Jump to content


Fotografije

[NS] Ukraden Trek 7.1 FX bele boje


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
65 odgovora na ovu temu

#21 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 September 2010 - 11:18 AM

obilazio gradilista,vozao se nocu po NS u potrazi za sumnjivim licima koji hodaju nocu u 2 ujutro po kvartovima....nishta sumnjivo nisam ukebao.Pokusacu jos nedelju dve dana po pijacama ali izgleda da su velike sanse da ce ovaj primerak zavrsiti negde van NS,pa .... ako primetite veliki TREK,javite.


Radio sam isto, šetao sa obućarskim čekićem noću kao manijak po najsumnjivijim kvartovima i ništa. Ako vam treba bilo kakva pomoć oko ovoga, tebi ili Gamziju, zovite, dolazim sigurno.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#22 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 11 September 2010 - 12:36 PM

Bajk pronadjen !!! "Substance abuse" osoba ga je prodala za sitne pare nekom klincu za kojeg je bio prevelik i on je isao da ga zameni za sebi odgovarajuci bajk,sumnjiva situacija je primecena od strane ljudi koji citaju forum i ja sam dosao u posed svog bajka.Hvala lepo...castim vas u ponedeljak,uhvatili ste me nespremnog,skroz sam bio praznog novchanika :D
  • 0

#23 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 11 September 2010 - 12:44 PM

Svaka cast =D> =D> =D>
Dace Bog da i gamzzy nadje svoj bajk...
  • 0

#24 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 11 September 2010 - 01:34 PM

Bas mi je drago sto je bajs pronadjen! n2:a1513 I svaka cast ljudima koji su pomogli u otkrivanju. =D>
  • 0

#25 Druid

Druid
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 668 posts
  • LocationSvilajnac

Postavljeno 11 September 2010 - 01:37 PM

Citam dve teme, tvoju i Gamzijevu i pratim samo da vidim da li ce biti nadjen ! =D>

Gamzijev red :wink:
  • 0
Potpis

#26 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 September 2010 - 01:53 PM

Bravo!
Ajmo samo tako...
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#27 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 11 September 2010 - 03:35 PM

BRAVO! =D> :D

Gamzijev red :wink:

Sa tvoje tastature na Božije oči [-o<
  • 0

#28 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 12 September 2010 - 01:28 PM

Bajk pronadjen !!! "Substance abuse" osoba ga je prodala za sitne pare nekom klincu za kojeg je bio prevelik i on je isao da ga zameni za sebi odgovarajuci bajk,sumnjiva situacija je primecena od strane ljudi koji citaju forum i ja sam dosao u posed svog bajka.


Izdetaljisi malo, kada dodjes k sebi, pliz.
Imadose li organi reda kakvog udela?

U svakom slucaju čestitam!
  • 0

#29 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 12 September 2010 - 02:46 PM

E drago mi kao da je moj bajs \:D/ n:anim_32
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#30 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 12 September 2010 - 04:46 PM

falim ta boze.A gamziju drzim palceve i svima ostalima.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#31 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 13 September 2010 - 06:53 PM

Hvala svima na podrsci i cestitkama.PA da krenem od pocetka,odmah istog jutra kad je ukraden prijavio sam policiji,oni napravili zapisnik,u narednih par dana obisao par prodavnica i objasnio sta se desilo i da prijave bilo sta sumnjivo itd itd....dezurao par noci po kvartu,vozao se kolima nocu po gradu it sve sto mi je padalo na pamet.Bio sam se vec oprostio od bajka,da budem iskren.U subotu mi zvoni telefon iz bukvalno prodajnog objekta gde sam kupio isti,obavestavaju me da je lik dovezao bajs za zamenu,jer mu je velik,naravno odmah je zasmredlo svima i ne znam kako su uspeli da nagovore momka da ostavi bajk u radnji,a mene su odmah nazvali,a ja sa servisnom knjizicom dosao i pokupio bajk.Danas sam isao u muriju da prijavim da je bajs nadjen,objasnjeno sta i kako...da mene neko ne bi skidao sa sopstvenog bicikla :) .... posto je vec podneta krivicna prijava,obavio sam razgovor sa inspektorom koji je opet sacinio zapisnik...zaz pola sata smo dosli u posed informacija o osobi koja je htela da zmeni bajk (ne mora da znaci da je on izvrsioc,ali od njega krece istraga) ... ima ime i prezime ,JMBG i adresu...tako da ce oni vec nastaviti valjda da istrazuju...mozda dodju tim putem do jos nekog od ukradenih bajkova,ja se nadam da ce se takav scenario i ostvariti.Zelim srecu i ostalim zrtvama....ja sam je bas imao,od sad ga drzim u stanu sve vreme,sutra kupujem lanac od kaljenog celika solidne debljine duzine 1.4m i katanac koji mi jedva staje u shaku,po preporuci neki Abus-ov.....sve to samo zato ako ikad budem morao da ga ostavim ispred javne ustanove,banke,doma zdravlja itd....da vise nema shanse da neko "ocheshlja" bravu ili presece lanas...mora da nosi aparat za varenje ili da testerishe 30 minuta da bi uzeo bajk....prosli lanac je isto bio Abusovo resenje,ali neka entry level varijanta i brava je shto kazhu u zhargonu "ocheshljana"....sad ne bih bio miran sa obicnim lancem,jest da ce mi bajk biti malo tezi...a i novcanik ce mi se dodatno olakshati...ali ne bih da kroz ovo prolazim opet,pa mi nije zhao para opste.
  • 0

#32 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 September 2010 - 07:21 PM

I ne treba da ti bude žao tih para za Abus, vredi vala svaku paru! Šta je to u poređenju sa celim bajkom i svim stresovima!? :roll: Baš mi je drago da si ga našao, e baš si stvarno imao sreće.
Evo, upravo saznadoh da su i Momčilu ukrali bajk, s tim da ga nije nigde ostavio, nego ga je tip lupio pesnicom u glavu i oteo mu bajk i tašnu (što je ravno razbojništvu!). :shock:

Ne znam gde sve ovo vodi!? Prosto me strah da posetim forum, da ne pročitam opet neku novu temu u Ukradeno/Izgubljeno... :( Aj' što kradu, nego su sad počeli i fizički da napadaju... Nemam reči!
  • 0

#33 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 13 September 2010 - 07:35 PM

da,nije mi zao para...lanac ce biti custom made.....i taj veliki ABUS sigurnosni katanac pride....lanac cu da nosim preko prsa kao Rambo redenik pa nek se neko usudi da atakuje i ovako pojavom plashim ljude (al' sam dobrichina) ;)
  • 0

#34 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 September 2010 - 07:54 PM

A da ti ipak izbegnas bilo kakvo ostavljanje bajka van vidokruga i samim tim i veru u razne metale i katance...nema toga sto ne moze da se otkljuca, provali, isece i sl...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#35 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 13 September 2010 - 08:08 PM

Kazes da ti je prethodni katanac "ocesljan"...Pazi, jeste bio entry level, ali nije bio kinez pa da kazes, otvorio ga neki amater. Taj sto ti je ocesljao Abus se sigurno razume u tematiku. Onda se potrudi da nabavis nesto od Abloy-a.

http://www.3saa.co.r...s/01_02_06s.htm

Njihov cilindar sa 11 diskova jos nisu uspeli da "ocesljaju". Al to ne znaci da ga brusilicom ne mogu secnuti minut-dva...isto vazi i za lanac. Tako da, stoji :arrow:

A da ti ipak izbegnas bilo kakvo ostavljanje bajka van vidokruga i samim tim i veru u razne metale i katance...nema toga sto ne moze da se otkljuca, provali, isece i sl...


  • 0

#36 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 13 September 2010 - 08:09 PM

slazem se .... samo u retkim situacijama,kad je zaista neophodno , moj bajk je bio ukraden pod okriljem noci,u mom ulazu,skriven ...nisi mogao da ga vidis sa ulice.Sad ga drzim u stanu (zivim u 20 kvadrata).Ali sad da menjam totalno svoje ponasanje zbog toga i da stalno strahujem necu,ucinicu koliko mogu da ga zastitim kad moram da ga ostavim (na kratko) i to na javnom mestu,iako znam da bi malo ljudi (koji sami ne voze bicikl) reagovalo na sumnjivo 5-to minutno cackanje po necijem bajku.Ja znam da ja bih i da mi je svako ko se vrzma oko biciklana,raznih mesta gde se vezuju bicikli po gradu sumnjiv...i snimam ih sve vreme...cak i kad setam gradom.Ja u stvari sad imam morbidnu zelju.... zelim da mi neko proba ukrasti ponovo bicikl,i pravicu zasede opet,uhvatim li lopuzhu,skinucu ga golog i vezati za banderu istim tim custom made lancem i zakljucati tim Abusom....necu ga tuci.To mi je druga opcija,ako se bude opirao.
  • 0

#37 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 13 September 2010 - 08:16 PM

Ali sad da menjam totalno svoje ponasanje zbog toga i da stalno strahujem necu,ucinicu koliko mogu da ga zastitim kad moram da ga ostavim (na kratko) i to na javnom mestu,iako znam da bi malo ljudi (koji sami ne voze bicikl) reagovalo na sumnjivo 5-to minutno cackanje po necijem bajku.




Da li? Razmisljas tako zato sto vozis bicikl i gledas na druge tako. Nekog zabole uvo za pedalanje, a jos manje da dobije batine zato sto je video nesto sto ne treba. :wink:
  • 0

#38 knjazmilos

knjazmilos
  • Members
  • PipPip
  • 31 posts

Postavljeno 13 September 2010 - 08:21 PM

da ... zato sam i rekao da bi malo (mali broj) ljudi reagovalo na tako nesto...odgledao sam klip pre nego mi je bajk cornut :)

Ljudi su ovde postali indiferentni na bahatost,nekulturu,nepostovanje i na kraju na kriminal...ako se konkretno njih ne tiche.
  • 0

#39 markowe

markowe
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 416 posts

Postavljeno 13 September 2010 - 08:23 PM

Ovo je baš retka dobra vest, čestitam, a drugim „ožalošćenima” držim fige.
  • 0
Move along now, nothing to see here...

#40 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 September 2010 - 10:22 PM

Evo, upravo saznadoh da su i Momčilu ukrali bajk, s tim da ga nije nigde ostavio, nego ga je tip lupio pesnicom u glavu i oteo mu bajk i tašnu (što je ravno razbojništvu!). :shock:


Kom Momčilu? Onom omladincu?
Kakav bajk? Gde i kad?
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika