Jump to content


Fotografije

dule0911 [MTB] Polar Mirage Pro


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
64 odgovora na ovu temu

#61 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 980 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 March 2013 - 09:14 PM

Zdravo,
koji je brend paktregera?
Pozdrav
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#62 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 March 2013 - 09:34 PM

Pa da, zato pitam, ja kad probam tako da vadim bidon to mi deluje kao mnogo nasilno za moj ukus :).


Koliko vidim, taj sivi nosac je plici od onog crnog i mislim da nije problem da se izvadi flasa, dok bi kod crnog bio problem... Mada mozda i gresim... :)
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#63 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 08 March 2013 - 12:53 AM

@IONE
Aj pogledacu sutra, stvarno ne znam napamet. Uzeo sam ga polovnog ovde na berzi, alu, trazio sam neki koji ima ojacanja za bisage pozadi da ne ulecu u tocak, marku nisam ni gledao :) Podesiv je, moze za 26-28. Iako je za 26 bas knap jer tu gde je stelovanje ima neku budzu, pa sam morao da stavim gumu oko toga da mi ne grebe ram.

@Gadjan
Ja tek sad vidim pitanje za bidon #-o
Ovaj drzac bidona ne stisne flasu krvnicki, tako da moze da se izvadi iz lezista bez problema kad se malko podigne i nakrivi u stranu. Ali, jednom mi se u zaru borbe tj malo grubljoj voznji bidon lansirao sa bajsa (dok je drzac bio na polaru, znaci na down tube-u), ali je ostao citav :mrgreen:
Sad cu videti kako ce stajati, tj kako ce drzati bidon kad je na seat tube-u.

@topic
Nabavljen drugi set tockova, koje cu koristiti na asfaltu jer primarno tu provodim vreme, a trenutne tockove cu ostaviti za offroad pa koliko traju-traju :)
Korman sam hteo malo siri, pa mi naleteo povoljno karbonski 60cm. Marku ne znam. Sediste stiglo, SQLab 602 Trekking Active.
Slike svega kad montiram.

Tockovi: XT 750 nable (valjda, znam da su 75x, e sad x zaboravih sta je), i valjda DT zice/Mavic felne, prodavac isto nije bio siguran jer nema nalepnica. Kad uslikam okacicu sliku pa ce neki poznavalac da protumaci sta su. Izasli su me povoljno jer vizuelno nisu savrseni (zatvaraci izgrebani od naslanjanja) i uzimao sam vise delova od istog coveka. Savrseno su pravi, vrte se bas glatko... Kocione povrsine nisu savrsene ali su daleko od potrosenog tako da ce me dugo sluziti :)
  • 0

#64 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 08 March 2013 - 07:23 AM

@ione
Ne pise nista na paktregeru, samo da je max nosivost 25kg. Tako da ne znam koja je marka/model.
  • 0

#65 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 26 April 2014 - 02:14 PM

Da malo skinem prasinu sa teme, jedna fotka od malopre :)
Postavljena slika

Svasta se izmenilo na bajsu... Stavljeni baradine crveno-crni ulosci, 600 ili 620mm korman sa imitacijom karbona (unutra je alu, spolja kao karbon - sta je nemam pojma, uzeo sam ga zbog sirine). Ritchey wcs ergo gripovi, sediste SQLab 602 Active (konacno dobro sediste, skupo ko djavo), zadnji menjac xt772 dugi kavez, gume Schwalbe Marathon (schwalbe unutrasnje) na ovim tockovima, drugi par tockova (xt750 ili 752 glave, mavic obruci) sa Continental Mountain King 2.2 gumama.
Zefal paktreger, ovakav se nov u planetu prodavao do skoro, mogu reci da sam veoma zadovoljan. Na slici gore je nosio skoro 10kg tereta i nikakvih problema nisam imao. Inace je izuzetno lagan, maltene se i ne oseti na bajsu, odlicno mi sluzi kad idem na posao i ne moram da nosim mnogo stvari - sivi paktreger sam ionako retko koristio i previse mi je glomazan za svaki dan. Jedina mana mu je cena, ja sam dobro prosao jer sam uzeo polovan (bukvalno kao nov, mozda 2 puta upotrebljen) za 25e, nov je oko 4k din ako me secanje dobro sluzi. Samo mi ostaje da kupim neku prakticniju torbu, smara me ovo sa rancem...

Bice boljih slika za koji dan, ali mogu reci da sam veoma zadovoljan, konacno sam ubo ram i velicinu koja mi odgovara. Ima sitnica jos za srediti, freewheel se na ovim tockovima ponekad malo cuje, valjalo bi uskoro da promenim sve buzire i sajle, i nikako da nadjem resenje za rogove, ne svidjaju mi se ovako sivi, ne znam dal da ih kratim i farbam ili uzmem neke druge. Pogon ce se menjati krajem sezone, posle 2 lanca je vise nacet od kasete sto me iznenadilo, sad sam stavio treci lanac, verovatno poslednji za ovaj pogon. Posle toga ce neki alivio ili deore, ili slx ocuvan ako nadjem u odlicnom stanju. Posto sa ovim suntour-om i nisam previse zadovoljan, ne menja brzine bas toliko glatko, brze se potrosio nego sto sam mislio (sad je na 7500km, jos jedan lanac i menjam ga na 11-12k km).
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika