Jump to content


Fotografije

BEOGRADSKA COCA-COLA BICIKLIJADA 2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
64 odgovora na ovu temu

#21 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 15 May 2011 - 08:35 PM

Moj klinac(10god) otišao po dž koka kolu i rekli mu da je mali da to nije za njega :lol: =D>
  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#22 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 15 May 2011 - 08:43 PM

Moj klinac(10god) otišao po dž koka kolu i rekli mu da je mali da to nije za njega :lol: =D>

e jos kad bi deci i u Mc Donaldsu tako govorili bili bi jedna zdravija nacija :D
  • 0
puno znoja,malo krvi

#23 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 May 2011 - 08:46 PM

@pri3rak Slusaj,ti si pisajuci ovde na forumu pokazao veliko znanje o biciklizmu,ali samo ti fali jos da se pojavis na nekoj voznji da nam pokazes to i u praksi.Ali koliko sam ja shvatio ti bas imas frku da sednes na bicikl, da nebi slucajno pao ili ................................ :mrgreen:

Slucajno nisam pao skoro 4 godine, a ima vas vicnih koji padate tako dobro da vam malo fali i u reku da odletite :D

Da idem sa vama na voznje, tja kad zapadnem u klinicku depresiju i resim da zivot vise nema smila, onda mozda :)

Moj klinac(10god) otišao po dž koka kolu i rekli mu da je mali da to nije za njega :lol: =D>

e jos kad bi deci i u Mc Donaldsu tako govorili bili bi jedna zdravija nacija :D


E pa tesko, tad su u najboljem uzrastu za koka kolu, koja je samo u tom slucaju nekada smatrana cak i lekom :D
  • 0
Postavljena slika

#24 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 15 May 2011 - 09:05 PM

Svojevremeno, kada sam pisala CV sa sezonske poslove za studentariju, kao hobi, između ostalog, navela sam i biciklizam. Poslodavci su mi tu stavku smatrali kao veliki minus jer taj sport ne pokazuje suštinu timskog rada, koji je njima bio bitan.
Ja u potpunosti podržavam ovakve akcije. I, ako pogledamo malo bolje, nije Beograd jedini grad koji ima Biciklijadu.
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#25 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 15 May 2011 - 09:16 PM

E druze zajednicke voznje su daleko od depresije to sto nemrdas dalje od svog kompa je depresija.A na voznji ima toliko lepih stvari ,druzis se sa ljudima,popijes casicu razgovora,pa vozis bicikl,pa vidis da si totalno van kondicije kao naprimer ja, :D pa jos nekih milijardu drugih lepih stvari,recimo izgoris kao RAK.
  • 0
..............

#26 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 15 May 2011 - 09:26 PM

Dast2001, +1 za poruku.

Prošle godina se i ja priključih 'krdu', što bi rekli i ni na jednoj jedinoj vožnji se nisam osetio kao stranac, kao da se sa ljudima znam već 10 godina.

Pogotovo što niko od mog društva ne vozi bajs dalje od prodavnice, zajedničke vožnje su zaista odličan vid druženja i rekreacije.

Što se tiče te Koka Kole za klince, nisu je davali deci, ona su dobijala voćni sok.
  • 0
Posted Image

#27 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 May 2011 - 10:26 PM

E druze zajednicke voznje su daleko od depresije to sto nemrdas dalje od svog kompa je depresija.A na voznji ima toliko lepih stvari ,druzis se sa ljudima,popijes casicu razgovora,pa vozis bicikl,pa vidis da si totalno van kondicije kao naprimer ja, :D pa jos nekih milijardu drugih lepih stvari,recimo izgoris kao RAK.


Srecko ja ne mogu da izgorim, jbg od silnog zracenja monitora ne stignem ni da izgubim ten.Minimalno zimi, al se jako brzo popravi na prolece.Valjda bolja struja pa monitor bolje zraci, a i inace ima specifican dijagram zracenja pa su mi sake malo svetlije od ostatka ruku jbg fenomen je to :).

A zajednicke voznje su nesto tipa grupne terapije, i da budemo posteni ima na tim grupama ne tako malo ljudi u veoma nezavidnom zivotnom polozaju :)

Sa druge strane ima mnogo lepih stvari na takvim voznjama, ima situacija gde grupa ide kroz crveno pa jos i slika za uspomenu, ima gde formiraju side by side grupu preko mosta, ima nekih koji voze preko Savskog pa se ukljeste u sine, nekih koji lete na drugom mostu, ima grupa koje vole da se drugarski ne cekaju, ima lepih prilika za izigravanje druga meahnicara ljudima koji na voznje radijusa i od po 100km ni rezervnu gumu nisu u stanju da ponesu, i mnogo lepota koje vrlo rado zaobilazim :)

Grupa ima samo jednu prednost ,a to je asistencija pri udesu.Za sve ostalo mi grupa ic ne treba, nemam potrebu da sebi trazim identitet kroz hobi, nemam vremena koje ne znam gde cu da upucam jer me niko ne ceka kuci, prakticno jedan pametan motiv sem pomenutog ne vidim :)
  • 0
Postavljena slika

#28 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 15 May 2011 - 11:13 PM

Srecko slusaj to da su ti sake svetlije to ti ne verujem,ali da u svemu vidis samo ono sto je negativno to je sigurno. Evo pozivam te na jednu zajednicku opustenu voznjicu cito da se upoznamo,verujem da ti nisi tako negativan lik kao sto se prestavljas.Hajde pusti mi na pp kad si voljan da se provozamo ti i ja.Pozdrav :D
  • 0
..............

#29 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 15 May 2011 - 11:16 PM

sam - u lošem društvu
(Đavolov rečnik)
  • 0

#30 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 May 2011 - 03:30 AM

Srecko slusaj to da su ti sake svetlije to ti ne verujem


Pa sta da ti recem, veruj u sta god zelis.Umalo da se iscimam da slikam ruke, a onda pitam sebe, ali cemu :)

Evo pozivam te na jednu zajednicku opustenu voznjicu cito da se upoznamo


Aj da ti kazem da sam imao i daleko zanimljivije ponude koje se nisam udostojio da prihvatim, jbg sto je tako tesko poverovati da nekome nisu bas svi ljudi preterano interesantni.

verujem da ti nisi tako negativan lik kao sto se prestavljas.

Kao sto rekoh veruj sta zelis tvoje pravo :)

Hajde pusti mi na pp kad si voljan da se provozamo ti i ja.


A otkud tolika fiksacija, da sam zensko pa jos i da skapiram ovo, ovako si mi malo cudan :D
  • 0
Postavljena slika

#31 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 16 May 2011 - 11:21 AM

A otkud tolika fiksacija, da sam zensko pa jos i da skapiram ovo, ovako si mi malo cudan :D[/quote]

Vidis opet si nesto lose istripovao, opet si sebi u glavi izrezirao najgori moguci scenario.STRASNO :D
  • 0
..............

#32 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 May 2011 - 06:33 PM

More starsno je kako tebi ne ide to quote-ovanje :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika

#33 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 16 May 2011 - 07:10 PM

Ma strasno je to,nego nisi mogao nista strasnije da smislis :mrgreen:
  • 0
..............

#34 Primarijus

Primarijus
  • Members
  • PipPipPip
  • 152 posts
  • LocationBaranda

Postavljeno 16 May 2011 - 07:29 PM

Povraca mi se od vas, otici cu sa ovog sajta i foruma zbog TAKVIH "ljudi".

UZMITE SOBU PA RADITE STA HOCETE, da vas ne gledaju i ne slusaju drugi.
  • 0

#35 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 16 May 2011 - 07:35 PM

More strasno je sto mnogi nemogu da shvate toliku razlicitost.Ja jedino sa bratom idem na voznju,zato sto imamo uigran tempo i to je to.Plus i jedan i drugi znamo da pruzimo prvu pomoc u nedaj ti boze svim situacijama pa i onim najgorim.Tako da PRIZRAKA razumem u neku ruku sto ga masovne degustacuje ne zanimaju.Ali realno vecina masovnih voznji se zavrsi kao trka tako da me bas briga dali je nas 500 krenulo ako cemo da se podelimo u grupe po 2 do 3 coveka.Onda lepo nadjem coveka koji mi odgovara za drustvo i idemo na voznju kad god hocemo,a kad vecini odgovara.Mislim to poziranje pred voznju ili varijante da budem vidjen su mi fuj.Ali recimo znam sigurno da takve nedeljne varijante odgovaraju porodicnim ljudima,zbog ipak nekih potreba prema porodici.Tako da su vam sve te prozivke uzaludne,jel svi smo drugaciji i volimo drugacije stvari.Ajde sad lepo ko nema decu nek se potrudi malo pa da vidimo koliko je ko faca da se trudi za nesto vise od zadovoljavanje svoje guzice.A vidim ima vas puno filozofa a niko ne prosiruje populaciju.Uhvate se dve budale da greju vodu u bojleru, takvi smo mi nazalost.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#36 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 16 May 2011 - 07:56 PM

Slazem se , nismo svi isti i da nas razlicite stvari zanimaju,ali ako te nesto neinteresuje onda nemoj to da komentarises tipa to su grupne terapije,neki su vicni skakanju sa mosta,upadju im gume u sine itd.Sta to znaci da smo mi svi budale a on je pametan sto samo prosipa pamet ovde na forumu.
  • 0
..............

#37 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 May 2011 - 08:07 PM

Slazem se , nismo svi isti i da nas razlicite stvari zanimaju,ali ako te nesto neinteresuje onda nemoj to da komentarises tipa to su grupne terapije,neki su vicni skakanju sa mosta,upadju im gume u sine itd.Sta to znaci da smo mi svi budale a on je pametan sto samo prosipa pamet ovde na forumu.


A kako ces zvati karakterisati rizicno ponasanje u saobracaju (koje si opisao) a sa druge strane nalazenje uzroka svih nevolja u drugima (ponajvise vozacima automobila)? Ako volis da cenis tudju depresivnost po upotrebi monitora, ko si da se bunis da drugi ceni tvoju po drugim parametrima :)

Ali dobro bar nisi rekao ko sam ja da kazem da samoubice nisu kul, napredujes ... :)
  • 0
Postavljena slika

#38 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 16 May 2011 - 09:59 PM

pri3rak n2:w96

dast2001 kulijana i sam će da ode ;o)
  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#39 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 May 2011 - 10:04 PM

Oproban sistem reseavanja problema u Srbiji, ignorises ga i on nestane :D Kako li samo neko doceka starost i penziju uz to, mada i nije bitno :)
  • 0
Postavljena slika

#40 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 16 May 2011 - 10:37 PM

E samo da kazem da bez rasprava nema ni foruma.Ne mislim na pretnje i tako to.Ali ako pogledate podforume,najaktivnija je grupa ljudi koja trazi pomoc pri kupovini i pomoc oko servisiranja.I jos da dodam da je i cika CIKLO razredio postovanje,sto znaci da SMARAČI i ĆUTE guse nezanimljivo.Zato ko nece da se raspravlja sa kontrasima neka ćuti :mrgreen: .
  • 0
puno znoja,malo krvi




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika