Jump to content


Fotografije

Ukraden CUBE STING


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
93 odgovora na ovu temu

#41 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 02 March 2012 - 10:52 AM

E jbg...Nadam se onda da ces ipak doci do lopova i uspeti da naplatis stetu!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#42 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 02 March 2012 - 11:29 AM

Nego sad mi zao tog prodavca sto ce debelo da kalira ni kriv ni duzan!

I treba da kalira, nego sta! Bilo bi lepo kad bi kalirao svako ko kupuje polovne, jeftine delove/bicikle, a ima svest da bi to mozda moglo biti kradeno. Pa da vidim koliko bi onda ljudi sastavljalo bicikle sa XT opremom (a tek sa XTR kojih bude polovnih na oglasima).
A jel ne moze Cube da ti izadje u susret i posalje to sto nedostaje? Nije isto, ali meni je Logitech poslao za dzabaka risiver za bezicni mis i tastaturu, a garancija mi davno istekla. Vredi probati
  • 0

#43 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 02 March 2012 - 11:56 AM

Pa pazi ja delove pohvatati verovatno necu,treba mi lopov za odstetu,ako nadjem bar osnovne delove (vilu i tockove, i delove od rama) sastavio bi,videcu jos sta i kako sad je to na policiji da hvataju dao sam im trag
  • 0

#44 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 02 March 2012 - 11:59 AM

I treba da kalira, nego sta! Bilo bi lepo kad bi kalirao svako ko kupuje polovne, jeftine delove/bicikle, a ima svest da bi to mozda moglo biti kradeno.

Nadam se da si pod ovim mislio na preprodavce jer inače nemaju svi neograničen štek da kupuju novo novcato sa crc-a ili odakle već ...
@tota: na berzi se u zadnje vreme pojavljuje oglas nekog lika što popravlja karbonske ramove, možda bi on mogao nekako da skine sivu bez oštećenja podloge, ne znam kako su ga u fabrici farbali ali pošto nije alu verovano nije ni mokro farbanje pa je boja na površini tako da bi razređivačem mogao da skineš i original boju!!!
  • 0

profilepic.gif


#45 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 02 March 2012 - 02:26 PM

@tota: ... ne znam kako su ga u fabrici farbali ali pošto nije alu verovano nije ni mokro farbanje pa je boja na površini tako da bi razređivačem mogao da skineš i original boju!!!


ne verujem da su doradjena i originalna boja istog kvaliteta, tj zavrsni sloj laka
(u fabrici ga jos zapeku da je veoma otporan/zilav i mehanicki i hemijski)
tako da verujem da ce obazrivim radom razredjivacem doci do originalnog laka,
osim ako je zarad bolje prijanja "majstor" skinuo originalni lak pa prskao preko!
Sa srecom :)
  • 0

#46 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 02 March 2012 - 02:53 PM

Ja bih probao sa onim blazim uljanim skidacem laka za nokte.Ali pazljivim potezima i jednakim da negde ne skine vise .A ako ga vratis u fabricku boju samo ga dobar majstor prelakira i bice to ok.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#47 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 02 March 2012 - 05:22 PM

Nije skidan lak,samo preko laka sivi sloj sutra cu imati vremena da vidim sta i kako
http://www.airsekus....hp?galleryID=11 ovaj covek je farbao drugi moj ram i profi odradjeno u najgorem slucaju opet kod njega :D
  • 0

#48 Mijatsm

Mijatsm
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 09 March 2012 - 02:10 PM

Zanima me samo koji je to majmun iz mitrovice uradio ako si uopste saznao nesto?strasno je to sto murija opet nista nece uraditi...
  • 0

#49 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 09 March 2012 - 03:44 PM

^^ Kako znaš da je iz Mitrovice?

Inače ovaj lik što je stavio ram u oglas još nije skinuo oglas!!! Gde ste moderatori?

@tota: i jel uspelo skidanje boje???
  • 0

profilepic.gif


#50 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 09 March 2012 - 04:43 PM

Možda ima još jedan isti,pa ga prodaje?Ne krši nikakvo pravilo,pa ne vidim zašto bi mu skidali oglas?
  • 0

#51 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 09 March 2012 - 04:52 PM

Misliš isti takav (još jedan) ukraden i prefarban ili ??? pošto je tota naveo da ta kombinacija boja ne postoji, Cube nikad nije tako farbao Stingove...
Kolika je verovatnoća da jedan prodavac ima dva identična rama od Stinga u Srbiji gde je taj bajs toliko redak da možeš na prste da ih nabrojiš + što (kao što smo zaključili) ima neke specifične delove koje nije lako niti naći kod nas niti prodati kod nas pošto ne odgovaraju na svaki bajs !!!
No OK, možda čovek baš voli Cube Sting HPC, 18" u crno sivoj varijanti :)
  • 0

profilepic.gif


#52 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 09 March 2012 - 05:29 PM

Uspeo sam danas da skinem,trebalo mi je 2-3h ispolirao sam tako da se nepozna da je farban preko,prsti me bole od poliranja i trljanja :D
  • 0

#53 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 09 March 2012 - 06:02 PM

Dobro je da si bar to sredio.Ima li traga delovima ili lopovu?
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#54 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 09 March 2012 - 06:53 PM

Lopova jos uvek nazalost nisam nasao,istraga je malo stala sad,ne mogu da nadjem nekog coveka pa sam dao policiji da to resava,moram zvati ovih dana da vidim sta se desava,molio bih sve koji su iz Sombora da mi se jave na PP,treba mi pomoc (objasnjavam na PP)
  • 0

#55 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 09 March 2012 - 09:16 PM

Lopova jos uvek nazalost nisam nasao,istraga je malo stala sad,ne mogu da nadjem nekog coveka pa sam dao policiji da to resava,moram zvati ovih dana da vidim sta se desava,molio bih sve koji su iz Sombora da mi se jave na PP,treba mi pomoc (objasnjavam na PP)

Sad ce da ide prica:"Kupio sam ga od ganci na buvljaku...itd"
  • 0

#56 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 10 March 2012 - 11:55 AM

pa on mora da zna od koga je kupio ili kako je dosao do njega da bi sebe zastitio
  • 0

#57 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 10 March 2012 - 03:01 PM

Zna on od koga je kupio,samo je pitanje sme li,i hoce li da kaze?Ovako kaze,kupio na buvljaku,lik smedj,srednje visine,vozio golfa BG table cini mi se...?
  • 0

#58 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 10 March 2012 - 03:38 PM

Da imaš neke veze u policiju našli bi za par dana, ovako može da potraje. Raspitaj se kod advokata o tužbi lika kod koga si našao ram, kad njega "pritisneš" ima da propeva kao ptica na grani
  • 0

#59 tota

tota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 275 posts
  • Locationsremska mitrovica

Postavljeno 11 March 2012 - 02:27 AM

sto kaze Sveta,takav je opis dao,mail na koji niko ne odgovara i telefon koji je iskljucenmlocirane su sve poruke i pozivi koje su upuceni sa broja (zvani su ljudi) u ponedeljak zovem inspektora da vidim sta se desava,treba da se podene zahtev telekomu za IP adresu mail-a tako cu dobiti adresu sa koje je mail poslat,ako nista od toga tuzin ga pa ce se setiti od koga je uzeo ram ...
  • 0

#60 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 11 March 2012 - 07:37 AM

Mogu zamisliti lice koje je ukralo bajs, iza resetaka i novčano da mu se isprazni novčanik, pa će malo da kleše kamen da bi otplatio
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika