Jump to content


Fotografije

AcoChi [DRUM] Fuji SST 1.0


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
23 odgovora na ovu temu

#21 AcoChi

AcoChi
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 06 October 2010 - 04:00 AM

Da, jebote, da nije žene, ja bih do sada odavno bankrotirao zbog bajkova. U
"bajk sobi" ima delova za prosečnu radnju, uz pet bajkova.

Ma i kod mene slicno..ona galmi a ja se branim, "ne pijem, ne pusim, ne kockam i moram negdje da se izduvam ..a kuces bolje od zdravog zivota i slatkog napora kad poguras pedale..."
  • 0

#22 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 06 October 2010 - 05:53 AM

...preuzeću tvoje bisere mudrosti...

"ne pijem, ne pusim, ne kockam i moram negdje da se izduvam ..a kuces bolje od zdravog zivota i slatkog napora kad poguras pedale..."

:D :D :D
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#23 ziggy

ziggy
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 291 posts
  • LocationSubotica

Postavljeno 06 October 2010 - 08:03 AM

...preuzeću tvoje bisere mudrosti...

"ne pijem, ne pusim, ne kockam i moram negdje da se izduvam ..a kuces bolje od zdravog zivota i slatkog napora kad poguras pedale..."

:D :D :D


Ja na ovo sve dodam da ne trošim ni na švalerke, i tu je poptuno ostavim bez argumenata ...., VALJDA!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..
  • 0
When I was a kid I used to pray every night for a new bike. Then I realised that The Lord doesn't work that way, so I stole one and asked him to forgive me.

#24 AcoChi

AcoChi
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 06 October 2010 - 03:35 PM

...preuzeću tvoje bisere mudrosti...

"ne pijem, ne pusim, ne kockam i moram negdje da se izduvam ..a kuces bolje od zdravog zivota i slatkog napora kad poguras pedale..."

:D :D :D


Naravno, naravno a i ne trazim royalties za preuzimanje! n2:drinks ..idealno za konferencije za stampu...ko zna, mozda bi bio i dobar moto za Bycicling magazin.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika