Jump to content


Fotografije

Parkiranje menjača


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
21 odgovora na ovu temu

#21 Calibos

Calibos
  • Members
  • Pip
  • 15 posts

Postavljeno 04 November 2007 - 12:17 PM

Ljudi ja nisam i nemam nameru da bilo koga omalovazavam samo sam izneo svoje misljenje. Meni su to rekli u servisu kad sam otisao da nastelujem menjac da spustim mali i mali kad dodjem kuci. Posle stelovanja menjaca on radi isto kao i pre stelovanja.
Ja u drugi servis ista prica kad dodjes kuci spusti mali i mali a menjac koji je ponovo stelovan neradi a znaju da naplate. Sta drugo covek moze da pomisli imaju uvek spremnu zvaku. Tek kada je zamenjena sajla i buzir menjac je perfektno radio.

Slicna prica kad sam menjao bandaz. Prepetljaju u jednom servisu i nacentriraju a u drugom kazu seta ti tocak. Ja pomslim mozda od onih rupa kad sam presao preko nijh i platim ponovo centriranje kad posle mesec dana cujem nesto zvecka. jedna zica se odvrnula i onaj sraf upao u bandaz i zvoni. Znaci joj jedno centriranje da platim. Uzeo moj cale i sam stegao zice od tada tocak vozim godinu dana i nije se razcentrirao doduse malo seta levo desno i gore dole ali nebunim se. Malo sam skrenuo sa teme ali zakljucak je sledeci majstori su hostapleri nece da rade neznaju da rade i samo gledaju kako da ti otmu pare i nista da ne urade. Ako urade to je tako povrsno tako da se uskoro vracas kod njih.
  • 0

#22 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 04 November 2007 - 01:05 PM

Menjaj majstore / pitaj gde valjaju :) Imam i ja primere gde me majstor ubeđuje da je to kako je namestio (ala je namestio, ni moja baba ne bi bolje...) poptpuno normalno, a imam i kad mi majstor ili uradi posao kako treba, ili pipne/čačne/bušne i kaže 'nije mu ništa, teraj' i odmahne rukom na pomen kinte.

PS menjač bar možeš sam da našteluješ kad hoćeš ako imaš iole normalno sastavljen bicikl. :)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika