Jump to content


Fotografije

[NS] Ukraden Trek 7.1 FX bele boje


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
65 odgovora na ovu temu

#41 markowe

markowe
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 416 posts

Postavljeno 14 September 2010 - 07:20 AM

Kom Momčilu? Onom omladincu?
Kakav bajk? Gde i kad?


Ma, našem Gorčilu - nek' on sam ispriča, uglavnom u povratku sa trke koju je organizovao u Ledincima u nedelju. Trulo da trulije ne može biti.
  • 0
Move along now, nothing to see here...

#42 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 September 2010 - 07:29 AM

ako se konkretno njih ne tiche.

Moram povodom ovoga naglasiti da sam, kada sam prvi put video da si napisao da ti je nestao bajk, javio svim Fanatic radnjama i servisima.

Ne samo u tvom slučaju, gledam ja na sve strane. U stvari gledao - ne gledao, svakako mi bajkovi upadaju u oči, s tim što mi na ovim temama skrenete pažnju na određene detalje.

Meni su do sada nestala 3 bajka u životu:
1. je bio jedan drumski Pinarelo tamo negde još devedesetih...
2. je bio Capriolo Predator ili kako se već zvaše... pre jedno 6 godina
3. me još uvek boli...
  • 0

#43 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 14 September 2010 - 07:46 AM

3. me još uvek boli...


Ma naci ces ga, nema sile da neko utopi bilo sta od one opreme a da ne upadne u oko nekom !
  • 0
Potpis

#44 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Postavljeno 14 September 2010 - 07:54 AM

A da ti ipak izbegnas bilo kakvo ostavljanje bajka van vidokruga i samim tim i veru u razne metale i katance...nema toga sto ne moze da se otkljuca, provali, isece i sl...

Slazem se Misom, zato sam svoj problem resio na ovaj nacin...

Attached Thumbnails

  • SDC11268.JPG

  • 0
NEVER GIVE UP....

#45 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 September 2010 - 08:00 AM

zato sam svoj problem resio na ovaj nacin..


hehe, u tvom slučaju može da se kaže - SAMO PREKO MENE MRTVOG :mrgreen: :mrgreen:
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#46 markowe

markowe
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 416 posts

Postavljeno 14 September 2010 - 08:12 AM

Slazem se Misom, zato sam svoj problem resio na ovaj nacin...


Blago tebi Prodžo kad možeš. Baš me zanima šta bi rekla moja životna saputnica kada bih bajk okačio o zid u spavaćoj sobi, naročito sa 10 kg blata na sebi :D

Šalu na stranu, ja svoj samo na terasi, 3. sprat - ako odatle skine onda mu ga poklanjam sa besplatnim prvim servisom. Zimi je zeznuto, ali umotam ga u par slojeva cerade (par stotinak din za jedno 2 m x 5 m), češće ga podmazujem a i vozim koliko mogu (posle vožnje u snegu OBAVEZNO pranje zbog soli na putevima, inače si nagrabusio) i nisam imao problema.
  • 0
Move along now, nothing to see here...

#47 prodzo

prodzo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 240 posts
  • LocationCacak

Postavljeno 14 September 2010 - 08:58 AM

Šalu na stranu, ja svoj samo na terasi, 3. sprat - ako odatle skine onda mu ga poklanjam sa besplatnim prvim servisom.

=D>
Ako ga neko skine znaces na koga da sumnjas, glavni osumljiceni bi ti bio gospodin Spiderman :lol:
  • 0
NEVER GIVE UP....

#48 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 14 September 2010 - 09:28 AM

Ma, našem Gorčilu - nek' on sam ispriča, uglavnom u povratku sa trke koju je organizovao u Ledincima u nedelju. Trulo da trulije ne može biti.


Ne znam sta je u pitanju,
ali se bojim da to nije klasicna kradja u pitanju,
tj ono o cemu smo ovde pisali i citali
vec kako bih to nazvao: "namirivanje nekih starih dugova".

Ovo napominjem da se ovaj info primi sa malom zadrskom
da se kasnije ne ispostavi da je doslo do mesanja baba i zaba.

Al je generalno trulex situacija! Obe.
  • 0

#49 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 14 September 2010 - 11:06 AM

Hvala ti na ovome,ja sam bio malo oshamucen 2-3 dana...nisam odmah odreagovao ,kasnije sam otisao do Fanatic-a.Ja sam tako vaspitavan da uvek vidim/trazim/gledam dobro u ljudima ... i uvek im neke karakterne mane koje uocim i nedostatak ponasanja...nekako progledam kroz prste,nisam ni ja svetac daleko od toga.i ja sam poceo da se menjam,primecujem i reagujem...


Opominjem prekoredashe,hlebopipache,GSP guzhvatore,cetvorotockashe na peshackom,vozace skutera na biciklistickim stazama (ovo me posebno nervira,inace je zakonom zabranjeno,ali po recima policajca ja piaggio-u "nisu jos poceli to da sankcionishu") itd itd....

Tebi ,a i ostalima veliko hvala i svaka cast na solidarnosti i aktivnoj pomoci i pre sam a i od sad pogotovo podsvesno motrim pogotovo na zakljucane biciklove.....

Moram povodom ovoga naglasiti da sam, kada sam prvi put video da si napisao da ti je nestao bajk, javio svim Fanatic radnjama i servisima.

Ne samo u tvom slučaju, gledam ja na sve strane. U stvari gledao - ne gledao, svakako mi bajkovi upadaju u oči, s tim što mi na ovim temama skrenete pažnju na određene detalje.

Meni su do sada nestala 3 bajka u životu:
1. je bio jedan drumski Pinarelo tamo negde još devedesetih...
2. je bio Capriolo Predator ili kako se već zvaše... pre jedno 6 godina
3. me još uvek boli...


  • 0

#50 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 September 2010 - 11:13 AM

vozace skutera na biciklistickim stazama (ovo me posebno nervira,inace je zakonom zabranjeno,ali po recima policajca ja piaggio-u "nisu jos poceli to da sankcionishu")


Ko ne zna, u saobraćajnoj dozvoli za skutere piše "bicikl sa motorom" i neko bi ako hoće da tera mak na konac dokazao i na sudu da ima pravo da vozi bici stazom, jer vozi "bicikl". Nažalost, ovo je samo jedna od gluposti našeg zakona...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#51 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 September 2010 - 12:32 PM

Upravo tako. Bicikl sa motorom je nekad bio popularno prevozno sredstvo, ili je izgledao kao da ima potencijal. Ima ih i danas, ali su jako retki, a zakon je samo prepisan bez razmišljanja o pojedinim formulacijama.
Nešto što ima 49 kubika danas se razlikuje od nečega što je imalo 49 kubika '60-ih i po gabaritu i po brzini koju može da razvije, a na stranu što veliki broj vlasnika skutera ima vozila od 75 pa i 100 kubika registrovane kao manje od 50.
Izvinjavam se za nastavak off-a.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#52 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 14 September 2010 - 08:54 PM

Da malo se vatim na on topic.....za neverovati,mom komshiji,starijem coveku ukraden je jutros bicikli sa istog mesta gde je moj bajk bio vezan,iz istog ulaza bajs.....uz rizik da lopovi citaju ovaj sajt imam predlog za sve zainteresovane....zaseda u ovom delu grada,ja sam vrlo zainteresovan ali bi mi to bila prva takva akcija....anyone interested ?
  • 0

#53 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 September 2010 - 11:21 AM

Da malo se vatim na on topic.....za neverovati,mom komshiji,starijem coveku ukraden je jutros bicikli sa istog mesta gde je moj bajk bio vezan,iz istog ulaza bajs.....uz rizik da lopovi citaju ovaj sajt imam predlog za sve zainteresovane....zaseda u ovom delu grada,ja sam vrlo zainteresovan ali bi mi to bila prva takva akcija....anyone interested ?

zainteresovan sam n2:2zrqneq
  • 0

#54 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 September 2010 - 12:10 PM

^^^ +1
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#55 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 15 September 2010 - 07:52 PM

Ja ću da obezbedim pivo i grickalice za slavlje posle "žurke" i uspešno obaljen posao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#56 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 15 September 2010 - 09:57 PM

ja sam sutra poslom van NS sve do nedelje,a vidim da ovaj operishe radnim danima , tako da mozemo nesto da dogovorimo pocetkom sledece nedelje,mozemo nastaviti dogovor preko privatnih poruka,razmeniti brojeve telefona itd.

inace...I'm 31 ,198cm i 95 kg and I have a baseball bat.
  • 0

#57 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 15 September 2010 - 09:58 PM

ja sam sutra poslom van NS sve do nedelje,a vidim da ovaj operishe radnim danima , tako da mozemo nesto da dogovorimo pocetkom sledece nedelje,mozemo nastaviti dogovor preko privatnih poruka,razmeniti brojeve telefona itd.

inace...I'm 31 ,198cm i 95 kg and I have a baseball bat.


I dont have all that, but I`m crazy :twisted:
  • 0
Potpis

#58 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 15 September 2010 - 10:09 PM

inace...I'm 31 ,198cm i 95 kg and I have a baseball bat.

I dont have all that, but I`m crazy :twisted:

Somebody's nut's will be squasht :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#59 Marcus

Marcus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 568 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 September 2010 - 07:59 PM

Samo da se osvrnem na onaj deo o Abus i Abloy i "kaljeni čelik".

Postoje tri pravila za čuvanje bajsa:

1. izbegavaj da ostavljaš
2. izbegavaj da ostavljaš
3. izbegavaj da ostavljaš

Sve ostalo je pitanje verovatnoće i lutrije. Na YouTube (ah, magija) sam gledao sečenja i otvaranja svega i svačega, lance i brave koji koštaju 50-200 evra obijaju ili seku za manje od 2 minuta (a brend tvrdi kako je ultramega otporan).
Još ako bajs "sakriješ" uveren da ga niko neće naći, samo si im olakšao posao jer mogu da rade bez uznemiravanja. Između ostalog, to i jeste najveća mana ovih kućica koje je Parking servis napravio za biciklove u Novom Sadu. Da sam lopov, tu bi bilo milina "operisati". Zaključan bajs je 90% psihološka prepreka za "oportuni" kriminal, tj. protiv onih koji bi uzeli bajs da nije zaključan. Oni koji su verzirani u krađi zaključanih bajseva, krali bi ga kako sa bravom od 15 evra, tako sa bravom od 150 evra, a to se najbolje da videti na onom snimku iz Kragujevca gde lik krade bajs ispred zgrade, na ulici opušteno 5 minuta.

Zato je kod mene pas od 40 kg naoštren u hodniku, arsenal spreman, pa jedino ako proba da mi uđe u kuću da ga likvidiram ko ćurka glistu na licu mesta n2:club
  • 0

I chill harder than you party. 


#60 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 September 2010 - 09:39 PM

Zato je kod mene pas od 40 kg naoštren u hodniku, arsenal spreman, pa jedino ako proba da mi uđe u kuću da ga likvidiram ko ćurka glistu na licu mesta n2:club

Pa, sad...nemamo baš svi kuću, a ni mogućnost za držanje psa, ali u svakom slučaju se pridržavam ona tri pravila. :wink:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika