Jump to content


Fotografije

Japanskom cikloturisti ukraden Panasonic ispred Ušća


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
64 odgovora na ovu temu

#1 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 28 July 2012 - 08:19 AM

Pošto Japanac, putnik oko sveta, verovatno ne prati naš forum, evo ja da oglasim da su Riju Asandžiju, posle 20K km ukrali bajs ispred Ušća

Postavljena slika

Bicikl marke „panasonik" kojim putuje oko sveta ukraden mu je kod Tržnog centra „Ušće". Kako je rekao Asadži, bicikl je parkirao ispred „Ušća" i uredno ga privezao, odnosno zaključao. Kaže da je u šoping molu proveo ne više od dvadeset minuta, ali kada se vratio bicikla više nije bilo.


http://www.pressonli...u Beogradu.html
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#2 iki_xx

iki_xx
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 176 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 July 2012 - 12:13 PM

Trebalo bi organizovati neku sacekusu ispred tog trznog centra.
A Djilas odmah da se ispruzi za novi bajk.
  • 0

#3 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2012 - 12:44 PM

A Djilas odmah da se ispruzi za novi bajk.

Moze ako je njegova licna lova :)
  • 0
Postavljena slika

#4 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2012 - 01:55 PM

Ja sam pre mesec dana tražio patike i svratio do Ušća ali nisam smeo ni tih 20 minuta da ostanem, samo sam proleteo kroz prizemlje, na sprat nisam smeo. Ispred ni jedan jedini bicikl nije bio vezan, samo moj. Poskidao prvo sve sa njega i napravio sačekušu u ulazu da vidim hoće li odmah neko da pristupi sečenju sajle pa nakon par minuta sam se osmelio da krenem po radnjama.
Tuga gde živimo :(
I to još krš bajs, da je neki ozbiljan, ne smeš ni toliko da se odvojiš, ili da zamoliš nekog da pričuva ili da uteruješ unutra.
Ma kod takvih objekata gde ima obezbeđenje a skoro ništa i ne rade, treba jednom dati pendrek i ovlastiti da ga izlomi po leđima svakog ko krene da obija :mrgreen:
  • 0

#5 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 28 July 2012 - 03:09 PM


A Djilas odmah da se ispruzi za novi bajk.

Moze ako je njegova licna lova :)


Takav potez grada bi vredeo mnogo više od tih max 1000e koliko bi se odvojilo za novi bajs.

Da li je Japan nešto tražio za svu pomoć koju je dao Beogradu?
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#6 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 July 2012 - 03:42 PM

Može li da se odradi neka akcija da se čoveku kupe nova bicikla i oprema? Od političara i pandura nema nikakve koristi a Beograd je valjda dovoljno veliki da može da se nađe 1000 ljudi koji će da izvade po 100-150 dinara.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#7 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 28 July 2012 - 04:42 PM

Trebalo bi organizovati neku sacekusu ispred tog trznog centra.

[youtube_embed5][/youtube_embed5]
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#8 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 28 July 2012 - 05:09 PM

Da smo drzava kao sto nismo vec bi coveku kupili nov bajs i svu ostalu opremu i platili sve troskove boravka. Da se bar koliko toliko iskupimo za ono sto mu se desilo.

Nego, koga da zatrpamo mailovima i da trazimo da grad/drzava nesto preduzme?
  • 0
.

#9 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2012 - 05:23 PM


A Djilas odmah da se ispruzi za novi bajk.

Moze ako je njegova licna lova :)


Takav potez grada bi vredeo mnogo više od tih max 1000e koliko bi se odvojilo za novi bajs.

Da li je Japan nešto tražio za svu pomoć koju je dao Beogradu?

E vidis tu ima par lepih pitanja.

Prvo zasto bi stranac bio povlasceniji nego neko ko ima nesrecu da ovde zivi i placa porez?
I jos samo drugo, da je kojim slucajem Alabanac umesto Japanca u pitanju, vazila bi ista saosecajnost itd?
  • 0
Postavljena slika

#10 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 28 July 2012 - 06:20 PM

Gleda se ono što donosi više štete gradu.

Za mene lično je apsolutno svejedno kome su ukrali bajs, ali ako se gleda negativan prizvuk onda Japanac koji je proputovao pola sveta ima mnogo veći prizvuk nego bilo ko drugi.

Ja lično isto osećam kad pogine 1 Iračanin i 1 Amerikanac, ali je mnogo veća vest kad pogine 1 Amerikanac. U takvom svetu životu i ako želimo da budemo deo tog sveta, na žalost, moramo da prihvatimo ta pravila.
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#11 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 28 July 2012 - 06:24 PM

Prvo zasto bi stranac bio povlasceniji nego neko ko ima nesrecu da ovde zivi i placa porez?
I jos samo drugo, da je kojim slucajem Alabanac umesto Japanca u pitanju, vazila bi ista saosecajnost itd?


Japanac je prijatelj a albanac neprijatelj, to je razlika ! ;) :D

SRAMOTA !
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#12 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2012 - 06:25 PM

Gleda se ono što donosi više štete gradu.

Za mene lično je apsolutno svejedno kome su ukrali bajs, ali ako se gleda negativan prizvuk onda Japanac koji je proputovao pola sveta ima mnogo veći prizvuk nego bilo ko drugi.

kakvu tacno stetu ovo donosi gradu? Tj. postoji li grad na planeti zemlji gde ti drzava u kojoj je apsolutno garantuje bezbednost imovine?

Osim toga mnogo veci negativni publicitet je donelo ubistvo Tatona, pa je tu vrlo lepo pojeo vuk magarca ...

Tako je Geri, udri milicijo & razvaljuj, ono noz zica itd ... :D
  • 0
Postavljena slika

#13 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 July 2012 - 06:29 PM

Prvo zasto bi stranac bio povlasceniji nego neko ko ima nesrecu da ovde zivi i placa porez?

Zato što će da ide po svetu i priča kako su mu u Srbiji rešili problem koji mu ne bi rešili u Japanu. Takva reklama je odlična za turizam a smešno je jeftina.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#14 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 28 July 2012 - 06:47 PM

Tako je Geri, udri milicijo & razvaljuj, ono ... :D


Koji je albanac nama poklonio autobus ?! :mrgreen: Vidim da svi nose japanke a ne albanke ! :mrgreen:
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#15 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 July 2012 - 07:40 PM

Prvo zasto bi stranac bio povlasceniji nego neko ko ima nesrecu da ovde zivi i placa porez?

Zato što će da ide po svetu i priča kako su mu u Srbiji rešili problem koji mu ne bi rešili u Japanu. Takva reklama je odlična za turizam a smešno je jeftina.

Odlicna, ima da dovede od 2 do 5 turista samo tako :) Vidim i vi ste nagrnuli u Gruziju posle Snezinih reportaza, prosto ne mogu da se odbrane od vas ...

Ono sto bi neminovno uspeli jeste da sopstvene gradjane dovedu u neravnopravni polozaj, a mozda i nekim ciklopreduzetnicima daju ideju za "biznis" u kooperaciji sa ino cikloturistima ...

No ono sto previdjas je da bi poklon novog bicikla bila fenomentalna reklama za nekog od domacih proizvidjaca. Ova vest iako potpuno bezznacajna, je nekim cudom dobila publicitet u medijima sa nacionalnom pokrivenoscu. Samim tim i davanje bicikla bi dobilo to isto. A 1k evra za takvu reklamu je smesno mala suma.


Vidim da svi nose japanke a ne albanke ! :mrgreen:

al zato smrcu albanku :D
  • 0
Postavljena slika

#16 Geri

Geri
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1789 posts
  • LocationJebeni, Nigeria

Postavljeno 28 July 2012 - 07:51 PM

al zato smrcu albanku :D


Ne razumem (te). Ništa neću da smrvim, " volim " ovu albanQ : http://www.imdb.com/name/nm0244630/ ;) :D
  • 0
Don't take life too seriously, you'll never get out alive...:D

Postavljena slika

#17 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 28 July 2012 - 11:06 PM

Moram da priznam da mi je stvarno žao cikloturiste iz zemlje izlazećeg sunca, i sam sam bio žrtva takvog "zločina" tako da donekle mogu da se saosećam sa njim. Ali ne mogu nikako da se složim sa idejom da se ovde organizuje kakva humanitarna akcija gde bi se sav novac poklonio u bilo kakvoj formi ciklo-prijatelju iz Japana, ukoliko stvarno želite da pokažete pravu inicijativu i humanost skupite taj novac i uputite ga onima kojima stvarno treba(dečja bolnica u Tiršovoj, dom za napuštenu decu u Zvečanskoj...da ne nabrajam još a ima ih i previše skoro u svakom gradu...) toj deci treba mnogo više od hedonističkog puta jedne persone naokolo planete bez obzira na svo moje divljenje za takav poduhvat! Želim mu svu sreću da što pre nađe svog metalnog konja i odjezdi u tri lepe iz ove crne rupe na brdovitom Balkanu...

別れと幸運 n:bye
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#18 astrodule

astrodule
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 396 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 29 July 2012 - 08:05 AM

Pre bih dao novac cikloturisti, ili planinaru nego da dam pare u humanitarne svrhe, jer dok taj novac dodje do Tirsove, dobar deo zavrsi tamo gde ne treba...

Ovde je stvar o marketingu, tj medijskoj slici, a ne o nekoj humanosti...
  • 0
Per Aspera Ad Astra
http://www.dusanpopovic.com - Trčanje, bajs, planinarenje, putovanja, kuvanje...

#19 mikla

mikla
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 29 July 2012 - 10:50 AM

Danas je u pressu izasao clanak da ce mu planetbike sastaviti novi u roku od 48 sati. Lepo
  • 0

#20 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 29 July 2012 - 11:37 AM

Danas je u pressu izasao clanak da ce mu planetbike sastaviti novi u roku od 48 sati. Lepo



Stvarno gotivno od njih i to nije prvi put da nekom izadju u susret,pa neka je i zbog reklame ali je covecno...

Joa samo kad bi bili covecniji prema nama pa da imaju delova u toku cele sezone...
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika