Jump to content


Fotografije

Nestao Scott Scale 30 [Novi Sad]


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
47 odgovora na ovu temu

#1 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 September 2010 - 04:27 PM

Ukraden jutros/noćas - u toku noći u starom gradu Scott Scale 30, M veličine, crn sa braon (krem?) i belim šarama. Napred je beli Fox F100RL, Sram X-9 zadnji menjač, Sram X-7 sivi trigeri, Crni Truvativ Stylo pogon, bele Avid Juicy Ultimate kočnice, Mavic Cross Ride točkove, Scott ravan korman, lula i šticna i crni (čini mi se) Ritchey WCS rogovi i neko

Bajk je nestao mom drugaru i ukoliko nešto saznate možete javiti meni ili Mirku na broj 063/734-1277

Na ovim slikama se može videti kako bajk izgleda:
35971_1520629824847_1507593159_1322576_7759982_n.jpg
37908_1475110990302_1009518300_1354341_5403513_n.jpg
38965_1565612583118_1319504601_31512794_3942168_n.jpg
  • 0

#2 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 12 September 2010 - 04:32 PM

E sad vec nemoze niko da me ubedi da je slucajnost da se u tako kratkom periodu ukrade toliki broj dobrih masina.Daj boze da svi nadju svoje bicikle.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#3 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 12 September 2010 - 04:40 PM

da li je to i kod nas pocela da operise organizovana mafija koja izvozi bajkove :?
  • 0

#4 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 12 September 2010 - 04:41 PM

Uopste me necudi,stvarno ima dobrih bajkova u poslednjih par godina.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#5 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 September 2010 - 05:02 PM

Bre, ne mogu da verujem a) da toliko kradu B) da muriju toliko boli uvo c) da VAM kradu :shock: (pa gde bre držite te bicikle i što ne vozite neke olupine po gradu) - msm znam, satajem na muku, ali opet...
  • 0

#6 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 September 2010 - 05:39 PM

E sad vec nemoze niko da me ubedi da je slucajnost da se u tako kratkom periodu ukrade toliki broj dobrih masina.Daj boze da svi nadju svoje bicikle.


Sad vec sumnjam da ce ista da nadju.Ovo jako mirise na organizovanu grupu, a kako pandure boli uvo za njih ili ce biti neke samoinicijative u provaljivanju te grupe ili bolje pazite masine ....
  • 0
Postavljena slika

#7 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 September 2010 - 05:41 PM

Nadajmo se da je titanijumski lanac dovoljno jak da mi sacuva bajk...
  • 0
Postavljena slika

#8 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 12 September 2010 - 05:44 PM

Nema nista dok se ne organuzijuje neka sacekusa i isprati cela kradja. Treba prokljuviti organizatore.

@Boki - Samo ako je kaljen. I moli se da neko ne nosi aku-brusilicu u torbi. :wink:
  • 0

#9 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 September 2010 - 05:54 PM

Katastrofa, ovako masovno se nikada nije desavalo - bar koliko ja znam! U Novom Sadu sada odprilike mozes da ostavis otvoren auto, spustene prozore i kljuc u kolima i nece ga niko pipnuti ali bajk....skinuli bi ga i sa vrha bandere!
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#10 pavle93

pavle93
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationNis

Postavljeno 12 September 2010 - 06:11 PM

Zalosno. Takav bajk. Dokle god policija ne bude pocela da RADI svoj posao, bice ovakvih situacija.
  • 0
2010: 4215 km
2011: 6021 km
Google Picasa album: http://picasaweb.goo...avle.specijalac
Putopisi sa mojih ciklotura: http://pavlerandjelovic.wordpress.com/

#11 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 September 2010 - 07:03 PM

Zaista neverovatno...Kad god da se ulogujem,neki novi bajk maznut.. :?

Zalosno. Takav bajk. Dokle god policija ne bude pocela da RADI svoj posao, bice ovakvih situacija.

NE treba se oslanjati na policiju..Njima je poslednja briga da zveraju okolo za tamo "nekim" bajsem...kazu da ce sve uciniti da nadju,ali to samo da te smire..
Istina,meni su panduri vratili bajk,al zato sto su znali gde da ga traze jer ga mako lokalni narkos i koji je imao milion takvih prijava...
Ljudi,manite se lanaca i katanaca,ne odvajate se od bajseva...najsigurniji je kad je vasa zadnjica na njemu...
Nadam se da ce bajkovi biti brzo vraceni svojim vlasnicima...
  • 0

#12 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 12 September 2010 - 07:13 PM

Postao Novi Sad grad sa najviše lopova u zemlji :roll:
Htedoh da predložim organizaciju neke navlakuše, da se negde ostavi neki dobar bajs, čeka u zasedi i snima i da se stoka premlati tako da ga hirurzi sklapaju 5 sati iz delova ali ako je organizovano to su onda uglavnom narkosi i cigani koji bi za kvoter ili banku uradili bilo šta tako da jednog skloniš a na njegovo mesto dođu 10-orica novih :evil:
  • 0

profilepic.gif


#13 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 12 September 2010 - 07:15 PM

Ovo je katastrofa..Za tako malo vreme da nestanu 2 skupa bika i to u Novom Sadu...Velika je verovatnoca da je stvarno u pitanju ozbiljna kriminalna grupa....Verovatno su odmerili te biicikle..pratili ih neko vreme i kada se ukaze najbolja prilika, dignu ih...
Takodje sam ubedjen da tacno znaju o kakvim se biciklima radi, znaci ona varijanta da cete ih naci na buvljaku za 100 e mi je nemoguca..
Pricao sam bas sa bratom koji je policajac, kaze da u takvim slucajevima lopovi ih prvo rasture u delove da bi ih preneli preko granice, kasnije ih tamo prodaju, menjaju za druge i sl..Pa te druge onda dovezu u Srbiju i prodaju i nikad ih ne uhvate jer dovezu bike koji niko nije video...
Mada, nemoj da odustanete od potrage, mozda i naleti negde...Imam na forumu ljudi iz cele Srbije, servisera...Ako ga neki idiot doveze na servis, tu ce da se otkrije...
Pre mesec dana sam bio kod drugara u servis, jedan lik je dovezao mtb rocky mountain, da ne pisem sta ima od opreme...Na njemu ima senzore od Garmina ali nigde nema uredjaja...Pitam ga ja za bike..on nema blage veze sa vezom sta je kupio, a ne zna ni da laze...Kaze da je kupio samo senzore a da je uredjaj ostao prethodnom vlasniku....
Doslo mi da ga patosiram na licu mesta sa takvim gnusnim lazima...Samo sam precutao....
  • 0
Passo di Gavia

#14 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 12 September 2010 - 07:18 PM

Od policije nema nista.Pe 20 dana je klincu od moje svaje otet bajk.Klinac nije hteo da liku da proba bajs i ovaj ga uzme i ode.Mali dodje kuci i kaze roditeljima sta se desilo.Oni pravo u policiju sa podacima ,znaci Imenom I Prezimenom od lika koj mu je uzeo biciklu.Pandurima je trebalo 15 dana da odu kod lika.A sta mislite koliko ce se truditi da saznaju ko je lopov,nece uopste ni da razmisljaju o lopovu,a ne da sprovode istragu.Eno lik se seta slobodno.Bicikla je vracena ali to nije zakon kakav treba da stiti vlasnike ovog najekoloskijeg prevoznog sredstva.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#15 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 12 September 2010 - 07:30 PM

Na njemu ima senzore od Garmina ali nigde nema uredjaja...Pitam ga ja za bike..on nema blage veze sa vezom sta je kupio, a ne zna ni da laze...Kaze da je kupio samo senzore a da je uredjaj ostao prethodnom vlasniku....

#-o ooooooo Bože, takve i treba lupiti kad su glupi...
  • 0

profilepic.gif


#16 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 12 September 2010 - 07:37 PM

Postao Novi Sad grad sa najviše lopova u zemlji :roll:
Htedoh da predložim organizaciju neke navlakuše, da se negde ostavi neki dobar bajs, čeka u zasedi i snima i da se stoka premlati tako da ga hirurzi sklapaju 5 sati iz delova ali ako je organizovano to su onda uglavnom narkosi i cigani koji bi za kvoter ili banku uradili bilo šta tako da jednog skloniš a na njegovo mesto dođu 10-orica novih :evil:

Ne bih se bas slozio da ako je u pitanju organizovana grupa budu to ganci ili narkomani...Sta ako su u pitanju stvarno profesionalci, ovo su skupe bickle, za njih se lome i ruke, nije isto da neko digne bicklu od 50 e i od 2000 e...
Obicni lopovi kradu sta im po ruku padne a to su obicno krsevi koje posle prodaju za 30 e da se nafiksaju...Nece niko tek tako da ostavi skupu biciklu...S druge strane, ako su resili da je ukradu i ako znaju sta rade ima da je dignu pa ne znam sta da bude...
Pre 6 godina, ujak mi je sa porodicom ( zena i decica) isao na letovanje u Bugarsku..Sve je bilo super, u povratku je otisao do Sofije, cisto da se prodje, vidi grad...Vozio je Mercedes, tada star par meseci, placen nekih 35 000 e, tj. dovezen iz Nemacke jer mu tamo cale radi 30 godina..
Da skratim, negde u centru Sofije je stao da u nekom restoranu ruca, parkirao auto ispred da moze da ga imau vidu, upaljen alarm i ostala cuda tehnologije...
U jednom momentu autu prilaze dvojica ljudi sa naocarima za sunce, jedan od njih je kako je ujak video nosio nesto u ruci ne vece od pakle cigareta, kako su prisli autu tako su ga otkljucali,alarm se ne cuje, sedaju, istog trenutka ga pale i to je to...ujna pocinje da vristi u restoranu, nastaje panika, sve se to desava u nekih 20 sekundi...Dosla je policija kasnije, bilo je bar 10 svedoka koji su to videli, bla, bla..
Ukratko, Mercedes vise nikada nije pronadjen, plus sto je unutra bilo sve od stvari, plus pasosi, vize...Imao je itekako probleme da sve to sredi, morao odmah do nase ambasade....
Jednom recju, najebao je za pola minuta, da ne govorim o stresu koji su svi dobili...
Auto je bio kasko osiguran, ali opet nije mogao da naplati pun iznos koliko je kostao...
Ko su bili ti ljudi kad su tako u sred bela dana, u centru Sofije na rodjene oci tako digli auto..
  • 0
Passo di Gavia

#17 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 12 September 2010 - 07:49 PM

Danas pauza u Obrezu, seli malo da klopamo i povratimo snagu. Ganciji koji nosi prnje, poderani, voze stariji model Scott sa LX opremom. #-o Ali ovo su mnogo vrednije masine, da bi zavrsile kod njih i njima slicnim lopinama. :-k
  • 0

#18 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 12 September 2010 - 08:17 PM

opšte je poznato da kod nas još nije civilizacija na tom nivou da bi bilo podele profita pa da se za ovakav "posao" organizuju profesionalci, ganci i narkosi su potrošna roba, ima ih i baš ih je briga da li će imati dosije i provesti nešto u ćorki ili ne, tamo bar imaju džaba krevet i hranu... Organizacija je u smislu da neko prikupi info podatke onda navata ganca i kaže "dobijaš 2-3000 din ako mi do petka tamo i tamo dovezeš bajs što vozi onaj tamo tip".
  • 0

profilepic.gif


#19 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 12 September 2010 - 08:32 PM

Organizacija je u smislu da neko prikupi info podatke onda navata ganca i kaže "dobijaš 2-3000 din ako mi do petka tamo i tamo dovezeš bajs što vozi onaj tamo tip".


Tako i ja nesto razmisljam. Odnos ulozenih para u dzankija i dobijenog prodaje delova = 1:50.
  • 0

#20 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 September 2010 - 09:35 PM

Ljudi,manite se lanaca i katanaca,ne odvajate se od bajseva...

To ja stalno govorim, ali me niko ne sluša. Takvi bajkovi se ne voze po gradu i ne ostavljaju se nigde. :(

Postao Novi Sad grad sa najviše lopova u zemlji :roll:

Nije NS grad sa najviše lopova, već grad sa najviše dobrih bajkova, pa lopovi dolaze tu da kradu. :wink:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika