Jump to content


Fotografije

Preporucite mi novo ili polovno biciklo do 200e


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
74 odgovora na ovu temu

#41 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 08 November 2010 - 07:35 PM

:D

Da da nije losa kombinacija uz nizu cenu da se nakaci drugi pogon,solidan je bajk za pocetak
  • 0

#42 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 08 November 2010 - 07:39 PM

koreks je to bajk ali slaba je potraznja cini mi se.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#43 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 08 November 2010 - 11:21 PM

Sve zavisi sta hoce covek,ja sebi sklapam KTM,mene ce samo ram polovan doci kao ovaj ceo Polar. Al kazem sve zavisi sta covek hoce. Ako hoces nesto to i kosta. Meni su najsmesniji ljudi koji zele nesto sto je stvarno dobro za male pare. E to ne moze koliko se god covek trudio to su zavaravanja. Srecna kupovina i da nadjes ono sto zelis.
  • 0

#44 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 08 November 2010 - 11:25 PM

Evo ponuda 160 e :)
  • 0

#45 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 08 November 2010 - 11:45 PM

"Saljem kurirskim sluzbama o vasem trosku posle uplate na moj racun."

Verujem da ova stavka odbija vecinu potencijalnih kupaca. Bar ja preskacem svaki oglas tog tipa, makar se nudilo za smesne pare. :)
  • 0

#46 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 08 November 2010 - 11:45 PM

"Saljem kurirskim sluzbama o vasem trosku posle uplate na moj racun."

Verujem da ova stavka odbija vecinu potencijalnih kupaca. Bar ja preskacem svaki oglas tog tipa, makar se nudilo za smesne pare. :)
  • 0

#47 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 09 November 2010 - 06:46 AM

"Saljem kurirskim sluzbama o vasem trosku posle uplate na moj racun."

Verujem da ova stavka odbija vecinu potencijalnih kupaca. Bar ja preskacem svaki oglas tog tipa, makar se nudilo za smesne pare. :)

tu varijantu za trgovinu zaboravi.Zna se kako se radi trgovina puterm kurirskih sluzbi.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#48 aborisavljevic

aborisavljevic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 posts

Postavljeno 09 November 2010 - 08:48 AM

Ja sam pre 15-tak dana kupovao neke stvari preko LIMUNDA i tamo koliko sam video sve ide potom principu ili bar 70 % oglasa ima tu rečenicu. Meni je to bilo čudno ali drugarica je izlicitirala za mene ali, pri tom nismo obratili pažnju na tu "sitnicu" da čoveku treba prvo pare da se uplate. Kada sam se čuo sa njim on mi je rekao uslove plaćanja i preuzimanja. Dugo sam se razmišljao jer je u pitanju vrednost od oko 70 evra. NA kraju da drugarica ne bi dobijala negativne ocene ja rešim da ovaj put rizikujem i pošaljem pare svestan ogromnog rizika. Kada sam se čuo sa njim razlog takvog poslovanja je problem sa kuririma, i objašnjenje je da ako će dame zezne onda om može damopošalje šta god on hoće u kutiji i da me zezne. Ja već rešen da rizikujem pošalljem pare i stvarno sve bude u redu.
ALI VIŠE SE JA NE IGRAM TEKVIM STVARIMA
Ovde ne berzi ima super likova u koje imam dosta poverenja i sa kojima dosta trgujem
MOJ GLAS JE IPAK PLAĆANJE POUZEĆEM, JOŠ AKO PRI TOM POZNAJEŠ SVOG KURIRA I NA BRZAKA PREGLEDAŠ ONO ŠTA TI JE POSLATO TO JE VEĆ PRAVI POGODAK I BEZ RIZIKA
  • 0
easy life, easy ride

#49 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 09 November 2010 - 03:53 PM

"Saljem kurirskim sluzbama o vasem trosku posle uplate na moj racun."

Verujem da ova stavka odbija vecinu potencijalnih kupaca. Bar ja preskacem svaki oglas tog tipa, makar se nudilo za smesne pare. :)



Samo da dodam jednu stvar. Vidim da me u startu bojkotujete! Jel ko od vas ostao kratak zbog slanja stvari? Posto ovaj moj bajk se nalazi na limundu,ako vas ne mrzi pogledajte koliko imam tamo pozitivnih ocena i ni jednu naglasavam NI JEDNU negativnu ocenu. Ja sam posten covek i ne zelim nikoga da zeznem. Imate moje podatke sve ne krijem se nidokoga,dostupan svima. Naravno da cu tako da radim sa kurirskim sluzbama sa kojim saradjujem bas dugo jer vidim da nemate pojma niti nekog velikog iskustva sa njima. Do sad sam poslao preko 250 artikala po njima i kupio sam pa bar 50 artikala. Ako neko moze da dodje licno po predmet kupovine to je super,dodje proba i to je to. U suprotnom samo kako ja navedem. Sad cu vam navesti primer kako sam nadrljao. Ovaj isti bajk je nedavno otisao na limundu za 21000 din. Javi se meni pobednik i kaze salji AKS kurirom placam kada preuzmem. Ja mu kazem ok nije problem. Pozovem aksa predam bajk sa jos nekim gumama i delovima i oni mi stave cenu otkupa i cenu prevoza sa povratom novca. Cena slanja je bila 800 din plus 40 din za povrat novca. Ja to posaljem. Posle dva dana ovaj lik zove kaze nije mi nista stiglo i napusi me najstrasnije kako sam ga slagao da sam mu poslao bajk.... Nazovem aks oni kazu da je taj isti lik odbio da preuzme bajk i da nije hteo ni da oni dodju da donesu bajk jer je to kao navodno greska. Vrati se meni bajk i ja platim 840 dinara jedan pravac slanja i jos 840 dinara drugi pravac slanja. To je 1680 dinara. Tad je euro bio 102 dinar. Elem 15,5 eura ja ostaenem kratak. I sta sad? Nista mene to iznervira nije me mrzilo da sednem u kola i odem do Kragujevca i lepo popricam sa momkom uzmem mu 15 eura za troskove aksa pa uzmem 20 eura za troskove dolaska. Drago mi je sto ga nisam slomio od batina. On je dobio negativnu ocenu na limundu jer me zeznuo,meni su vratili proviziju. Mene je ocenio sa pozitivnom i to jr to. Njegov izgovor je bio da je slucajno licitirao i da nije znao da ce da pobedi. TAKO DA AKO STE U MOGUCNOSTI DODJETE PROBAJTE nije problem u drugom slucaju svim nepoznatima saljem uz avans i to je to. Kome ne odgovara imate 1000 bicikala na oglasima pa kupite. Toliko o ovome soljenju moje pameti. A vidim da dosta ima i dokolicara ovde koji ne znaju sta ce od sebe pa pisu na svaki moguci post neke odgovore..... Pozdrav i uzivajte.
  • 0

#50 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 09 November 2010 - 04:12 PM

А ти немој да тргујеш преко Лимунда ако се плашиш таквог зајеба. Мени после епизоде са черупањем свега што може да се скине са тјублес точкова од 200€ не пада на памет да дам паре унапред нити да примим пакет ако унутра није оно што има да буде унутра. А кад тргујем, волим мејл и смс, остане неки траг црно на бело, јавио се ја неком или неко мени, и каже се пошаљи ту и ту, напише се ШТА ће да буде у пакету, важи не важи, крај. После нема, е знаш, неко је то наручио уместо мене или тако неки случај где су те израдили за шетање пакета.
  • 0

#51 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 09 November 2010 - 04:21 PM

Moja rec protiv njegove. Tu se sve zavrsava. Ja imam svoje principe vi svoje. Uzivajte. Do nedavno sam svima gledao da izadjem u susret od tad samo sebe gledam. Kome se ne svidja neka dodje kod mene u stan popijem picence razmenimo iskustva sa druma. Proba vidi je odgovara ili ne i to je to. Ukratko ja nikada ne bih kupio kompletan bajka ako ga nisam probao pre toga. Trazio sam ram KTM i hteo da kupim na nevidjeno posle vasih saveta koje ste mi dali ovde na moju temu samo idem licno po isti ili da identican probam u Beogradu pa narucujem kurirom. Na limundu ostajem i super mi ide tamo drzim se svojih principa od tad prvo pare pa saljem i uzivam. Da sam nekoga zeznuo sigurno bi neko od 250 kupaca koje sam do sada ispostovao napisao nesto negativno. Ovo sve pricam u svoje ime za druge me ne zanima. Al samo da napomenem ako neko ocekuje da kupi za 200 eura nesto sto je vrhunsko po pitanju komponenti i kvaliteta taj se grdno vara. Od tog posla nema nista. Vi to svi i sami znate.
  • 0

#52 VeskoR1

VeskoR1
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 09 November 2010 - 04:28 PM

Izvinjavam se unapred cikloberzi sto ovde pominjem druge sajtove. Necu vise.
  • 0

#53 antiskuter

antiskuter
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 29 November 2010 - 10:13 PM

Ukljucujem se sa malo vecim zakasnjenjem... :P
Da li mi se vise isplati da sada uzmem novi Capriolo Anolis za 18000 ili da sacekam taj veliki decembarski popust u Capriolu? Budzet je do 250 evra, s' tim sto bi odvojio jedno 50-ak evra za opremu... Ram je takodje bitan-da bi mogao da izdrzi neke pocetnicke akrobacije po gradu... :twisted:
  • 0
Aca96

#54 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 29 November 2010 - 10:21 PM

Ukljucujem se sa malo vecim zakasnjenjem... :P
Da li mi se vise isplati da sada uzmem novi Capriolo Anolis za 18000 ili da sacekam taj veliki decembarski popust u Capriolu? Budzet je do 250 evra, s' tim sto bi odvojio jedno 50-ak evra za opremu... Ram je takodje bitan-da bi mogao da izdrzi neke pocetnicke akrobacije po gradu... :twisted:

Ja bih sacekao popust ,ako ga bude.U svakom slucaju vreme je sugavo pa i nije za voznju ovih dana.A na kakve akrobacije mislis.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#55 antiskuter

antiskuter
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 29 November 2010 - 10:32 PM

Takodje... Sad sam im poslao poruku da vidim jel' ce da bude nesto od tog popusta... :D
Nisam mislio na neke profi vratolomije, nesto tipa: wheelie na zadnjem i prednjem točku,ivičnjaci, bunny hop..(koji nikako da mi uspe)
  • 0
Aca96

#56 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 29 November 2010 - 10:39 PM

Pa druze onda bolje kupi neki bajs namenjen za to ,anolis nije bas za vratolomije.Za popust ti nece reci jel onda nista nece prodati do tad :D
  • 0
puno znoja,malo krvi

#57 antiskuter

antiskuter
  • Members
  • 7 posts

Postavljeno 29 November 2010 - 10:49 PM

Zbog toga sam im i poslao mail na hjihov mail, a ne na forum...mada neverujem da ce da mi odgovore...
Sad se dvoumim da li da uzmem nesto ove nedelje posto mogu da uzimam delove po nabavnim cenama.., ili da sacekam jos koju nedelju.. Msl. tek je kraj sezone, bice jos popusta! :mrgreen:
Ne bi da se zalecem , posto ipak nemam dosta iskustva(imam tek 14 god.) :D
Razmisljao sam i o nekom dirt bajsu, ali nije to za mene... to bi me potpuno odvuklo na neku drugu stranu... a tu je i off-road, za ovo mi je dovoljan dobar ram i kocnice, mehanika-tu i tamo... :P Moze da posluzi... :wink:
  • 0
Aca96

#58 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 29 November 2010 - 11:05 PM

Mozda je bolje gilu da uzmes,deluje jace ram,a ima i bolju opremu.A neznam jel si gledao nove polare,bas su lepi ramovi.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#59 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 29 November 2010 - 11:09 PM

Sad ti je najbolja prilika da jeftino pazaris dobar polovan bajs i to sa ok opremom.Ja bih licno radije ocuvanog ktm-a,scott-a...i sl.. nego capriola,ali to je na tebi da odlucis.Evo primera:http://www.cikloberz...ow.php?id=27826
  • 0

#60 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 29 November 2010 - 11:12 PM

Sad ti je najbolja prilika da jeftino pazaris dobar polovan bajs i to sa ok opremom.Ja bih licno radije ocuvanog ktm-a,scott-a...i sl.. nego capriola,ali to je na tebi da odlucis.Evo primera:http://www.cikloberz...ow.php?id=27826

=D> =D> =D> .Odlican za te pare,a i kazu korektan trgovac.
  • 0
puno znoja,malo krvi




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika