Jump to content


Fotografije

Ukraden CUBE STING


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
93 odgovora na ovu temu

#61 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 11 March 2012 - 11:43 AM

sto kaze Sveta,takav je opis dao,mail na koji niko ne odgovara i telefon koji je iskljucenmlocirane su sve poruke i pozivi koje su upuceni sa broja (zvani su ljudi) u ponedeljak zovem inspektora da vidim sta se desava,treba da se podene zahtev telekomu za IP adresu mail-a tako cu dobiti adresu sa koje je mail poslat,ako nista od toga tuzin ga pa ce se setiti od koga je uzeo ram ...



Samo ga ocepi tuzbom pa da vis kako ce se seti svega.Nego......Na koju foru ljudi pokusavaju da se sakriju kada koriste mail i mob.Pa to se locira cas posla!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#62 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 11 March 2012 - 04:39 PM

Kartica ako je ugasena ne mogu da te nadju,a za mail se mora psati zahtev telekomu,gmail-u itd,sutra zovem policiju da vidim sta se desava
  • 0

#63 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 11 March 2012 - 04:47 PM

Kartica ako je ugasena ne mogu da te nadju,a za mail se mora psati zahtev telekomu,gmail-u itd,sutra zovem policiju da vidim sta se desava

Nema veze sto je kartica ugasena ako je pre toga zvao poznanike,ili nekoga ko moze da potvrdi ko ga je zvao.A ako je gmailom slao postu,nista od toga,morao bi da svercuje tonu kokaina da bi se pokrenuo mehanizam kod Google-a.
Sve u svemu,ako policija ima volje da to resi ,imaju mehanizme za jedan dan da to odrade,e sad mozda treba "podmazati" mehanizam.
  • 0

#64 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 12 March 2012 - 09:55 AM

Lik je lociran,nije iz Sombora iz Mitrovice je,doticni Zoran Milosevic je dao lazne informacije o nabavci rama,tako da se blizim lopovu =D>
  • 0

#65 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 12 March 2012 - 10:18 AM

E bas lepo jako mi je drago zbog toga jer su sad mnogo veci izgledi da budes obestecen!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#66 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 12 March 2012 - 10:42 AM

Mislim da ce ovo sad ici mnogo brze,da se sto pre resi i da cu dobiti otstetu.Inace kazna je od 1 do 10 godina zatvora
  • 0

#67 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 12 March 2012 - 12:47 PM

Svaka čast na pronalasku, samo još delovi da se nađu i biće super. Nadam se da će se i to naći brzo
  • 0

#68 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 March 2012 - 12:55 PM

n2:thumbsup
  • 0

#69 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 12 March 2012 - 01:03 PM

1-10 godina za sitnu krađu, ha ha kakva šala, neće to ni doći do suda nažalost, murija neće da se zamlaćuje sa sitnom rajom, bitnije im je da nahvata što više saobraćajnih "prekršilaca" jer to donosi pravu lovu i one što su zgazili nekom bitnom na žulj a ostali, ko ih šiša da ne kažem je**. Neki dan slušam vesti (doduše nisam baš obratio pažnju ali sam čuo ovo:) slučaj protiv Marka Miloševića obustavljen pošto je zastareo!!! Negde sam pročitao: ako ne pokušaš da uneseš barem tonu kokaina nisi kriminalac... #-o
  • 0

profilepic.gif


#70 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 12 March 2012 - 01:13 PM

pa proganjacu ga do smrti sa advokatom,danas mi je tako inspektor rekao od 1 do 10 godina,mada on kaze uzeo je bike iz Hrvatske ima papire i te price,a ja znam da je bio 1 u kuci sa jednim likom i od tad ga nema.videcu sta ce biti dalje nadam se da ce sve biti ok
  • 0

#71 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 23 April 2012 - 12:55 PM

Sta bi jel si uspeo da udjes u trag lopovu i delovima
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#72 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 03 May 2012 - 06:14 PM

Mislim da je ovaj iz Mitrovice lopov ili je platio nekog uglavnom organizator je.Sutra idu na sasljusanje pa idemo na sud jel nisu mogli da dokazu gde su kupili biciklove. Danas mi je policija javila tu radosnu vest jel do sad nije bilo dokaza za sudjenje.Nadaju se za 1,5 do 2 meseca da cu izvuci svoju odstetu i da ce lopovi otici u zatvor.
  • 0

#73 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 03 May 2012 - 07:09 PM

u međuvremenu stavljaj sigurnosne kamere, rešetke na prozore, nove bolje brave na vrata, senzore pokreta...
  • 0

profilepic.gif


#74 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 03 May 2012 - 07:52 PM

I automatske puske povezane na senzore pokreta
  • 0

#75 splinter0405

splinter0405
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 18 June 2012 - 02:49 PM

Uhh kako je dobar, al se usrecio taj lik sto ga je mazno, ali iskreno ,mislim da se taj nece izvlaciti iz rupe sa njim narednih par godina....bajs je vrh,bas steta, ko zna kako ce zavrsiti....
  • 0

#76 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 18 June 2012 - 02:56 PM

Nisi pročitao celu temu, jedan deo bajsa je nađen, ram koji je bio prefarban ali je tota uspeo da ga vrati na staro, fale samo neki delovi a i lik je lociran još samo ostaje da čujemo kako su lika strpali u zatvor na par godina zbog raznoraznih krađa isl...
  • 0

profilepic.gif


#77 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 18 June 2012 - 04:01 PM

Ram sam skroz sredio,okacicu slike ,al sam ga prodao :D nadjen je i lopov trebao je sud poceti ali nista cekam jos malo ako se nista ne desi preuzimam stav u svoje ruke
  • 0

#78 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 18 June 2012 - 04:06 PM

Mogu ja da ti obezbedim UV lampe i crvene lampe za noćni lov ako ćeš koristiti lovačko oružje :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#79 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 20 June 2012 - 08:13 AM

Ljudi, na forumu ste, smanjite doživljaj. Ovde nije mesto za psovke i pretnje.
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#80 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 29 June 2012 - 06:10 PM

Pa nije mesto slazem se,al da su tebi ukrali bike sta bi ti radio ? milovao nekog ?


Uglavnom zanima me dal je neko video pogon kao sa slike kod nekog drugara/prolaznika ako je neka mi se javi

http://www.cikloberz... ... oBerza.com
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika