Jump to content


Fotografije
- - - - -

Online prodavnice.. vasa iskustva?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
607 odgovora na ovu temu

#61 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 03 August 2008 - 06:17 PM

+ otvaranje paketa.
E sad nekad je moguce da ne naplate carinu.
  • 0

#62 elSwere

elSwere
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 03 August 2008 - 06:22 PM

ok hvala :) ako nije problem da okacite par jacih linkova gde su relativno povoljne cene i to bi bilo to :D
  • 0

#63 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 03 August 2008 - 10:08 PM

Imas vec u temi linkove.
  • 0

#64 profa

profa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 06 August 2008 - 01:57 PM

Moram da vas obavestim o najnovijim dogadjanjima-za pouku i dobro planiranje budućih namera! Naime, pre izvesnog vremena, od slovenačke firme "Maraton"-Brežice,poručio sam neke delove, koji su trebali da mi dodju poštom. Izvesni g-din Aleš,direktor firme, mi je upravo javio-da je poslati paket za Srbiju,u kom su se nalazile kasete itd-OTVARAN, VRAĆEN NAZAD I NEDOSTAJU MNOGI DELOVI!!! Čovek je se obavezao, i o svom trošku izvršio naknadno slanje, drugim modelom preko prijatelja,itd.
Sada ja vas pitam, da dodate svoje mišljenje, ako uopšte imate da kežete nešto...možda će biodisel, želeti nešto da kaže kao lokal-patriota zemlje Srbije...?
Nažalost gospodo i drugari, kupio bih mnoge stvari u domaćoj produkciji, da ih imamo, ali nažalost od prepoznatljivih brendova koje Srbija ima-zasad jesu Guča i brze "Pošte Srbije"...KAKAV MORE TOUR-de Serbie,idu kolima magistralom da te ubiju, a neko reče čak i da damo mišljenje o pojedinim biciklima itd...SVE SE SVODI NA ISTO-I CAPRIOLO I PLANETBIKE SU TRGOVAČKE FIRME...KOJE POSLUJU SA POZITIVNIM BILANSOM,ONOG MOMENTA KADA POSLOVI STANU I NE BUDE ZARADE-NIŠTA STRAŠNO,PRODAVAĆE BANANE I VOĆE I POVRĆE-JER SU TRGOVAČKE FIRME-DA SE NA TRENUTAK NE ZANOSIMO I NA VREME OSVESTIMO! NE ŽIVIMO U NORVEŠKOJ ILI ŠVAJCARSKOJ...
  • 0

#65 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2008 - 03:59 PM

OTVARAN, VRAĆEN NAZAD I NEDOSTAJU MNOGI DELOVI!!!


heheh, nazalost, ovo se desava vec GODINAMA unazad kada paket ide preko zvanicnog PTT-a...Znam za slucajeve nestanka citavih ramova, viljuski i sl...i to cak i sa samog aerodromskog magacina...SRBIJA JE OVO!
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#66 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 06 August 2008 - 06:29 PM

Srbija...
  • 0

#67 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 06 August 2008 - 06:35 PM

Nema patriotizma kad se kupuje nesto,kupuje se provereno,kvalitetno i za sto manje para jer to su zakoni trzista a i zdrave logike ako se ne varam :D .Kupovati srpsko jer je srpsko je cista glupost,nek propadne ako nije kvalitetno a sto se tice Ptt,preko njih ni diskove ne saljem a kamoli nesto vrednije :evil:Nazalost elementarno vaspitanje,profesionalnost i odgovornost su misaone imenice u Zemlji Srbiji gde sve moze i nista ne moze...
  • 0

#68 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2008 - 08:03 PM

Moram da vas obavestim o najnovijim dogadjanjima-za pouku i dobro planiranje budućih namera! Naime, pre izvesnog vremena, od slovenačke firme "Maraton"-Brežice,poručio sam neke delove, koji su trebali da mi dodju poštom. Izvesni g-din Aleš,direktor firme, mi je upravo javio-da je poslati paket za Srbiju,u kom su se nalazile kasete itd-OTVARAN, VRAĆEN NAZAD I NEDOSTAJU MNOGI DELOVI!!! Čovek je se obavezao, i o svom trošku izvršio naknadno slanje, drugim modelom preko prijatelja,itd.
Sada ja vas pitam, da dodate svoje mišljenje, ako uopšte imate da kežete nešto... MOŽDA ĆE BIODIZEL , želeti nešto da kaže kao lokal-patriota zemlje Srbije...?
Nažalost gospodo i drugari, kupio bih mnoge stvari u domaćoj produkciji, da ih imamo, ali nažalost od prepoznatljivih brendova koje Srbija ima-zasad jesu Guča i brze "Pošte Srbije"...KAKAV MORE TOUR-de Serbie,idu kolima magistralom da te ubiju, a neko reče čak i da damo mišljenje o pojedinim biciklima itd...SVE SE SVODI NA ISTO-I CAPRIOLO I PLANETBIKE SU TRGOVAČKE FIRME...KOJE POSLUJU SA POZITIVNIM BILANSOM,ONOG MOMENTA KADA POSLOVI STANU I NE BUDE ZARADE-NIŠTA STRAŠNO,PRODAVAĆE BANANE I VOĆE I POVRĆE-JER SU TRGOVAČKE FIRME-DA SE NA TRENUTAK NE ZANOSIMO I NA VREME OSVESTIMO! NE ŽIVIMO U NORVEŠKOJ ILI ŠVAJCARSKOJ...


Imam ja nešto da izjavim za dnevnik...KOME SE NE SVIĐA SLOBODAN JE. :) Ne kažem ja da smo mi savršeni...NAPROTIV...Ali moramo se pomiriti da su naši očevi, majke pa i dedovi (čast izuzecima :wink: ) birali debile koji su nas vodili proteklih godina pa sad kad smo shvatili kako ništa ne funkcioniše i kako je sve razjebano ajde da pljujemo. JESAM PATRIOTA, ali me to ne sprečava da kažem kada nešto ne valja. POTPUNO SI U PRAVU kada kažeš da su to firme koje samo prodaju ali šta bi ti ? Pa kinezi i tajvanci ekonomski pojeli skoro sve zemlje sveta, a neće nas #-o KAO PATRIOTA takođe uviđam izvestan dar za kenjanje ali nikako dar i volju za radom. Svi kenjaju kako je nešto samo ovo ili ono, ako znate bolje AJDE POKAŽITE. Da pokrenete Srbiju i napravite je zemljom snova :? . Vi bi da Srbija bude Amerika, a to neće biti nikad. Znači da se razumemo, uvek bi pre uzeo Punta nego Zastavu 10, ali nikad ne bi lupao gluposti onome koji je istu Zastavu 10 uzeo.

Poenta priče......naravno da imate problema sa poštom, ali kako ne znate da se na tome radi. Kao i sve zemlje postali ste deo statistike. Ja radim u jednoj od državnih institucija i bio sam prisutan kada je rečeno našem rukovodstvu da je određen broj ljudi u pošti dobio otkaz zbog neopravdanog zadržavanja poslate pošte i izvinjenje uz dodatak da će se truditi da se to više ne ponovi. Kada ćete više da shvatite da je ranu mnogo lakše napraviti nego učiniti da zaceli. Ne može nešto što je sjebavano godinama da se sredi od jednom. Znači strpljenje.....NE KENJANJE.

KO JE BEZGREŠAN NEKA PRVI BACI KAMEN...
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#69 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2008 - 08:19 PM

KAKAV MORE TOUR-de Serbie,idu kolima magistralom da te ubiju, a neko reče čak i da damo mišljenje o pojedinim biciklima itd...SVE SE SVODI NA ISTO-I CAPRIOLO I PLANETBIKE SU TRGOVAČKE FIRME...KOJE POSLUJU SA POZITIVNIM BILANSOM


Ma zabole mene i za Capriolo i za PlanetBike. Ali zato bolje to prepustimo onima koji to znaju mnogo bolje od nas. Lepo damo to kinezima. Bicikle će biti iste samo što oni zapošljavaju samo.....pogodi koga...KINEZE. Pa te dočeka Meng Hu i njegova rođaka Xien Da i lepo te usluže. I dok ti tako razgledaš bajkove po radnji Xien mlavi bareni pirinač sa nekom splačinom što smrdi do zla boga, a Meng ti na kineskom srpskom objašnjava da za "osamdesepe evla" možeš da kupiš bicikl. I naravno na kraju kada odeš da voziš bajk i nešto ti se sjebe kao i na tom stranom vidiš da ti nije dao pravi račun. Odeš do Menga ali se on sad svađa sa tobom ( "jel pale vec uzela. nije Meng glupa" ) i ti pozoveš inspekciju. On ode u zatvor, ti zadovoljan jer je pravda zadovoljena, a na njegovo mesto dođe niko drugi do Sheng Pina :mrgreen: .
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#70 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2008 - 08:31 PM

Nema patriotizma kad se kupuje nesto,kupuje se provereno,kvalitetno i za sto manje para jer to su zakoni trzista a i zdrave logike ako se ne varam :D .Kupovati srpsko jer je srpsko je cista glupost,nek propadne ako nije kvalitetno


Tačno tako, ali šta kada je isto kao i ono sa drugom značkom, a jeftinije.......? Zato sam i rekao da bi od Firebirda uzeo samo ram. Sam ću ja da napakujem bajs sebi kakav mi odgovara. Nego neeeee idem da uzmem neki Scott samo zato što na njemu to piše.....pa to je van pameti i zdravog razuma. A i Scott i Firebird čak se usuđujem reći da su MOŽDA i na istom mestu pravljeni...Na to sam mislio pod KUPUJTE SRPSKO.
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#71 profa

profa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 362 posts

Postavljeno 06 August 2008 - 09:01 PM

@biodisel
Drugar, bez zamerke, ništa loše i toliko lično-razumeli smo se potpuno! A zaista sam danas bio toliko isfrustriran, da popizdiš...
  • 0

#72 Biodiesel

Biodiesel
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 771 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 06 August 2008 - 09:07 PM

@profa
Ma jasno...ja sam malo lično shvatio ali šta ću kad mi otac čitao, umesto basni, Oranje Marka Kraljevića #-o . Svi smo mi strastveni...takav smo narod... :wink:
  • 0
Bože mili, čuda velikoga!
Kad se ćaše po zemlji Srbiji,
po Srbiji zemlji da prevrne
i da druga postane sudija,...

o__
_.>/ _
(_) \(_)

#73 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Postavljeno 06 August 2008 - 11:29 PM

Scott za 250e ili Polar za 200e,pa to je isto,podjednak kvalitet tj nekvalitet.A Scott samo da pise je cist pozeraj.Kao sto rekoh vec u nekoj temi:Na biciklama vise klase se vide razlike,tj osecaju razlike :D .Biodisel,sve je ok :wink: .Ja takodje jedva cekam nesto nase a kvalitetno ali dok se ne pojavi zna se sta se kupuje.
  • 0

#74 milencepilence

milencepilence
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 24 August 2008 - 10:06 PM

Cini mi se da sam video opciju napomene kod narucivanja, mozda moze da se napomene da zelimo da nam se salje DHLom, verovatno je malo skuplje ali valjda ce stici u redu.
  • 0

#75 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 August 2008 - 10:14 PM

DHL...hehehe, probaj, posiljka ce te kostati kao da si narucio zlatni rolex, a ne aluminijum! Ako vec hoces da koristis express servise za dostavu, TNT, UPS, FEDEX...nikako DHL.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#76 radiation_king

radiation_king
  • Members
  • PipPip
  • 39 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 August 2008 - 05:05 PM

Evo da i ja napisem kakva sam iskustva imao sa narucivanjem preko neta.
Narucujem redovno robu preko Chain reaction cyclesa i nikada nisam platio ni dinara postarine, carine ili nekog drugog drzavnog haraca. Narucivao sam stvari koje kostaju i vise od stotinu evra, na njihovom sajtu treba odabrati opciju Royal mail international(nikako preko UPS-a) usluga slanja je 12evra i to je to!Kroz nekih deset dana postar donosi robu na kucnu adresu, sem ako nije u pitanju neki veci paket, onda je potrebno otici u postu po njega!Nikada paket nije bio otvoren, i na njemu uvek bude udaren pecat: "roba ne podleze carini"!
  • 0
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride

#77 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Postavljeno 26 August 2008 - 04:37 PM

a kako platjash....preko kartice, ili pouzetjem?
  • 0
...born to ride...

#78 radiation_king

radiation_king
  • Members
  • PipPip
  • 39 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 August 2008 - 04:54 PM

a kako platjash....preko kartice, ili pouzetjem?

Visa Electron
  • 0
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride

#79 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Postavljeno 26 August 2008 - 05:19 PM

Imam jedan problem...ne mogu da odaberem tu opciju slanja koju si ti napisao....u chemu je problem? Imam samo owo shto je stawljeno :(

Attached Thumbnails

  • buy.jpg

  • 0
...born to ride...

#80 Mladen

Mladen
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 posts
  • LocationAleksinac

Postavljeno 26 August 2008 - 05:24 PM

eeeeeeeee skontao sam...zbog tezhine.....sada moram u dwe poshiljke swe to da smestim!!!
  • 0
...born to ride...




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika