na vrata nadležnog i provere šta bi s pronalaženjem bajsa :)

Ne ide to bas tako. Da li za svaku kradju bicikla postoji snimak lopova? Sta mislis na osnovu cega ce policija da trazi lopova ako niko nije video ko je ukrao bicikl? Ako je neko i video da neko vozi neki bicikl, nema pojma da je ukraden. Ako ga nije ukrala neka organizovana banda za koju se zna pa moze da se nagazi sta mislis kolike su sanse da ga pronadju kod nekog nepoznatog? Sem ako slucajno na ulici ne nalete na njega.
  • 0
.

#31 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 29 July 2012 - 09:46 PM

Ima tu istine ali da baš ni jedan ne pronađu, zapravo, ja još nisam pročitao da je policija nekome vratila čitav bajs u roku od dve nedelje, svi su morali maltene sami da traže, nemoguće je da baš niko nema snimak, ok ovde se baš potrebilo da se vidi faca liku, obično navuku kapuljaču pa se ništa ne vidi i džaba što ima snimak ali opet činjenica je da kad se digne medijska frka onda se može a ovako ko vas šiša.

P.S. pre izvesnog vremena je bila i ona priča da su nekom našem reprezentativucu ukrali bajs skuplji od panasonika i šta je bilo s tim?
  • 0

profilepic.gif


#32 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 July 2012 - 09:50 PM

Većinu bicikala kradu narkomani koje su panduri hapsili po desetak puta za sitne krađe i zna se ko može da ukrade biciklu u kom kraju grada. Da hoće, mogli bi da nađu sve za manje od dva dana, ali neće da se zamajavaju za sitnice od par stotina evra.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#33 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 29 July 2012 - 10:03 PM

evo i linka za integralnu veziju

[vimeo][/vimeo]


Sve se lepo vidi i na kraju ništa od bicikla posle godinu dana.Samo da se zna.
  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#34 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 30 July 2012 - 12:59 AM

@Boycie
Njegova najveća greška u životu je što nije japanac na putu oko sveta i što nema ministra Ivicu da se založi za pronalaženje njegovog Toshibe ili Panasonica, nemojmo zaboraviti i ulogu medija koji bi da je kojim slučajem domaći kolega ubogi stranac na putu oko sveta taj video objavili kao udarnu vest.
Dvostruki standardi su uobičajena pojava u ovoj državi/oprostite ipak je to "marketing".

BTW čestitke policiji na brzoj akciji =D> , uostalom ništa čudno obzirom da su nadaleko poznati po svojoj "efikasnosti"! Možda bih i ja trebao da im pošaljem neko pismo medijima ili napišem nekakvu žalbu ministarstvu...šta znaš možda mi nađu bar pedalu posle četiri godine. :roll:

n2:thumbsup THUMB UP za Ivicu i maricu n2:smiley-char022

ps.da me ne shvati neko pogrešno izuzetno mi je drago što je kolega iz Japana dobio svoj bicikl nazad i može da nastavi svoj put...
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#35 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 July 2012 - 09:32 AM

Ćuruvijin ubica je bio dovoljno pametan da ne ukrade bicikl nekom Japancu...
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#36 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 July 2012 - 10:05 AM

Ćuruvijin ubica je bio dovoljno pametan da ne ukrade bicikl nekom Japancu...


...što bi rek'o @sloba_milosevic na twitteru
(https://twitter.com/... ... 8597684224)

Bilo bi lepo kada bi se navodili izvori za citate...
  • 0
--

#37 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 30 July 2012 - 10:41 AM

Ćuruvijin ubica je bio dovoljno pametan da ne ukrade bicikl nekom Japancu...



Jbg takva nam drzava...
Nasim reprezentativcima maznuse pun kombi bicikala pa nisu dobili ni poniku zato sto nisu Japanci...

Toti i Gamziju maznuse top line bajkove i da nisu bili snalazljivi morali bi da se presele u Japan,posto nas mup saradjuje iskljucivo sa japanskim biciklistima....

Tuzno ali istinito...
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#38 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 30 July 2012 - 11:49 AM

Nasim reprezentativcima maznuse pun kombi bicikala pa nisu dobili ni poniku zato sto nisu Japanci...

Ko ih *ebe sto nisu vodili Japanske cikloturiste sa sobom :D Od sad barem znamo sta nam je ciniti, po jednog renta japanca cikloturistu uz bicikl i eto sigurnog vlasnistva ...
  • 0
Postavljena slika

#39 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 30 July 2012 - 01:11 PM

Nasim reprezentativcima maznuse pun kombi bicikala pa nisu dobili ni poniku zato sto nisu Japanci...

Ko ih *ebe sto nisu vodili Japanske cikloturiste sa sobom :D Od sad barem znamo sta nam je ciniti, po jednog renta japanca cikloturistu uz bicikl i eto sigurnog vlasnistva ...



E da je meni jedan rent -a japanac kad idem bajkom do grada...
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#40 kronos1

kronos1
  • Members
  • PipPipPip
  • 79 posts

Postavljeno 30 July 2012 - 02:09 PM

Samo cu da citiram jedan komentar od prijatelja iz Rusije..

"cim ti predjes 20.000 km po svijetu sa jednim biciklom (a prije toga 40.000 po Sjevernoj i Juznoj Americi), a ukradu ti ga ispred trznog centra sa 200+ videokamera, od kojih je nekoliko snimilo lopova, ja mislim da nece biti potrebe za diskriminacijom... i tvoj slucaj ce se pojaviti u medijima, i javnost ce se ukljuciti u potragu za genijom koji ga je ukrao."
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika