Jump to content


Fotografije

Ukraden crni Specialized Epic M5 u NS-u


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
151 odgovora na ovu temu

#61 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 September 2010 - 12:23 PM

Gamzzy, da li ima ikakvih novosti o bajku?
Jel neko rekao makar da misli da ga je video negde? :?

ništa...
juče mi je tako nedostajao...
ništa gore nego voziti ~75km maraton sa tehničkim spustevima, kroz bujice vode na tuđem bajku :|
  • 0

#62 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 27 September 2010 - 12:37 PM

Možda je još rano, ali mislim da je najbolje da počneš da planiraš setup sledeće mašine. Kada bih ja bio u tvojoj situaciji verovatno bi mi to pomoglo. Pa ako se nađe stari bajs prodaš ono što želiš a nešto staviš ma novu makinu. Dakle, otkrij nam neki detalj setup-a ako si uopšte razmišljao na tu temu.
  • 0

#63 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 September 2010 - 09:20 AM

Možda je još rano, ali mislim da je najbolje da počneš da planiraš setup sledeće mašine. Kada bih ja bio u tvojoj situaciji verovatno bi mi to pomoglo. Pa ako se nađe stari bajs prodaš ono što želiš a nešto staviš ma novu makinu. Dakle, otkrij nam neki detalj setup-a ako si uopšte razmišljao na tu temu.

Planiram da sastavim Racer-a, a ne mogu da se pohvalim sa brojem delova koje imam...
imam ram sa šoljicama i obujmicom, neki XT prednji menjač, korman, lulu, Sram šiftere, gripove, i one moje točkove sa Sun Ringle glavama, mavic 819 felnama (i G2 rotorima) i to je sve. od velikih stavki mi fale pogon, kočnice i viljuška. zadnji menjač ću da stavim neki bilo koji sram, samo da mi radi.
ništa od ovih stavki ne bi bio problem da imam para, a neke će mi verovatno pozajmiti neki drugari.
za sada vozim onog belog Epic-a sa kojim sam i započeo sezonu kojeg mi je pozajmio prijatelj.
  • 0

#64 gilgames

gilgames
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 September 2010 - 09:37 AM

Svaka čast prijatelju na pozajmici. Dosta delova imaš (pre svega ram i točkovi bitni). Za pogon bi mogao da posluži neki XT (batak) sa oglasa, ili novi Deore za oko 60e. Vila i kočnice su već malo veći problem. Ono da i meni nestane bajk (pupupu) morao bih da skupljam godinu dana pare za nešto pristojno.
  • 0

#65 todos

todos
  • Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • LocationČačak

Postavljeno 05 October 2010 - 02:02 PM

Znate šta je problem kod tavih vrhunskih bicikala koje su ukradene. Male promene je čine neprepoznatljivim. Najviše kad se skinu oznake, celofan ili kad se prefarba. Viđao sam takve bicikle još više njihove vozače koji imaju face nalik pit bul terijerima. Čast terijerima ali je to na žalost tako.
  • 0
Scott Aspect 35 2010 & Biria...photobucket/smisdejt

#66 Voyager

Voyager
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 247 posts
  • LocationTemišvar

Postavljeno 05 October 2010 - 02:13 PM

Originalne vlasnike ili nove vlasnike?
Ako su ovi drugi, onda razumem paralelu :)
  • 0

#67 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 05 October 2010 - 04:15 PM

Nema to baš tolike veze, ja kad izađem iz auta ljudi kažu kako su očekivali nekog "masnog" baju od 140kg, a to zapravo auto tj. u ovom kontekstu bajs stvara lažnu percepciju... Sve to spada u predrasude.
  • 0

profilepic.gif


#68 Voyager

Voyager
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 247 posts
  • LocationTemišvar

Postavljeno 05 October 2010 - 04:28 PM

Možda si ti masni baja u duši :mrgreen:
  • 0

#69 bobale

bobale
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1061 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 05 October 2010 - 04:48 PM

Iz kojeg ti to auta izlaziš? :mrgreen:
  • 0
Pre nego što pustiš jezik u pogon proveri da li ti je mozak uključen ;)

#70 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 October 2010 - 05:44 PM

mozda mecka 123 :D
  • 0
Postavljena slika

#71 divlji

divlji
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 15 November 2010 - 09:26 AM

Pozdrav!

Ovakvu solidarnost nisam skoro video!

Ako vidim bajs u Novom Sadu ili Smederevu javljam.
Znam kako ti je, meni su digli bajs. Bio je zakljucan ni pet minuta ispred glavnog ulaza na Strand u 14h, lik je isekao sajlu ispred 50 ljudi i otisao... Otad se ne odvajam od mog KTM i uvek je u stanu ili kuci... Jedino sam morao da ga ostavim na parkingu u Uranopolisu 5 dana jer na Svetu Goru ne moze da se udje bajkom. Na svu srecu nasao sam ga nedirnutog...nemate pojma kako sam bio srecan...emotivna vezanost je bitnija od novca mada ni pare nisu tako nebitne

Svako dobro
  • 0

#72 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 November 2010 - 11:29 AM

Znate šta je problem kod tavih vrhunskih bicikala koje su ukradene. Male promene je čine neprepoznatljivim. Najviše kad se skinu oznake, celofan ili kad se prefarba. Viđao sam takve bicikle još više njihove vozače koji imaju face nalik pit bul terijerima. Čast terijerima ali je to na žalost tako.

Taj bajk sam slapao bukvalno šraf po šraf. Može da ga prefarba u drečavo zeleno i da mu pola delova promeni, ja ću ga opet prepoznati. Poznajem ga u ogrebotinu, znam koji je deo gde i kako pohaban ili izlizan... Znam i da je (prednjem) Fox-u taman došlo vreme za servis :wink: dok je na zadnjem Fox-u ispao gumeni "seal" napolje. Lak na kormanu je malo oguljen između levog gripa i ručice kočnice od pehara koji sam nosio dok sam vozio bajk od mesta proglašenja do smeštaja na Vlasini... i tako mogu da pišem o delovima i detaljima do prekosutra, iako bajk nisam video poprilično dugo...

Pozdrav!

Ovakvu solidarnost nisam skoro video!

Ako vidim bajs u Novom Sadu ili Smederevu javljam.
Znam kako ti je, meni su digli bajs. Bio je zakljucan ni pet minuta ispred glavnog ulaza na Strand u 14h, lik je isekao sajlu ispred 50 ljudi i otisao... Otad se ne odvajam od mog KTM i uvek je u stanu ili kuci... Jedino sam morao da ga ostavim na parkingu u Uranopolisu 5 dana jer na Svetu Goru ne moze da se udje bajkom. Na svu srecu nasao sam ga nedirnutog...nemate pojma kako sam bio srecan...emotivna vezanost je bitnija od novca mada ni pare nisu tako nebitne

Svako dobro

Hvala! :D
Znaš onda tačno kako se osećam...
  • 0

#73 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 16 November 2010 - 03:27 PM

Jeste da nada umire poslednja, ali nakon dva meseca je verovatnoca nalazenja icega jako bliska, ako ne i jednaka nuli :(
  • 0
Postavljena slika

#74 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 16 November 2010 - 07:46 PM

gamzzy kaze:
Taj bajk sam slapao bukvalno šraf po šraf. Može da ga prefarba u drečavo zeleno i da mu pola delova promeni, ja ću ga opet prepoznati...


memo to myself:

ne farbati "sveze nabavljeni" Specialized ram u drecavo zeleno i
ne pozajmljivati Gamzzyju delove skinute sa njega.Prepoznace!
Pokusati sa naradzastom sa roza tufnama!
Doh!
  • 0

#75 vajs

vajs
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 352 posts

Postavljeno 18 November 2010 - 01:28 PM

gamzzy kaze:
Taj bajk sam slapao bukvalno šraf po šraf. Može da ga prefarba u drečavo zeleno i da mu pola delova promeni, ja ću ga opet prepoznati...


memo to myself:

ne farbati "sveze nabavljeni" Specialized ram u drecavo zeleno i
ne pozajmljivati Gamzzyju delove skinute sa njega.Prepoznace!
Pokusati sa naradzastom sa roza tufnama!
Doh!


Ahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
www.nemanjavajs.com

www.novisadbike.com

#76 djokson993

djokson993
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 16 December 2010 - 02:56 PM

bas mi krivo ... :) :) :D :D
  • 0

#77 nblexel

nblexel
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1137 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 December 2010 - 04:40 PM

bas mi krivo ... :) :) :D :D

WTF?! :shock:

šta bi ovo trebalo da znači??? :-s
  • 0
Haro X6

Definition of freeride: Ride and feel free! [Richie Schley]

#78 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 16 December 2010 - 04:43 PM

bas mi krivo ... :) :) :D :D

WTF?! :shock:

šta bi ovo trebalo da znači??? :-s

To znaci:Registrovao sam se samo da bih udovoljio mojoj pakosti,i da se javno radujem tudjoj muci,al` naravno kao i sve protuve to cinim anonimno.Naravno,pod pravim nick-om sam poslao post podrske u stilu,"Pa kako je moguce...."
  • 0

#79 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 16 December 2010 - 04:57 PM

i ja malopre kad sam video vesele smajlice reko sebi tripujes se Davore,pogresio covek.Ali izgleda da je neko stvarno pakostan.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#80 BojanNS

BojanNS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 564 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 16 December 2010 - 06:08 PM

Sta ces, ima idiota.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika