Jump to content


Fotografije

Ukraden crni Specialized Epic M5 u NS-u


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
151 odgovora na ovu temu

#21 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 06 September 2010 - 08:34 PM

Ma mora da ispliva negde, samo je bitno da oprema bude netaknuta !
  • 0
Potpis

#22 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 06 September 2010 - 08:44 PM

E kakav bedak, toliko truda i volje uloženo u mašinu...
Ovaj što ga je maznuo mora da je lud 100%, nema šanse da proda bajs ovde.
Ubacio sam i fotku i broj.mob. u telefon, ako vidim=prvo pucam onda pitam...
  • 0

profilepic.gif


#23 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 September 2010 - 09:38 PM

Mislim da ćemo svi prvo da pucamo pa da pitamo. Samo da ne upucam nekog od vas ko je slučajno uspeo da otme bajk nazad.
Meni je stvarno dosta tih likova kojima je posao da kradu. Naplatio bih i svoj bajs, i još 5 bajkova raznih prijatelja prvoj spodobi koju primetim da krade. Jbt, ima li kraja?!
A nešto razmišljam da je Gamzijev bajk možda neko i pratio. Ne bi me čudilo. Ne znam sitne pojedinosti o krađi, ali mi sve miriše na to...
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#24 antiR3ality

antiR3ality
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 06 September 2010 - 09:55 PM

I ja bih voleo da cujem detalje o kradji, ako je moguce...Imam utisak da ni jedan veci i vredniji deo sa tog bajsa ne bi mogao da se proda kod nas, a da se to vrlo brzo ovde ne sazna. Ali ako je neko zaista tu kradju unapred planirao, tesko da ce pokusati da to proda u Srbiji.
Iskreno se nadam da cete naci bajs(i sve sto uz to ide n:fighting0030 n:blackeye )!
  • 0
Sometimes you’re ahead, sometimes you’re behind. The race is long, and in the end, it’s only with yourself!

#25 OOX

OOX
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 525 posts
  • LocationSrbija/Vojvodina/Kula

Postavljeno 06 September 2010 - 11:37 PM

uglavnom ako navatate nekog pazite da vas murija ne navata :D meni su nedavno iz sobe ukrali telefone i pare.....i kad sam skontao ko mi je ukrao uzeo sam bejzbolku i juris da ga nadjem....na kraju je on mene prvi primetio i pozvao je pandure....i posle svega sam ja dobio krivicnu prijavu ,a njega su pustili :P
  • 0
...

#26 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 07 September 2010 - 06:30 AM

uglavnom ako navatate nekog pazite da vas murija ne navata :D meni su nedavno iz sobe ukrali telefone i pare.....i kad sam skontao ko mi je ukrao uzeo sam bejzbolku i juris da ga nadjem....na kraju je on mene prvi primetio i pozvao je pandure....i posle svega sam ja dobio krivicnu prijavu ,a njega su pustili :P



Slican slucaj, samo sto sam ja to odradio bez svedoka :)
  • 0
Potpis

#27 arxmilan

arxmilan
  • Members
  • PipPip
  • 60 posts
  • LocationБеоград

Postavljeno 07 September 2010 - 08:27 AM

Au kakav smor...aj ako vidim nesto u Beogradu javljam.
  • 0
FREEBIKER

#28 StefanMD

StefanMD
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 posts
  • LocationModricha, RS/BiH

Postavljeno 07 September 2010 - 08:48 AM

Srecno sa potragom Gammzy...


PS: Stavio sam temu i na DBK Forumu...
  • 0

#29 pavle93

pavle93
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationNis

Postavljeno 07 September 2010 - 09:24 AM

E ovo je strasno... Onakav bajk. Stvarno mi nije jasno kako. :cry:
  • 0
2010: 4215 km
2011: 6021 km
Google Picasa album: http://picasaweb.goo...avle.specijalac
Putopisi sa mojih ciklotura: http://pavlerandjelovic.wordpress.com/

#30 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 September 2010 - 10:09 AM

Hvala Vam ljudi :(
Toliko toga sam se odrekao da bi taj bajk bio sklopljen da mi pozli samo kada pomislim.

Naravno, ukraden mi je na najgluplji mogući način - jednostavno je iznet iz dvorišta firme gde radim a u kom je bila velika gužva u to vreme. Ja sam na desetak minuta ušao u kancelariju da nešto proverim i kada sam izašao - mislio sam da me (po ko zna koji put) neko zeza... trebalo mi je dobrih 5 minuta da shvatim da ovo nije šala.
Juče sam se još i dobro osećao, a danas mi jednostavno nije ni do čega. Već pola meseca se špiciram za maraton Parenzana, koji je poslednjeg vikenda u septembru na Istri. Rezervisan smeštaj i prijavljen kao takmičar... Naćiću valjda neki bajk za tamo, ako već negde ne ispliva ovaj moj... Dužine svakako treniram na specijalki, mada sam mislio da u toku radne nedelje cepam kroz šumu :cry:

prijavio sam gde god sam stigao, gde god sam se setio. Sad posle posla idem nazad u SUP da vidim čemu služe sve ove kamere po gradu. jutros sam bio i svako jutro ću ići na Temerinsku pijacu i na kvantaš, a za vikend idem na najlon.

Danas ću umesto treninga, drumašem da obiđem sela oko NSa i da se raspitam gde mogu da kupim "jeftin, a dobar MTB" :|
  • 0

#31 stefan

stefan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 711 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 07 September 2010 - 10:30 AM

SRECNO gamzzy!!! [-o< Ja cu paziti ovde u mojoj okolini! [-o<
  • 0

#32 kuzo

kuzo
  • Members
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 07 September 2010 - 11:26 AM

Uzas..zaista,
Subotica..i okolina..ako bilo sta vidim..ili bude nekih ponuda..bice ti javljeno
Srecno
  • 0

#33 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 07 September 2010 - 06:38 PM

Mozda je glupo sto ovo govorim,ali se bojim da na citaju i lopovi ovaj forum pa se samim tim i smanji sansa pronalaska bajka.Ja sam koliko toliko upucen u to sta se po gradu zrenjaninu mota pa u svakom slucaju gledam u svaki bajs detaljno.Sretno sa pronalaskom.Mozda bi bilo bolje ostavljati Gamziju poruke na pp ako se nesto vidi pa i od delova kao sa njegovog bajsa.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#34 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 September 2010 - 07:27 PM

Toliko toga sam se odrekao da bi taj bajk bio sklopljen da mi pozli samo kada pomislim.

Ma mogu misliti... moj bajk je "laka pi*darija" za tvoj, a znam čega sam se ja sve odrekla da bih ga kupila! Zato ga ne ispuštam iz ruku, nema šanse! Čak i da nemam drugi bajk za grad, išla bih radije peške, nego da takav kao tvoj negde ostavim. Meni se ljudi smeju kada im kažem da su nam sva tri bajka u spavaćoj sobi! Pa, ne, držaću ih u biciklani... :roll:

Ali, ne vredi sada ni žaliti ni nervirati se, jer to ga neće vratiti. Daj Bože zdravlja, da budeš u mogućnosti da ga nađeš ili da ponovo zaradiš i kupiš nov... a onda - iskoristi ovo iskustvo na najbolji način. :wink:

Mozda je glupo sto ovo govorim,ali se bojim da na citaju i lopovi ovaj forum pa se samim tim i smanji sansa pronalaska bajka....Mozda bi bilo bolje ostavljati Gamziju poruke na pp ako se nesto vidi pa i od delova kao sa njegovog bajsa.

Instinktivno osećam da si u pravu! n2:to_keep_order
  • 0

#35 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 07 September 2010 - 08:29 PM

Ako je ukraden od osobe koja nema pojma sta ima u rukama - ima sanse i da negde iskrsne, ali ako je to dobro organizovana grupa koja zna sta krade - to moze da zavrsi ne samo van Novog Sada vec i van Srbije...a vrlo moguc scenario je i da ode u delove. Drzim fige da se pronadje! I ne samo Gamzijev, vec i drugi koji su nestali...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#36 atomic

atomic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 317 posts
  • LocationKikinda

Postavljeno 07 September 2010 - 09:18 PM

Kako me je štrecnulo kad sam video ovaj oglas http://cikloberza.co...ow.php?id=23225 :|
BTW, kikindski servisi su obavešteni o ovoj krađi.
  • 0

#37 atomic

atomic
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 317 posts
  • LocationKikinda

Postavljeno 07 September 2010 - 09:21 PM

Lopovi, ako čitate ovaj forum odmah vratite bajs!!! Nemoj da vam mi dođemo tamo, da vam damo po njučsci. Ovde je na snazi Dušanov zakonik i sečemo ruke lopovima! :evil:
  • 0

#38 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 07 September 2010 - 09:38 PM

Sreo sam se malopre sa likom koj radi na carini pa sam ga zamolio da napomene kolegama i napisao mu koj je model bicikle,u slucaju da su mozda i neki likovi koj mozda nose bicikle preko.Postoji sumnja da kao sto se preko kradu bicikle i prodaju kod nas da tako kradu ovde i prodaju u rumuniji.Mislim da nepostoji laksi nacin za tipovanje od ovog foruma(pimp my ride)izaberu bike,(predstavite se)upoznaju vozaca odredjenog bikea,(ko se krije iza avatara)saznalu kako lik izgleda ,(posao)saznaju gde vozac radi i maletne trebaju samo da sacekaju pravi trenutak.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#39 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 07 September 2010 - 09:46 PM

Vorda, da si mu dao sliku bajsa, bilo bi mnogo lakse. Ovako je stvarno tesko pamtiti, ni on sam ne zna cega se sve nagleda u toku dana. Jedino, ako je ljubitelj bicikala, pa mu to dodje kao inspiracija za posao. :D
  • 0

#40 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 07 September 2010 - 09:48 PM

Pa vidim lika jednom u sto godina,ali sam mu napisao da je sa foks amortizerima.Cisto da ima neki detalj.Sreo ga slucajno na ulici.
  • 0
puno znoja,malo krvi




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika