Jump to content


Fotografije

BEOGRADSKA COCA-COLA BICIKLIJADA 2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
64 odgovora na ovu temu

#1 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 May 2011 - 12:53 PM

Jedna od najmasovnijih sportsko-rekreativnih manifestacija grada Beograda je tradicionalna Biciklijada. Na “Beogradskoj Coca-Cola Biciklijadi 2011.” koja će se održati u nedelju 15. maja 2011. u laganoj rekreativnoj vožnji učestvovaće više hiljada učenika, studenata, rekreativaca, kompletnih porodica, sportista, umetnika, diplomata, penzionera.

Organizator: Asocijacija "Sport za sve" Beograda.
Pokrovitelj: Skupština grada Beograda-Sekretarijat za sport i omladinu grada Beograda. Suorganizatori: Sekretarijat za obrazovanje grada Beograda, Biciklistički savez Beograda, Generalni sponzor: Kompanija Coca-Cola Srbija
Organizacijom Biciklijade šaljemo nekoliko značajnih poruka:
a) "Biciklom kroz Beograd" kao promocija aktivnog i zdravog stila života
B) Promocija bicikla kao svakodnevnog prevoznog sredstva
c) Ekološka dimenzija rekreativnog biciklizma
d) Promocija postojećih i izgradnja novih biciklističkih staza
e) Turistička promocija Beograda "Beocikl"

Planiramo da na startu Biciklijade, na Trgu Republike, organizujemo muzički i informativni program uz nastup fitness i plesnih grupa od 10h do 11h (program će voditi Inspektor Blaža). Generalni sponzor bi napravio promociju svojih proizvoda.
Start Biciklijade predviđen je za 11h uz obezbeđenje Saobraćajne policije, vozila organizatora, kola Hitne pomoći i kola biciklomehaničara.Na čelu Biciklijade je predviđeno 50 biciklista-organizatora, koji bi davali tempo primeren Biciklijadi (lagana vožnja- 15 do 17km/h).
Planirani itinerer Biciklijade: Trg Republike, Dečanska, Terazijski tunel, Brankova ulica, preko Brankovog mosta, skretanje u Milentija Popovića, Bulevarom Zorana Đinđića, desno u Tošin bunar, Bežanijska, desno u Glavnu, pored Doma Vazduhoplovstva do KSC “Pinki” u Zemunu gde se nalazi bina gde je planiran muzičko-zabavni program.
Pozivamo Vas da nam se pridružite na ovogodišnjoj Beogradskoj Coca Cola Biciklijadi.
  • 0

#2 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 04 May 2011 - 01:14 PM

n:bicycle n:bicycle n:bicycle n2:thumbsup
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#3 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 04 May 2011 - 09:18 PM

Planirani itinerer Biciklijade: Trg Republike, Dečanska, Terazijski tunel, Brankova ulica, preko Brankovog mosta, skretanje u Milentija Popovića, Bulevarom Zorana Đinđića, desno u Tošin bunar, Bežanijska, desno u Glavnu, pored Doma Vazduhoplovstva do KSC “Pinki” u Zemunu gde se nalazi bina gde je planiran muzičko-zabavni program.

Znači ista trasa kao prošle godine, samo ne idemo iz Zemuna na Ušće već do Pinkija (zemunski park)... lepo :)

Samo da ozdravim od ove "slinavke" i kašlja, i dolazim! :)
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#4 MarkoD

MarkoD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 226 posts
  • LocationBGD

Postavljeno 05 May 2011 - 11:24 AM

Planirani itinerer Biciklijade: Trg Republike, Dečanska, Terazijski tunel, Brankova ulica, preko Brankovog mosta, skretanje u Milentija Popovića, Bulevarom Zorana Đinđića, desno u Tošin bunar, Bežanijska, desno u Glavnu, pored Doma Vazduhoplovstva do KSC “Pinki” u Zemunu gde se nalazi bina gde je planiran muzičko-zabavni program.

Znači ista trasa kao prošle godine, samo ne idemo iz Zemuna na Ušće već do Pinkija (zemunski park)... lepo :)

Samo da ozdravim od ove "slinavke" i kašlja, i dolazim! :)

Ako racunamo Blazu,igracice i oluju na kraju bice sasvim slicno. :mrgreen:
  • 0

#5 urosF9

urosF9
  • Members
  • Pip
  • 23 posts

Postavljeno 09 May 2011 - 08:00 AM

Ako me ne posalju na teren u Nis dolazim i ja :)
  • 0

#6 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 15 May 2011 - 12:36 PM

Pih, nisam stigla ni da se zagrejem, a krug već bi završen. Šteta što je kratko trajalo! Bilo je lomljave i padova, kao i uvek. I, na kraju, Blaža sa njegovim šalama... :D

Ne vidoh nikog sa CB.
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#7 dzonihsv

dzonihsv
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts
  • LocationL.S.D.

Postavljeno 15 May 2011 - 12:45 PM

Ja sam tebe video, negde u Zemunu. Ali, protutnja ti pored k'o metak. :) Bio sam sa bratom, pa reko' da te ne jurim.

Inače, ja sam video 5-6 cikloberzijanaca, mada im ne znam svima 'nick'-ove. Pozdravišmo se i svako svojim putem.
  • 0
Posted Image

#8 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 15 May 2011 - 04:38 PM

BEOGRADSKA COCA-COLA BICIKLIJADA 2011 je teska sprdnja znaci vozilo se 10-11km,klinci sa mtb od 100eur jurili kao ludi pogotovo kroz tunel svi su zurili sto pre da stignu po coca-colu #-o
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#9 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 15 May 2011 - 04:42 PM

BEOGRADSKA COCA-COLA BICIKLIJADA 2011 je teska sprdnja znaci vozilo se 10-11km,klinci sa mtb od 100eur jurili kao ludi pogotovo kroz tunel svi su zurili sto pre da stignu po coca-colu #-o

Kakve sad veze ima sto klinci imaju mtb od 100 eura.JBG nemaju svi pare za RACE masine.A ti kao nikad nisi bio klinac.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#10 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 15 May 2011 - 04:49 PM

BEOGRADSKA COCA-COLA BICIKLIJADA 2011 je teska sprdnja znaci vozilo se 10-11km,klinci sa mtb od 100eur jurili kao ludi pogotovo kroz tunel svi su zurili sto pre da stignu po coca-colu #-o

Kakve sad veze ima sto klinci imaju mtb od 100 eura.JBG nemaju svi pare za RACE masine.A ti kao nikad nisi bio klinac.


moj bike kosta 150eur i polovan je
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#11 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 15 May 2011 - 04:54 PM

Pa vidim spominjes vrednost bicikla tako da ispada da su klinci debili sto nemaju skuplji bajs.Ne zameram ali je ruzno zvucalo.A takodje mislim da su manifestacije tog tipa klincima i najzanimljivije.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#12 Darkman

Darkman
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 posts
  • LocationBeograd, NBG

Postavljeno 15 May 2011 - 06:20 PM

Nion, tako je bilo i prošle godine, pa je bilo lepo na svoj način. Biciklijada nije vožnja od 100km, već prilika da ceo grad sedne na bicikla i pokaže svoju "dvotočkašku stranu". 2010e smo išli organizovano, Mixi, Stole, Mile, Force, Dušan i downhill ekipa, ja i mnogi drugi; našli se kod sata na trgu, a u toku vožnje kud koji mili moji - vožnja jeste haotična, i ima svakakvih divljaka, kao i nesigurnih vozača.

Ja danas nisam bio, pijem antibiotike već 8. dan :(
  • 0
22km u 2012 :P Cilj: diploma :D Do kraja: diplomski...
256km u 2011.
1592km u 2010.
1987km u 2009.

#13 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 15 May 2011 - 06:28 PM

au bre dark, nedaj se bre covece, kuburis sa tim bolestima od jeseni.

ja planirah da se pojavim ali iskoci nesto neplanirano. ubacite fotke ako ima ko.
  • 0

#14 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 May 2011 - 07:08 PM

Pa vidim spominjes vrednost bicikla tako da ispada da su klinci debili sto nemaju skuplji bajs.Ne zameram ali je ruzno zvucalo.A takodje mislim da su manifestacije tog tipa klincima i najzanimljivije.

Ma nije problem u biciklama koje voze, problem je drugi.Klinci se ponasaju skroz neracionalno.Prvo sto urade cim ulete u tunel je da odu u traku koja ide u suprotnom smeru i koja NIJE zatvorena za saobracaj.Onda ko tamo ne uspe da uleti, se provlaci izmedju ostalih ucesnika ne obaziruci se na njihovo postojanje.Pa kad to nije dovoljno uzmu pa (najbukvalnije) skacu iz jedne linije kretanja u drugu, generalno kao da si pustio pleme nadrogiranih zulua na slobodu.

Prosle godine mi je de facto i de jure bio posledji put da izigravam klovna tamo.Imao sam tu "srecu" da klinac pored mene pri samom izlasku iz tunela naskoci na "trotoar" koji se njemu na oci zavrsava (ubi boga ako je znao cemu to) i normalno mladi pavijan je bio u poziciji da bira ili da ukoci sto nije kul, ili da skoci pored, i naravno ovo potonje je bilo kul i tako se stvori tik uz mene i jedva ostao stabilan na tockovima.

Cela manifestacije je totalni promasaj i iskreno me cudi kako to opstaje.Trasa kojom se ide je dosadna, program i pre i nakon starta je identican predvidljiv i dosadan.Sama trasa ima niz suzenja lakat krivina, prelazak preko pruge itd sve sto je milina za dobar deo ljudi koji jedva znaju da odrzavaju ravnotezu, a kamoli da voze u grupi.
  • 0
Postavljena slika

#15 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 15 May 2011 - 08:02 PM

Mene oduševljava to što Cocacola kao jedino piće koje uništava jetru brže od Rubinštajna sponzoriše sportske dogadjaje :)
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#16 milanbike

milanbike
  • Members
  • PipPipPip
  • 136 posts

Postavljeno 15 May 2011 - 08:06 PM

da li se pravite baksuzima i namćorima ili ste stverno takvi
imate li decu, pa znate njihovo ponašanje, da uopšte možete da ih komentarišete i dajete razne epitete

popgledajte muppet show možda se nadjete u nekim likovima

prepoznaćete se sigurno
  • 0

#17 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 15 May 2011 - 08:17 PM

Ma jok oni su rodjeni nauceni,oni sve znaju zar ti to jos nije jasno :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
..............

#18 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 15 May 2011 - 08:19 PM

Pa da potrebno je veeeeliko znanje da ne radis ono sto oni rade.Pa ne znam ako neki od njih omasti metar po zemljom verovatno ce i to biti kul jer nisu rodjeni nauceni.Realno deca su slika roditelja, roditelj moron= dete moron :)
  • 0
Postavljena slika

#19 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 15 May 2011 - 08:30 PM

Neznam kome bi zamerio,ali jos jednom kazem mislim da takve manifestacije najvise privlace klince pa ja sebe na takvim manifestacijama ni ne vidim.A i ja verovatno nebih bio bolji da sam imao bajs sa kojim se osecas mocno kao klinac.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#20 dast2001

dast2001
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 449 posts
  • Locationzemun

Postavljeno 15 May 2011 - 08:34 PM

@pri3rak Slusaj,ti si pisajuci ovde na forumu pokazao veliko znanje o biciklizmu,ali samo ti fali jos da se pojavis na nekoj voznji da nam pokazes to i u praksi.Ali koliko sam ja shvatio ti bas imas frku da sednes na bicikl, da nebi slucajno pao ili ................................ :mrgreen:
  • 0
..............




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika