Jump to content


Fotografije

Hocu da kupim ovaj KTM,pomoc!


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
30 odgovora na ovu temu

#21 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 31 October 2010 - 05:15 PM

Ok,nasao sam par oglasa tockova sa indust.lezajevima moze se za 100 - 130 e naci pristojni. Preko toga cene su za profesionalce. Video sam da ima tockova i po 350 e polovnih. To je za moje potrebe nepotrebno (al se izrazih :D )
  • 0

#22 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 31 October 2010 - 06:06 PM

ja sam za 140 kupio dt swiss 370.I ekstra su i vise nego sto mi treba.Pare u dzep i cekaj priliku.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#23 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 01 November 2010 - 10:24 AM

sta mislis o ovome http://www.cikloberz...ow.php?id=26082 ?
  • 0

#24 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 01 November 2010 - 10:42 AM

Velicina bi ti odgovarala...za cenu vec ne znam. :D
  • 0

#25 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 01 November 2010 - 03:42 PM

sta mislis o ovome http://www.cikloberz...ow.php?id=26082 ?



Uklopio bih se u cenu ali necu ovaj ram ovo nije 2009 i 2010 god. Ovo je stariji model i ne svidja mi se ovo kacenje zadnjeg dela rama i cevi de ide sticna sedista.

Ram koji zelim da kupim je:

Ultra Flite

Postavljena slika

Ultra Sport

Postavljena slika

Ultra Race

Postavljena slika

To je to sto zelim. Nadam se da ce naletiti neki do proleca. Boja rama je nebitna,samo zelim ovaj oblik.
  • 0

#26 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 01 November 2010 - 03:44 PM

Nasao sam Ultra sport u Sabcu ali mi ne odgovara jer je 53 cm i cena je stvarno extra 80 e. Ali to mi je veliki ram moram da trazim 48 cm jer u ovoj seriji Ultra KTM ne radi ram od 50 cm. Ide 48 cm pa sledeci je 53 cm.
  • 0

#27 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 01 November 2010 - 03:56 PM

Ne znam na koje kacenje mislis? Ako je za kocnicu, po mom misljenju mnogo je prakticnije ono na ramovima Race serije.

Nasao sam Ultra sport u Sabcu ali mi ne odgovara jer je 53 cm i cena je stvarno extra 80 e. Ali to mi je veliki ram moram da trazim 48 cm jer u ovoj seriji Ultra KTM ne radi ram od 50 cm. Ide 48 cm pa sledeci je 53 cm.


Ta mera kojom se vodis je nebitna. Baci malo pogled ne geometriju ramova, pa ces videti da 19" Race i Ultra serije nisu iste.
  • 0

#28 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 01 November 2010 - 04:05 PM

Ne znam na koje kacenje mislis? Ako je za kocnicu, po mom misljenju mnogo je prakticnije ono na ramovima Race serije.

Nasao sam Ultra sport u Sabcu ali mi ne odgovara jer je 53 cm i cena je stvarno extra 80 e. Ali to mi je veliki ram moram da trazim 48 cm jer u ovoj seriji Ultra KTM ne radi ram od 50 cm. Ide 48 cm pa sledeci je 53 cm.


Ta mera kojom se vodis je nebitna. Baci malo pogled ne geometriju ramova, pa ces videti da 19" Race i Ultra serije nisu iste.



Znam video sam da nisu iste sto se vidi i odokativno na gore postavljenim slikama.
Meni se ne svidja taj ram i to je to. Pregledao sam ove godine bar 20 ramova i jedino sto zelim to je jedan od gore navedenih ramova. Sto se tice mojih primedbi na ovaj KTM Race ram iz oglasa prikazao sam strelicama na slici ispod ovog texta.

Postavljena slika

Mozda ce te se smejati ali meni se ti detalji ne svidjaju. A to za zadnju kocnicu to je i meni bilo cudno al svi rade neke inovacije pa i ovi zele da budu ispred. Ja sam zadnjih 7 godina vozio YZF R1 imao sam ih 3 kom. Svake dve godine drugi model istog motora. I na svakom modelu je bilo dosta inovacija,sad neke manje uspesne neke vise. Al to im je fazon da bi bili samo drugaciji od ostatka konkurencije. Al o tom potom da ne pricam o necemu sto nije deo ovog foruma.
  • 0

#29 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 01 November 2010 - 08:14 PM

Ovo sto si oznacio sa strelicama ne razumem i nevidim kao prepreku.Nosaci za sajle i buzire sa gornje strane po meni nisu mana.Oblik rama je presudan.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#30 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 01 November 2010 - 08:55 PM

Vodjice za crevo na gornjoj sipci su bolje resenje, nego kad crevo ide donjom, pa ispod pogona. Istinu za volju, mogli su da ih zaokrenu s unutrasnje strane. :)
  • 0

#31 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 01 November 2010 - 08:59 PM

Ne svidja mi se i to je to. :lol:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika